Prvorodičky z Prešova s termínom pôrodu október 2014

lubiken
11. mar 2014

Rada by som spoznala niekoho , kto je na tom podobne 🙂

suzzinkaa
13. mar 2014

Ahoj 🙂 ja som prvorodicka z Presova 🙂 termin tiez oktober 2014 🙂 pozeram ze si v 11tt. Ja zatial len 9tt 🙂

lubiken
autor
14. mar 2014

ahoj 🙂 ano 11tt alebo 10 tt nikdy neviem ako sa to skutocne rata 🙂 pribrala som 6 kg a som s toho uplne nestastna, kedze v prvom trimestri sa udajne nema pribrat nic :( ako si na tom ty?

suzzinkaa
3. apr 2014

@lubiken Ahoj 🙂 prepac ze az teraz odpisujem...nevedela som ze si mi pisala 🙂 no ja mam hore uz nejake 4kila...mozno 5. Tiez som z toho bola nestastna...ale kaslem nato...kolko zien pise ze v tehotenstve pribrali 20 aj 30kil. Tak zle natom este niesme :D ja mam celodenne nevolnosti...sice vacsinou nevraciam..ale v kuse mi dviha zaludok....a hlavne ked ho mam prazdny...preto viac jem. Nechystas sa nahodou na nejaky predporodny kurz? ja nad nim uvazujem...🙂

lubiken
autor
3. apr 2014

predpôrodny kurz? neviem, pravdupovediac ma to ani nenapadlo, k comu je to dobre? 🙂

suzzinkaa
4. apr 2014

@lubiken No tam ta naucia vsetko potrebne co sa tyka porodu, ak ozvladnut prvu dobu porodnu, ako mas dychat atd, to iste s druhou a tretou dobou porodnou, potom ako sa starat o babo, techniky kojenia su tam asi atd...naco mas narok pri porode, co mozes vyuzit -epiduralku .... ja som uvazovala, kamoska hovorilaze taky kurz moze velmi pomoct prvorodicke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre