Púchov. Hľadám nové kamarátky

m.p.
9. aug 2007

Pomozte mi hladam si nove kamaratky Puchov a okolie 😀

11dara
5. jún 2010

Ahoj tak vidím že všetci dali prednosť slniečku . 😀 Ja som mala dnes tiež veľa energie, ale môj syn ju zo mňa celodenným výletom totálne vysal.To je neúnavné dieťa a stále nie do postele, zato ja už zaspávam posediačky. 😝 Tak hádam pokecáme zajtra. 😉

kika210
6. jún 2010

Dobré ránko babky 🙂 No čo, užili ste si poriadne včerajší dník? Ja supriš. Boli sme v šestke na akejsi akcii, neviem, či to bol pivný fest 😅 , alebo čo.... Ja tam ináč nechodím, ale vytiahla ma kamoška a som rada. Bolo úžasne. Bol tam totiž skákací hrad pre deti a to si viete predstaviť. Prišli sme domov až okolo 21.30 😅 😅 😅 A vobec som nevedela, že oni majú vzadu pri terase aj detský kútik. Majú tam pieskovisko, super ihrisko s dvoma šmýkalkami a je to celé uzavreté. Tak teraz viem isto, že tam v lete budem chodievať aj s deťmi. Aspoň si možem vklude posedieť a pokecať. A niekedy dáme stretko.

kika210
6. jún 2010

Ozaj 11dara - si taká inkognito, keď nemáš fotku. Ako sa voláš a kde bývaš? Možno sa aj poznáme 😉 Ak nechceš sem, tak pošli IP. Pa

11dara
6. jún 2010

Ahoj kika210, nemám zatiaľ fotky uložene v PC ale hodím si ich tam. Hlavne že bývam kúsok od šestky a vôbec som netušila že je tam super terasa pre deti. 😅 Zabaví sa tam aj staršia ratolesť? Možno sa fakt poznáme ale foto mi nič nehovorí , tiež si tam dosť inkognito. 😀 Bývam na 1.mája už to budú tri roky a stále som si nezvykla. 😀 Predtým sme bývali na sedlišti a bolo tam super, viac ihrísk a žiadne hlavné cesty. 🙂 Včera sme si tiež po dlhom čase užili krásny deň, len mňa to slniečko riadne unavilo. 😝 Moc to s vychádzkami nepreháňam(nemôžem) , ale včera sa nedalo odolať. 😎 😉

kika210
6. jún 2010

Dari, no podľa mena ťa vobec nepoznám. Ale myslím, že keď sa stretneme, tak sa isto budeme z videnia poznať. No to máš pravdu, že na sedlišti je úžasný pokoj. Aj dnes som tam bola s deťmi. Urobíme vždy taký okruh. Marczybányho záhrada, ihrisko pred Alexandrou a potom do Alfy na kofolu. A moj 10 ročný synátor sa tiež vždy vyblázni. Myslím, že aj v tej šestke by sa spolu zabavili. 😉 Si na rizikovom tehu? Sa otváraš? Ja som si s tým bohato užila pri druhom. Od 18 týždňa mi tvrdlo brucho, od 28 tt do 31 tt som bola v nemocnici a do 36 tt som musela ležať a to hore nohami a brala som stále aj doma diazepam. ☹

11dara
7. jún 2010

Ahoj Kika tak niekedy dáme vychádzku do šestky 🙂 .Len momentálne som akási chorá, už dva týždne sa nemôžem zbaviť riadneho nachladnutia. Som na rizikovom tehu od 2-týždňa , mala som problémy s krvácaním a mám nízko placentu. Odležala som si v nemocke prvé dva mesiace a rovno ma informovali že tretí trimester si to možno zopakujem. 😒 Ale možno to zvládnem aj doma , dúfam nerada by som tam trčala keď bude mať Filipko prázdniny . 😎

kika210
8. jún 2010

...bré ránko! Zas som tu sama 😖 Dara, to ti nezávidím teda. Si musíš dávať na seba stále pozor. A to nachladnutie - nemáš náhodou len tehotenskú nádchu? Ja mám dve kamošky tehotné a obidve sú stále nachladnuté. Sa smejeme, že sú závisláčky na kvapkách do nosa 😀

11dara
8. jún 2010

Čauko! 😉 Púchovské mamini musia fičať na nejakých iných témach. 😠 Neverím že občas nekuknú net. 😅 Dnes som strávila krásny deň - u krčného , keďže kvapky stále nezaberajú.Tak ak chcete typ ako dostať infarkt stačí ísť ráno o 7h ku lekárovi a vybavíte sa možno o 13h, no chcem vidieť toho čo nechytí dobrý amok. 😠 Ale okrem zvýšeného tlaku som sa konečne dozvedela, že musím užívať antibiotiká na zápal priedušnice a hltanu.Tak sa možno konečne vyliečim a vypadnem na chvíľu von s krpcom. 🙂 😎

kika210
8. jún 2010

No teda to máš veselé s tou tvojou chorobou. Ja tiež nerada chodím po lekároch. No snáď ti to už pomože. No myslím, že v tomto peknom počasí moc ľudí nesedí pri nete. 😎 My sme sa dnes tiež stále potulovali po vonku 🙂

mata0312
9. jún 2010

ahojte kocky no tak som vas prisla kuknut ako sa mate tehulky?? ja uz to mam chvalabohu za sebou 😀

dara super ze ste dnes boli u mna som rada ze som ta videla 😀 😀 😀 😀

kika210
9. jún 2010

Tak tu máme nejakú ďalšiu maminku? My sa ešte nepoznáme, tak ťa vítam. Teda máte doma také čerstvé bábatko? To je krásne obdobie 🙂 Aj počasie ti praje na vychádzky 😉

11dara
10. jún 2010

Ahoj baby
,Maťa tiež som ťa rada po dlhej dobe videla a hlavne drobčeka je krááásny. 😀 Dúfam že mi to tehu rýchlo ubehne aj ja už chcem drobčeka doma . Ale včera mi bolo pekne zle ,keď sme išli od teba bolo už 12h a to už nemôžem behať po vonku. Normálne som celá opuchla ruky aj tvár z toho slniečka . Takže ďalšie rande jedine skoro ráno alebo večer.Pekne mi lezie na nervi že musím trčať v takom krásnom počasí doma. 😝

11dara
10. jún 2010

Kočky máte niekto skúsenosť z užívaním Klacidu v tehu? 😅

mata0312
10. jún 2010

kika dakujem za privitanie 😀

dara to ti verim ja som tiez bola ako balon a to neprehanam ☹ ale chvalabohu dokial som bola tehu tak bolo skaredo ... 😉 dary neviem co je klacidu ja som nic take nebrala....

moje dve lasky spinkaju a tak som prisla kuknut 😀 😀 😀 teda tri aj carlosko 😀

11dara
10. jún 2010

To sú antibiotiká ktoré musím užívať dúfam, že sa konečne vyliečim a drobec bude ok 😅 .No ja si pekne leziem na nervy trčím doma a keď na chvíľu vyleziem von idem zgegnuť s toho tepla 😝 .Asi musím skúsiť dietu,lebo už som nabrala 13kg.To by som mala na háku, ale zle sa mi chodí aj dýcha 😒 . A to máme pred sebou leto. 😎 . Maťa ako práca do školy hotová?Drž sa na skúške. 😀

kika210
11. jún 2010

Dobré ránko babky 🙂 Dara to ti nezávidím teraz. Ja si pamätám, že keď bolo teplo a bola som tehu, tak som najradšej chodila podvečer von ku fontáne k Bille. Tam bol od tej vody veľmi príjemný vzduch a ja som sa aspoň prevetrala. 😉 No a tie antibiotika nerieš, možno by bolo horšie, keby si stále trpela a bola v strese kvoli chorobe. Stres je pre tehu niekedy horší, ako pirule.
Maťka chodíš do školy? To máš teraz skúšky?

11dara
11. jún 2010

Dobré ráno kočky 🙂 čo budete robiť cez deň 😀 ?Ja budem skovaná doma pred slniečkom,ale večer pôjdem na vychádzku s mojimi chlapcami 😎 .

11dara
11. jún 2010

Baby neviete mi niekto poradiť čo zaberá na krvácanie z nosa?Sestrin malí má s týmto problémy.Do nošteka si nenechá dať tampón(rada od doktorky) a samozrejme že ho to rozčúli a krváca silnejšie.Dávame mu studené obklady,ale ak mate niekto lepšiu radu sem s ňou.dík. ☹

kika210
13. jún 2010

Čaute, 🙂 Tak je vonku krásne, že človek na net ani moc nejde. Čo hovoríte na včerajšiu smršť? To bola teda sila.... Dari, skúste vitamíny. Viem, že aj tehotným sa dávajú, keď praskajú cievky v celom tele. Neviem, či to presne napíšem, ale myslím, že Askorutin sa to volá. A sú isto aj iné výmysly. A možno homeopatiká. No a tie tampóny by som ani ja moc nechcela. 😅 😝 😝 😝

mata0312
13. jún 2010

ahojte baby no dnes sme mali krstiny ... 😉 chvalabohu uz sme doma som taka unavena ako kon...

ano kika chodim do skoly vcera som bola na skuske.. 😀 hura robila som ... dary este som ju neodovzdala lebo som to nestihla musim tam letiet v piatok.. 😒

11dara
13. jún 2010

Nazdar baby, tiež sme mali včera oslavy otec mal 50-tku.Cely deň horko na zdochnutie, tak sme sa večer zdržali na terase sa super sedelo.Díky tomu ma tesne pred búrkou , zaseklo zo synom vo výťahu vypli prúd.No to bola iná je.. cely panelák sme zobudili.Super zakončenie úmorného dňa. 😠

mata0312
14. jún 2010

@11dara joj dary tak to muselo byt zaujmave 😒 nechcela by som ....

kika210
15. jún 2010

Dari a malý nemal potom nočné mory z toho zaseknutia? No tí moji by isto mali ☹

11dara
16. jún 2010

Jasné že mal, dve noci spal so mnou a chodí na šieste poschodie po schodoch ☹ .Ale už sa sem- tam dá ukecať aj na výťah(keď vie že tato je doma a rýchlo by ho vytiahol). 😅
Dnes som bola u doktora a drobec zatiaľ ok, akurát ma potešil že druhy pôrod bude asi tiež cisárskym.No veď uvidím možno nie. 😉 Prekvapilo ma že mi nerobil sono,ale asi netreba drobca toľko ožarovať.

11dara
16. jún 2010

@mata0312 - ahoj ako sa máte, drobec je stále taký dobručký? 😀.tak ten prebalovací pult mi Evka posunula aspoň nemusím kupovať 😀 .Od budúceho týždňa začínam chodiť na cvičenia pre tehuľky , hurááá konečne budem medzi ľuďmi 🙂 😉 😀.Bála som sa že mi doktor nedovolí tam chodiť , ale ak to nebudem preháňať tak môžem 😀.

mata0312
16. jún 2010

@11dara ahoj zlatko je dobrucky ale uz tolko nespinka a vcera ho bolelo brusko a tak som si uzila... ☹ zaspal mi az o jedenastej vecer... bola som det... 😖

dnes sme boli na poradni a maly pekne pribera tak som happy... uz ma 4070g pribral 480g maly valibuk z neho ... 😀

tak to je super ze pojdes medzi ludi ja som bola na tom cviceni asi len trikrat lebo to byvalo v piatok a vtedy som mavala skolu..

11dara
16. jún 2010

To je super len pekne priberajte 🙂 .Mne tiež dnes doktor povedal že mely bude asi riadny valibuk 😀 .

11dara
16. jún 2010

No už ani teplo nie je a na nete žiadna veľká debata.Nikto novy sa k nám nehlási. 😅

mata0312
18. jún 2010

my dnes mame auto tak pojdeme k maminke.. 😀

11dara
18. jún 2010

@mata0312 no tak niekedy musíte ísť aj ku nám,ale až keď bude pekne, pôjdeme niekde na terasu na kávičku.Pekný deň.papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre