Púchov. Hľadám nové kamarátky

m.p.
9. aug 2007

Pomozte mi hladam si nove kamaratky Puchov a okolie 😀

smejkoh
4. nov 2011

@lucecita Chmelinec, pri cintorine

belucio23
8. nov 2011

Kočky z Púchova, kde v Púchove je obchod s detskými - bábätkovskými vecami za rozumné ceny? Ďakujem

smejkoh
8. nov 2011

@belucio23 Ahoj, jeden je pri evanjelickom kostole (Linda) a druhy za cintorinom (Lucka). Ale rozumne ceny v tychto specializovanych obchodoch asi nenajdes. Pokial chces oblecenie, tak najlepsie asi sekac pri velkom parkovisku (Holleho ulica), ak ti nevadia obnosene vecicky. Je tam casto kvalitnejsie oblecenie ako to nove.

belucio23
8. nov 2011

@smejkoh dakujem,bola som aj v maxwell a nakupila som nieco.Ta Linda bola trosku draha,na to,ze to tolko nevynosime.

zdenka1164
22. mar 2012

Ahojte baby tehulky,

som v 13tt, priamo z púchova ze tu niekto na pokec? Neviete náhodou kde sa cviči pre tehotné? rada by som sa trochu hýbala

smejkoh
26. mar 2012

@zdenka1164 Ahoj, cvicenie pre tehotne byvalo v Materskej skolke na Mladeznickej ulici, ale snad to stale funguje. Tam sa tusim mohlo zacat chodit az od 25.tyzdna, ale nie som si ista.
Skus zavolat na toto t.c. 0905 962 302. Je to cislo priamo na porodnu asistentku, ktora cvicenie viedla.

oddrobceka
4. dec 2012

Ahojte, pridavam sa do klubu 🙂 som priamo z Púchova, Námestie

gabina275s
15. jan 2013

no už som sa potešila, že som objavila žienky z púchova a vidím, že je to tu dávno pase hihih 😒

sonulikus
18. jan 2013

@smejkoh ak sa smiem spýtať tak to číslo už asi nie je aktuálne, či..?

smejkoh
18. jan 2013

@sonulikus Ked ani sama neviem. Ja tiez planujem chodit na cvicenie, tak som sa teraz na poradni pytala sestricky a ona mi dala toto iste cislo, ze si mam zavolat. Ale ani ona nevedela, ci to este funguje, vraj to byva uz len v PB, bola by to skoda. Zatial som tam nevolala, lebo tam sa mohlo chodit az od 25. tt. Tak ak by si sa nahodou nieco nove dozvedela, daj vediet budem rada 🙂

sonulikus
18. jan 2013

Hej, aj ja som počula od kamošky že vraj v Púchove sa už necvičí.. Funguje to už iba v PB.. 😠

sonulikus
30. jan 2013

baby, aj ja by som tak potrebovala pocvicit, samej sa mi nechce..:o( Ten Puchov je uplne zabity..:o(

gocrazy
2. feb 2013

ahojte puchovcanky, uz ste boli niektora v tom detskom parku dzungla co je v sportcentre hned oproti bille?ake to tam je? paci sa tam detickam?dakujem za info vopred... 😉

gabina275s
11. feb 2013

no vidím, že túto to nejak nežije 😝

gabina275s
11. feb 2013

@gocrazy ahoj , je to tam super, my tam chodievame, ale chodíme tam cez výkendy doobeda, lebo v tedy tam nie je tak plno a je to tam lepšie, stojí to 1e na osobu aj dieťa, ale zabavíme sa tam aj my dospelí aj sa tam šmýkam a to ja som dosť pri sebe 😅

gocrazy
11. feb 2013

@gabina275s ahoj, uz sme tam stihli ist pozriet minuly tyzden v sobotu poobede, bolo celkom plno, ale aj tak sa decka vyblaznili, po dvoch hodinach uz nevladali ani chodit 😀 odporucam teda aj ja kazdemu z okolia, ze sa tam oplati ist...

fliacik
3. mar 2013

@zdenka1164 Ahoj, prosím Ťa, ak by si našla nejaké cvičenie pre tehuľky, rada by som sa k Tebe pridala, ak môžem. Do PU sme sa prisťahovali len pred pár dňami, nepoznám tu ani živú dušu a cítim sa dosť osamelo. Nepracujem totiž, som stále doma a rozprávam sa jedine tak so psom, takže nejaký reálny kontakt so živými bytosťami by mi naozaj prospel 😀

zdenka1164
3. mar 2013

Ahoj, ja uz babatko mam, cvicenie je akorst tak v povzskej tu v pu nie je ziadne, aspon som o no nepocula, vedie ho porodna asistentka, vola sa p. Kubicova a cislonna nu je 0905962302

fliacik
13. mar 2013

@zdenka1164 Ďakujem, vidíš, nevšimla som si, že Tvoj príspevok je staršieho dáta 🙂 V PB som už videla aj plagát, že je tam gravidjoga, tak to niekedy možno vyskúšam. Tehuľky, Púchovčanky, nepridáte sa niektorá?

keathli
25. mar 2013

Ahojte,
v mene MC Papučka v Beluši Vás pozývam na burzu detského oblečenie a potrieb pre deti. Burza sa uskutoční 15. - 17. apríla v bývalej školskej jedálni (pri obecnom úrade) v Beluši.
Viac info:
http://mcpapucka.cekuj.net/

Tešíme sa na každého 🙂

adena7
7. máj 2013

Ahojte dievcata...aj ja som z Puchova...az teraz ma napadlo hladat tu taketo forum 🙂 tak sa k vam pridavam 🙂 ktora je priamo z PU, mozme dat aj stretko, lebo obcas sa na MD citim trocha izolovana 🙂 mam 13-mesacne chlapca...

daniellek
9. máj 2013

ahojte 🙂
tiez som z PU a hladam predporodny kurz... neviete o niecom? 🙂

mutecek
17. okt 2013

Ahojte baby puchovcanky prosim vas kde v pu kupim marcipan na tortu ? alebo cukrarenske pomocky ? dakujeeem

helulik
25. nov 2013

baby no co...nezajde nejaka na kavicku alebo cajik...? 🙂 posediet, zoznamit...pred nedavnom som sa sem pristahovala... :D

emilia25
6. dec 2013

ahojte 🙂 aj ja som sice este mozno dva mesiace puchovcanka ale zijem tu cely zivot.a o dva mesiace uz budeme na lukach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre