Púchov. Hľadám nové kamarátky

m.p.
9. aug 2007

Pomozte mi hladam si nove kamaratky Puchov a okolie 😀

kika210
15. aug 2007

ahoj m.p.!
Ja som tiež z Púchova. Si priamo v meste alebo v okolí?

kika210
20. aug 2007

No tak Púchovčanky kde ste? Šup sem, nech pokecáme!

hasleerka
24. aug 2007

ahoj ahoj, ja to mám naskok, tak sa pridávam ... občas zájdem do Púchova alebo ja do Horných Kočkoviec

adulator
25. aug 2007

ahojte,ja som DCA ak to nevadí je to na skok od Púchova 😵

kika210
27. aug 2007

Dobré ránečko!
Vidím, že sa nám to tu hádam konečne začína rozbiehať. Tak Vás tu všetky vítam a teším sa na diskusie s Vami a snáď ďalšími kočkami. Veď zachvílu je tu zima a my budeme na MK tráviť isto viac času 😉

kika210
28. aug 2007

Tak ja tu budem pomaličky písať aj sama, možno sa niekto pripojí. Musím sa pochváliť. Celú noc som nespala. Včera nám doviezli kočárik a je taký krásny, že neviem ako vydržím do februára 😵 Už som v ňom vozila aspoň plyšového havina po byte 😀

kika210
28. aug 2007

Ináč prajem krásne ránko!

hasleerka
28. aug 2007

ahoj, ja prajem krásny večer ... super tešiť sa z nového kočára ... ja som mala hlboký po prvej, ale druhej som kúpila nový športový a bola som z neho úplne happy, tak si ťa viem živo predstaviť 🙂

kika210
30. aug 2007

Ahojky hasleerka. Vidím, že Ty si skôr také nočné vtáča. Ja zas skôr píšem, keď som v robote. To nevadí. Si priamo z PB alebo niekde poblíž? A aký šporťák si kúpila? Ja mám termín až v januári a preto som teraz hrozne nedočkavá ako sa mi bude v novom voziť, či bude taký perfiš ako čakám, či nájdem nejaké chybičky, atď, atď.. 😉 Veď vieš ako to myslím. Teraz ho s malým aspoň vozíme po byte a potom sa mi stále sníva. Ale keď ho mám aspoň sa môžem sústrediť na ďalšie veci, ktoré treba dokúpiť.

hasleerka
2. sep 2007

ahoj kika, ja len po večeroch lozím po nete, ked detičky zaspia ... ja som priamo so stredu PB a ty z Púchova?.. inak som tam nedávno bola, krásne vám to v centre vyrastá, dúfam, že aj náš primátor sa trochu pochlapí ... ja som si vyhliadla na nete červený kvetinkový chicco4, samozrejme má aj niake chybičky, určite nieje všetko dokonolé, ale vcelku som s ním spokojná ... pozerám, že už máš veľkého chlapca, takže asi vecičiek moc nie je ... ja som tiež zopár nových nakúpila, teda skôr na minibazare, niekedy sa tam dá vymáknuť za lacno... prajem pekný pracovný týždeň 😀

tomik5
6. sep 2007

ahojte, ja sa k vám tiež pripojím. Som síce z PB, ale na tej stránke nikto asi nemá čas ☹ Ja ho mám tiež pomenej, ale malému sa podarilo zaspať tak to využívam.Dnes som s ním bola na nefrologii a tak strašne plakal až sa s toho unavil a spí. Skoda, že som nevedela o modrom koníkovi už skôr ešte aj ked som bola tehotná. No nevadí... Som šťastná 😀 , že budem mať aspon raz za čas s kým pokecať.

hasleerka
7. sep 2007

ahoj tomik ja som tiež z PB ale na našej stránke veru nikto nebol, tak som tiež preskočila sem ... 🙂

kika210
11. sep 2007

Ahojte Bystričanky! Vítam Ťa medzi nami tomik! A samozrejme stále čakám aj ďalšie babule. Hasleerka máš pravdu s tým našim centrom. Je krásne. Ja bývam priamo v novom centre. Oproti veterinárovi, ak vieš, kde. Niekedy sa možeme stretnút. A moj synak je už veru riadne velký. Ale mám výhodu, že segra má malú, ktorá sa narodila 5. 1. 2007, takže mám veci od nej. A je to rovnaký čas, ako mám ja rodit - teda skoro, tak velkosti budú super. A tiež zatial vyzeráme na dievčatko. Ale neodolám a vždy si niečo kúpim. Dnes som našla nový sekáč a dokonca patrí známej a je absolútne super, lebo v nom predáva značkové veci. Hned som si kúpila overalik, nátelník a dupky - Next a stálo ma to 290,- Sk. Tie veci by si neverila, že sú neni nové. Tak bomba! 😀

A tomik, neboj sa, že si nenájdeš čas na občasný príspevok. Ono je to tu ako droga. 😉

nehetka
30. sep 2007

Ahojte Puchovcanky 😵 no tak citam dlho ste tu neboli tak kedy pokecame papa 😎 🙂

hasleerka
8. jan 2009

ahojte Púchovčanky a Bystričanky, všetko dobré do nového roku 🙂 🙂

janette1105
1. apr 2009

je nas tu tolko malo puchovcaniek?

elkazu
28. apr 2009

Ahojte, ja sa tiez hlasim k Puchovu. Vraj na plavarni je moznost chodit plavat s babatkami, ale individualne. Neviete niekto blizsie info?

janette1105
18. máj 2009

v puchove asi tazko, kde si to pocula?Inac by to bolo super.

hasleerka
19. máj 2009

ahojte puchovčanky, už som tu kedysi bola, len sa to niako nerozbehlo

elkazu kebysi nemohla chodiť k vám plávať, u nás je teraz cez víkend otvorený celkom pekný bazenik pre deti ... ešte som síce nebola ale už sa chystám niektorú sobotu , vtedy je tam vraj super

kaciatko68
19. máj 2009

No ahojte babulky. A nechcete Púchovčanky šup k nám do témy Považská Bystrica??? Predsa je nás tam trošku viac a aj častejšie prispievame - samozrejme podľa svojho času a toho moc nie je.
Tu je odkaz na plaváreň v PB. My sa tam s malou tiež ešte len chystáme.
http://www.msk.sk/index.php?id=29

ivka07
12. júl 2009

Ahojte Púchovčanky,

jankabambulka
13. júl 2009

ahojte. ja síce som z PB ale chlapa mám z PU 😉 . Tak čas trávime aj aj 😀

sebastianela
15. júl 2009

Čaute baby. Ktora z vas ked sem pride, tak nech napise strucne, ako stare je babo,odkial je a uz to pojde. Ja byvam na Lysej, mam 23, maly ma 7 mesiacov a v Puchove som byvala 21 rokov. Zatim

sebastianela
15. júl 2009

Asi chodite na ine temy,ale priebežne sa kuknem, či je niečo nové. Pa

jankabambulka
15. júl 2009

ja mám už cať rokov už pekných pár 😀 😀 . bývam v pb a deti majú presne tak ako mám napísané v pase.
o.i. ja to tiež kukám na vás pu ak sa mi dá, ale nechodíte sem, nechcete sa fakt pripojiť ku nám?/ako vám navrhli baby/ ak nie, nič sa nedeje, ale tak ako my sme vám sem niečo popísmenkovi , kľudne môžte aj vy v našej téme 😵 😵 . určite budeme radi

sebastianela
16. júl 2009

Ahoj Babeny. To som ja ta puchovcanka. Mali ste niektora z vas dieťa, co bolo min 10 krat v noci hore a pytalo si cecek? Uz nevladzem. Moje telo je uz siedmy mesiac v nudzovom rezime. Uz neviem kade lahsie z konopy von.

jankabambulka
17. júl 2009

sebast. ja toto som mala dvojmo a prestalo to kúsok po roku ke´d som sa naštvala a povedala som dosť. inak potom som to riešila tak , že som odstriekala a dala do fľašky alebo na stranu kde spinkajú si ľahol chlap a pri Ńom si tot ak nedovoľovali /o.i. v útorok som prestala kojiť 🙂 😉 😝 /. miško teraz vstáva už len 2x ak niečo ho neboľká a katka 1x. takže tak.

bona
21. okt 2009

Tato puchovska tema funguje, ci ani nie? 😉

jankabambulka
21. okt 2009

hej ale dievčatá sa pridali do témy považská bystrica 😉 ak chceš pridaj sa aj ty 🙂

mamoo
21. okt 2009

aj ja by som rada keby tato tema funguje bez ohladu na temu povazska bystrica. lebo v PB teme su hlavne uz hotove mamicky co maju dieta, ale tehulky tam chybaju.
tak bona mozeme zacat a ozivit ju prave my.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre