Púchov. Hľadám nové kamarátky

m.p.
9. aug 2007

Pomozte mi hladam si nove kamaratky Puchov a okolie 😀

mata0312
19. júl 2010

moja tak mi sme uz takto vyrastli ........... 😀 😀 😀

11dara
19. júl 2010

@mata0312 -ahoj kráska.Ste náááádherny malí je už riadny valibuk 🙂 😉 😀 , už budete mať 2mesiace že?
Keď budete mať čas pridite nás pozrieť do Pú,dohodli by sme sa aj babami Birkušovými 😉 .

mata0312
19. júl 2010

@11dara jasne zlatkolen je to uz tazsie ☹ a teraz ideme do lucenca tato ma volno.... 😀 😀 😀 😀 veru moja dva mesiace

aneet112
19. júl 2010

no
ja chodim s malou na to velke detske ihrisko pri pesej tam sa mi mala rada hra v tych kamienkoch alebo sme pri nasom panelaku mame tu piesok a smykalku aj dnes sme tam boli 3 hodiny

aneet112
19. júl 2010

@mata0312 malicky je krasny ....

mata0312
20. júl 2010

@aneet112 dakujem moc moc........ 😀 😀

11dara
21. júl 2010

ahoj baby,ako sa máte 🙂 ?Zasa horúco a dusno bože ja fakt nemusím leto,teda kým som tehulka 😀 .
Dúfam že nezačne teraz pršať,poslala som chlapov na kúpko 😎 .tak zatiaľ 😉

aneet112
21. júl 2010

hm tak ak ich tam chytila ta burka co i vytopila balkon tak super!

11dara
22. júl 2010

chvalabohu nechytila stihli akurát doraziť domov keď začal lejak 😀 .Ja som mala tiež zatop.balkon.Ale že by ten dážď pomáhal sa nedá povedať,horúco a horúco 😝 😝 😝 .

kika9999
7. nov 2010

ahojte.....🙂) rada sa hlasim ku tehotnym Puchovcankam....🙂)) ja chodim ku Durkechovi a celkom som spokojna..aj keby by mohol byt viac zhovorcivy....a rozmyslam nad 3D ale neviem kam...poradite? rodit urcite Ilava....rodila som tam aj prveho synceka a to bolo pred 6 rokmi a bola som tam spokojna....teraz mam prave problem....dostala som herpes ...presne tam dole.....tak sa bojim....mam cipky aj mast ale nejak to nepomaha...nemate s tym zadna skusenost? vopred dakujem..🙂)) som rada ze sme sa tu takto zisli....

mata0312
7. nov 2010

@kika9999 ahoj sicu uz nie som tehotna ani nie som z PU ale pracovala som tam cize tam mam kamošky... 😀 no ja som bola na 4D v Pruskom a je to super podla mna....kebyze som znova tehotna idem zasa...ked budes chcciet poslem kontakt.... 😀 😀 a ja som počas tehu nemala nic take len stale problemy s vytokmi.. 😖 😝 ale chvalabohu vsetko dobre dopadlo a uz mam doma velkeho chlapa.. 😀 😀

papkoska
28. máj 2011

Ahojte mamičky. vedeli by ste mi poradiť v púchove nejakú dobrú pediatričku. Prisťahovala som sa sem minulý rok a nemám vôbec o tom prehľad. Za každú radu ďakujem.

smejkoh
2. jún 2011

@papkoska Ahoj, my mame Bašovú, je celkom v pohode. Vacsina mamiciek chodi k Martišovej, celkom si ju chvalia, len ma vela deti a dlhsie tam treba cakat.

papkoska
2. jún 2011

@smejkoh Ahoj, dakujem. cakame v septembri babatko a ja som sa ešte stale nerozhodla.

smejkoh
3. jún 2011

@papkoska Ja som bola u pediatricky uz s takym velkym brusiskom. Male deticky nikdy lekari neodmietnu, skor mam pocit, ze sa novorodencom potesia. Tak uz sa tesite na september, ked budete mat drobceka doma? Co to bude chlapcek, ci dievcatko, alebo prekvapenie?

barinkova
4. jún 2011

ahojte

kosta123
10. jún 2011

Predávam kočík - Nurse Look - kuk album 🙂

papkoska
20. jún 2011

@smejkoh - ešte nevieme, či to bude chlapček alebo dievčatko, stale sa točí 🙂). Ešte sa chcem opýtať, či tu existuje babyplávanie.

smejkoh
20. jún 2011

@papkoska V PU nie. Najblizsie v Dubnici.

evicka1
5. júl 2011

ahojte kocky
sice ja "original"puchovcanka nie som, ale vyzera to ze sa k vam coskoro nastahujeme 😎 chcela som sa opytat ci u vas funguje nejake materske centrum, nejake pekne kupalisko alebo plavaren (nieco kde sa da s niekym pokecat, ozo samoty cloveku obcas preppiina ).boli sme na mestkej a ta ma velmi neoslovila. mam syna a ten ma skoro 3roky a vobec nevieme kam ist ked je skaredo
dakujem krasne

kosta123
5. júl 2011

@papkoska - a v žiline 😉

elkazu
19. júl 2011

ahojte
@papkoska aj v dubnici je plavanie- salus centrum

elkazu
19. júl 2011

@evicka1
v pu je mc drobec - http://www.cvcpuchov.edu.sk/kruzky/materske-cen... a cvc ma aj nejake kruzky pre najmensie deti, my nechodime, takze neviem, aka je kvalita, ale zname si pochvalovali...
a na plavanie mozete skusit bazen v kupeloch - v Nimnici, tiez najdes na webe, ten je dobry a ma teplejsiu vodu a este dom kultury maval raz do mesiaca v nedelu divadelne predstavenie aj pre take malicke deti

lussy23
23. júl 2011

Jej vy ste tu aj z Púchova a ja že som jediná =DDDDDD

mata0312
4. aug 2011

@lussy23 ahoj nie som z Pu ale ako si sem patrim 😀

lucecita
29. okt 2011

Ahojte dievčatá...ešte sa tu diskutuje? ja som priamo z Pu, vydatá pol roka a snažíme sa o bábätko...dúfam, že sa nám to čoskoro podarí, aby sme rodičom pod stromčekom mohli dať celkom pekný darček 😀

smejkoh
30. okt 2011

@lucecita drzime palceky, nech sa babatko podari

lucecita
3. nov 2011

@smejkoh dakujem velmi pekne..si priamo z puchova?

smejkoh
4. nov 2011

@lucecita ano, priamo z PU

lucecita
4. nov 2011

@smejkoh a odkial v Pu, ak sa smiem spýtať....ja na Komenského ulici za Gorazdovou školou 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre