Púchov. Hľadám nové kamarátky

m.p.
9. aug 2007

Pomozte mi hladam si nove kamaratky Puchov a okolie 😀

babullka1
9. nov 2009

A inak sa mas ako?ja idem v stredu k sefarovi.

zabka4
9. nov 2009

ja idem az 18.11 na prietoky, a mam sa celkom v pohode az na to ze mam bolesti v chrbtici...a dva dni ma dost bolelo brucho a tvrdlo mi...uz iba 45 dní

zabka4
9. nov 2009

a ty ako?
🙂

babullka1
9. nov 2009

ja super,maly je skvely uz ma 8100g a to nema ani 4 mesiace 🙂 a davas si na to tvrdnutie nieco?...zbehnem do sprchya hned som spet 😉

zabka4
9. nov 2009

jasne v poho...no na tvrdnutie si nedavam nic okrem magnezia...to mi povedal doktor ze ked sa male hybe a kopne tak sa maternica stiahne a vtedy tvrdne ze tie krce sa uvolnia ked budem sem tam pit to sumive magnezium....ale tie krize

babullka1
9. nov 2009

a co s krizami?

zabka4
9. nov 2009

sak bolia jak sible...a hlavne napravo 😖

babullka1
9. nov 2009

a nepribrala si moc???sprcha sa nekona maly moc place
😀EDD

zabka4
9. nov 2009

jaj, no pribrala som zatial 7 kg, sice mam napisane v knizke ze zaciatocne kila bolo 65 ale to sa ma iba pytala a nevazila som sa, ked som prisla domov tak som mala 67, takze teraz mam 74

babullka1
9. nov 2009

tak to neni moc,to z toho by ta nemali tie krize bolet,nepytala si sa doktora?a ozaj ten kocar uz mate doma?my sme kupili novy je uzasny..dam do albumu zachvilu kukni.

zabka4
9. nov 2009

jasne uz je doma, ked som jej napisala ze ho berieme na druhy den mi prisiel kurierom
a ako sa vytvori album tuto?

babullka1
9. nov 2009

no das si fotoalbumy ,tam uvidis ze moje albumy a tam bude ze pridat album,alebo vytvorit a uz len vkladas,daj tam kocar potom by som ho kukla 🙂 kolko vysiel?

zabka4
9. nov 2009

a to si dostala alebo si si kupila? je pekny, kolko stal? a co budete robit s tym starym?

babullka1
9. nov 2009

kupil ho janko malemu.No len 3000sk ale povodna cena bola 12tisic a ten stary sme uz predali,a ten tvoj kolko vysiel?

zabka4
9. nov 2009

80 eur a pouzivala ho len rok a ani moc nie ako skor autosedacku

babullka1
9. nov 2009

tak rto bola tiez super cena,mas niake foto?

zabka4
9. nov 2009

no prave som si vytvorila album

babullka1
9. nov 2009

idem kuknut 🙂

babullka1
9. nov 2009

pekny je asi na taky sposob ako mame my 😝

zabka4
9. nov 2009

hej troj kombinacia
co mam urobit aby ma prestalo pychat v chrbtici? vystreluje mi to az do pluc

zabka4
9. nov 2009

Pojdem moja, lebo mam velke bolesti a zachvilku mi ide Majko do prace a chcem byt este chvilku s nim...posledne dni je skoro stale v robote.My ho je normalne luto.pozdrav drobca aj mužíčka a maj sa pekne 😀

babullka1
9. nov 2009

jej tak to fakt neviem,mne sa na konci tehu akurat fakt dost zle dychalo a tvrdlo mi brucho,ale krize ma neboleli.

zabka4
10. nov 2009

tak to si si zila...mne by ani nevadilo keby sa pyta o nieco skor na svet...pocuj ako prebieha vysetrenie ked mi robi prietoky...to bude normalne pozerat cez sono?

babullka1
10. nov 2009

hej je to to iste ako sono.ja som tiez chcela aby sa maly narodil tak v 38tt a nakoniec to bol 41tt 😝 a co epi?rozmyslala si nad nou?

zabka4
10. nov 2009

neviem, mamina povedala ze nechce aby som sa dlho trapila v bolestiach ale neviem, ty si ju mala? ako to prebiehalo?

zabka4
10. nov 2009

pod na facebook

babullka1
10. nov 2009

idem😀

zabka4
10. nov 2009

kam si zas zdrhla? sak si tam predchvilkou bola? ☹

siuzi
1. dec 2009

ahojte kočky,dúfam,že sa môžem pridať aj ja,akosi Vás tu je málo.ja som tiež rodená Púchovčanka a pred 5r.sme sa presťahovali do Dohňan.
Babulka teba nájdem všade 😉
mamoo je mám termín 26.januára,dúfam,že to bude trochu skôr,lebo už teraz som ako skriňa.V Ilave som rodila prvého syna 09/07 ,epi ti asi v službe nedajú,ale dá sa aj bez neho.ja som supercitlivka na bolesť a prežila som.môžeš si myslím ale epi zajednať dopredu,len už nepamätám ako to funguje.mne odišla o 1 v noci voda ,3t.pred termínom,takže o tom plánovaní by sa dalo polemizovať 🙂 a bez epi po pôrode som bola o 2h."funkčná" na druhý deň to bolo horšie,ale v ten deň tých endorfínov...ani spať sa mi nechcelo

babullka1
1. dec 2009

siuzi...ja konikujem kazdy den 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre