Púchov. Hľadám nové kamarátky

m.p.
9. aug 2007

Pomozte mi hladam si nove kamaratky Puchov a okolie 😀

nikiarudi
3. dec 2009

ahojte tehulky, mám otázku..chystáte sa teraz niektorá na predpôrodnú prípravu? ja si tam chcem dnes zavolať, no nechce sa mi tam chodiť samej.. tak ak máte niektorá tiež záujem, tak mi dajte čím skôr vedieť..ďakujeeeem

iveta6384
3. apr 2010

Ahojte, ako vidim uz sem Puchovcanky takmer vobec nechodia. Inak skoro vsetky vas poznam, teda aspon sa mi zda. A takmer vsetky uz mate babatka. Tak vam moc blahozelam a mohlo by sa to tu trochu rozbehnut. 🙂

bea11
6. apr 2010

ahoj iveta ja som tiež z Puchova 😅

iveta6384
6. apr 2010

Ahoj Bea tak to sme tu asi len my dve. Baby Puchovcanky asi pouzivaju inu temu. Pozerala som tvoje fotky krasne twinsky mas. Inak som myslela, ze ta z videnia budem poznat, kedze PU take male mesto, ale veru nepoznam. Mozno sa k nam este niekto prida. 😅

bea11
7. apr 2010

ivet ty si priamo z Púchova ?
v ktorej časti Púchova bývaš, ja bývam na Štefánikovej možno sa niekedy stretneme

iveta6384
8. apr 2010

Ahoj bea Ano som priamo z Puchova. Byvala som na Poziarnej. Ale uz 4,5 roka zijem v Irsku, takze s tou stretavkou to bude asi tazsie ☹ .Z Irska uz odchadzame, ideme v lete na Slovensko na chvilku, potom do Australie. Tam to ideme teraz skusit. MM je odtial. 🙂

zuzka260488
14. apr 2010

JEEEJ TEDA CO SOM TO NASLA ZE MAMICKY...A Z PUCHOVA....TEDA AJ JA SOM Z PUCHOVA A MAM 1.5R SIDLO....MOZEM SA K VAM PRIPOJIT...

zuzka260488
14. apr 2010

AHOJCEK JA SOM Z PU A MA 1.5 ROCNEHO CHLAPCEKA....

iveta6384
14. apr 2010

Ahoj Zuzka, pripojit sa mozes, len ako vidim moc to tu nefci. Akurat ja, bea a ty sme sem prispeli za posledne obdobie. Ale tak mozno sa postupne este niekto prida. 🙂

zuzka260488
15. apr 2010

JASNE V POHODE SAKUJEM.....A AJ SA OBCAS STRETNETE...... 🙂

zuzka260488
15. apr 2010

JAJ SOM SI AKURAT VSIMLA,ZE MOMENTALNE NEZIJES V PU....A POZERAM ZE BEATKA...MA SIROKU RODINKU...TEDA KRASA....

zuzka260488
15. apr 2010

AHOJ BEA...ASI MAS TOHO DOST,ALE PREDSA AK BY SI SI NASLA CAS NA SPOLOCNU VYCHADZKU....HM

bea11
23. apr 2010

ahoj Zuzka
Ja chodím každý deň von ked neprší. Chodíme hlavne k Bille alebo na Marcibányho záhradu tak sa tam možno stretneme
len ma musíš osloviť asi ty lebo mamičiek s jedným bábom je tam veľa mňa ľahko spoznáš lebo mám dvojky a kočík máme
šporťak červený vedľa seba. Chodíme vždy poobede keď sa malí vyspia tak okolo tretej štvrtej.
Pozerám, že tvoj chlapček je asi rovnako starý ako naši loptoši. Teším sa na stretko pa. Bea

aneet112
27. apr 2010

ahojte baby ja som tiez z PU a v Marcibanyho zahrade sme cele pobedia ked je pekne mam 15 mesacnu slecnu a bea ty vlastne byvas v panelaku ako ja rada sa bavim s babami co maju male deti ale v meste je akosi tazsie zoznamit sa ako na dedine asi vies ktora som ved nas tu nebyva vela co chodime s kocikmi 🙂

zuzka260488
28. apr 2010

ahoj bea...no uvidime ....tazko..takto povedat kedy sa stretneme keby sme mali na seba niake koktakti,,,,hm....

zuzka260488
28. apr 2010

ahoj anet....a ze by sme sa na tom stretku dohodli....to je jedno aj s tebou bea...lebo ja byvam na druhej strane mesta a nie vzdy...a kazdy den chodim na opacny koniec mesta.... 😖

zuzka260488
28. apr 2010

bea so si pozerala fotky....krasne...tak to vas neprehliadnem.....ale vobec ta nepoznam....

aneet112
28. apr 2010

nechodite do CVč ?

bea11
2. máj 2010

ahoj zuzka a aneet
zuzka kedže si ty dalej od centra tak mi daj vedieť keď budeš v centre pošli sms číslo ti pošlem do IP
anet do CVč nechodím čo viem tak to býva iba v stredu doobeda a ja chodím von až poobede lebo doobeda musím stihnúť veľa vecí urobiť doma možno sa niekedy vyberieme keď budú väčší a rozumnejší lebo teraz ma vôbec neposlúchajú a v ktorom vchode bývaš? musíš na mna zakričať keď ma uvidíš ... 😅

aneet112
4. máj 2010

no tak sa ti prihovorim uz by som to urobila davno ale vies nechcem sa vtierat nasilu byvam hned vo vedlajsom ako vy smerom na mesto teraz von nechodim lebo mala je chora a o tom neposluchani vieme svoje mam dost behania za jednou nieto za dvomi inak sranda.co robis ked sa ti kazdy rozbehne inym smerom?ja mam tiez do obeda vela prace najdem si cas len v stredu na cvč aj to je o drzku musim si navarit skoro rano alebo den predtym mam este syna 15 rocneho pubertiaka a niekedy mam pocit ze stale varim a stale je hladny a baby poradte co pomaha na diasenka ked idu zubky tie geliky to je nic...

kika210
4. jún 2010

Ahojte Púchovčanky, roky som tu nebola, ale zas ma to sem akosi ťahá 🙂 Snáď to tu nejako postupne roztočíme. Kočky, ktoré majú fotky poznám. Je také upršané počasie, že mám už z toho normal migrény. A čo je horšie, tak aj moj malý drobec. Asi to máte doma teraz rovnako.....

kika210
4. jún 2010

Pre Beu11 - tak si tu aj konečne oficiálne potykáme, nie? 😉 Veď tí naši dvaja starší chodia spolu do triedy, stretáme sa aj vonku a vždy sa cítim ako také teliatko. Také divné, keď máme toľko spoločného a vonku sa len pozdravíme..... Či je to len moj pocit?

11dara
4. jún 2010

Ahoj Púchovčanky, môžem sa k Vám pridať? Konečne som našla túto stránku. 🙂 Som tehulka v 23tt tiež z Pú a dúfam že sa ešte nejaké nájdu. Ináč už mám 7-ročného syna. Ja to z vychádzkami nemám bohviečo som na rizikovom tehu , preto ma potešilo objavenie tejto témy. V meste stretávam veľa tehuliek a mamičiek tak pevne verím že sa téma rozbehne. 🙂 😉

kika210
4. jún 2010

Ahojky Dara, tak Ťa tu vítam v mene všetkých... Snáď možem, aj keď som sem nakukla dnes po dlhom čase 😀 To máš tiež veľký vekový rozdiel medzi deťmi. Ja mám 8 ročný. A veru som myslela, že to bude lepšie.... 😅 No a neni.

11dara
4. jún 2010

Ahoj, no tiež som si dala načas z druhým drobcom , ale čo už aspoň nebude Filipko jedináčik a dočká sa konečne brácha.
Kým porodím bude mať 8-rokov, tak rozdiel bude tiež presne 8 rokov. 😀 Konečne je pekne dúfam, že to chvíľu vydrží hneď má človek menšiu depku. 🙂 😀

kika210
4. jún 2010

No to máš rovnako ako ja. Aj my sme čakali dlho na druhé. A keď sme chceli, tak sa nám 2 roky nedarilo. Pomohla až laparoskopia a hormóny... 😠 Ale som šťastná, že ich mám, aj keď teda sú to riadne čísla.... 😎

11dara
4. jún 2010

Presne keď sa konečne rozhodneš , že už by to druhe mohlo byť nestačí, že chceš a vždy sú nejaké problémy.Tiež nám to nešlo hneď. Ale už to snáď bude ok 🙂 .Tak ma to láka von a nemôžem som prechladnutá a usmrkaná 😝 , už mám plné zuby čaju keby aspoň konečne zabral.Tak si po dlhej dobe užite pekné popoludnie vonku z deťmi.Idem zaľahnúť do postele a pekne sa potiť možno to pomôže a zajtra budem schopná vyliezť z domu.Zatiaľ sa majte. 😉

11dara
5. jún 2010

Dobré ráno, halóóó kde ste baby? : 😅 Dnes to vyzerá na krásny den,tak asi aj tak nikto nebude sedieť doma a písať,že? 😉

11dara
5. jún 2010

Tak zatiaľ sa majte, možno bude chcieť niekto kecať večer.Idem kuknuť von. 😎

kika210
5. jún 2010

Vidím, že slniečko všetkých asi vylákalo von. Ja mám dnes toľko energie 😎 😎 Kuknem tiež večer...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre