Rajecké Teplice - snažilky, maminy. Pridajte sa

lucy_lu
7. dec 2009

Ahojte dievčatá,

rada by som začala túto tému a som zvedavá koľko sa nás nájde v Rajeckých Tepliciach a blízkom okolí. Dúfam že nás bude viac a že si tu budeme môcť odovzdávať navzájom svoje rady a skúsenosti, prípadne sa podelíme o svoje radosti a starosti.
Verím že sa tu nájdeme a že tie "internetové" priateľstvá by mohli prerásť aj do tých normálnych, v reálnom živote. Keďže je táto téma určená pre ženy z Rajeckých Teplíc a okolia, určite to bude o to jednoduchšie.. 🙂

Tak sa na Vás teším, píšte a pridávajte sa, nech nás je tu čo najviac. 😉

Lucy Lu

sia222
8. dec 2009

Ahojky..Tak ja nie som z Rajeckých,ale ma potešilo kes som tu temu zbadala nedalo mi nakrknúť 😀 ..pochádzam tiež z Teplíc ale trenčianských, no momentálne žijem v BB,ale plány do budúcna su sa sťahovať do Rajeckých..zamotané? velmi sa nám tam s mužom páči mali sme nedaleko chatu a mám tam aj švagrinu..
Tak snád to vyjde a ked budem poznať maminky nebudem tam už taká osamotená 😀

lucy lu ako staré máš detičky?

lucy_lu
autor
8. dec 2009

Ahoj sia222.

Tak zamotané je to veru naozaj. ;) A ja tomu ešte pridám - ja som z Trenčína kde aj momentálne žijem, drahého mám z Rajeckých a tiež sa tam plánujem natrvalo presťahovať keď sa nám podarí bábo. 🙂 Detičky zatial nemám, takže ten drobček o ktorého sa pokúšame, bude prvý. Dúfam že sa nám to čím skôr podarí..
Takže som túto tému založila z dôvodu, že by som rada spoznala nejaké mamičky a budúce nádejné mamičky, aby som tam nebola úplne opustená.
Sia222 a ty už máš nejaké detičky? Inak, ja som strávila v BB 5 rokov na výške.. ;)
Som velmi rada že si napísala a teším sa na ďalšie rozhovory. ;) Zatial papa.

sia222
8. dec 2009

čaf..noo sranda🙂)moj muž je tiež z rajeckých akurát už tam dlho nežil bo už bol vačší🙂
ešte bude sranda ked sa budeme poznať z videnia nie?kolko máš rokov ked sa možem opýtať?
ja mám 32 teda v jan budem mať..mám tri deti 10,9, skoro 4mesiace🙂benjamínek, takže ti možem aj požičať🙂)
tak to prajem skoré posnažilkovanie ..snád sa ku nám nejaké kočky pridaju🙂)

lucy_lu
autor
8. dec 2009

Ahoj sia222, pozrela som tvoje fotečky v albume a máš naozaj prekrásne detičky. Malý drobček je úplne rozkošný. 🙂 Juj, aj ja by som už veľmi chcela.. Snáď sa čím skôr podarí. 🙂 Inak, ja mám 25 rokov. A kde v Banskej bývate? Ja som bývala nejaký čas na Fončorde a potom v Sásovej. Manžel tam má robotu, alebo prečo ste sa rozhodli žiť tam? Inak, myslíš, že tvoje staršie ďeťúrence by v pohode prijali prípadné sťahovanie do Rajeckých? Dúfam aj ja, že sa k nám nejaké kočky pridajú a že sa to tu trošku rozrastie, pretože by bolo naozaj skvelé nájsť si tam nejaké kamarátky a známe skôr, ako sa tam definitívne presťahujeme. Teraz tam síce trávim celé víkendy, ale nepoznám tam zatiaľ nikoho. 🙂
A ďakujeme, zajtra príde priateľ, tak dúfam že sa zase trošku posnažilkujeme... 🙂

sia222
9. dec 2009

napísala som ti do IP