Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

twix
6. jún 2008

wienika, malu to nesvrbi, vyzera akoby ju dopichal komar. volala som lekarke a ma to zmyznut do dvoch dni. mala spi sama v detskej odkedy mala 9 mesiacov. uplne bez problemov.

bejby29
6. jún 2008

Jej Wieni, som sa nasmiala teraz, ze 44tt 😀 😀 som to zmenila.. ja som mala hroznu noc - mala bola hore od 23.00 do 05.00, neplakala len tak mrncala a ked som ju zobrala na ruky tak na vsetko kukala, hlavne na telku 😵 A ja som teraz ako zombie, sakra 🙄
pekny den vam prajem, kocky..

wienika
6. jún 2008

twix, tak to je fajn, ze ju to nesvrbi.....len nech jej to coskoro zmizne.... 🙂
s tou izbou to urcite urobim, len ona je mala, co by nevadilo, ale ma 2 okna a v zime je tam kosa a v lete zasa hic....rozmyslam nad klimou, ale to nie je dobre pre babo.....este ju musim upratat, vyprat zaclony a tu velku postel(doteraz sluzila ako hostovska) musim odniest do bratislavy....snad buduci tyzden...este ze mam ten angel care, inac by som kludne nespala.....

bejby, jej, uz i svieti 1d, super....a fotky nejake pridas?
to sa obcas stava, ze babatka nespia....mne prve 3 tyzdne spala aj 4 hodiny v kuse, potom stale menej a potom skoro vobec alebo len 30 minutovky....ale kazde babo je ine, dufam, ze tebe bude natalka spinkat pekne.....

bejby29
6. jún 2008

Inak kocky, stalo sa vam, ze vam posielaju na email reklamy?? Mne poslal nejaky Martin Longauer na email reklamu a ked som mu odpisala, ze odkial ma moju emailovu adresu, tak ze z diskusneho fora!!! A este dodal, ze "Aj my sme rodicia". Sa mi vobec nepaci ako to zneuzivaju! 😠

miriam25
6. jún 2008

bejby, zatial som ziadne reklamy nedostala, ale toto by ma tiez nastvalo.

ronnda, este nebalim, ale zajtra uz budem, v nedelu rano vyrazime. Budem na vas mysliet, ked pojdeme okolo viedne.

miriam25
6. jún 2008

no bejby, pozerala som este raz mailovu schranku a nemam tam zatial nic, tak dufam, ze mi to tak aj zostane... Aspon co sa tyka nejakych reklam. Inak vsimla som si aj v bazare, ze su tu zaregistrovani aj chlapi a predavaju napriklad autosedacky uplne nove, este s cedulkou za dobru cenu a nemaju (teda aspon ten jeden chlapik) len jednu autosedacku, ale aspon tri. Tak neviem, co si mam o tom mysliet. Bud ma nejaky obchod s detskymi vecami a pokusa sa to predat tu (ale za taku nizku cenu potom nechapem) alebo potom neviem odkial ich ma. Nechcem si radsej ani nic domyslat.

jasterka
6. jún 2008

Ahojte,akuart so zapla konika a hned na prvej stranke nove fotecky so stretka 🙂 vsetky ste sympaticke kocky,a deturence sladke na zjedenie,a to drobatko od bejby....slniecko malicke,aj ja uz chcem to moje pestovat,uz sa neviem dockat.
🙂
Krasny vecer.

maya01
6. jún 2008

Ahojte kocky,

tak Jasterka ma predbehla 🙂 som vam chcela napisat,ze kuk nove fotky.
Tak my sme uz doma,cesta z Viedne bola strasna,same zapchy 😖
A v pondelok idem znova 🙄
Idem rychlo povybalovat.
Silvy, gratulujem k dievcatku...dalsia baby,tak dufam,ze Jasterka a Twix vyrovnaju skore 😉

Pekny vecer

wienika
6. jún 2008

dobry vecer,,,zasa som tu jedina, ako vzdy.... 😀

baby, ja som asi uuuuuplne telivo, skusala som pridat nejake fotky do nasho spolocneho albumu,ale neprisla som na to ako....tam bolo asi treba heslo, ze? hmmm..nevadi, tak som vytvorila novy album pod nazvom ,,viedencanky 2,,

dufam, ze sa vam budu pacit....
tak pekny vecer, dobru noc a krasny vikend.....
papa

bejby29
6. jún 2008

Nie si tu sama, ja som tu
😀

wienika
6. jún 2008

tak to som netusila...vacsinou si tu pisem sama so sebou 😀

ale o tomto case si tu uz urcite neni-hehe....
idem aj ja, este som pozerala mesto tienov, aj som si poplakala.....dost smutne ☹

tak teda dobruuuuu

maya01
7. jún 2008

Dobre ranko,

Wienika fotky su super 😉 Nevadi budu dva,ved tych stretiek este budeeeeee,aby sme mali kde davat
vsetky fotky 🙂
Co mate dnes na plane,my ani nic,lenosit....zaslusim si po takom tyzdni...bolo to dost narocne...
Tak si uzite vikend.

viedencanka
7. jún 2008

AHojte dievcata,
dakujem za povzbudenie a upokojujuce slova,snad sa mi zlepsi nalada.
Inak my o chvilku odlietame do Milana.vratime sa presne o 2 tyzdne.AK budem mat moznost,ozvem sa.
Majte sa zatial krasne.

maya01
8. jún 2008

Ahojte kocky,

kde ste vsetky?
To pocasie je strasne,dnes tu cely den prsi,len teraz pred chvilkou vykuklo slniecko...a dnes je este k tomu Medarda...Medardova kvapka 40 dni kvapka...tak dufam,ze to nebude platit 😖

Viedencanka,prajem stastnu cestu a oddychni si.

Ja zajtra vyrazam znovu do Viedne o piatej mi idem bus a vecer sa znovu vraciam...to bude zase den 😒

Tak si uzite este zvysok vikendu a dobry start do noveho tyzdna 😉

Pekny den.

maya01
8. jún 2008

Bejby,Natalka ma dnes 4tyzdne,gratulujeme. 🙂

bejby29
8. jún 2008

Ahoj Mayi, nie, az 11.teho

wienika
8. jún 2008

caute baby, kde ste vsetky?
dufam, ze ste mali pekny vikend...
ja som bola dnes v blave, pozvali ma kamarati, tak sme si na teraske grilovali, bolo fajn......ale uz som vo viedni, lea uz spi a ja som zasa sama, tak to bude cele tri tyzdne.... ☹ moj drahy musi vsetky zapasy vidiet, na tom dnesnom dokonca aj bol....

viedencanka, pekne si oddychni a davaj na vas pozor.......

maya, juj, to ti to pendlovanie nezavidim, z nitry je to este pekny kus cesty....vo viedni budes uz len zajtra a potom uz vobec? aspon si ta muzik uzil? byvali ste spolu?

asi tu dnes nikto nie je....este nakuknem neskor...zatial pekny vecer 🙂

bejby29
8. jún 2008

Wieni, ja tu sem-tam kuknem, ale tiez vidim, ze tu nikto nie je 😉 Ako vidim tak si mala super den, ja som upratovala 😒 Tento byt mi ale stale pripada taky neupratany 😠 kvoli tomu, ze je stary... Neznasam to tu...

wienika
8. jún 2008

bejby, to mi je luto, ze sa stresujes kvoli bytu.....skoda, ze nemozete vypovedat zmluvu...nejako to vydrzis, a uvidis, zvyknes si....ja som v nasom byte tiez musela urobit vela zmein, aby som sa tu citila dobre. moj muz to zariadil tak chladne a neprakticky...teraz je to trosku lepsie....

teraz som si pozrela mesto tienov, to posledne, je to super serial, ale dost taky depresivny a smutny 😒

idem uz spat, snad sa mi podari zaspat....
dobru noc 😉

miriam25
9. jún 2008

Ahojte babenky, wieni, este raz vdaka za tip ist k nasim, vcera sme se dorazilli a vsetci sa tesime. Nasi, ja, Samko, naozaj super.

No a tym padom vas chcem aj vsetky pozdravit z Nitry!!! Zelam vam krasny tyzden, teraz tu nebudem tak casto... Ale obcas, ked budem mat cas sa zastavim a precitam si vas...

silvia2406
9. jún 2008

ahojte babule 🙂

miriam, prajem vam krasny tyzden, dufam, ze pocasie nesklame 🙂

my sme sa vratili vcera do viedne, vikend bol fajn, piatok som bola na stretavke zo strednej skoly, zaspominali sme na stare casy, nasmiali sme sa, ze nas brucha boleli. bolo to naozaj prijemne stretko. zo zaciatku na mna kazdy pozeral, ci som naozaj tehotna, vsetci si suskali ale nikto sa ma neodvazil spytat, ci som tak pribrala do brucha alebo cakam babo 😀
v sobotu sme boli s nasimi na chate, ale cely den prsalo, tak sme boli len dnu. ale aj tak, som bola rada, ze som po dlhej dobe opat s rodicovcami. tak sa mi velmi nechcelo ist a moje hormony sa so mnou zase zahrali, takze aj slzicka vypadla 😢 ale uz je fajn 🙂

wienika, tak tie tri tyzdne nezavidim 😒 ale vy si s leou urobite urcite nejaky program, a co tak dalsie stretko v parku? 😉

jasterka
9. jún 2008

Ahojte babulky,aj my sme vikendovali na Slovensku,vzdy si to uzivam,lebo ma vsetci obskakuju 😀 fakt,odkedy som tehotna,som ako kralovna, az mi je to smiesne. Menej do smiechu je mi teraz,akurat som pozerala porod na RTl,davaju Mein Bejby 😢 aj som si stou chudinkou poplakala,tak ja neviem ako to zvladnem,radsej nato nemysliet...

Silvi,tak uz mate Teresku 😉 krasne meno,ale aj Lucka sa mi pacilo.
Inak uz aj nieco nakupujes,ja som nic nenasla,vsade len letne vecicky,ani kocik zatial nemame vybraty,ten vas je krasny,tiez chcem trojkolesak. 🙂
Krasny dnik vsetkym.

silvia2406
9. jún 2008

ahoj jasterka 🙂
neboj nic, pomaly zacnu vypredaje letneho oblecenia a v priebehu leta budu aj zimne vecicky, priznam sa, ze mi uz nieco mame, pokupovala som to vo vypredaji v HM a CA pred dvoma tyzdnami. su to nejake bodinka, supravicky a niekolko dupaciek som si kupila na svk. ale rozhodla som sa, ze s nakupovanim veciciek koncim a zacnem az ked pride kolekcia jesen-zima.
teraz zacneme kupovat tie veci, ktore sa neviazu na rocne obdobie, postielka, postelne pradlo, matrac apod.

co sa tyka vyberu mena, dalo nam to zabrat ale aj tak som s nim este nie na 100% stotoznena. vsak este uvidime. chlapcenske sme vedeli hned, ale dievcenske je boj. a vy uz mate nejake premyslene?

jasterka
9. jún 2008

Ahoj 🙂 aj ja som bola v CA,HM ale uz nic nemali,bodinka hladam take co sa nemusia prevliekat cez hlavinku,nech sa netrapime,a dupky su tiez naj odopinacie zo spodu,musim pockat na zimnu kolekciu,moje novembriatko bude potrebovt same teple vecicky,inak planujes kupit aj fusak,ci to davaju ku kociku?
Veru mas pravdu,musim sa zamerat na postielku a ine veci,len ked este stale neviem ako to bude z byvanim a priestorom..vy ste ako na tom stym hladanim bytu?

wienika
9. jún 2008

ahojte babulky....

miriam, pekne si uzi tyzden s rodicmi, ved nech si vas uziju, ked nemozete byt spolu tak casto.....

silvi, ako som uz povedala, ja mam tri tyzdne fajront, takze budem mat kooopec casu.....to stretko je super napad...ze by konecne ten schönbrunn? 😉
to s tymi hormonmi je uplne normalne, ja som revala v kuse...a hlavne ked som videla v telke nejaky porod alebo ked som kukavala mein baby 😉 jasterka, tak som to s nimi prezivala....... 🙂
terezka je pekne meno......

jasterka
9. jún 2008

Meno pre dievcatko sa nam paci-Emma,Ella,Vaneska 🙂 tiez sa este nevieme rozhodnut 😉 je to dolezite,vask ho bude nosit cely zivot.
A chlapcek jednoznacne-Lukas 🙂

wienika
9. jún 2008

jasterka, ak mozem poradit, urcite si kup fusak, budes ho potrebovat a este si kup zavinovacku...veru ako vravis, budes potrebovat teple vecicky.....ozaj a nezabudni na schlafsack...to je najlepsia vec na svete....ja ho mam dodnes, lebo babo sa ti vzdy v noci odkope, takto sa nemusis bat, ze ti prechladne..... 😉

wienika
9. jún 2008

emma je super 🙂

jasterka
9. jún 2008

Jej dakujem Wieni,niet nad skusenosti mamiciek,inak babetko ked spi v tom schlafsacku uz sa neprikriva,ci este aj na to? 😕

takze Emma ma dalsi bodik,aj nasim sa naviac paci 🙂

silvia2406
9. jún 2008

wienika, dik za rady, aj ked patrili jasterke 😅

fusak, si urcite zaobstaram, ja som rozmyslala ale aj nad tymto http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

jasterka, co sa tyka bytu. sme na tom zatial nijako. cakame, kedy sa nam ozvu z banky, aby sme mohli ist podpisat zmluvu na pozicku a ked uz budu peniaze na ucte, tak sa pustime do hladania, lebo bez penazi je to tazko, nik na nas nebude cakat, kym si vsetko povybavujeme 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre