Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

silvia2406
30. jún 2008

jasterka, ved vravim, ze panika este len pride 😅 mozno to na mna dolahne, ked zacneme chodit na cvicenia, vtedy uz asi zacne ist do tuheho 😀
ja som bola u zubara na zaciatku tehu, robil mi 3 zuby, takze uz tam do porodu nepachnem 😔

maya, ja by som radsej dala ten kinedryl, ale ja som z cestovanim mala vzdy problemy, neustale zvracanie, takze ja som za prevenciu 😀 ak je samko neposed, tak by som volila kinedryl, ak nema problem obsediet a s niecim sa zabavit a nebyva mu zle, tak asi netreba.

maya01
30. jún 2008

Miri,jasne,ze sa stretneme a kupko je super napad a nemusime ist ani tak daleko,bola som na nitrianskom a je super a vela,vela atrakcii pre deti...ale ak si za teplu vodu,ja sa prisposobim 😉

Silvi,no Samko je dost neposedny,ale nabalila som farbicky,nalepky,zosit na kreslenie...ale neviem-neviem ako dlho ho to bude bavit.... Asi mu dam pre istoru kinedryl...ved mu to neuskodi...dufam...

silvia2406
30. jún 2008

maya, kinedryl by mu nemal uskodit, trosku ho to otapi a bude ospaly, ale z toho sa vyspinka 😉 inak prajem vam prijemnu cestu. idete autobusom az do viedne? alebo v ba prestupite na vlak?

maya01
30. jún 2008

Ked si pospi,to bude len dobre...
Ideme do Ba busom a odtial do Viedne tiez busom...
Isla by som aj vlakom,ale vlakova je daleko od autobusovej a ja sa trepem este aj s autosedackou 😖

wienika
30. jún 2008

caute baby,
tak dufam, ze sa nam to pocasie umudri.....my mame asi fakt smolu.....ked bude prsat, tak zasa to kids cafe ako povedala maya...
ja som sa vcera z troch poharov vina tak scapala, ze som ledva prisla do postele a mala som kolotoc.... 😀 ale nastastie som pila kvalitne vino, takze ma ani hlava nebolela....

maya a kedy vlastne vyrazate? ja by samkovi kinedril(ci jak sa to vola) nedavala, uvidis, ako sa bude citit, hlavne si sadnite dopredu, lebo vzadu to viac hojda. myslim, ze tieto nove autobusy uz nie su tak zle ako tie stare.....uvidis, pre istotu zober zo sebou. a kolko vam trva cesta z nitry, asi tak 2 hodiny, ze?

silvi, ja som sa porodu vobec nebala a to mi vydrzalo az do konca. su zeny, ktore maju od zaciatku panicky strach, tym padom je to este horsie. ja som sa na porod tesila a dobre to dopadlo. a gratulujem k prvym silnym kopancom, pockaj za mesiac dva, to bude v bruchu rosambo..... 🙂

jasterka, no vidis ako ste sa dobre zabavali na svadbe, hlavne daj do albumu nejake fotky, nech vidime aka si bola kocka...... 😉
drzim palce u lekara a hlavne sa pytaj..... 😉

miri, urcite ta skuska dobre dopadla, ved si sa tomu aj riadne venovala....tiez nechapem ten casovy abstand, ale hlavne, ze ti to neponahla....s tym stretkom skoda, ale ked tu budes, tak nieco zasa vymyslime....tiez by sme radi videli tvojho samka a teba nazivo...

zatial pekny den 🙂

maya01
30. jún 2008

Wienika,cesta Nr.-Ba trva presne 1hod. 15.min. ideme priamim busom,nikde nestoji... a potom do Viedne ratam nieco cez hodinu,stoji este na Schwechate...
Najpr som mala na plne ze pojdem o 14hod.z nr. ale stiham vsetko,tak by som mohla ist aj o 13.len sa neviem dovolat svagrinej,kt. ma ma prist vyzdvihnut,tak neviem... 😒

maya01
30. jún 2008

A ozaj,co hovorite na to ze Cobejova vyhrala Let´s Dance....?
A citali ste co sa stalo Zitnemu...

silvia2406
30. jún 2008

maya, ohladom kinedrylu, musi sa dat este pred cestou, lebo ked uz mas rozhojdany zaludok, tak to zabera len velmi pomaly. 😒 aspon moje skusenosti su take, takze u mna nieco take, ako vsak uvidim ako mi bude, neprichadzalo do uvahy 😖

wienika, vsak uvidime kedy to na mna dojde, myslim ten strach, zatial si to nepripustam, ale ako vravim, mozno priprava mi trosku otvori oci 😅

maya01
30. jún 2008

Silvi,diky za rady,ja mu ho asi pre istotu dam...

jasterka
30. jún 2008

Mayi-co sa stalo Zitnemu 😠 ?
Viem co sa stalo jedenj rodinke-zabil im synceka. 😢
Moja maminka ho ucila v skolke,odvcera sme vsetci stoho smutny,ani spat som nemohla,akurat mi v piatok hovorila,ze on jedneho Tomaska dostala nadhernu ruzu ,a terauz mu muis zaniet nadhernu ruzu na hrobcek ☹
Je mi ztoho na....

silvia2406
30. jún 2008

maya, nie je zac. 😉 moji rodicia si so mnou uzili svoje, raz som dokonca ovracala otcovi hlavu v aute. ja som kricala, aby zastal, ze mi je zle, on mi tvrdil, ze to este vydrzim, no a nevydrzala som 😀
naozaj je lepsia prevencia, lebo ked sa uz rad zaludok rozhojda, tak sa to neda zastavit 😒

inak, ak samkovi normalne nebyva zle a kinedryl chces len preventivne, skus na buduce homeopatika couculine (neviem, ako presne sa to pise), musi sa to cmulat, ale treba to uzivat uz den pred cestou. ale je to sladke, takze detom to nerobi problemy.

maya01
30. jún 2008

Zle som to asi napisala,jemu sa nestalo nic,ale tomu chlapcekovi.... Zitneho mi je jedno....

maya01
30. jún 2008

Dufam,ze dostane tych 5 rokov,ktore mu hrozia...ale aj to je malo...

maya01
30. jún 2008

Silvi,neviem ci mu bude v buse zle,alebo nie... My sme vzdy chodili autom a to zvladal v pohode...ale busom sme este na taku dlhu trasu nesli.

jasterka
30. jún 2008

Mayi,ja viem ,ze si to nemyslela,ze chudak zitny,ved mas sama maleho chlapceka a si mamina,len mne to uz nedalo nenapisat,lebo ma to od vcera desi ,aky sme ludia zranitelny,ako rychlo vyhasne zivot,a ked ide o nevinne dieta...sa on staras,lubis ho a v okamihu ho stratis. 😢 neviem ako sa da prezit taka bolest,a dufam,ze ten malinky je anielik v nebicku a nejak to pomoze svojim rodicom zvladnut.
Starsne mi to je luto,ale to uz nic nezmeni ze?verim ze aj zitnemu to bude luto,ale cas sa neda vratit na spat.

maya01
30. jún 2008

Pre tych rodicov to musi byt strasne,ked si predstavim,ze by sa mne nieco take stalo,tak mi naskakuju zimomriavky...ja by som to urcite nezvladla...
Ale na take nieco nechcem ani len pomysliet....
V jednej sekunde sa ti uplne zmeni zivot...

twix
30. jún 2008

Ahojte! neviem, ci zajtra prideme. mala ma vysoke teploty. snad su to len zubky, ale asi skocime k lekarke, pre istotu.

jasterka
30. jún 2008

Presne.
O to viac si treba cennit,co mame,niekedy sa fakt trapim pre malickosti,a fakt nejdolezitejsie su uplne ine hodnoty.
Niic inesi nezelam iba mat zdravie preseba, moje dietatko a mojich blizkych,ostatne nieje uz tak dolezite.

twix
30. jún 2008

tiez mi byvalo zle, ked som bola mala, az kym som nezacala sedavat vpredu. teraz vzdy ked sedim s malou vzadu, tak mam co robit, aby som tu cestu vydrzala ☹

wienika
30. jún 2008

ja som to citala este v noci, to bol sok pre mna....az mi slzy vyhrkli..myslim, ze zitny je dost potrestany za to, bude si to niest cely zivot.....ale zasluzi si rovnaky trest ako aj ostatni, ktorym sa to stalo....tomu malickemu to zivot aj tak nevrati...je to strasne....
on je tiez spitali, ma nejake zlomeniny.....

twix, dufam, ze vam tie teploty prejdu a pridete na stretko......

maya01
30. jún 2008

Kocky,tak my uz za chvilku vyrazame... Vecer sa ozvem.
Pa

petkaerdal
30. jún 2008

ahojte dievcata,ktora zijete v Rakusku,potrebujem nieco ohladne meldezetlu poradit..prosim do IP..dakujem

boldy
30. jún 2008

Ahojte babenky,

zdravim vas vsetky a prajem zajtra pekne stretko... ja sa opat nedostavim, pretoze zajtra budem spat na ceste do viedne z kosic... no nic snad na buduce... tu zacina prsat, takze dufam vam to nedojde zajtra do stadparku 🙂
silvy ozvem, citam ze vsetko ok...u nas tiez uz dochystane pomalicky 😉 papa

bejby29
30. jún 2008

kocky, ja dojdem tiez

tinavieden
30. jún 2008

super baby tak zajtra sa nas dufam zide viac v stadparku, myslim,ze pocasie by nam mohlo uz konecne vyjst 😀
co sa tyka toho Zitneho no tak dufam,ze bude potrestany ako sa patri ked si frajer mysli,ze ma super auto a moze ist rychlo ako sa mu chce tak teraz ma poucku do konca zivota. Toho chlapceka mi je teda najviac luto uz mu zivot nikto nevrati ☹ ☹

maya prajem prijemnu cestu, malemu by som dala pre istotu tak polku kinedrilu ale dufam,ze cestu zvladnete a zajtra sa uvidime na stretku. Uz som zvedava na Samka aj nasa Leni 😀

tak zajtra papa

twix
30. jún 2008

ahojte,
my zajtra bohuzial neprideme. skoda, tesila som sa na vas, ale mala je chora. boli sme u lekarky
a vraj ma cervene hrdlo. predpisala jej aj antibiotika. ja som dufala, ze su to tie zubky.
nie som si ista, ci ju dobre vysetrila, kedze laura spravila taky cirkus a tak revala, ze ju asi bolo
pocut az v bratislave. odchadzali sme odtial obe spotene a znicene, hned mi zaspala v kociku.
ale pozerala jej aj do usi aj do ust (sice len sekundu), tak snad nieco videla.
tak som zvedava, aka noc ma caka.
uzijte si to stretko. snad vam aj pocasie vyjde.
papa

wienika
30. jún 2008

twix,to mi je luto, ze je laurinka chora a tak vam prajem skore uzdravenie, dufam, ze to hned prejde...skoda, tesila som sa na vas....
a s ostatnymi babami sa teda snad zajtra uvidime, ak neochorieme aj my....alebo nebude prsat....zatial to vyzera na slniecko, aspon na nete, tak uvidime.....a kde v tom stadtparku? tam pri u bahne?

dobru nocku vsetkym 🙂

miriam25
1. júl 2008

Dobre ranko!!!

Som tu prva?

Tak vam poviem baby, vcera ma moj drahy tak nastval, ze som rada, ze ho sef zas niekam poslal a uvidim ho az v piatok v noci ak vobec... Bola som zasa na kurze a svagrina ma tento tyzden dovolenku, tak prisla k malemu, aby nemusela svokra chodit. Prisla uz o pol 12, som jej volala, aby prisla aj na obed, ze sa najeme spolu... O 3 som ja odchadzala a drahy povedal,ze najneskor o 6 je doma... Ked som volala o tristvrte na 7 povedal mi, ze uz za chvilu ide, ze este musel cakat na nejakeho kolegu... Kratko pred 9 mu volam, ze ci maly spinka a pod a on ze este stale nie je doma... On isiel s inym kolegom na pivo a scapal sa tam... Ako jeho sestra ma dovolenku a je pri nasom malom cele poobedie a on nie je schopny ani prist domov!!!!!! Ona si nebrala dovolenku pre nas! Jaj, taka som nanho nastvana... Preco ti chlapi nemozu aspon trosku rozmyslat????

ronnda
1. júl 2008

ahojte, my to dnes na stretko pravdepodobne nestihneme, skoda, pocasi opravdu konecne snad vyjde. tak si to hezky uzijte.

wienika
1. júl 2008

dobre ranko...

ronnda, skoda, ze neprides....snad nabuduce..

miri, bohuzial, chlapi akosi nemaju zmysel pre zodpovednost......ja mam nieco podobne doma, i ked sa nechcem stazovat, lebo su aj horsi......hlavne mu to daj pocitit.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre