Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

maya01
24. júl 2008
vroni
24. júl 2008

Áno, to je tuším prvý rozumný spot o Slovensku. Aj mne sa páči. Škoda, že je taký krátky....

miriam25
24. júl 2008

maya, si ma pobavila... takze slota je prvy clovek slovenska 😀 teda vo vyhladavaci je asi Nr. 1 😀 No ako ja sa na jeho adresu nevyjadrujem, ked zacinal byt popularny, tak sa mi pacili jeho nazory, no to, co robi posledne roky... nech sa na mna nikto nehneva, ale toto je predstavitel SNS??? toto je len hanba! Toho cloveka mali odstavit uz davno pradavno!!!
ten spot o slovensku mi minule poslala kamoska na mail, musim povedat, ze tie zabery su naozaj uchvatne, len sa mi to zda byt straaaasne kratke a je straaasne malo toho ukazaneho zo Slovenska. Ale tie zabery, co urobili, cu naozaj nadherne, najviac sa mi asi paci ten z jazera (alebo rieky???) na nase krasne hory... 😵

bejby29
24. júl 2008

Ja poznam Slotu osobne, on je velmi inteligentny clovek, len sa vyjadruje ako hulvat, ale v podstate ma pravdu.. On totizto povie to, co si kazdy mysli 😀 Aspon v Martine a Ziline.. Akoze sorry, ale Madari su naozaj drzi, nemyslim tych v Madarsku (ti su mili), ale ti Madaroni na Sk.. Nemaju co robit v slovenskom parlamente 😠

wienika
24. júl 2008

ahojte babulky,
uz tu urcite nikto nie je, ani ja zachvilu, som strasne unavena...doteraz som bola v robote ale bolo super, mali sme uspech... 😉

ako som si precítala, tu sa zacina politizovat, hmmm? 😀
k slovenskym politikom-no coment......asi tak

vroni, tak to ste mali fajn, ze si mala tak zvykla...ale ona bola uz starsia od lei, ze?

miri, lea bude mat presne rok, ked pojde do jasli. ja som tiez bola od roka a vlastne vsetky decka v hlbokom komunizme, lebo nase maminky nemohli byt na materskej dlhsie ako rok......
teda okrem tych co mali babicky 😉

pozri, ak sa ti bude rysovat dobra robota, tak nevahaj a samuskovi sa medzi detmi bude urcite pacit.....
ale asi aj u svokry mu bude fajn, nie?
ja by som malu tiez nedavala,keby som tu mala moju maminku...a svokra je chora, ledva sa vie o seba postarat....takze my ani inu moznost nemame.....
a tiez to nerobim kvoli nejakej kariere.....ani kvoli peniazom, moj muz nas v pohode uzivi.....

lieska, aj mne sa ten bejbin kocik velmi paci....vyzera byt velmi prakticky....
moj peg perego, stal okolo 700 euro, trojkombinacia, by som si uz nikdy nekupila.....ma par nevyhod, ale zas nie je ani tak hrozny. autosedacku som ani nevyuzila, mala mi v nej revala, mala taky cudny sklon, akokeby sedela, ked som kupila vajicko maxicosi, tak ani nepipla.
inac, kamoska si teraz kupila ten quiny, tiez je pekny a je super, ze to maxicosi vajicko pasuje na tie kolecka...cize, ked ti babo v aute zaspi, nemusis ho vyberat z vajicka, jednoducho ho len pripnes na ten podvozok....myslim, ze prakticke.....to mne sa vzdy lea zobudila, ked som ju taku spiacu prekladala z auta do kocika.... 😒

lenka ani viedencanka sa nam nehlasia.....dufam, ze su ok.....
aj twix

tak dobru noc kocky...

lieska
25. júl 2008

Bre ranko, tak dnes to tu po dlhom case otvaram ja!

Ano...aka politicka minidebatka sa tu zvrhla. Ani ja sa nebudem vyjadrovat (vacsinou sa vzdy potom s niekym pochytim) 😀 , len tolko, ze suhlasim s Bejby ohladom toho Slotu, ze on povie na plnu hubu to co si veeela ludi mysli! Tym koncim! 🙂

Wieni, diky za tvoj report o kociku...no uvidim, ja teda 700 EUR za kociar urcite nechcem dat, aj ten Boogy Boo je v takej cenovej hladine, takze to na 99% u mna pada. Ideme mrknut zajtra do Lutzu a Kiki, tam som videla dost velky vyber, tak pokukam. Mozno sa seknem, mam len infos od segry na co mam davat pozor, ale pokial clovek nema vlastnu skusenost...!
Ono je to take nanic...ked pozeram napr. do katalogov na tie kociky, co su tam za 400 EUR, tak sa mi zdaju uplne v pohode. Ale zas mozno su uplne shity (sorry) ... Kupovali ste niektora kocik z katalogu?

Dobre baby, letim do roboty. Vcera som si vyratala, ze uz mam len 20 dni prac. dni pred sebou (aj s planovanou dovcou na SK) a koncim! 😉 Nechapem ako to leti!!!!
Pekny dnik vsetkym.

wienika
25. júl 2008

dobre ranko.....

lieska, ohlsadne toho kocika ti mozem povedat tiez len par tipov, ale presne ako hovoris, kazdy sa obcas sekne, hlavne ked je to prvy krat a nevies na co si treba davat pozor...ja som ten moj kupila len preto, aby som uz viac ziadny kocik kupovat nemusela, vanicka do pol roka a potom do bugynky...autosedacka mi mala vydrzat tiez do roka...takze ja som dost prerobila, hlavne kvoli tej autosedacke,ale ako sportova buggy je to teraz fajn.
takze hlavne, aby sa lahko skladal,aby sa zmestil do kufra, neodporucam golfove palice, lebo sa to jednou rukou zle drzi, ked napriklad telefonujes alebo jes....takisto kolieska su lepsie trochu vacsie, lebo tie male su tvrde a na kazdom hrbe alebo kamienku poskoci cely kocik....
kamoska co ma ten quinny ho kupovala cez net a je velmi spokojna....pozri si na nete ten....mozno sa ti bude pacit....a do auta velmi odporucam to vajicko maxicosi, dietatko v nom pekne lezi....
lieska, urcite najdes pekny a dobry kocik za super cenu, drzim palce....

maya, kde si? aky bol film?

miriam25
25. júl 2008

Ahojte babule,
dnes som sa nejak zdrzala a maly sa mi uz as aj kazdu chvilu zobudi (ale mozno bude spat este aj hodinu).
Lieska, ja tiez nemam skusenost s kupou kocika z katalogu, ale ja ked som vyberala, tak som chcela tiez 3-kombinaciu, ako pise wienika, lebo som nechcela kupovat iny... Mali sme vnutri taku tasku, tu som velmi ocenila, ked mi maly na prechadzke zaspal v kociku, vytiahla som ho s taskou von, vzala dovnutra, polozila v spalni na postel a otvorila okno (aby sa mi nepotil) a on tak potom spal dalej aj hodinu... Takze to bolo naozaj fajn. Musim povedat, ze 700 eur by sme tiez nemohli dat za kocik, nakoniec sa mamina rozhodla, ze pojdu s ocinom do polska na kocik a ze to bude od nich pre maleho k narodeniu. Pokupile toho teda ale straaasne moc, nie len kocik... A este som chcela, aby mal kocik velke kolieska, lebo maly sa narodil v oktobri a po snehu sa ide s malymi kolieskami straaaasne blbo (mala osm moznost vyskusat). Tie velke nafukovacie sedia ovela lepsie na snehu aj normalne...
Ja musim povedat, ze sa mi len nepaci, ze sa straaaasne tazko kocik sklada a je hrozne velky, zabera nam cely kufor, preto som bola kupit na cestovanie buginu. Nie je to sice kocik ako ten nas, ale na to cestovanie naozaj staci...

k slotovi... mne sa zo zaciatku pacil prave pre tu jeho otvorenost a jeho nazory, ale nemyslim si, ze clovek na jeho pozicii by sa mal vyjadrovat a volit take slova ako on, inteligentny clovek vie, ake slova ma pouzit... tot len tolko, neznasam politiku a ani to tu nechcem nejak rozoberat... tak koncim aj ja...

maya, vazne, kde si?

twix je v poriadku, pisala mi vcera IP, takze si nas precitala... 😉 asi uz nemala moc casu, aby nam napisala...

wieni, no na jednu stranu chcem ist do roboty, na druhu este nie... uvidime. Ak by sa mi naskytlo nieco, co by ma naozaj bavilo a bolo by to aj fajn zaplatene, tak by som sla. Ak nie, tak este pockam... 😉 tiez nechcem kvoli kariere alebo ze by som musela, no mam matersku na 2 roky podla noveho systemu a ja mozem byt doma este necelych 11 mesiacov. Teda skor len 10 a pol. Cas ide neuprosne a co urobim, ked vyprsi a ja nebudem mat stale robotu??? to je jedina situacia, ktora nechcem, aby nastala... preto pomaly hladam...

jasterka
25. júl 2008

Ahojte babulky 🙂 to je ale poacasie,horucavy mi nerobia dobre,ale ani toto pocasie nic moc,mam nizky tlak 😒

Lieska my tiez stale riesime kocik,teda ja vyzor a farbu,muzik technicke prevedenie,co sa mi aj zapaci,on pozrie,pohybe kolesami alebo konstrukciou,a vzdy je nieco co nevyhovuje 😖
my pozerame dvojkombinaciu,zda sa mi prakticke ze maju hlboku vanicku,castokrat vyberatelnu,ako pise Miriam(super napad,ze sa da dietatko takto este nechat spinkat pri okne-to ma nenapadlo),neskor stoho par tahmi urobis buggy,sedacku by som chcela tiez maxicosi...paci sa mi aj cely maxicosi kocik v trojkombi,len sme ho este nikdy nevideli v skutocnosi,len na nete,ja si tak objednavat netrufam,prave po skusenosti,ze na obrazku super,v skutocnosti uplne nestabilna konstrukcia....
urcite si niektore pozri v obchode,je medzi kocikmi fakt velky rozdiel.Drzim palce ,mame uz aj najvyssi cas,nieco najst 😉

bejby29
25. júl 2008

Caute kocky, Wieni mas pravdu, ten Quinny je super.. Lieska, je tu na fore jedna kocka, co pise pod nickom Cicushka a ta predava tento Quinny za super cenu a verim, ze je aj vo vybornom stave.. Jediny problem by bol asi v tom, ze je z BA.. Ale skus sa jej spytat.. Ma ho odfoteny aj v albume..

miriam25
25. júl 2008

ahojte, babenky tehulky, hlavne si dajte pozor, aby ten kocik nemal ziadnu chybu a nemuseli ste s nim potom ist napat do obchodu. Nasi kupili kocik v polsku, ako som uz pisala. Bol tam rozlozeny, videli ho nazivo a tak ho kupili. Mali v sklade este jeden kus zabaleny, tak im dali ten. Tak nasi trepali kocik z polska k nim do nitry a potom k nam do rakuska, prisli sem, zlozili sme ho a zistili sme, ze je natrhnuta latka priamo hore na tej strieske, nie je to moc, asi 4-5cm, no musela som to zasivat a teda uz to nie je original, jedna brzda je tak nakrivo, ze uvazujem, ze ju zlomim, stale sa mi sucha o koleso a bojim sa, ze kedze mam nafukovacie kolesa, aby mi to casom nezodralo pneu. Pokusala som sa to ohnut tak ako to ma byt, ale to sa neda... to vzdy zostane v tej polohe. A este jedna vec, kocik, ked ho tlacim rovno ma tendenciu ist doprava. Zozaciatku som na to mala nervy, ked idete po uzkom chodniku, stale ho musite napravat, aby ste nezisli z chodnika dolu, no nic moc. teraz som si uz na to zvykla, ale novy kocik a toto mal... Keby sme ho kupili (teda nasi) v nitre alebo tu v rakusku, okamzite by som ho sla reklamovat. Ale trepat sa az do polska... skoda penazi na benzin...
Takze aj ked si vyberiete kocik, ktory sa vam paci a daju vam zo skladu uplne novy, nechajte si ho namieste poskladat a skuste vsetko co sa s nim da, aby ste potom nelutovali ako ja.

lieska
25. júl 2008

Babulky, diky vsetkym za tie super tipy a komentare n akociarik, Bejby, dik za adresu na tu babu! Mrknem to...
Ja nie ze by som chcela kupovat z katalogu, len zatial som "live" nikde nic nevidela a co som mala moznost mrknut, tak ozaj len na nete alebo v tych katalogoch. Ale skor by som brala ten priamy predaj. Preto aj zajtra ideme do toho Lutzu, tam som naposledy videla dost tych kociarikov.
Wieni, golfove palice znamena, ze to nema rucku po celej sirke kociara, ale len na stranach, dobre som si vylozila tento "terminus technicus"???? 😀

Miriam, no to by ma slak trafil s tym kociarom z Polska! Moja neboha babicka hovorievala "Z Polska ani jalova krava neni dobra!" (zila na Spisi) 😀 Ale viem, ze vela ludi tam ten kociarik (a nielen to) kupuje!
Ja chcem tiez tu vanicku, o kt. pises. Segra to ma tiez a sama som sa mohla presvedcit ake to je super! No a plus aby sa to dalo na bugynu prestavovat. Okluknem a dam vediet!

Miri, na druhej strane Ti musim dat za pravdu o tom Slotovi! A uz som ticho... 🤐

Takze Twix je OK, tak to je fajn, ved hadam sa ozve! Ani Silvia tu uz dlho nebola! A Viedencanka???

jasterka
25. júl 2008

Ahojte,akurat som prisla s obchodu Baby-Walz a porovnavala som Qwinny a maxicosi, qwinny je naozaj super,len mi to musi odobrit muzik,mali dve rozne konstrukcie,ale taaaaaaak neochotnu predavacku,ze som to vzdala isla prec 😖 qwinny ma ale vanicku taku pevnu,celu konstrukciu,aspon tie co som videla.

silvia ma kocik Peg perego v krasnej zelenej,presne ten je aj v katalogu baby-walzu,a videla som ho nazivo je tiez super,a vraj sa zmesti aj do mensieho kufra auta,coz tiez nieje na zahodenie,kedze miesta nikdy nieje dost.
Len na Qwiny sa mi paci,ze sa da uchytit ta maxi-cosi sedacka.

lieska tak som zvedava na tvoje vychytavky,daj vedeit ,len neviem ci qwinny bude v lutzi,este som ho tam nikdy nevidela. 🙂

miriam25
25. júl 2008

No veru, aj maya dnes na nam kasle. Asi sa nevie spamatat z toho vcerajsieho kina 😉
A Ronnde je tak dobre, ze jej ani nechybame. Ale ved ona uvidi, ked sa vrati, ze sa nam dalsi tyzden ani neozve, co bude citat, co sme vsetko popisali 😉 No tak trosku jej zavidim, ako si niekde spolu vsetci traja uzivaju 😅 😎 😀

lieska, tu u nas ma aj kika pomerne velky vyber kocikov. A v SCS si sa bola pozriet? Tak je tolko kocikov, ze sa ti z nich aj hlava zatoci, aspon ked sme tam boli naposledy...

wienika
25. júl 2008

lieska, pozri si este www.gutwein.at tam maju dobry vyber aj ceny.....a urcite maju aj internetovy predaj.....
ano, tie golface su presne ako si napisala......ja ten kocar musim drzat vzdy dvoma rukami....co nie je moc dobre....

miri, no asi ten kocik z polska nebola moc stastna volba, ze? ale nevadi, ved uz bude samusko velky a uz ho nebudes potrebovat....

inac aj ten moj perego mal odnimatelnu vanicku a ked mi mala zaspala na prechadzke, tak som ju s tou vanickou doniesla do bytu a tam spala dalej, presne ako aj miriam robila....

no nic, idem na prechadzku a vecer sa tu objavim....tak zatial ahojte....

miriam25
25. júl 2008

wieni, co sa toho tyka, co som pisala, zle na tom kociku bolo, ze bol kupovany v polsku, zabaleny, nevyskusany. A ked sme prisli na vady, bolo uz neskoro. Ale ja som pri kupovani kocika nebola, takze nasich to ani len nenapadlo... Inak musim povedat,ze som s nim spokojna. Kedze som si uz zvykla na to, ze ide viac doprava, tak uz viem, akko s nim ist a musim povedat, ze je ovela lepsi ako bugina... A ked neskor bude este druhe babo, tak urcite novy kocik kupovat nebudem, pokial bude tento este ok. ale nepaci sa mi, ze sa tak strasne tazko sklada a aj je tazky. Ale zasa mame buginku, takze uz ho nepotrebujem skladat do auta...
este a´ma napadlo, babenky, ci hladate kociky, skuste www.kocik.sk da sa objednat aj cez net a za postovne a balne neplatite. Maju aj predajnnu v nitre a sa mi zda, ze aj v blave...

vroni
25. júl 2008

Ja sa pridám ku kočíkom: ja som kúpila trojkombináciu Peg Perego, stála tých cca 700 €, ale čestne sa priznám, že neľutujem. Nie že by ten kočík nemal chyby, to teda rozhodne nie, ale vyrastal s Natalkou, autosedačka slúžila do roka, vanička do 8 mesiacov a šporťák do 20 mesiacov ako kočík a dodnes ako preliezka 😀 Asi by som už dnes kúpila inú značku, práve kvôli tým drobným muchám, ale rozhodne zase trojkombináciu. Lenže my strávime pol života na cestách a tak bolo pre mňa dôležité aj to, aby bol kočík ľahký a ľahko skladateľný, v zloženom stave s kolieskami na jednej strane.
A Janka Slotovie ja veru nemusím. Agresívny hulvát mi môže aj Smreka recitovať a zostane pre mňa agresívnym hulvátom. Takže sorry, ale k chválospevom na jeho adresu sa nepridám (ale ani k tým na Duraya, aby ma niekto hneď nepodozrieval 😀 )
My sa chystáme cez víkend na preteky historických automobilov (chlap si dal darček na moje narodeniny 😠 ), dúfam, že prežijeme v zdraví (duševnom, je to celodenný program a naše dieťa je bez poobedňajšieho spánku hrozné) a užijeme si niečo aj z wellness hotela...

miriam25
25. júl 2008

vroni, ze chlap si dal darcek k tvojim narodeninam 😀 😀 😀 to je dobre...
to poznam, aj moj maly je hrozny, ked nespinka poriadne. Preto nerada chodim k svokrovcom viac nez na par hodin... 😉 ja tam chodim rada, ale maly mi tam nespi a potom je hrozny. takze ked ma ist spinkat, tak sup do auticka a domov.. 😉 no snad tonejak prezijete...

wienika
25. júl 2008

vroni, myslim, ze mame ten rovnaky kocik. ja som v podstate tiez spokojna, jedine ta autosedacka nam nevyhovovala....a tie drobnosti ako golface a kolieska sa daju vydrzat. ale kazdopadne by som kupila iny, keby som mala na vyber znova..... 😉
super darcek, ved aj ja som dostala k vianociam barcelonu aj s tym koncertom- i ked to je draheho milacik, nie moj.... 😀

miriam25
25. júl 2008

ti chlapi tusim vedia naozaj, cim svoju polovicku najviac potesia 😀 moj drahy ked nevie co, tak nakupi brieflos-y a dufa, ze nieco vyhram, aby sa mal aj on dobre 😀 takze asi tak. Pritom mi hovoril, ze nema rad darceky typu ponozky, tricko a pod... ako keby brieflos bol nieco originalne 😠 aj tak tam clovek nic nevyhra, maximalne co sme raz mali bolo 6 eur na jednom...

twix
25. júl 2008

ahojte!
ja som si vas kazdy den citala, len som bola uz dost unavena na prispievanie. akosi som sa tento tyzden
nezastavila. jeden den som viezla svokru na moravu, dnes som bola v bratislave nieco vybavovat ...
okrem toho laurinka dost malo a zle v noci spavala, tak som bola vecer vzdy straaasne unavena.
ale uz vyzera, ze sa jej zubok (alebo zubky) prerezal, dnes sme mali po dlhom case konecne kludnejsiu
noc. snad sa to zase vrati do normalu.

ku kocikom: ako som uz raz spominala, my mame quinny speedy. som velmi spokojna. aj s vanickou
som bola spokojna a aj teraz so sportakom. bohuzial sme mali autosedacku chicco (dostali sme do daru
este predtym, ako sme kupili kocik ☹ ) takze sa nedala nasadit, co bola dost velka nevyhoda.
do mensieho auta sa tiez nezmesti do kufra, tak sme ho mali na sedadle, kym sme mali polo.
teraz mame väcsie auto, urcite by sa nam uz vmestil do kufra, ale mame buggynu - golface,
tak uz quinny nikdy so sebou neberiem, ked idem niekam autom. kupili sme ho v SCS - v baby one.
bol tam lacnejsi, nez u gutweina. Kika a Lutz su tiez trochu drahy. moj brat si kupil ten isty kocik,
ale objednaval cez internet niekde z ciech, vysiel lacnejsie nez v obchode. ale bola to nejaka seriozna
firma, kedze im este dodatocne poslali tasku ku kociku a adaptery na vanicku, ktore chybali, ked prisiel
kocik.
odporucam vybrat si kocik v obchode a potom popozerat na internete. je vela serioznych zasielkovych
sluzieb, ktore ponukaju tovar lacnejsie, nez v obchode, vzdy aj so zarukou. ja som kupovala uz kopu veci
cez internet lacnejsie nez v obchode.

twix
25. júl 2008

my sa chystame v nedelu na tyzden na moravu do beskyd. zije tam moj svokor. uz sa strasne tesim,
dokonca aj pocasie ma byt letne. manzel uz planuje vylety ☹ ja si tam idem ale hlavne oddychnut 😉
malej som kupila cestovnu postielku, inak by som to tam s nou v posteli cely tyzden nevydrzala.
uz jedna noc, ked spi s nami v posteli, je nad moje sily ☹

chcem dat lauru od septembra k jednej tagesmutter tu vedla v dome. je mila, uz sme sa tam boli pozriet.
bola by tam asi dve doobedia v tyzdni. uvidime, ako sa jej tam bude pacit, ale ked sme sa tam boli pozriet,
hned si sadla k detom a zacala sa hrat s hrackami. chcem, aby bola sem-tam medzi detmi, ale nebudem
uz mat cas, bravat ju na spielgruppe. myslim, ze jej to prospeje viac, akoby sedela so mnou a babätkom
len doma. a aj ta nemcina sa na nu zacne pomaly lepit 🙂

silvia2406
25. júl 2008

ahojte babule 🙂
ja len tak narychlo, mam tu mamcu 😉

co sa tyka kocika, ja som chcela predtym jane alebo quinny, ale predavacky ma upozornili na to, ze razvor zadnych kolies u guinny je velmi siroky, takze neprejde cez dvere starych elektriciek a to ma trosku odradilo. inak sa mi veeelmi pacil, jane sme nakoniec vymenili za peg perego, zatial som spokojna, dufam, ze budem aj pri jeho pouzivani 😅

prajem pekny zvysok dna 🙂

maya01
25. júl 2008

Dobry vecer kocky,

dnes som nebola v robote,bola som si obehat dr. Uz vyse tyzdna som mala zapchate ucho,no katastrofa... 😖 mam totalne citlive usi,staci trochu vodu a ja nic nepocujem. Som si to tam riadne odtrpela,neznasam usnych doktrov. A potom sa mi uz nechcelo ist do roboty,tak som si vypytala papier na cely den.

Film bol supeeeeeeer,mne osobne sa velmi pacil. Kino bolo do posledneho miesta vypredane. Podla tohto filmu,bola Batoricka nevinna a vsetko to na nu naraficil naj. priatel jej muza,lebo chcel ziskat jej majetky.
Konecne dobry slovensky film. Som normalne vychadzala z kina hrda na to,ze som Slovenka 😉

A co sa tyka kocikov. Som si kupila Mama a ja a tam je pisane,ze Maxi Cosi Mura,vyhral prvu cenu za dizajn. Mne osobne sa zda dost robustny.

Zatial pekny vecer.

miriam25
25. júl 2008

Maya, vcera si tam bola zrejme aj s mojim bratom a jeho frajerkou 😉 Tiez hovoril, ze to bolo dobre... Sice nie nadseny ako ty, ale on nie je z filmov nikdy nejak nadseny a ked povedal, ze to bolo dobre, tak tomu verim... 😉

twix, myslim, ze robis dobre, pre deti je lepsie, ked su s inymi detmi a nie len doma s maminou... a pre teba to bude o to lepsie, kedze budete mat malinke a ty budes mat plne ruky prace s nim/nou.
A zelam vam krasny vylet/dovolenku. V beskydach je krasne, bola som tam raz 😉

maya01
25. júl 2008

Miri,ten film je sam o sebe dost zvlastny a tazky na pochopenie,mozno by ho bolo dobre vidiet aj dva krat,aby to clovek vsetko pochopil. Typicky Jakubiskov film...

bejby29
25. júl 2008

Dobry vecer, kocky. Ja som dnes bola na Hilferke na nakupoch a sedela som v Kids Cafe tak som na vas myslela 😀
Twix, Laurinke bude dobre medzi detickami.. 😉 Pekny vylet prajem..

miriam25
25. júl 2008

Mayi, ja som videla nejaky Jakubiskov film, mozno aj viac, len ja som v tomto dost mimo... Koho je to film to ma nikdy nezaujimalo a ked sa mam priznat, tak ja ked pozeram nejaky film s odstupom casu, tak sice viem, ze som ho uz niekedy videla, ale nepamatam si uz koniec, tak si ho mozem kludne pozriet este raz... Samozrejme, s vynimkou filmov, ktore mi z nejakeho dovodu utkveli v pamati... Ale casto,ked pozeram film druhy krat, tak si vsimnem veci, ktore som si nevsimla predtym a niekedy mi aj ine veci do seba viac zapadnu ako po prvom pozreti si... Presne ako si napisala...

wieni, kde si? dnes som tu pre istotu ja sama??? Drahy sa mi vcera sice vratil domov, ale dnes bol na fuske a nejak nevie trafit naspat... Zas zapadol niekde do krcmy... 😠 som zvedava, kedy sa mieni dotrepat... a to bol tento tyzden kazdy vecer vo viedni niekde vonku... 😠 ti chlapi su horsi ako male deti...

bejby29
25. júl 2008

Inak k Jakubiskovi, ja si Vianoce bez Perinbaby uz neviem ani predstavit 🙂 mne sa este pacili Kytice velmi, podla mna, keby Erben zil, tak by bol nadseny a ti dvaja by si rozumeli 😀 Inak, co si myslite o Deane Horvathovej? Mne sa ona zda byt taka seda eminencia, ale na Sk na nu vela ludi nadava..

miriam25
25. júl 2008

bejby, a ta Horvathova, to je kto? 😅
No vidis, mna by ani len nenapadlo, ze Perinbaba je Jakubiskova. A pritom to vie snad aj male dieta 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre