Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

boldy
26. júl 2007

silvy prajem pekny vikend s priatelmi... normalne aj ja by som chcela dakde uz s niekym skocim, lebo takto som samko tak mi zacina sibat... o tyzden vydrzim 🙂

silvia2406
26. júl 2007

inak ten recept by som privitala aj ja, ak to nebude problem 😉
boldy, uz len tyzden a je po vsetkom, prides do viedne a môzte zacat snazilkovat, alex je na tom podobne a ja sa budem tesit s vami ked to vyjde a vy poviete, ze mate dve ciarky 😉

boldy
26. júl 2007

jasne silvy poslem aj tebe... ja viem coskoro som tam, len to cakanie je hrozne 🙂 a alex este musim testovat krv az potom chce zacat... sa neukazala par dni opat 🙂 no na 2 ciarky este casu mne osobne by vyhovovalo tak v januari 🙂

silvia2406
26. júl 2007

ved aj my sme chceli od januara, ale neviem, este uvidime ako sa to vyvinie, peniazky, praca, byt atd. ved to poznas 😒 aj ked viem, ze keby som otehotnela, tak sa o babo postarame, co sa co bude robit, ale snazime sa k tomu pristupit realne

boldy
26. júl 2007

presne tak vsak sme sa o tom rozpravali 🙂 uvidime, ako dopadneme

silvia2406
26. júl 2007

tak ja uz pojdem do postielky, prajem ti pekne sny, zajtra by sme sa este mohli stretnut a potom uz len po vikende.
dobru noc 🙂

sisulik
26. júl 2007

boldy..a kde si teraz?

my sme tiez aishinku planovali cca 3 mesiace neskor...a zadarila sa skor...to je tak ked sa zena prepocita 😀 ale zrejme tak to malo byt... 😅 boldy...mozno ti to vyjde v januari ale uz nie pri prvom dietati 😀 ja to vidim na skor 😵

silvia2406
26. júl 2007

sisulik a ty si vestica 😀 a u mna to vidis na kedy?

boldy
26. júl 2007

no silvy sisulik ma pozna realne a ona vie, ze preco 🙂 no sisulik uvidime... zatial som v rumunsku ale len do buduceho tyzdna, potom idem spat za chlopom... vsak ked sa zadari, budeme radi 🙂
silvy tak dobru nocku a zajtra potom papa

sisulik
26. júl 2007

silvia....hmmmm...este mi daj cas... 😀

boldy...ale ty si uz vysku skoncila tento rok, ci este mas rok? ja mam z toho sickeho poriadky chaos... 😅

boldy
26. júl 2007

ta mas veru chaos... neskoncila este... koncim buduci tyzdne IS 🙂

silvia2406
26. júl 2007

aha tak to som nevedela, sisulik kazdopadne, ak by si vedela, ze kedy daj vediet 😉
dak dobru noc 🙂

sisulik
26. júl 2007

silvi 😅 😀 😅

boldy...sak pockaj jak si budem ja z teba utahovat pocas tehu, a to este nehovoriac po porode 😀

boldy
26. júl 2007

preco utahovat 🙂 ja viem bude sranda az mam teraz strach ked som citala aky si mala porod 🙂

sisulik
26. júl 2007

boldy..sak ja na porod mam uz len dobre spomienky...a vraj vobec som nemala tazky porod..vraj to bol normalny porod...ale mna staci len posteklit, a uz ma to boli 😀
neboj..ja som sa nebala ani jedneho porodu a ak bude raz aj treti, tak ani toho sa nebudem bat...ale na treti budem musiet poriadne presviedcat muzicka 😅 lebo on ked videl, ako ma bolel porod, tak povedal, ze uz nechce aby som sa takto trapila..zatial nevie pochopit (ci co) ze ja som uz na to zabudla... 😀

boldy
26. júl 2007

sisul ta po valke kazdy general 🙂 ale ja viem ja som ok ved co neurobis pre babo no nie... ty a muza si mala na sale?

sisulik
26. júl 2007

boldy..ano mala...bol pri oboch porodoch 😀 a potom zdrhol s detmi 😕

boldy
26. júl 2007

tak klobu dole, ja neviem, ci by som chcela este casu na rozmyslenie 🙂 dobre sisulik idem ja lebo mi tu nejak blbne pc... tak prajem peknu noc a inac ten tvoj zazitok som si citala v optime, no ako nemam slov... ale ludia su rozni a treba to respektovat 🙂 tak papa

sisulik
26. júl 2007

zabudla som ist hajat 😀 servitky pouzivam uz na tony 😅 asi bude vecer aj chrapkat 😵

silvia2406
31. júl 2007

ahojte dievcata, kde ste sa vsetky podeli, haaaaaaa ☹
boldy ako si pripravena na obhajoby, dnes sa uz neuc, dnes uz len leharo 😎 😀
zajtra ti budem drzat vsetky paste 😉

boldy
31. júl 2007

ahoj silvusi, som sa tu objavila na chvilku... dakujem moja myslim na mna... uz mam doucene uz to nechavam tak viac uz do hlavy nenatlacim 😉 no nehovorim o bolesti hlavy od vcera ☹ dufam bude ok zajtra... a ty co nove?
a baby kde ste ozaj ostatne????

silvia2406
31. júl 2007

boldy, si este tu?

alexa27
1. aug 2007

ahojte zlaticka, sorryyy, ze vas takto zanedbavam, ale odkedy sme sa vratili z dovolenky, tak neviem co skor, uz ani neviem, ze sme niekde boli 😖 . Dufam,ze dnes to bude trochu lepsie a budem moct trosku viac popisat. Boldy drzim Ti moc palce, napis potom ako si dopadla. drz sa moja.
este so mvam asi ani nepisala ako sme sa mali na dovolenke, co? no poviem vam bolo to skvele. hlavne to, ze sme boli skoro 5 tyzdnov, take dlhe volno sme nemali hadam od vysky, takze sme si uzasne odychli. thajsko aj kambodza su nadherne krajiny. thajsko je skvele na dovolenku, ma vsetko co chces, dzunglu, more, hlucne velke mesta, ale aj kludne male dedinky. navyse su tam velmi mili a priatelski ludia. daufam, ze sa tam este niekedy dostaneme a vsetkym odporucam. Kambodza, ta je zase uplne iny svet. je tam strasna chudoba a clovek si tam zacne uvedomovat uplne ine hodnoty. bol to velmi silny a emotivny zazitok. stravili sme tam tyzden a najradsej by som tam ostala este aspon o dva viac. bolo to velke dobrodruzstvo.

boldy
1. aug 2007

ahojte babulky, tak sa hlasim uspesne som skoncila... tak som BA ... dakujem vam za podporu baby... od teraz mozem planovat ine veci 😉 v sobotu som vo viedni konecne... tesim sa velmi baby ozaj... no alex thajsko je moj sen raz vidiet... ozaj super si si odychla nacerpala sily, ale by si sa mohla aj castejsie ozvat 🙂 ale chapem to... tak baby a ste tu niekto teraz? hmmm

silvia2406
1. aug 2007

ahojte, je tu niekto? 🙂

boldy
1. aug 2007

ja som tu si tu?

silvia2406
1. aug 2007

ahojki, tak ti teda srdecne gratulujem k uspesnym skuskam 😵 😵 🙂 tak ako to prebiehalo, aka bola nakonic komisia?

boldy
1. aug 2007

dakujem silvy... nuz bolo to hrozne ako som predpokladala... komisia otrasna... no ale zvladla som to...

silvia2406
1. aug 2007

to je najdolezitejsie, ze si to zvladla. 🙂 ty sa nachadzas uz na slovensku?

boldy
1. aug 2007

nie silvy este nie... v sobotu idem priamo do viedne 🙂 a potom po tyzdni pojdem na slovensko... a ty ako co nove?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre