Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

lieska
2. nov 2008

caute baby! Jasterka, tak to je na prd s tou Lenkou, chuda!!! Veru, az sa to tazko cita!! Ak s nou budes nejako komunikovat, tak pozdravujem a velmi drzim palce, nech je cim skor ok a fit!

Lenkaw - to fakt uz mesiac? Neuveritelne! Maly je ropzkosny, naozaj rastie ako z vody! A ty si zlata mamina, velmi ti to sekne!

Ronnda - vidis, to som si ani neuvedomila, ze to je ozaj posledna nedela "ve dvou"!! Diky, ze si mi to pripomenula! (Ja uz fakt miestami ani neverim, ze porodim!) 😉

Twix - no skoda, ze som si ta neprecitala skor, "z pouheho nerozumu" som si koktail dala uz o 13.oo (pred prikazmi pani doktorky) a veru nasledky znasam az doteraz! 😀 Nebolo to nejak nechutne, ale myslim, ze akurat to tak bude ocista docista, s babom to nejak nic nerobi zatial... No ale este ma chvilku, pisu, ze kontrakcie mozu nastat 3-6 hodin po vypiti!

lenkaw
2. nov 2008

Lieska: dakujem ti 😵 Jedna kamoska si dala tiez ten ricinovy koktejl okolo osmej vecer a o polnoci dostala kontrakcie, tak drzim palce nech je to u teba tak isto !!! 😉

Ach, chuda Lenka.pav, ale drzime palceky nech je coskoro vsetko zasa v poriadku a ste doma aj s malinky Lukaskom.

My si vychutnavame to teple pocasie a kazdy den sme na prechadzke. V kociku mi malinky prespi aj 3 hodiny, co je fajn, lebo cez den doma toho moc nenaspi. ale aspon spi v noci 😝

Nechodite nahodou niektora do Praterallee kocikovat? Ze by sme sa tam niekde stretli 😀

bejby29
2. nov 2008

Lenkaw ja tam chodim kocikovat, mam to kusok od domu, mozeme sa tam niekedy stretnut 😀

lenkaw
2. nov 2008

bejby29: super, aj ja to mam kusok od domu 😀 napisem ti IP s mojim tel. cislom a dohodneme sa, uz sa tesim aj na tvoju Natalku

bejby29
2. nov 2008

Ahoj Lenka, uz som ti odpisala, tesim sa, ked sa stretneme 😉

twix
2. nov 2008

Ahojte!

My sme boli zase cely den doma. Laura kasle uz inak: vykaslava. doobeda zase strasne plakala a stale mi hovorila, ze ma "va-va" (akoze aua). neviem, ci ju boli v hrdle, alebo ta stolicka, co sa jej tam uz par dni chce vytlacit na povrch. na obed som jej dala cipok a o desat minut nam tu vysmiata tancovala a potom zaspala na 3 hodiny.
tak uvidime, ako bude zajtra. ja sa chystam doobeda zase do AKH. tak som zvedava. ale hovorila som aj mojmu chlapovi, ze uz to dlho nepotrva. akosi mi stale castejsie tvrdne brucho a aj babo je nejake aktivnejsie. mozno je to znamenie.

Lenke.pav drzim palce, nech je rychlo zdrava a doma aj s malickym. jedna moja kamaratka tiez prezila nieco podobne a skoncila preto s kojenim. ☹

Lenka.w - tak malicky ma uz mesiac? ale ten cas leti. na fotkach je krasny. urcite z neho mate velku radost 🙂

Lieska - no to som teda zvedava, ci ti ten koktejl vyvola porod 🙂

Jasterka - ja uz sa tesim na predvianocnu vyzdobu a ze sa pojdeme prejst do centra viedne. tiez mam rada vonu pecenych gastanov. uplne si mi urobila chut 🙂

twix
2. nov 2008

Maya - drzim ti palce, nech sa ti na novom pracovisku paci!! ale myslim, ze sa ti bude aj bez mojich palcekov 😀

wienika
3. nov 2008

caute baby,

tak ako tehulky? dnes som do pol siestej v robote, tak budem utekat domov, aby som otvorila mk, ze co je nove.....
moj drahy vo stvrtok odlieta na 10 dni do USA, ale to som uz pisala.....fakt neviem, ako to tu sama zvladnem, uz teraz mam hrozu, dokonca sa mi predvcerom snivalo, ze nam v rusovciach do zahrady padlo lietadlo, vcera som citala na nete, ze v presovskom kraji, padlo male ´lietadlo do medzi 2 domy a dnes zasa padlo v rakusku nejake male lietadlo...no haluz, dufam, ze to nic neznamena.....

vcera som bola na slnecnom cirkuse, bolo to uzasne, fascinujuce.....twix a tebe sa pacilo?

miri, kde si? si tu cely vikend nebola, asi si si uzivala s manzelikom..... 🙂

maya, dnes drzim palceky v robote....ty to urcite zvladnes na jednotku.....

lenkaw, mas krasne babatko, maly je rozkosny......

lenke.pav drzim palce, nech vsetko dobre dopadne....ja viem, ze je to strasna bolest, tiez som mala aj mastitidu aj cystu na bradavke, nastastie mi sama praskla, boze tolko krvi v nej bolo, tiez som vtedy nemohla kojit z toho prsa, len z jedneho...no hroza......

twix, lieska, jasterka, budem dnes na vas mysliet, mozno vsetky porodite v jeden den......

tak vsetkym prajem pekny den....papa

maya01
3. nov 2008

Caute,

tak len na rychlo...

Zatial vsetko...ok,skoro nikto si ma tu nevsima...si tu sedim a som na internete...no co uz... 😅 pre mna lepsie...

Tehule myslim na vas...

Vsetky sa drzte.

paaa

lieska
3. nov 2008

Bre ranko!

Mayi - drzim veeeeelmi palce, aby Ti tento prvy den a tyzden uspesne a bez bolaciek ubehol! Neboj, za chvilku budes uz zasa otvarat nase kazdodenne debaty! 😉

Wieni - nemysli na letecke nestastia!!!! Statisticky je to stale najbezpecnejsi dopr. prostriedok! Tes sa co Ti drahy z USA donesie! 😀

Twix - tak ricinovy koktail mi vyvolal akurat tak velky prd! Doslovne!!! 😀 Fakt ako precistovadlo je to super, hned by som vcera bola byvala sla rodit, lebo som si vravela, ze ked mi este supnu klystir v nemocke, tak uz ozaj nemusim mat obavy, ze mi na tom porodnom lozku vyleze s babatkom aj nieco ine! 😀
Proste nic...vcera som si dala vanu, ten koktail, dlhu prechadzku, pila ten caj co ma podporovat kontrakcie, dokonca aj tutu mutu bolo a NIC!!! Babo sa pekne vecer mrvilo, akoze "som tu, mami" a to bolo vsetko! Ja sa len hrozim ake je uz velke!!!!

Idem teraz do LKH na kontrolu, tak keb ysom sa uz aspon otvarat zacala.... ☹
Krasny dnik vsetkym, ozvem sa poobede!

miriam25
3. nov 2008

ahojte babenky,
tak aj ja sa hlasim, ja som bola vcera taka leniva, sa mi vobec nic nechcelo, len som doobeda uvarila a zvysok dna prelezala na gauci 😎
v sobotu sme boli na hroboch draheho starych rodicov, ked sme sa vratili, maly bol taky protivny, lebo sa nevyspal. V sobotu spinkal pol hodiku cez obed a v nedelu to bolo to iste. Samozrejme sa to na jeho spravani aj odrazilo, presne ako pisala ronnda, aj samko chcela stale len chodit, ale kedze bol unaveny, tak stale padal a mali sme tu viac placu ako smiechu, ale teraz spinka uz stristvrte hodinku, tak dufam,ze si to vynahradza....
Zas musim ale povedat, ze vcera sme ho dali do postielky kratko pre 6 vecer a rano o pol 5 som robila flasu a potom spinkal do pol 8, takze fajn.

wieni, neboj,bez muzika to zvladnes a tie dni ubehnu tak rychlo, ze sa ani nenazdas a bude uz doma.
A s tou lyzickou si tiez nerobi starosti 😀 mne urcite chybat nebude... inak ja predpokladam, ze ti ju tam hodil samko 😀 on sa ti stale v tej taske hrabal... jak keby nemal dost... a tie keksy som potom vsetky povysavala, samkobol totiz taky sikovny, ze po vsetkych pochodil a vies si predstavit, kolko omrviniek tu bolo...
drahy sa tesil, ze som tu mala navstevu a este taku vzacnu, som mu potom ukazovala fotky, co si mi poslala (apropo, vdaka za ne 😉 )...

lieska, jasterka, twix, ja som si myslela, ze uz ste vsetky v nemocke 😅 ale ked vidim tie cisla vo vasich pasoch 41tt a 42tt, tak si hovorim, ze uz vyssie cislo to nemoze byt. myslim na vas stale, v sobotu som sa len na chvilu prihlasila, aby som pozrela, ci ste tu boli alebo nie 😅

miriam25
3. nov 2008

maji, tak samkovi sa bytik paci 😉 to som velmi rada. vidis, nakoniec to aj on zvladol super. este prezit prvy den v novej skolke a uz bude fajn.Som zvedava, co nam sem napises...
A ako sa ti paci v praci? nie je to nitra, ale tak zatial ok?

ja som bola dnes pozriet jeden dom a zrejme som nasla dom nasich snov 😵 krasny bungalow, o akom som vzdy snivala, ktory si mozeme krasne upravit podla nasich predstav. Kuchyna prepojena s obyvackou a z obyvacky sa da vyjst von na terasu, presne, ako som vzdy chcela. Tri spalne, kazda samostanyy vchod, jedna sica moc malinka, ale to nevadi... Naozaj sa mi velmi paci. Zvnutra si ho neskor budeme moct prerobit ako len chceme, to ma tiez svoje vyhody. Zajtra bude drahy vediet viac, kedy by mal aj on cas, ze by sme tam zbehli, ale zatial predpokladame, ze asi vo stvrtok vecer a potom buduci tyzden vybavovat uver v banke, aby sme sa mohli zaciatkom decembra stahovat. Juuuuj, to by bolo super. Vianoce oslavit uz vo vlastnom domceku... Ja sa tak strasne tesim, ze som ho nasla....

ronnda
3. nov 2008

hezke poledne, jen vas chci pozdravit

mayi - vzpominam si na zacatky v praci, kdy si te nikdo moc nevsima, ale pak se to rozjede. ty prvni dny jsou vselijake. a co kolegove, jak na tebe pusobi? co prvni dojem celkove z prace? no a co samko? to je otazek, ja vim, nemas ani cas, jen nam dej pak urcite vedet jak se vam vede.

lieska - tedy klobouk dolu, co vsechno jsi stihla pro rozbehnuti porodu udelat, skoda, ze nic z toho nepomohlo. tak uvidis co dnes na kontrole.

twix - tak ty uz mas tuseni, ze uz uz... myslim na vas. a co laurinka, kde bude kdyz budete rodit, predpokladam, ze manzel bude u porodu s tebou?

wienika - tedy, tak dlouho budete bez vaseho tatky... a nemuze za tebou prijet nekdo z rodiny, ze by tebe a leusku obveselovali? nemas to jednoduche, v praci toho mas jiste hodne, jeste ze muzes byt klidna, ze je lea v jeslickach spokojena a dokonce i pomalu vyhrava zavody v jezeni 😉

lenkaw - malej vam krasne roste, nadherne se usmiva, takovy drobecek, je moc roztomily.

lenka.pav bude snad brzy v poradku, to je neprijemne, co ji potkalo, jasterka nas jiste bude informovat, jestli tedy bude na prijmu, dnes se neukazala, ale tipuji, ze polehava, pospava a odpociva 😉 je to tak jasterka?

jinak u nas vse ok, jsme dost venku, mala chce porad chodit, kocarek chce mit jen na to, aby ho mohla dulezite tahnout pred sebou. s jidlem taky porad stejne - porad neco do sebe laduje, hned si vsimne, kdyz potaji jim treba neco co ji dat nemuzu a chce to samozrejme taky. ted spinka, tak jsem sporadala celou cokoladu, pred obedem, to je teda zdrava zivotosprava, rozhodne nejdu prikladem.

vecer zas nakouknu co je noveho...

miriam25
3. nov 2008

ronnda, s tou zdravou zivotospravou tiez moc nejdem prikladom 😅 ja mam najradsej Mc Donalds, pizzu, picolinis, pecenu kacicu, pecene maso s knedlou a kapustou a rezne 😀
a samozrejme, ked na mna pride chut na cokoladu, tak ju zbastim bez problemov celu 😉 rovnako je to aj s chipsami...

lenkaw, malinky je naozaj rozkosny... ten cas bezi neuveritelne rychlo...
ked budes najblizsie hovorit (alebo si pisat) s lenkou.pav tak ju tiez od nas pozdravuj, ze na nu myslime, aby bola co najskor zdrava a aby sa mohli s malinkym vratit domov. boze, co vsetko si musi prezit hned tak kratko po porode....

twix
3. nov 2008

Ahojte! tak u nas nic nove. v nemocnici robili ct-cko. mna ani nepozeraju, ci sa otvaram. poslali ma domov, ze mam prist zase v stredu. malej je uz lepsie, tak zajtra ju uz vezmem aj na prechadzku, ak bude tak pekne ako dnes. Ronnda, tiez dufam,ze bude manzel pri porode, ale zalezi na tom, kedy ma to chyti a ci stihne prist jeho mamina. takze uvidime.

maya01
3. nov 2008

No kde zacat...

Samko ostal v skolke na chvilku sam..tante sa ho pytala,ze ci ostane bez papiho a on ze ano...som sa muza pytala,ze ci si je isty,ze jej Samko rozumel... 😀 No ale o jednej uz ide pre neho...no som strasne zvedava co a ako...

Kolegyne...noooo väcsina je uz po 40 cize spolocnych tem asi nebudeme mat vela...no ved sa uvidi...

Poobede ideme na nakupy nabytku...fuuuu to bude zase stresu...ale toho prijemneho...

Zatial paaa,sa este ohlasim,ak sa mi podari...

twix
3. nov 2008

Lieska, chuda, tak sa snazis a stale nic. snad ta nepredbehnem. ale zatial to tak nevyzera. drzim palce, nech to na teba pride cim skor.

maya01
3. nov 2008

Twix,drzim palce,nech to mas cim skor za sebou...

Lenkaw,maly je krasny...ked budes mat niekedy cez obed cas mozeme sa stretnut a spravit kratku prechadzku,ked uz byvas tak blizko pre Uniqe,co ty na to?
Bejby,ved aj ty si poblizku...oprav ma ak sa mylim... 😉

lenkaw
3. nov 2008

maya: kedy mas obednajsiu prestavku??? mozme ist dolu sa prejst, hoci aj zajtra 😀 tesim sa, este sa dohodnem s bejby, mozno by sme sa stretli vsetky tri !!! 😉 A drzim palce nech si Samko dobre zvykne v skolke, ozaj v ktorej je???

Dakujem vam za pochvaly maleho, odkazem mu to 😉

Tak tehule stale nic?!? 😠

maya01
3. nov 2008

Lenka,pauzu si mozem spravit medzi 11-13 hod.takze sa prisposobim...posli mi do IP tel.c. Neviem ci mi to zajtra vyjde,lebo zajtra doobeda mam volno,lebo musim obehat este urady,ale pozajtra by bolo tiez super.
Samko je na Taborstr. Ze vraj to zvladol super,zajtra moze ist uz aj na pol dna.

lenkaw
3. nov 2008

maya: to je fajn ze to Samko tak zvladol.
V stredu zial nemozem, chcem ist na Stillberatung na Praterstr. 14/8 (Kind und Kegel Zentrum) a je to od 11.30do 13.00, kto chce sa moze pridat, stoji to 3,50.
Ale vo stvrtok by bolo fajn, napisem ti IP.

lieska
3. nov 2008

Caute babule, tak som doma z nemocky...nic nove, Muttermund je stale prilis vysoko a zavrety! ☹ Inak babo ok, no ale v stredu o 10.00 nastupujem do nemocnice a ide sa vyvolavat! ☹ ☹ ☹ Tak dufam, ze mozno zajtra pojde aj podobrotky! Ale kao ho tak odhadujem, lenivceka leniveho, tak asi to isti ta streda. No nic... idem si posmutit! Zatial pa.

lenkaw
3. nov 2008

Lieska neboj, ja verim ze dnes v noci alebo zajtra to na teba pride !!! 😀
Aj ja som bola 9 dni po termine a na 10. chceli vyvolavat, ale Luca chcel nakoniec vyjst sam !!!
Drzim palce, vy to zvladnete!!! 😉

miriam25
3. nov 2008

ahojte, tak nase tehulky stale nic ☹ ale jasterka sa myslim neozvala, ze by???

lieska, nesmut, ved malinke uz pride najneskor pozajtra... a buduci tyzden uz mozes kocikovat 😉 skus to brat pozitivne... malinkemu je v brusku dobre a paci sa mu u teba a vychutnava uz posledne hodiny v maminkinom brusku a ked bude velke, tak mu budes rozpravat, ako na seba nechalo cakat 😉 a budete sa vsetci tomu smiat, aj ked teraz ti uz moc do smiechu nie je...

maji, tak samko bol naozaj taky statocny dnes? zlaty chlapcek... zajtra bude zasa lepsie a potom uz uplne v pohode... najde si kamaratov a bude tam chodit rad. A co hovoril tvoj drahy? Ako sa jemu pozdavaju tie tante v skolke a ako to tam vyzera? Ste spokojni? A co hovoril samko? ako sa mu pacilo?

jeeej, baby, tak vy ste tak blizko seba? maji, ved ty mas pomaly vsetky baby niekde nablizku 😉 bud pri vasom bytiku alebo pri robote, super. tesim sa s tebou.

bejby29
3. nov 2008

Kocky, tak ja sa zajtra pridavam, co vy na to? 😀

bejby29
3. nov 2008

Babulky tehulky, nesmutte, zachvilku to mate za sebou, vsak uz to dlho trvat nebude. Lieska moja, ty sa nic neboj, maly si to urcite rozmysli 😀

lyziarka
3. nov 2008

ahojte

bejby, lenkaw, maya - ste fakt pokope, to mate fajn. Nie ste niektora v 14-tom alebo niekde poblizku? Aj do Schönbrunnu chodime dost casto, chodite tam niektora?

My tu mame po okoli uplne blizko 3 detske ihriska, 10 minut peso, tak to striedame, Kristian sa aj dnes dosyta vysantil. Jeho laska k loptam stale pretrvava a vzdy si na ihrisku nejaku cudziu vyhliadne 🙂 vlastna je uz potom nezaujimava...
V piatok sme boli poobedie v ZOO, bolo tam fajn, strasne prijemne pocasie a nie velmi preplnene.
Maly uz ako obvykle o 17.45 zalomil, tak ja idem pracovat...
Prajem pekny vecer

jasterka
3. nov 2008

Ahojte babulky. 🙂 ani ja nerodim,hoci by som velmi rada,zajtra by mohla od rana lieska,v stredu twix,ja si rezervujem stvrtok.

Lieska-ja viem,ze ti nieje dvakrat do spevu,ale hlavna je tvoja cast vety...babo je o.k.
Je neuveritelne,ze si tie babetka uz v brusku robia co chcu,vsak?Ja som asi v zivote tolko nechodila peso co za tieto dni,a male sa aj certi,ze mu je tesno,to citim na tych pohyboch,kde sa pretlaca do boku a koza ho nepusti,tak sa zase skrci,ved aj dohovaram,ze vonku bude mat toooolko miesta a nic ☹
zajtra mam v plane zase velke upratovanie,ked nic ine,aspon bude zase poriadok 🙂

Mayi-nezufaj,ze mas starsie kolegyne,ja som mala tiez vecinu po 40tke a tie ma tak rozmaznavali/ju a vo vsetkom mi pomohli,lebo sak som este mlada,nemam skusenosti... 😀 mna to nehnevalo,ja som si to uzivala,teraz mi hrozne chybaju.
Samko to zvladol na jednicku,aj ty to zvladnes a zachvilku sa tam budes citit ako rybicka vo vode. 🙂

twix
3. nov 2008

Lieska, tak sa mozes tesit. najneskor v stred budes drzat malicke v naruci 🙂 ja som zvedava, kedy sa to moje narodi. mozno tiez v stredu (aj laurinka sa mala narodit v sobotu a nechala nas cakat do stredy 🙂
alebo buduci utorok (11.11. - pekny datum 🙂 ale tolko by sa mi uz cakat nechcelo.

Jasterka - ja som kazdy den na nohach, tolko pohybu, co mam posledne mesiace, som asi nikdy nemala 🙂
no a napriek tomu prenasam. mne by urcite nepomohol ani ten koktejl, ani tutu-mutu 🙂 male pride, ked sa samo rozhodne. asi je mu v brusku dobre a nechce sa mu von 🙂

viedencanka
3. nov 2008

Ahojte kocky,
takze tehulky stare nic nove? Tiez stale na vas myslim,ale uz sa blizi finale a budete mat babatka pri sebe.

Maya- tak uz si tu nablizku,dufam ze sa nam podari skoro stretnut.My chodime do parku skoro kazdy den po skolke,ale teraz sa uz zacina skoro stmievat.Martinko tu ma v parku dost kamaratov,tak ma tam stale taha.
Ozvi sa mi teda a mozte prist aj vecer k nam domov,chlapci sa mozu zahrat. Posli mi do IP aj tvoje tel.c.Keby som ti nahodou nedvihala hned na prvy raz,vopred sa ospravedlnujem,ale ked kojim,nedobehnem k telefonu,ale zavolam naspat.

Trdlo-pytala si sa,kde som studovala- najskor v Rosenheime,neskor na Uni Konstanz.Ty kde?

Lenkaw- tvoj Luca je hrozne zlaty a taky velky,ked porovnam s mojou Linduskou.Aj ona sice teraz sa zacina zaoblovat,ale predsa chlap je chlap.A tak krasne sa ti usmieva uz taky malicky.

Ja zase chodim len po doktoroch. Vo stvrtok vecer mi znicohonic opuchlo lave koleno,ale poriadne.Zozadu sa mi vytvorila hrca velka asi ako jablko.No hrozne to vyzera, v podstate neboli,len je to take neprijemne.V piatok som hned utekala k lekarke a ona mi hovori,ze to je cysta.No poriadne som sa vylakala,ze co ma zase caka.Dnes som s tym bola na roentgene,zajtra budu vysledky a v stredu s tym idem k lekarke.Hovorila mi,ze po tehotenstve sa moze lahsie vytvorit cysta v dosledku hormonalnych zmien a zmien v strukture tkaniva-ubuda voda z tela atd...No neviem co mi s tym budu robit ak to nezmizne.Ked som citala o Lenkepav,co jej sposobila cysta,az ma pot oblial.

V piatok sme boli na super Halloween party,boli tam kedi v rovnakom veku ako Martinko a aj vsetci dospeli zamaskovani a preobleceni,mali sme super zazitok,nasi americki priatelia ukazovali vsetky ich halloween-ovske tradicie.

Jasterka- ohladne nasej navstevy u ortopeda.Naozaj mi kazal balit dalej nasiroko s tymi postolkami,bola som u toho isteho ortopeda,ku ktoremu chodila Vroni. Nasiroko balit mi kazal aj nas pediater a ajg ynek., ku ktorej chodim.Buduci tyzden zopakuju zase ten ultrazvuk klbikov,ale za tie dva tyzdne,co som balila nasiroko,sa to naozaj velmi zlepsilo.

S Martinkom sme boli uz aj na krv,kvoli tej operacii.Drzal sa statocne,ani necekol.Doktorka ho pochvalila,ze takeho dobreho detskeho pacienta mavaju malokedy.A to ja som padavka,co sa krvi tyka,ja so tam vzdy pre istotu odlezim pol hodiny,lebo sa mi toci hlava.

Charlotka-je mi luto,ze take malo babatko uz musite chystat na operaciu.Co vlastne mu zistili na tej oblicke,ak sa mozemm opytat. Nasej Linduske hned po narodeni tiez kontrolovali mechur a oblicky a aj kvoli tomu bola na pozorovani,ale nic nezistili,dasliu kontrolu mame tento stvrtok v Preyer Kinderspital. Mna vtedy na poslednom uzv pred narodenim poriadne vyplasili,ze s mechurom a oblickami nieco nie je v poriadku,ja sa v tom vobec nevyznam,napisali spravu dlhu na dve strany,pisu tam nieco o moznej cyste,ale mne povedali ze je uplne zdrava a ze jej nic nenasli.Tak comu mam verit?

Silvia-Terezka je velmi zlatucka,pekne babatko a vyzera taka zvedava.

Ja musim velmi pochvalit Lindusku.V noci ani neviem,ze ju mam.O osmej ju ulozim,o tretej sa zobudi,ale neplace,len sa hybe,dam jej papkat,hned zaspi a spinka do rana.To s Martinkom som mala bezsenne noci niekolko mesiacov.
Linduska dokonca aj vecer bez uspavania hned zaspi,o osmej to na nu pride,zatvori ocka a spi,s tym som naozaj nepocitala,kedze som bola zvyknuta na nespaveho martinka.

Wienika a Miriam- to je super,ze sa vam podarilo stretnut,krasne fotky ste spravili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre