• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

17. novembra 2016 
alexa, uz som myslela, ze si sa stratila :wink:
boze baby, ja som truba, ze vraj kedykolvej :sweat_smile: :sweat_smile: , ja som zabudla, ze ma caka po vikendoch uz skola, aj ked este neviem rozvrh, u nas maju vzdy casu viac nez dost :angry:
vyhovuje mi tento vikend a dufam, ze aj ten buduci, este dam vediet.
18. sep 2007 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj silvi :slight_smile: , nooo minuly tyzden som mala fofry a navyse ked som sem aj zavitala, tak bol taky pomaly mk, ze som si akurat stihla precitat co ste napisali a to bolo vsetko.
ako sa inak mas? nejake novinky?
my sme mali s manzelikom celkom plodny vikend :grinning: , ale nemala som plodny den :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ocakavam ho zajtra, tak keby aj bol a nejake spermijky su od nedele este v brusku, tak ciiiiste teoreticky, by z toho mohlo nieco byt :dizzy_face: aj ked bol by to zazrak :sweat_smile: .
18. sep 2007 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alexa, tak to je vyborne, drzim palce, aby to vyslo a mala fazulka bola v brusku, a ked nie, nic to, ved ste len na zaciatku :wink:
tak my sme sa s manzelom uz naisto dohodli, ze snazilkovat zacneme v januari, aj ked ja by som na neho skocila uz aj teraz :sweat_smile: ale myslim, ze to prejde ani sa nenazdam.
tak my sme cez vikend travili na poli, a to doslova, vyberali sme totiz zemiaky, citim este stale vsetky svaly na svojom tele, ktore som uz davno nepouzivala :grinning:
ozaj prave som docvicila mojzisku, prinutili ma k tomu neustale bolesti krizov, tak uvidime, ake to bude mat vysledky :slight_smile:
18. sep 2007 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej a to kde ste boli vyberat tie zemiaky? mate niekde zahradu a pestujete?
inak, ta mojziska je velmi zaujimava. vytlacila som si taku zakladnu zostavu z internetu a tiez rozmyslam, ze ju zacnem cvicit. na skodu to urcite nebude. len sa neviem prinutit, uz to mam doma asi tyzden alebo dva a este som ani len neskusila. a ty cvicis podla coho? mas knizku, alebo tiez si nasla na internete?
18. sep 2007 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani neviem preco, ale kupila som si casopis mama a ja, a tam su pekne popisane, ale dnes som nasla aj v teme tu na konikovi, dobry link, ktory tam dali dievcata a tam je to este lepsie rozpisane.

moji rodicia maju chatu, kde je aj velka zahrada, vzdy sa tam chodime nadychat cerstveho vzduchu, je to v tichom prostredi s mnozstvom zelene :sunglasses:
18. sep 2007 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je super, ze mate kam vypadnut a zrelaxovat :slight_smile: .
ta mojziska je v tomto cisle, najnovsom?
a ako to cvicis? kolko opakovani? a rano ci vecer?
18. sep 2007 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky po dlhsej dobe sa hlasim... vidim,ze kecate ale nie som v obraze, idem si vas trosku precitat pospatky :slight_smile:
18. sep 2007 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alexa, super fotka :slight_smile:
ano je to septembrove cislo, cvicila som rano, na prvykrat som si dala 7 opakovani, postupne sa ma pocet zvysovat na 20 a pri tomto cisle aj zostat.
nevies mi inak poradit, ako mam vlozit do textu link na nejaku stranku? dakujem
18. sep 2007 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sef ma odfotil, lebo ho nejak chytilo fotografovanie a nasledne upravovanie, tak sa mi snazil spravit umelecku fotku, tak som ju tu hned pouzila, ved uz dlho som si nevymenila, nie? :grinning: :grinning:
ok, asi si to mama a ja kupim tiez.
co sa tyka tej linky, ja by som si ju normalne len skopirovala, ked mas danu stranku otvorenu a hodis ju do textu, ked pises odpoved, nemusis robit nic specialne. pripadne ak ti to nepojde skus dat adresu do lomenych zatvoriek
18. sep 2007 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky, tak ozaj by sme mohli dat stretko... mne to vyhovuje tento vikend takze mozme sa dohodnut... co myslite_ alex ty si zmenila farbu vlasov?
18. sep 2007 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, to je len taka tmavsie spravena fotka :wink:
18. sep 2007 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, pekne... tak fajn som vas docitala :slight_smile:
18. sep 2007 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj boldy, ako sa mas, co nove? :slight_smile:
mne tento vikend tiez vyhovuje, alexa prisla by si teda aj tento tyzden? ja uz sa na vas tesim :dizzy_face:
18. sep 2007 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, pridem teda. tesim sa :slight_smile:
18. sep 2007 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vy ostatne? gala, twix, viedencanka, ee, musino, lopka, kvetinka, co hovorite na termin 22.9.?
ani som netusila, ze je nas tu tolko :slight_smile:
18. sep 2007 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
mne vyhovuje tento vikend. kedy a kde?
18. sep 2007 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
twix, ty pojdes ako? dopravou? mohli by sme sa stretnut na stanici vo florisdorfe a odtial ist spolu? lebo ja sa vo viedni vobec nevyznam :rolling_eyes: .
a baby, kde by sme sa vlastne stretli?
18. sep 2007 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alexa, jasnacka. pojdeme bud s "öffis" alebo vezmem auto - podla toho, kde sa stretneme.
18. sep 2007 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super, to som rada, dik :slight_smile: .
a o kolkej by vam to vyhovovalo? okolo takej tretej, stvrtej? a inac nechcete prist vsetky do florisdorfu? :sweat_smile: ale to by ste asi mali niektore dost daleko, co?
inak silvi, co sa pamatam, tak gala vravela, ze bude na stavbe, kvetinka byva mimo viedne a musino v ba, takze ony asi nepridu.
a viedencanka, ee a lopka, vy ste na tom ako? pridali by ste sa?
18. sep 2007 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
twix, ak poznas niekde miesto, ktore je vhodne aj pre maminky s detmi, kludne navrhni :slight_smile:
18. sep 2007 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, tak ja cez vikendy naozaj nemozem, skoda.
musime vykachlickovat "heizraum" lebo na buduci tyzden dostaneme uz kurenie. no bude to urcite zazitok, nikdy sme to nerobili, tak hor sa do toho - snad nedopadneme ako v rozpravke "A je to!" :sunglasses: Gala
18. sep 2007 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gala, skoda, ze naozaj nemozes prist :frowning2: snad nabuduce to vyjde
zelam vela sil do kachlickovania, je to taka prplava robota, chce to pevne nervy, ale vysledok bude stat urcite zato. :wink:
18. sep 2007 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby tak v sobotu kde a o kolkej?
gala, skoda, ze nemozes, snad na buduce a drzim palce nech ste sikovnejsi ako "a je to" :slight_smile:
19. sep 2007 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby
som rada ze si pisete - ja zatial chodim do prace takze na stretnutia chodit este nemozem ( robim od 8-do 17h :cry: )
Ja som spravila preklep ja byvam v 20 bez.ale ak vsetko klapne ako ma tak sa budeme coskoro stahovat do 21.bez.
Vikendy chodime na SK takze ani to nie je pre mna OK -ale od januara budem uz na materskej tak sa velmi rada k vam pridem - aspon ma poucite co a ako. :slight_smile:
.Citam vase spravy takze som ako tak v obraze.
Prajem Vam krasne prechadzky,vela zdravia detickam a dufam ze sa coskoro pridam a ja ( uz sa tesim )
E. :slight_smile:
19. sep 2007 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
alexa, no mne je to jedno, ja pidem aj do floridsdorfu :wink:
navrhujem okolo 3-tej, 4-tej. twix sa neozvala, hlavne aby to vyhovovalo jej, pretoze bude mat malu, takze ja sa prisposobim.
19. sep 2007 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:)) uz som spat z dovolenky plnou ´pracovnou´ parou vpred :grinning:
19. sep 2007 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musino, a aka bolo dovolenka? oddychova, ci pracovna? :slight_smile:
19. sep 2007 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dovolenkova...chcihciiii :slight_smile:)))) konecne, nastastie bola super oddychova a najma - s najkrajsim prekvapkom :-P
19. sep 2007 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musino, nebodaj je fazulka v brusku :dizzy_face:
19. sep 2007 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tak..chciiii...zatial maly hrasocek, ale uz viem je to bude chalanisko ako dub :slight_smile:)))))
19. sep 2007 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok