• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

17. novembra 2016 
@orchidea111 super, dakujem za tip :slight_smile: sťahovať by dne sa chceli vo februári/marci tak dufam ze hľadáme v dostatočnom predstihu. Ja som sa inak potešila ked som pozerala inzeráty ze práveže celkom vela ponúk, tak škoda ze takto :/ a kde bol problém ak sa mozem spytat? Velmi si vyberajú komu prenajmu alebo?
28. sep 2015 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@feist vela ponuk, na jtore som par hodin po pridani inzeratu uz boli obsadene. . Islo to jak teple rozky :grinning: potom sme boli na vela obhliadkach, kde bolo dalsich 20 zaujemcov a jasne ze kukali, kto viac zarobi... skoro vsade musis dokladovat posledne tri vyplatne pasky, cislo uctu.. najcastejsie je kaucia vo vyske trojmesacneho najmu..
28. sep 2015 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, mozete ma pls niekto navigovat, kde by som nasla info o vybavovani rodicovskeho? V AT zijem 2 roky, pracujem na zivnost, teraz som v 8 tyzdni, no netusim, kde zacat, co vsetko potrebujem, a ani kolko je materska.. :frowning2: Inak nie je tu niekto kto rodil v Semmelweise alebo v Tulln? Rozhodujem sa medzi tymito nemocnicami na zaklade kladnych referencii pre S a zase Tulln je dobre vybaveny pre babo, ak by sa nedajboze nieco dialo.. Dik za kazde info :slight_smile:
10. okt 2015 o 15:18  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chodite niekto do 16 . Bz na to indoor ihrisko? Ako tam je? Mozme ist aj spolu. Dakujem
20. okt 2015 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, su tu nejake maminy z kitsee a okolia? Pripadne je tu nejaka skupina? Dakujem
11. nov 2015 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V tirol je neaka mamina?kitzbühel wörgl napr.:slight_smile:
9. dec 2015 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@robin30 ja som ale v Stamse :wink:
11. dec 2015 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybecka iba 127km od nas :slight_smile:
11. dec 2015 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@robin30 ze iba :wink:
14. dec 2015 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybecka ahoj ty byvas v stamse? tam chodim casto byva tam kamaratka ceska ,jej mala chodi tam aj do skolky
14. dec 2015 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katinka71 Fakt a ja myslela ze som tu sama tak to by bolo fajn sa nejak spojit moje deti chodia tam do skoly
14. dec 2015 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katinka71 a ty kde si? ze chodis tu casto tiez byvas niekde poblizku?
14. dec 2015 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybecka ja byvam daleko od vas vo vompe pri schwazi ale chodime tam na navstevy za kamaratkou ona je ceska ajej mala je sopfia ma 4 r chodi do skolky zajtra pridu na obmenu ona s malou ku nam
14. dec 2015 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katinka71 a tak to nie je az tak hrozne daleko
tak skus jej povedat o mne rada by som tu niekoho nasla by sme mohli aspon kavu dat :wink:
14. dec 2015 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybecka zajtra budem s nou,ona byva pri lese na kopci v takom novo postavenom dome
14. dec 2015 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katinka 71
a ty si uz tu dlho? my sme prisli v lete sem sme taky novacikovia v Rakusku :wink: tak hladam kamosky
14. dec 2015 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katinka71 tak ja nie som priamo v Stamse ale v Staudachu patrime pod Gemeide Stams chodime tak do skoly Staudach je 2 km od Stamsu smerom na Silz ona asi bude vediet :wink:
14. dec 2015 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybecka ja pracujem v tirolsku Innsbrucku od 2006 potom som sa v 2011 tu vydala za tirolaka :grinning: ,zajtra jej poviem aj ona je zamestnana na plny uväzok sama s dietatom a s velkym rozostavanym domom tak ma co robit aby to utiahla vsetko
14. dec 2015 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katinka71 fuha tak jej mozem sem tam postrazit malu ja som zatial doma :wink:
14. dec 2015 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybecka super zajtra jej poviem ze si na blizku ,snazim sa jej pomamahat o strazenim tiez aj zajtra to tak bude aj ked som od nej 70 km daleko
14. dec 2015 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katinka71 no tak jej povedz velmi rada sa s nou zoznamim a ked mozem pomozem kazdy den chodim do Stamsu po deti tak pre mna to nie je ziaden problem
tu je moje tel.06606708750
a ty si tu fajne dhlo tak ty si uz Tirolacka ako ma byt :wink:
14. dec 2015 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katinka71 ahoj tak co si jej povedala o mne? :wink:
18. dec 2015 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky je tu nejaka rakuska - pripadne vieden skupina?
dikesko :slight_smile:
4. jan o 03:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@atinkaa ak si pridas bydlisko Rakusko,tak ta automaticky prida do skupiny v Rakusku...
P.S. je tu niekto z Wr.Neustadt alebo okolie?
4. jan o 05:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka teda ak si nepridam ziadne bydlisko tak sa do skupiny neda dostat? :sweat_smile: :confused:
vcelku ma to prekvapilo

dik za odpovede
4. jan o 05:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@atinkaa no asi nie,to su skupiny (podla bydliska) kde sa pridas automaticky,tak ako ked zadas datum narodenia deti...
4. jan o 05:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrsbrown ja sa na mk vcelku orientujem - na ceskom som v skupine nemeckej i prazskej
teda ma to prekvapilo ze ju ani nevyhladam a ani sa tam nijak nedostanem

ako je mi hlupe kliknut si rakusko ked sa tam len mame - a i to len mozno stahovat....

no nic dikesko skusim dotazovat dalej nejakeho admina....
4. jan o 06:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@atinkaa skus pridat na par sekund a potom si vymaz bydlisko a zostanes v skupine :D
4. jan o 06:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrsbrown ako ja si ho tam vdacne pridam ale je mi to blbe pretoze jednak tam nechcem nic vysmirovat
normalne by som potrebovala zacat zistovat skolky - skolu - byvanie Vieden

predsa len caka nas 1.rocnik zakladka tak to nemozeme nechat na poslednych 5minut ak by sme sa stahovali

preto ma vcelku prekvapilo ze su zmeny a ani neviem ci k lepsiemu...ako neviem ci by ma napadlo len tak z nudy citat co si pisu v teme co ma nezaujima - ako z B. do Holanska ci Anglicka nepotrebujem do skupiny ani na 5minut :sweat_smile: :grinning:

@mariosmykal nevies mi s tym prosim nejak pomoct alebo aspon napisat ci fakt v skupine nie je mozne byt inak len tak ze uvediem bydlisko to a to...a ak ma niekto trvale...prechodne...atd teda tych centier zaujmu ma viacero tak sa tam inak nedostane? dakujem krasne za odpoved. :slight_smile:
4. jan o 06:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@atinkaa ja to vobec nepovazujem za smirovanie..je tam kopec bab,co sa chcu prestahovat do AT,takze ziadne stresy... ;)
4. jan o 06:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok