Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

bejby29
7. máj 2008

My sa vecer vzdy rozpravame s drahym alebo sa natahujeme o chujovinach 😉 Mam aj dost vselijakych dokumentov a papierov zo Spanielska co som tam nemala cas triedit v jednej velkej kartonovej krabici tak to zakladam do sanonov ale teraz sa mi uz pri tom tazko sedi.. Alebo pisem cez Facebook s kamoskami alebo surfujem a klabosim s maminou.. Zalezi.. Ked sme boli v Spanielsku tak sobota bola vzdy party den, to sme isli do barov a nedelu sme vzdy prespali.. ale vobec mi to nechyba 😎 Lenze tam to tak chodi..
Sranda, ja som bola v Palmers tiez, kupila som take ruzove pyzamo do nemocky a tu sedo-ruzovu supravu 😀 Maju tam velmi pekne plavky, ale ani som sa nepozerala poriadne, az ked schudnem.. A este si robim zalusk na tie sedo-ruzove sortky, ale ked vidim tie moje nohy teraz..
Ja som pribrala tak okolo 11 kilov ale moje nohy si to odniesli, som hrozne nasr... Predtym som ich mala akurat a teraz mam take dva klacky ☹ ☹
Ozaj Wieni, je tu nejaky dobry kadernik niekde vo Viedni?? Ja som bola raz na Mariahilferstrasse u BundyBundy a su tam super, ale ja mam rada chlapov - najlepsie gayov a dobrych stylistov. Porad

wienika
7. máj 2008

aj ja som dnes kukala na tie sortky, ale nejako som si netrufla 😝 trosku mam na zadku a stehnach celulu 😖 ale tie 3/4 oranzove sa mi velice pacili.....uvidim...plavky tam maju nenormalne, ja som kupila take oranzove a strasne dobe sedia...minuly rok v lete, ked som bola tehu, som si kupila v H&M take vacsie, kvoli prsiam, teraz som ich dala sestre...mala som ich asi raz....inac som mala vzdy rada od skiny....dobre sedeli...a este jedny som videla nedavno v don gil, to boli myslim D&G, no nadherne....

kadernika mam, vyborneho, vsetky moje kolegyne k nemu uz tiez chodievaju, velmi zlaty, strasne vela toho povyhraval, je fakt dobry. ale je daleko od teba, tu pri mne v 19tom..mozem ti poslat cislo ak chces....

wienika
7. máj 2008

no a uz sme skasirovali gol...v 3 minute...dokelu, aj tak dobre, ze to nekukam, aspon sa nenaserem..... 🤐

bejby29
7. máj 2008

ja to ani nepozeram Wieni.. Mam z toho len zbytocne nervy.. Posli mi cislo na toho kadernika, drahy ma tam zavezie.. Pozeram Raus aus dem Schulden a dnes je to sila!! Ja mam rada Triumph, Wonderbra a H&M ma pekne spodne pradlo

bejby29
7. máj 2008

Musime niekedy vyrazit spolu na shopping a musis mi poukazovat vsetky obchody tu.. 😉 Ja milujem znacky Denny Rose, ma absolutne skvele ceny ale neviem ci tu maju obchod 😒

bejby29
7. máj 2008

chcela som povedat veci, nie ceny

wienika
7. máj 2008

jasne, ked budeme kocikovat, tak ti poukazujem....i ked ja si vacsinou pokupim prave v italy...ale casto aj tu, urcite su tu lepsie ceny ako na slovensku....aspon tie znackove urcite....

tu je to cislo: 01/3109862
vola sa Joachim, tak sa objednaj k nemu, lebo on to vlastni s jeho sestrou, inac ona je tiez dobra....ale chlap je chlap... 😉 je taky smiesny, chuducky, vysoky, ale strasne fajn....povedz mu, ze mas cislo odo mna(veronika z volksoper)
ulica je nussdorferstrasse, ale cislo neviem... vola sa to, ze Styling point

jasterka
7. máj 2008

No baby,sak trosku dovery 😉 uz je 2-2,nsi bojuju,to je niekedy via ako vyhra 😉

wienika
7. máj 2008

jasterka..sa mas, ja to tu nechytam.....tak si len kukam na nete priebezne vysledky...... 😠 ale chlapci do toho....

jasterka
7. máj 2008

Je to napinave,ja to plne prezivam, az ma muzik musi krotit,ze mi to vypne,lebo sa boji ,ze co nato nase drobatko v brusku 😅 a susedia 🙂

Ja dufam,ze nasi ukazu,ze maju na viac.

Medzi tym sa bavim,ako vy dve "dusevne nakupujete!" zlate 🙂 len tak dalej,aspon ma inspirujete.

wienika
7. máj 2008

ja som cez tehu vobec nic nenakupovala, ze naco, akurat som si pokupila nejake lacne tricka z H&M a uz som ich aj vysmarila 😉 teraz si to vsetko vynahradzam...lebo som cakala, kym schudnem...hihi.. 😀

a neboj, vase drobatko to prezije...aj ono to preziva....to je fajn...inac, uz sa citis lepsie?

bejby29
7. máj 2008

Jasterka 😀 tak informuj o hokeji, my o shopping. Wieni, ja sucham tiez uz dva mesiace rovnake tricka a bundu mam z Takko, dziny mali v Spanielsku v Zare pre maminky vo vypredaji z 30 Eur na 9 Eur zlacnene a tam som kupila 4 pary, 2 mensie a dve vacsie a to sucham teraz.. Dik za cislo, zavolam mu 😉 Dufam, ze to este stihnem pred porodom 😀

jasterka
7. máj 2008

Ale ja by som ani nepovedala,ze mi je lepsie,skor si zvykam,stale si hovorim,ze to je pre malinke a tak sa drzim.
este stale som hrozne unavena,uz sa tesim na tu fazu energie v druhom trimestri,uz aby to bolo,musim hladat bytik,prestahovat sa...to mi robi starosti....ale verim,ze to zvladneme. 🙂

bejby29
7. máj 2008

Jasterka, ja som sa prve tri mesiace citila hrozne, uplne chora.. Ale na povzbudenie ti chcem len povedat, ze ja som sa este so 4 nasimi znamymi pred rokom a pol "priotravila" z ustric a morskych priser a chytili sme zltacku (Hepatitidu A).. Dvaja boli zlti, ja som nebola, ale pri tejto chorobe mas dni, ked si taka slaba, ze sa nedokazes postavit z postele, ani ruky zdvihnut.. A trva to asi tak 3 mesiace dokym sa z toho dostanes a este sa tie slabosti vracaju tak 6-9 mesiacov potom 😢 Takze dokopy to trva 9 mesiacov dokym to dostanes zo systemu.. Tak mizerne neprajem nikomu sa citit.. No a moja kamoska mala meningitidu a povedala, ze to bolo take strasne, ked niekto buchol lyzickou o pohar, to pre nu bolo hrozne utrpenie ☹ Brrr..

wienika
7. máj 2008

jasterka, aj mne bolo hrozne az do 6 mesiaca...ale celkovo mi nebolo dobre az o konca..vobec mi nechutilo, zaludok som mala stale ako na vode....uvidis, zachvilu ti bude lepsie a vsetko si vychutnas....a hned ako sa malinke narodi, na vsetko zabudnes....

jej, kamos mi teraz pomohl nainstalovat nejaky program, ze mozem kukat vsetky slov a ceske programy....super..tak poslednu tretinu dopozeram aj ja....

bejby29
7. máj 2008

Wieni, aky program, posli 😉

wienika
7. máj 2008

nac co sa tyka tych ustric, ja som bola v osmom mesiace na dovolenke v chorvatskua jedli sme musle...ja ich zboznujem, tie cierne velke v takej vinovej omacke a s chlebom, mnam,a ako som si pochutnavala sme zistili, ze su nedovarene...niektore boli uplne surove..jak som sa zlakla....ale nastastie nic....takze, baby tehulky, davajte si pozor na vsetky surove a nedovarene jedla, ktore su v tehu nebezpecne....hlavne surove maso, kde moze byt listerioza....ale to urcite vsetko viete....ja som sa strasne bala, ze dostanem toxoplazmozu, jak debil som sa v kazdej restike pytala, ci umyli dobre paradajky a salat...kukali na mna jak na dementa...ale ja som bola totalne psycho 😝

wienika
7. máj 2008

bejby, nie je to jednoduche, musis si nainstalovat dva programy....chces?

bejby29
7. máj 2008

Wieni, to si pekne riskovala! 😉 Lenze to ta nenapadne v tej chvili, ani mna vtedy by ani vo sne nenapadlo, ze nieco take sa nam moze stat.. Odvtedy som na jedlo strasne paranoidna

bejby29
7. máj 2008

Uz tu drahy nieco instaluje Wieni, tak kaslime na to

wienika
7. máj 2008

ok, ale je to super....teraz mozem kukavat uz ozaj vsetko....

ja som si cele tehu davala hrozny pozor....uplne som bola posadnuta jedlom, vsetko muselo byt tip top....ale ked su musle dobre uvarene a nic nehrozi....

bejby29
7. máj 2008

Mne je tazko teraz dva tyzdne, inak ten 6,7,8 bol super mesiac.. Ja si pamatam, ked sme dosli do Spanielska tak som vsetky tieto prisery skusala a najviac mi chutia tie male raciky, mnam.. No a z musli som sa vysypala - take male cervene pupacky som mala.. Takze ja uz musle nemusim 😕 Boli take male biele.. Tiez na vine, ale bielom..

wienika
7. máj 2008

inac je lepsie ten hokej ani nekukat, taky nervak to je....aj tak prehrame.... 😒

wienika
7. máj 2008

inac teraz, ked nasi nevyuziju tu 5 minutovu presilovku, tak sme mantaci

bejby29
7. máj 2008

mne trha srdce ked to pozeram.. 😢

wienika
7. máj 2008

a sme mantaci 😒

bejby29
7. máj 2008

Lenze zas, aspon vidis, ake je to nespravodlive, ten Fin nam dokalicil Zednika a este nas aj porazia.. Nasi im mali dat na hubu ako odvetu za Zednika, vsak ten chudak skoro zomrel

jasterka
7. máj 2008

☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

jasterka
7. máj 2008

Ja nemam slov.ja nechapem ☹
To je sila.

wienika
7. máj 2008

no teda ano...a zednik ani nemoze hrat....skoda...tak uz len dufat, ze nemci dnes vyhraju.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre