Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

silvia2406
18. sep 2007

alexa, uz som myslela, ze si sa stratila 😉
boze baby, ja som truba, ze vraj kedykolvej 😅 😅 , ja som zabudla, ze ma caka po vikendoch uz skola, aj ked este neviem rozvrh, u nas maju vzdy casu viac nez dost 😠
vyhovuje mi tento vikend a dufam, ze aj ten buduci, este dam vediet.

alexa27
18. sep 2007

ahoj silvi 🙂 , nooo minuly tyzden som mala fofry a navyse ked som sem aj zavitala, tak bol taky pomaly mk, ze som si akurat stihla precitat co ste napisali a to bolo vsetko.
ako sa inak mas? nejake novinky?
my sme mali s manzelikom celkom plodny vikend 😀 , ale nemala som plodny den 😝 , ale ocakavam ho zajtra, tak keby aj bol a nejake spermijky su od nedele este v brusku, tak ciiiiste teoreticky, by z toho mohlo nieco byt 😵 aj ked bol by to zazrak 😅 .

silvia2406
18. sep 2007

alexa, tak to je vyborne, drzim palce, aby to vyslo a mala fazulka bola v brusku, a ked nie, nic to, ved ste len na zaciatku 😉
tak my sme sa s manzelom uz naisto dohodli, ze snazilkovat zacneme v januari, aj ked ja by som na neho skocila uz aj teraz 😅 ale myslim, ze to prejde ani sa nenazdam.
tak my sme cez vikend travili na poli, a to doslova, vyberali sme totiz zemiaky, citim este stale vsetky svaly na svojom tele, ktore som uz davno nepouzivala 😀
ozaj prave som docvicila mojzisku, prinutili ma k tomu neustale bolesti krizov, tak uvidime, ake to bude mat vysledky 🙂

alexa27
18. sep 2007

jeeej a to kde ste boli vyberat tie zemiaky? mate niekde zahradu a pestujete?
inak, ta mojziska je velmi zaujimava. vytlacila som si taku zakladnu zostavu z internetu a tiez rozmyslam, ze ju zacnem cvicit. na skodu to urcite nebude. len sa neviem prinutit, uz to mam doma asi tyzden alebo dva a este som ani len neskusila. a ty cvicis podla coho? mas knizku, alebo tiez si nasla na internete?

silvia2406
18. sep 2007

ani neviem preco, ale kupila som si casopis mama a ja, a tam su pekne popisane, ale dnes som nasla aj v teme tu na konikovi, dobry link, ktory tam dali dievcata a tam je to este lepsie rozpisane.

moji rodicia maju chatu, kde je aj velka zahrada, vzdy sa tam chodime nadychat cerstveho vzduchu, je to v tichom prostredi s mnozstvom zelene 😎

alexa27
18. sep 2007

tak to je super, ze mate kam vypadnut a zrelaxovat 🙂 .
ta mojziska je v tomto cisle, najnovsom?
a ako to cvicis? kolko opakovani? a rano ci vecer?

boldy
18. sep 2007

ahojte babenky po dlhsej dobe sa hlasim... vidim,ze kecate ale nie som v obraze, idem si vas trosku precitat pospatky 🙂

silvia2406
18. sep 2007

alexa, super fotka 🙂
ano je to septembrove cislo, cvicila som rano, na prvykrat som si dala 7 opakovani, postupne sa ma pocet zvysovat na 20 a pri tomto cisle aj zostat.
nevies mi inak poradit, ako mam vlozit do textu link na nejaku stranku? dakujem

alexa27
18. sep 2007

sef ma odfotil, lebo ho nejak chytilo fotografovanie a nasledne upravovanie, tak sa mi snazil spravit umelecku fotku, tak som ju tu hned pouzila, ved uz dlho som si nevymenila, nie? 😀 😀
ok, asi si to mama a ja kupim tiez.
co sa tyka tej linky, ja by som si ju normalne len skopirovala, ked mas danu stranku otvorenu a hodis ju do textu, ked pises odpoved, nemusis robit nic specialne. pripadne ak ti to nepojde skus dat adresu do lomenych zatvoriek

boldy
18. sep 2007

babenky, tak ozaj by sme mohli dat stretko... mne to vyhovuje tento vikend takze mozme sa dohodnut... co myslite_ alex ty si zmenila farbu vlasov?

alexa27
18. sep 2007

nie, to je len taka tmavsie spravena fotka 😉

boldy
18. sep 2007

aha, pekne... tak fajn som vas docitala 🙂

silvia2406
18. sep 2007

ahoj boldy, ako sa mas, co nove? 🙂
mne tento vikend tiez vyhovuje, alexa prisla by si teda aj tento tyzden? ja uz sa na vas tesim 😵

alexa27
18. sep 2007

ok, pridem teda. tesim sa 🙂

silvia2406
18. sep 2007

a vy ostatne? gala, twix, viedencanka, ee, musino, lopka, kvetinka, co hovorite na termin 22.9.?
ani som netusila, ze je nas tu tolko 🙂

twix
18. sep 2007

ahojte,
mne vyhovuje tento vikend. kedy a kde?

alexa27
18. sep 2007

twix, ty pojdes ako? dopravou? mohli by sme sa stretnut na stanici vo florisdorfe a odtial ist spolu? lebo ja sa vo viedni vobec nevyznam 🙄 .
a baby, kde by sme sa vlastne stretli?

twix
18. sep 2007

alexa, jasnacka. pojdeme bud s "öffis" alebo vezmem auto - podla toho, kde sa stretneme.

alexa27
18. sep 2007

super, to som rada, dik 🙂 .
a o kolkej by vam to vyhovovalo? okolo takej tretej, stvrtej? a inac nechcete prist vsetky do florisdorfu? 😅 ale to by ste asi mali niektore dost daleko, co?
inak silvi, co sa pamatam, tak gala vravela, ze bude na stavbe, kvetinka byva mimo viedne a musino v ba, takze ony asi nepridu.
a viedencanka, ee a lopka, vy ste na tom ako? pridali by ste sa?

silvia2406
18. sep 2007

twix, ak poznas niekde miesto, ktore je vhodne aj pre maminky s detmi, kludne navrhni 🙂

galina75
18. sep 2007

ahojte baby, tak ja cez vikendy naozaj nemozem, skoda.
musime vykachlickovat "heizraum" lebo na buduci tyzden dostaneme uz kurenie. no bude to urcite zazitok, nikdy sme to nerobili, tak hor sa do toho - snad nedopadneme ako v rozpravke "A je to!" 😎 Gala

silvia2406
18. sep 2007

gala, skoda, ze naozaj nemozes prist ☹ snad nabuduce to vyjde
zelam vela sil do kachlickovania, je to taka prplava robota, chce to pevne nervy, ale vysledok bude stat urcite zato. 😉

alexa27
19. sep 2007

no baby tak v sobotu kde a o kolkej?
gala, skoda, ze nemozes, snad na buduce a drzim palce nech ste sikovnejsi ako "a je to" 🙂

ee
19. sep 2007

Ahojte baby
som rada ze si pisete - ja zatial chodim do prace takze na stretnutia chodit este nemozem ( robim od 8-do 17h 😢 )
Ja som spravila preklep ja byvam v 20 bez.ale ak vsetko klapne ako ma tak sa budeme coskoro stahovat do 21.bez.
Vikendy chodime na SK takze ani to nie je pre mna OK -ale od januara budem uz na materskej tak sa velmi rada k vam pridem - aspon ma poucite co a ako. 🙂
.Citam vase spravy takze som ako tak v obraze.
Prajem Vam krasne prechadzky,vela zdravia detickam a dufam ze sa coskoro pridam a ja ( uz sa tesim )
E. 🙂

silvia2406
19. sep 2007

ahojte babulky 🙂
alexa, no mne je to jedno, ja pidem aj do floridsdorfu 😉
navrhujem okolo 3-tej, 4-tej. twix sa neozvala, hlavne aby to vyhovovalo jej, pretoze bude mat malu, takze ja sa prisposobim.

musino
19. sep 2007

ahojky 🙂)) uz som spat z dovolenky plnou ´pracovnou´ parou vpred 😀

silvia2406
19. sep 2007

musino, a aka bolo dovolenka? oddychova, ci pracovna? 🙂

musino
19. sep 2007

dovolenkova...chcihciiii 🙂)))) konecne, nastastie bola super oddychova a najma - s najkrajsim prekvapkom :-P

silvia2406
19. sep 2007

musino, nebodaj je fazulka v brusku 😵

musino
19. sep 2007

tak tak..chciiii...zatial maly hrasocek, ale uz viem je to bude chalanisko ako dub 🙂)))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre