Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

wienika
5. feb 2009

ahojte baby,

ronnda, ja sa pripajam k twix, nic neposielaj, mohli by sme sa stretnut...aspon mame zamienku a mozu sa k nam pridat aj ostatne kocky......snad uz prejde toto chripkove obdobie, aby sa aj nase nove maminy odvazili medzi ludi.... 🙂 ved uz my sme chceli vidiet tie vase ratolesti....
inac, kde si to kupila? ja som nevedela, ze to je aj rozpravka, poznam kitty len z detskeho oblecenia.....
kazdopadne dakujem....uz teraz sa tesim, ze pride zmena po teletubbies.....ine rozpravky ju zatial vobec nebavia....

twix, aj lea sa teraz rada hra s hrackami alebo vecami, co uz nie su pre nu..presne ako to lehatko....i ked musim povedat, ze mne v nom lea pekne lezala...a dost dlho.....tak som s nou mohla robit vsetko, aj ked som bola v sprche, tak som si ju s tym lehatkom dala do kupelne a ona kukala....
mas stastie s dominikom, ze je dobrucky......len nech vam to vydrzi.... 😉

miri, tak ako? manzel je uz doma? asi ano, ked sa nehlasis 😉

vroni, super, ze uz je vam lepsie, teda to muselo byt narocne, dost dlho vas tie horucky drzali.....takze prajem skore uzdravenie, nech ste fit😉

silvi, ako radi ronnda, vydrzat a vydrzat.....a skus si mliecko odsavat, ked ho das do chladnicky a ono trosku stuhne, tak by sa na povrchu mala utvorit taka husta akoby koza, mastna, vtedy je mliecko dost tucne a vyzivne.....
aspon u mna to tak bolo....
my sme davali tiez aptamil, malej nastastie chutil, ale mozes vyskusat aj ine znacky....urcite su vsetky dobre....a nebud smutna, ten zaklad si tereske dala, prve 3 mesiace su najdolezitejsie....

wienika
5. feb 2009

charlotka, ja som si tiez myslela, ze mala ma asi alergiu na laktozu a vtedy som vysadila mliecne vyrobky, pila som len sojove mlieko a sojove jogurty.....ale moc to nezabralo.....nam pomohli fakt len tie cipky a potom po 3 mesiacoch to preslo same.....

lieska, ako sa mas? pozrela som fotky vo FB, mala je uzasna..... 🙂

boldy
5. feb 2009

ahojte baby,
tak ja som dnes nejak uplne vyzmykana, len by som spala a bolela ma strasne hlava... uz je teraz lepsie
silvy> drz sa moja, moja mamca tiez pri mne stratila mliecko v 3mesiaci a pozri aka zena je zo mna 😀 tereska bude zdravucka neboj, len skusaj dalej co sa da.. drzim palceky
pekne fotecky mate vsetke, som si vas poprezerala 🙂

miriam25
6. feb 2009

ahojte babenky,
no mne drahy dorazil do pol hodiny, ako som vam tu pisala, len ma dobre nastval 😠 prisiel vyobliekany, oni si boli este niekam sadnut. ako ja proti tomu nic nemam, ale ma si ist sadnut vtedy, ked mu funguje telefon a mozem sa mu aspon dovolat a nie,ked ma vybitu baterku a ja tu cakam jak sprosta a varim presne na pol 5, aby to bolo este horuce 😠 😠 😠 samko nanho tiez uz cakal, uz od rana som mu hovorila, ze poobede pride papinko, samko chcel stale len pozerat von oknom a cakat, ked pride brm brm s tatinkom, no a tatinko sa ani neuraci prist hned domov... som maleho ulozila spinkat a on nie a nie zaspat, ked prisiel drahy, tak som ho vybrala, nech si h trosku uzije, ked uz spinkat nechce a samko nanho len pozeral a pozeral, ako keby bol aj on nastvany, ze neprisiel skor, asi az po takych dobrych 10 minutach siel k nemu.
no a este ma drahy nastval, lebo ho mal koleg doviezt domov a zobrat si firemne auto s tym, ze drahy by sa netrepal v nedelu naspat a v pondelok rano do viedne, ze nech ide nasim autom v npondelok z nitry do viedne ale drahy nieeee, on si odstavi firemne auto pred dom a koniec 😠 aaaach

miriam25
6. feb 2009

maji, my sa vazne miname ☹ my prideme v sobotu, ale na vikend uz mame plany, pretoze v sobotu prideme az niekedy neskor poobede, tak to uz neplanujeme, budeme sediet len s nasimi a v nedelu rano mam vyzdvihnut kadernicku, bude u nasich pracovat, ma toho teda dost, mne urobit melir, mamine tiez, ostrihat ma mna, samka draheho, ocina a aj brata. no a poobede pride moja babka, tak sa budem musiet venovat jej trosku a navecer moji krstni rodicia ;) no proste keine zeit :D

inak baby, mohli by ste mi niektora napalit to tele tubies? my to doma nemame, mame kopec inych rozpravok, ktora zatial samka nijako nezaujimaju :( ale ked pisete, ze vase deticky to "zeru" a vazne radi pozeraju, tak mozno by sa to pacilo aj tomu mojmu malemu ;) zaplatim vam za dvd aj za postovne ;)

viedencanka
7. feb 2009

ahojte baby,este som si vsetko neprecitala,nestiham,len narychlo reagujem: twix, co sa tyka tych koncertov,zalezi na tom,ci sa laurinke paci hudba a ked napriklad pustas cd,ci ju to zaujme. AK ano,tak by sa jej ten koncert od podhradskej mohol pacit,oni su tam vzdy tak pestro poobliekani a hraju na roznych nastrojoch,mozno by ju to zaujalo.

co sa tyka nocnika,ja bz som dieta nenutila na nocnik,kym nie je na to zrele a neprejavi samo zaujem. Vo viacerych zdrojoch som citala,ze ked sa odmalicka nutia na nocnik,sice sa casto naucia skoro sa pytat,ale LEN cez den. Potom sa zvyknu v noci pocikavat aj do 6-7 rokov. A viem vam to potvrdit od viacerych mojich kamaratok.Ja som Martinka nastastie nenutila,ani som ho tam neposadila,kym tomu sam nerozumel,o co ide. Takze az ked mal 2 a pol roka,videl v skolke deti,ako idu na nocnik a ani on uz nechcel mat plienku- ani cez den, ano v noci.Odvtedy sa nikdy nepocikal,v noci to uz sam citil a vypyta sa.

twix
7. feb 2009

ahojte!

tak u nas vikend zacal navstevou pohotovosti. malicky, ktory cely mesiac pekne odolaval nasim virusom, dostal v noci horucku. rano mal opät, k tomu soplik a sem-tam zakaslal, tak mi neostavalo nic ine, nez nas zbalit a ist na pohotovost. muz ostal s Laurinkou doma. ja som ratala s tym, ze tam bude plna cakaren chorych deti a tak tam stravime 2-3 hodiny. dosli sme do AKH a bola som velmi milo prekvapena, ked v cakarni bola len jedna mamicka s kocikom a tu prave volali dnu. od nas hned v cakarni sestricka pytala moc. chvilku sme cakali a uz sme aj isli dovnutra. takze sme tam nakoniec stravili taku pol hodinku aj s obliekanim. ked sme sa obliekali na odchod v cakarni uz bolo viac deticiek. dve sestricky tam babätkam merali teplotu a pripevnovali sacky na cikanie. proste to tam ide ako na pase.
malicky dostal od nas virus. je zahlieneny. mam mu davat cipky proti teplote a odsavat noztek a v pondelok naklusat na kontrolu k nasej lekarke. tak len tolko. musim koncit. uz sa mi budi.

vroni
7. feb 2009

Twix, rychlo sa uzdravte, my sme boli vramci rekonvalescencie korculovat, mala najprv nechcela a nakoniec sme ju museli stiahnut z ladu nasilim 😀 😀 😀

bohun22
7. feb 2009

aute baby ako čitam miriam ty chlapi su všetci rovnaky hja mam take nervy na toho mojho najradšej by som ho niekedy dorazila.všetko nechava na mna.my sme veru boli zase choremiriam ja idem konečne v piatok tiež kaderničke.uz sa tešim že na chvilu vypadnem s domu.tak dobru kočky zajtra mi príde švagrina teším sa

miriam25
8. feb 2009

ahojte, tak my sme uz uspesne u nasich. vcera sme prisli, dnes bol taky super pohodovy den. drahy siel nastasti hned po obede domov a to najhorsie pocasie ho nechytilo, aj ked uz snezilo a prsalo a fukal vietor, ale neda sa to ani len porovnat s tym, co je teraz, no vazna hroza, ani psa by clovek nevyhnal von. dufam, ze sa to do rana aspon trosku ukludni, ja uz mam strasne vela toho naplanovaneho n zajtra.
dnes tu bola kadernicka, tak sa zasa citim krasna :D zajtra si idem vybavovat novy obciansky, tak aspon budem vyzerat k svetu :D este ma potom caka kozmetika, takze to uz budem uplne vybavena...
malinky sa tu citi vyborne, skoro ako keby bol doma. beha po celom dome, nasich uplne zboznuje (co sa o svokrovcoch bohuzial neda povedat. ma ich sice rad, ale nie tak, ako nasich 😝 ) a smozrejme moj brat sa s nim stale blazni, co sa malemu veeelmi paci 😎

co sa domceku tyka, tak sme sa trosku pohli dalej, v sobotu, predtym ako sme vyrazili sem, prisiel k nam makler a porozpravali sme sa trosku a dnes mi uz pisal par veci, takze v stredu by sme mali byt mudrejsi a snad sa to potom uz pohne uplne nasim smerom a do konca marca budeme mat aj kupnopredajnu zmluvu. to by ma asi najviac potesilo,ale zatial nechcem moc predbiehat, takze ked budem nieco napevno vediet, tak vas budem informovat 😉

twix, malinkemu zelame co najrychlejsie uzdravenie, vobec ti to nezavidim ☹

twix
9. feb 2009

ahojte,
tak ja som si konecne sadla k obedu a zapla pocitac, ze si precitam, co ste popisali a tu nic nepribudlo 😕
tak vam aspon napisem, ako sa mame. malicky ma uz od soboty horucky vyse 39 hlavne v noci, tak davame cipky a robime zabaly. nastastie pomahaju. Laurinka v sobotu vyzerala, ze uz je skoro zdrava, ale vcera sa zase zobudila so strasnym kaslom. naladu pod bodom mrazu a k tomu strasne sople ☹ tak som dnes naklusala s oboma detmi k nasej lekarke. nastastie isla so mnou manzelova mamina. v cakarni sme tvrdli 2 hodiny a neviem, ako by som sama zvladla dve revajuce deti ☹ este, ze tie maminy mame. cez vikend tu bola zase moja mamina z bratislavy a pomahala, ako sa len dalo. v noci strazila maleho, aby som sa aspon trochu vyspala.
myslela som, ze Laurinka ma chytene priedusky, ale vraj to nie je nic hrozne, mame dalej davat ten hustensaft a dostali sme aj nejake cipky na noc, aby mohla kludne spat bez kaslu a este kvapky do nosa.
Dominik vraj tiez nie je nejako strasne chory, ale tie teploty sa jej nepacili, tak dostal nejake slabe antibiotika.
chudacik malicky, dnes ma presne 3 mesiace a uz ho musim trapit takymito liekmi. nechce mi moc papat, len si trosku cucne, ked mu klesne teplota, tak ja odsavam mliecko, mam ho velmi vela a striekam mu striekackou cajik do pusy, aby mal nieco v tele, ked berie tie lieky ☹ dufam, ze rychlo zaberu a nebudem ho musiet v noci trapit s tymi zabalmi.

tak som sa rozpisala. dufam, ze ostatne deticky su uz vsetky zdrave!

maya01
9. feb 2009

Ahojte kocky,

no my sme si neplanovane predlzili pobyt v Nr. V piatok som bola u dr.,lebo mam uz velmi dlhuuuu dobu problemy z palcom na nohe...zarasta mi nechet a mam to stale zapalene a nie a nie sa toho zapalu zbavit...no a dr. ma nepotesil,lebo mi to musi rezat...tak zajtra rano idem "pod noz".... 😖 Bojim...bojim...
V podstate to mam jedno,ci si to dam spravit tu,alebo vo Viedni,tak som sa rozhodle pre Nr. lebo tu budem mat min. maminu,ktrora mi ako tak pomoze...lebo nebudem moct poriadne chodit. Samko sa tesiiii,ze moze u babi ostat dlhsie a ja si aspon ako tak oddychnem...

Miri,ked budes mat cas,tak sa mozeme stretnut...resp.by si mohla s malym dobehnut k mojej mamine...lebo ja s tou noho daleko nezajdem.... 😅

Twix,mrzi ma to,ze deticky su chore... ☹ Dufam,ze to budete mat rychlo za sebou...

ronnda
9. feb 2009

Ahojte 🙂

my jsme se v sobotu vydali na semmering sankovat, male se to libilo, ale vic nez samotne sankovani ji ovsem zaujal traktor, ktery tam v arealu jezdil. Jinak za sankovaci dopoledne jsme stacili roztrhnout kalhoty a mala ma nekolik novych modrin na nozkach.
Dnes jsme byli po dlouhe dobe v schönbrunnu, byla to fajn prochazka a zvladli jsme i kafco s kamaradkou, ditko bylo mooooc hodne.

Twix – chudacek dominik i laurinka, no a vy rodice taky! Myslime na vas a drzte se!

Wienika – to dvd hello kitty jsem koupila v cesku v trafice, prodavaji tam ruzna dvd za 39,- czk, mozna je to i na slovensku.

Mohla bych taky poprosit o prepaleni toho dvd teletubies? My to taky jeste nezname… a souhlasim s tim stretkem. Tak az se vsichni vyzdravime, tak se tesim, ze se sejdeme.

Miri – prijemny pobyt u rodicu!

Maya – no nazdar, dalsi marod… tak at te to moc neboli, budu na tebe zitra myslet! Dobre, ze jsi zustala u maminky, no a uplne vidim samkovy ocicka jak zari radosti, ze bude u babicky 🙂

miriam25
9. feb 2009

ahojte babulky,

twix, to ma strasne mrzi, aspon ze tam mas niekoho pri sebe, kto ti pomoze. zelam vam vsetkym co najrychlejsie uzdravenie.

maji, na jednu stranu ma to mrzi, na druhu sa tesim 😅 tak co povies, mohli by sme dobehnut v stredu alebo vo stvrtok doobeda? predpokladam, ze nezostavas v nemocnici, ze budes doma. no ale budem na teba zajtra mysliet, aby to prebehli co najlepsie a pokial mozno co najmenej bolesti aby si mala. urcite vas prideme radi pozriet aj so samkom. uz sa tesim. mam na teba ale jednu otazocku... co by si samko zelal???? prosim prosim, napis mi nieco, rada by som ho niecim potesila, ale ked ja netusim, co by sa mu pacilo ☹

ronnda, dakujeme, uzivame si to plnymi duskami 😉

inak ja som si bola dnes vybavit novy obciansky, bola som na kozmetike a potom trosku v meste, kupila som si novu kabelku, jeden pulover, podprsenku a naaaaaadhernu suknu. teda aspon mne sa strasne pacim a uz sa neviem dockat, kedy ju drahy uvidi a co na nu povie 🙂 tak sa tesim, trosku som si ulahodila na dusi po dlhsom case a mam aj nieco nove, ked uz teda pojdem do tej prace 😉

maya01
9. feb 2009

Miri,jasne ze mozete dobehnut...doobeda bude super...aj tak toho vela nenachodime,tak Samkovi ujde aspon rychlejsie cas.
A s nicim si nerob starosti...mame toho az-az... 😉

jasterka
9. feb 2009

Ahojte babulky 🙂
- tak mi mame tiez konecne za sebou to ockovanie,6.fach a pneumokoky 😝 poviem vam,nebolo mi vsetko jedno,ako mala plakala,tak som mal slzy aj ja v ociach.nastastie bola so mnou mamina,inak neviem akoby som to zvaldal,jedno rukou obriadit malinku a zroven sa rozpravat s doktorkou.
-pytala som sa jej na to plavanie a nam ho odporuca az od ukonceneho 6mesiaca,vraj nech ma uz silnejsiu imunitu a hlane v teplom obdobi,no co lekar,to iny nazor.Takze mi si este pockame.Aspon zatial Lenky zreferuju ake je to v diana bad. 🙂

twix-to je hrozne ako sa vas ta choroba drzi ☹ necitalo sa mi to dobre,ze Dominko teplotkuje,drobcek.
drzim vam silno peste a zelam,nech uz rychlo a nadobro obaja drobci vyzdraveju.

mayi.zajtra sa tiez drz,tieto zarastene nechty su neprijemnost ☹ nech s ti to bezproblemovo vylieci.
fakt dobre ,ze si v Nitre ,mamina ti vsetko pomoze,tak sa to rychlo zahoji. a dobe si s Miriam pokecajte 🙂

jasterka
9. feb 2009

Twix,Lieska 🙂 uz mame rojmesacnych drobcov😕 neviem ako vy ale ja uz aj s nosotalgiiou pozeram fotky dozadu,ze ako mi emmka rastie 😲 tesim sa a zaroven smutim ,ze to ide tak rychlo.
ulazila som nove fotky aj sem ,nech vidite aka je uz emmka slecna 😵 inak ma 60cm/5200g.

wienika
9. feb 2009

ahojt babulky,
ja len kratko a rychlo....
teraz som dosla z roboty, ani na kalvesnicu uz poriadne nevidim..

twix, velmi drzim palce, nech ste coskoro zdravucki......

maya, zajtra sa drz, bude to asi boliet, ale aspon to budes mat za sebou.....a ty si oddychnes a samko sa bude u babinky tesit......

ronnda, ja som chcela tiez ist dnes do schönbruunu na prechadzku, ale nechcelo sa mi ist samej...tak som sla len do stareho AKH....a tam mi lea clupla rovno do velkej mlaky, mala cele nozicky a nohavice mokre, tak sme aj utekali domov...asi si dam do koicka nahradne topanky, teplaky a pancusky... 😀
tie dvdecka si dame, ked sa stretneme....uz sa tesim.snad to stihneme este tento mesiac....lebo nemam az tak vela roboty, marec bude horsi.
co tak buduci tyzden, napriklad streda? hmmmm

miri, uplne som sa s tebou tesila, ked som citalaa ko si pokupovala veci.....potom napis, co povedal manzel 😉
a ked sa stretnete s mayou, urobte veeela fotiek..... 😉

jasterka, joj tie ockovania.....este si ich uzijete...nastastie deticky hned zabudnu.....

boldy, ako`? este si celaaaa? uz sa nam to blizi 😉

viedencanka, velmi suhlasim s tvojim nazorom na nocnik.....snad sa nam to tiez tak podari ako vam s martinkom😉

wienika
9. feb 2009

vroni, pred chvilou som sla okolo rathausu, tak som kukala, ci tam nahodou s malou este nekorculujete 😀

twix
10. feb 2009

ahojte,
tak my mame konecne prvu noc bez teplot za sebou. este vecer sme robili zabali a neskor davali cipok, kedze zabali nepomohli, ale od tej 22 hod nam klesla teplota a klesala az na normal. v noci som si nastavila budik a pravidelne som kontrolovala, dokonca aj malicky sa zobudil a trosku papal 🙂 tak sa tesim. este soplikuje a kasle, ale snad to rychlo prejde. Laurinka je tiez bez teploty, aj ked strasne mrzuta, usoplena a ukaslana. som ju supla do postele, mozno si hodinku pospi a bude lepsie. dala som jej vecer aj rano ten cipok proti dusivemu kaslu, ale nemam pocit, ze by jej zaberal ☹ tak davam aj ten sirupcek prospan.
mne je uz tiez lepsie, aj ked stale to nie je ono, ale existovat musim, nemozem len tak lezat v posteli ☹
dufam, ze sa vsetci coskoro vyliecime.

Maya - drzim palce na rezanie. oni ti tam urcite nieco pichnu a potom budes brat tabletky proti bolesti, tak to by nemalo byt take hrozne.

Jasterka - tie ockovania su vzdy neprijemne. my sme mali dostat zajtra, ale sme chori, tak ideme len na kontrolu. dostala tvoja emmka po ockovani teplotu? naozaj je to uz velka slecna 🙂 moj macko vazil pred dvoma tyzdnami 6,5 kg 🙂 teraz asi nieco schudol, ale on sa urcite zase rozpapa.

Ronnda - to sankovanie vam zavidim. laurinka si moc toho snehu tento rok neuzila ☹ stale je chora, ked nasnezi. tych teletubbies by som ti napalila, ak zistim, ako sa to robi 😉 a stretnutie dajte najskor o dva tyzdne, aby sme sa mohli aj my zucastnin, ak budeme dufam zdravi.

bejby29
10. feb 2009

Caute kocky, prajem vsetkym chorym skore uzdravenie a pevne nervicky..
Twix, mas to teraz perne, drzim palceky, nech to mate skoro za sebou.. A dufam, ze na stretko sa dostavite.. Ja suhlasim s tou stredou, ako pisala Wienika.
Nasa Nathalia tiez sopli, ale idu jej zuby tak si myslim, ze to ma z toho, lebo energie ma za desiatich.. Nic nestiham urobit. My ideme dnes na prehliadku..
Mayi, nech ti to dobre dopadne s tym prstom a nech nemas velke bolesti, je to neprijemna vec 😉
Jasterka, tak Emmuska je uz riadna slecna, krasna je na tych fotockach, mala princeznicka 😉
My sme sa stretli v Martine s Lenkou.pav, bolo super, maly je rozkosny a jej muzik je velky sympatak.. Skoda, ze nam nevyslo lepsie pocasko, ale aspon sme si posedeli pri dobrej kavicke.. Inak, zislo by sa otvorit nejake Kids Cafe v tom Martine, lebo dokym sme nasli nejake miesto, kde nebolo zahulene ako v poslednej krcme, tak sme museli prejst cele mesto..

boldy
10. feb 2009

ahojte babule,
vieni> ano ja sa hlasim este som kinderko a dufam do toho marca to este potiahneme trosku 🙂 inac som ok, vcera sme boli v nemocke na prehliadku, mala je v poriadku, ale mam prekvapilo, ze uz nemam chodit, uz len na porod 😒 viem, ze na sk sa chodi kazdy tyzden a tu len tak dojdite na termin alebo ked to pride skor... aj vy ste tak mali?
twix> drzim palce, aby ste sa vsetci skoro vyzdraveli,choroba to je hrozna vec a dnes je opat take zle pocasie, ze clovek nema ani chut nic robit... zvladnete to
mayi> vsetko dobre na operacii, nech sa ti rychlo palec zahoji a mozes chodit bez problemov
jasterka> emmka je zlatucka, uz ma take crty, nie len tie babatkovske ked vyzeraju rovnako... a v tom ubore, vyzera ako mala raperka 🙂
vsetkym prajem pekny den aj ked vonku prsi

ronnda
10. feb 2009

ahoj holky, ja jen kratce, tak my ve stredu taky muzeme, pristi tyden, popr. i ten prespristi.

wienika - skoda, vcera jsme se mohly v schönbrunnu setkat, pujcila bych ti i nahradni obleceni pro leusku 😉

jasterka – emmka vam opravdu pekne povyrostla, je kouzelna, urcite jsi pysna mamicka. a s tim ockovanim to tak je, postupne si na ten plac zvyknes a uz nebudes plakat s ni... ja jsem byla taky uplne vyrizena, kdyz ji poprve pichali a ten rev...

twix – ani ja neumim prepalovat dvd, to je ukol pro manzela. tesi me, ze dominickovi je lip a snad i laurince se brzy ulevi.

boldy – super, ze jste obe v poradku a opravdu je to tak, ted uz se tu na kontroly nechodi, jen kdyby neco, tak rovnou do nemocky.

bejby29
10. feb 2009

Tak my sme sa vratili od detskeho doktora, Nathalia je ok, akurat sa mu nieco nezdalo na srdiecku, mysli si, ze je to tym, ze rastie, tak nas poslal ku kardiologovi.. Ja sa bojim, kocky, je to neprijemny pocit. Uz sme dostali termin dnes, nastastie, inak by som nespala 😢

bohun22
10. feb 2009

ahojte holky tak mala je uz zdrava a teraz som to dostala ja.tak som na antibiotikach.baby a co valentín ake prekvapka chystate pre svoje polovičky, my sa chystame so znamimi že pojdeme spolu niekam nan romanticku večeru a uz mam prekvapko pre tu svoju polovičku.ake mate svokrušky?ste s nimi spokojne ja ani nie keby som nebola zakročila uz sme davno rozvedení.malu nevidela dva roky je dobrá že,MNE MOC ANI NECHYBA

ronnda
10. feb 2009

tak ja jsem jeste tu, jelikoz se pocasi paradne zmenilo, zmenily jsme plany a zustavame dnes doma ☹

bejby - dovedu si predstavit jak ti je a jak si delas starosti, snad to opravdu nebude nic vazneho. jeste ze jste dostali termin uz dnes, je mi jasne, ze bys nemohla spat. drzim moc palce a dej vedet jak jste dopadli. a pozdravuj od nas natalku!

ronnda
10. feb 2009

tak dnes mi doma dosly vsechny cokoladove zasoby, takze jsme nakonec s nicolkou vyrazily nakoupit, i pres to nepriznive pocasi, tak uz se laduji 🙂

...joooo valentyna my nejak zvlast neslavime 😒

bejby29
10. feb 2009

Ahoj Ronndus, takze cokoladkou sa ladujete, coo? Mnam, aj ja si dam Snickers 😉
My sme akurat dosli od dokyho, vsetko v naprostom poriadku, srdiecko zdrave, tak sa s manzelikom tesime a odpadol nam kamen zo srdca 🙂

ronnda
11. feb 2009

bejby - to jsem moc rada, ze je natalka v poradku!!! cetla jsem si to uz vcera vecer, popijela jsem zrovna caj a samou radosti, ze je vse ok, jsem si do caje nalila rum. idealni kombinace - cokolada a caj s rumem 🙂
pekny den a brzy na videnou na stretku.

silvia2406
11. feb 2009

ahojte kocky 🙂

my stale bojujeme s laktacnou krizou, ale mam pocit, ze sa to zlepsuje. snazim sa dokrmovat naozaj len vtedy, ked uz mam pocit, ze ide o zivot 😅 stale malu prikladam a odsavam.
mala je poriadny zivan, je neustale v pohybe, kruti sa ako vrtula, uz musim davat pozor, aby mi nespadla z postele 😎

bejby, super, ze natalka je v poriadku, urcite to musi byt hrozny pocit pocut od lekara, ze nieco nemusi byt v poriadku, nastastie vsetko dobre dopadlo 🙂

ronnda, cokolada mnam, ja ju zboznujem, ale teraz sa snazim krotit, teda rozumej, skoro ju nejem, pretoze je to ze vraj jeden z najvacsich alergenov. aj ked co uz v dnesnej dobe nie je, ze ano? tak si dajte aj za mna 😉

twix, juj az sa to zle cita, ze take drobatko je chore. som rada, ze ste sa z choroby vystrabili. moja mala odolala mojmu zapalu priedusiek, co som bola stastna ako blcha, este ze sme vtedy boli na svk a mal mi s nou kto pomoct, bola som k.o.

boldy, aj u nas to bolo tak isto, poslednykrat u stefanovica v 36tt a potom uz len do nemocnice 😒 juj, ale sa ti to krati, uz sa tesim na jasminku 😵 ale este ma naozaj trosku cas, pekne jej dohovor, ze teraz je chladno, zima, a ze v brusku je pekne teplucko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre