Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

jasterka
2. sep 2008

Viete co je este ako predohra NANIC?

Sediet tu na koniku 😉

Ale co ked ma to tak bavi 😀

lenka.pav
2. sep 2008

😀 . mne to nevadi, manzel je v nocnej 😀 😀 😀

lenka.pav
2. sep 2008

a aj tak nase tutu mutu vyzera skor ako ruja tulenov...s tou mojou pohyblivostou 😀

jasterka
2. sep 2008

lenka 😀 ....moj muzik doma,a tiez sa nezda,ze by to vadilo 😉

Chudatko majitelka tych noh...to sa oplati vydrzat fakt len pre tie nase drobceky.

silvi-ty ma uz velmi dobre poznas 😅 ale snazim sa uz drzat na uzde. 🙂

lenka.pav
2. sep 2008

ta baba je tusim v 37tt ako ja, len nahodou som objavila jej fotky. mozem byt rada, ze az tak zle to s mojimi opuchmi nie je. fakt si kazda musime nieco pre drobcov vytrpiet

silvia2406
2. sep 2008

leni, ze ruja tulenov 😀 ty si ale cislo 😅
mati, aj moj ma vymenil za heroes serial 😅 tak sme na tom rovnako 😉

lenka.pav
2. sep 2008

zajtra mi zacina 38tt, sa tesiiiim, porod sa blizi 😵

lenka.pav
2. sep 2008

povedzme si to na rovinu, esteze mame kona, ved z tych chlapov aj tak nic nemame 😀

silvia2406
2. sep 2008

dufam, ze aj ja sa budem takto 😵 😵 😵 😵 tesit na porod 😅
a mne zacina v nedelu 34tt, ale to je este daleko 😅

silvia2406
2. sep 2008

leni, svata pravda 😅 ale zase az take nic to nie je, dokaz mas v brusku 😀

miriam25
2. sep 2008

baby, ja nechcem nikoho strasit, ale z celeho porodu si spominam najviac na tento moment. a sice ma nenastrihovali, natrhla som sa vraj trosku sama a museli ma zasivat, tak ja naozaj neviem, co z toho je lepsie, lebo uz som pocula aj nazory, ze nastrihnutie je lepsie, lebo je to rovny strih a lahsie sa to zasiva a hoji, no ja som zasa nemala problemy ani so zasivanim, doktorka si pochvalovala, ze to nebolo moc a slo to hladko a ani s hojenim, na treti den, ked ma lekar pozeral hovoril, ze sa to hoji priam ukazkovo, tak neviem...
ale pekne trenujte vsetko, co vam lekari prikazu, nie je to len tak na srandu a naozaj to pomaha pri porode potom.
ja som sa vzdy smiala, ze mam hocikde potajomky predstierat orgazmus, tie posvove stahy, nam to kazali robit vzdy a vsade, kde sa da... tak mi to prislo take smiesne trosku, sice som aj malinko podvadzala, ale ked som nepodvadzala, tak som sa citila trapne, aj ked nikto (ani manzelik) nevedel, co prave robim 😀 😀 😀
dobru noc, ja sa na dnes lucim

lenka.pav
2. sep 2008

silvi, ved ja sa v podstate ani az tak na porod netesim, ale na ten vysledok. konecne spozname nase tajomstvo. a povedala som si, ze v 38tt zacinam s opatreniami proti prenasaniu. cize ma cakaju okna, drhnutie kuchyne a prerabanie kancelarie na detsky kutik 😅

silvia2406
2. sep 2008

miriam, tak vy ste mali predstierat orgazmus a my mame trenovat zbierani ceresni, zmurkanie pipinou, vydychovanie na vavava, alalala, paaaaaaa 😅 a pod. veci 😀 vsade maju ine metody 😀

jasterka
2. sep 2008

Lenka,ze opatrenia proti prenasaniu 😀 len aby si to stihla doumyvat,ak ti ale nahodou dojde material,u mna je na umyvanie toho dost 😉

mne to je tiez hrozne smiesne ako nam vysvetluju posilovanie toho panvoveho dna a musim sa priznat,ze doma mi to ani nenapadne 😔 iba ked sme na tych cvickach...nuz pan boh mi pri porode pomahaj,lebo nemam pocit,ze by mi tieto cviky mali pomoct...vavavavava 😝

lenka.pav
2. sep 2008

hlavne ze vsetky metody precvicuju nase suskove svaly 😀

lenka.pav
2. sep 2008

jasterka, dufam, ze s mojim materialom si vystacim a pobezim do porodnice 😉

lenka.pav
2. sep 2008

inak, dajme si taku tipovaciu sutaz. vitaz vyhra strudlu, takze zapojit sa oplati...takze, kolko bude zajtra vazit nas "drobec"?

jasterka
2. sep 2008

jee....pockaj...napis aspon este presne kolko mal naposledy....si spominala 3KG nie?

lenka.pav
2. sep 2008

naposledy mal pred dvoma tyzdnami presne 3095 g

jasterka
2. sep 2008

takze....moj tip...je 3450g 🙂

lenka.pav
2. sep 2008

podla mna nevyhras, ja tipujem 3600g 😉

lenka.pav
2. sep 2008

a ak vyhram ja, tak si kupim dve strudle 😀

jasterka
2. sep 2008

😀 uvidime...zajtra daj urcite vediet.
ja uz som k.o,takze zelam dobru nocku. 🙂

lenka.pav
2. sep 2008

ok, dam vediet. dobru noc, pa

silvia2406
2. sep 2008

dobru noc 🙂 som sa odmlcala, volala svokricka 😉
takze moj tip je 3500 g 😉

lenka.pav
2. sep 2008

som zvedava, ci tip vyjde. tipujeme dost natesno 🙂 . takze zajtra sa ozvem. zatial pa

lenkaw
2. sep 2008

lenka.pav, jasterka, silvia: pridala som tie nase fotky zo stretka. Kocik tam hodim zajtra, som rada ze sme sa videli a spoznali. Leni, drzim palce na zajtra aby vsetko dobre dopadlo !!!

lenkaw
2. sep 2008

a tipujem na 3450g !!!Potom sa nam ozvi.

maya01
3. sep 2008

Dobre ranko,

teda tehule...ake temy ste to tu rozoberali 😲 ...hned z rana som sa dobre zasmiala 😉
Na tych fotkach ste uzasne,vsetky styri...mileeeeeee...

No nasho Samka nakoniec preradili do svojej povodnej triedy...pod natlakom,ale predsa...tak som kludnejsia,ze je medzi svojimi...

Idem od vas,lebo tu mame novu kolegynu a pozera mi tu ponad plece.... 😠 vobec nam nesedla,taky vsevedko... 😖

Viedencanka este raz drz saaaaaaaaaaa...za chvilku to zacina...tak sa uz tesime na nove spravi...

Wienika,kde si...zanedbavas nas ☹

Vroni,ako v robote...pobav nas novymi historkami... 😉

Zatial pekny dnik.....paaaaaaaa

silvia2406
3. sep 2008

dobre ranko 🙂
lenkaw, ta fotka, kde mas brusko ako futbalovu loptu je uplne uzasna. mas muza futbaloveho fanusika? 😀 som naozaj rada, ze som ta spoznala 😵

maya,no co uz, niekedy dobre padne aj o takychto temach 😅
inak som rada, ze ste to s tym preradenim nakoniec vyriesili, urcite sa potesil aj samko 🙂 a s kolegynou to uz nejako vydrz, vsak coskoro si vo viedni 😉

viedencanka, drzime palceky 😵 😵 😵 nech mas svojho drobceka co najskor pri sebe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre