Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

liluvie
10. nov 2008

Tak vidim, ze si tu dnes pisem sama so sebou, ale neva, ved tu niekoho nabuduce stretnem 🙂
Idem ja off.
Pekny vecer prajem vsetkym 🙂

twix
10. nov 2008

Ahojte! tak ja sa opät hlasim z nemocnice. malicky dnes zase krasne spinkal. len si robim starosti, ze malo papa. vzdy si par krat cucne a zaspi, zatial co laurinka mi cely den obhryzala prsniky a plakala, ked z nich nic netieklo. ale vazili ho a zatial schudol v ramci normy. ja sa citim uz ovela lepsie. este vcera a aj v noci som mala strasne silne nachwehen. som to uz nemohla vydrzat, tak mi dali tabletku. dnes je uz dobre a aj normalne chodim, ak treba.

bejby29
10. nov 2008

Liluvie, ja som tiez z 3. Bezirk

twix
10. nov 2008

Jasterka - blahozelam k malej princeznicke! prajem skore zotavenie a hlavne vela zdravia! tak nakoniec sme odrodili ten isty den 🙂

bejby29
10. nov 2008

Jej Twix, gratulujem k malinkemu a uz sa tesim na krasne fotecky.. Velmi som na teba myslela, teda na vas vsetky 😉 Super, ze sa uz citis fajn.. 😀

liluvie
10. nov 2008

jeeeeeeee bejby, to je super. dalsia osobka na kavickove posedenia 🙂 🙂 🙂

bejby29
10. nov 2008

a kde presne byvas? Ja pri Sofien Saal

liluvie
10. nov 2008

To neviem presne kde je 😲
ja som pri galerii, a vlastne este blizsie je taky park s tymi betonovymi vezami, ktore cez vojnu pouzivali na protiletecku obranu. prestahovali sme sa sem v july 🙂

twix
10. nov 2008

Kto sa pytal na ten internet, tak v akh je bezdratovy pristup, staci mat notebook. myslim, ze je to dobre pre ludi, co tu lezia cele tyzdne.

liluvie
10. nov 2008

Twix, neboj, ved malicky sa rozpapa. nam teraz v sobotu vraveli, ze je normalne, ked babatko na zaciatku troch schudne. vsetko bude OK, uvidis. a super, ze sa citis lepsie 🙂

bejby29
10. nov 2008

to neviem kde je tiez 😀 , ja som sa tiez stahovala len v marci.. Mne to tento tyzden nevyda k Wienike, lebo som na SK, ale buduci tyzden by sme sa mohli stretnut, aj s Lenkouw a aj Tina by dosla.. Ak budes mat cas a naladu..
Twix, aj my sme mali v Goldenes Kreuz bezdratove pripojenie a bolo to na nezaplatenie, keby som mala volat celej rodine tak prevolam aj gate 😀 😀

liluvie
10. nov 2008

bejby, uz som si pozrela, kde to asi byvas 🙂 je to od nas peso aasi 15min. teda mojim odhadom, ktory nemusi byt najpresnejsi 😀
Stretko by mohlo byt super, dajte potom vediet ako sa dohodnete 😉

bejby29
10. nov 2008

Ides aj na stretko k Wienike?

liluvie
10. nov 2008

neviem, este som o tom nerozmyslala....aaaa 15. je sobota, vsak, to tu nie som 😖 , no ale snad baby uvidim dokial porodim 😀 😀 😀

bejby29
10. nov 2008

no to je skoda, kocky su moc fajn 😉

liluvie
10. nov 2008

Tak a uz naozaj idem nieco robit, dnes cele poobedie len lezim v posteli. som neejaka lenivaaaaa
papapa

bejby29
10. nov 2008

ok, papa

lenkaw
10. nov 2008

Ahojte, tak v prvom rade chcem zagratulovat cerstvym mamickam Lieske, Twix a aj Jasterke, som rada ze ste to vsetky tak krasne zvladli, prajem vela zdravicka a mliecka a tesim sa na fotecky vasich drobcou 😉

Wienika: ak je mozne posli mi adresu, rada by som aj ja sa s vami vsetkymi stretla 😀
Bejby29: snad uz sa mas lepsie a buduci tyzden sa stretneme, uz sa tesim.

bejby29
10. nov 2008

Lenkaw, uz mi je super, probiotika zabrali, tak sa urcite stretneme 😀 Boze, mne je tak luto, ze nepridem na stretko, ale co uz ☹

lyziarka
10. nov 2008

ahojte

to je super, kolko deticiek tu pribudlo, odkedy som tu nebola. Vsetkym novopecenym mamickam (aj oteckom) gratulujem a prajem len a len pevne zdravie. Lebo to je asi to najdolezitejsie.

My sa mame dobre, Kristiankovi idu dva zadne zubky sucasne, ale on je taky statocny, ze ten horny som si ani nevsimla, az dnes vecer pri prebalovani, ked si dal prsteky do pusinky a zrazu ich mal trosku zakrvavene.

Inac dnes mame vyrocie sobasa (ten cas tak nehanebne leti!), manzelik mi doniesol hned rano ruzicky, ako isiel nakupit, ale inac oslavujeme v papuciach. Vsak maly uz pred pol hodinou zalomil, tak si spravime televizno-papucovu party.

Majte sa pekne a prijemny vecer.

twix
10. nov 2008

Dakujem za vsetky blahozelania! ste zlate! dufam, ze na dalsie kavickovanie budem moct prist aj ja. my sa chystame v stredu domov, ak bude vsetko ok. dnes robili ultrazvuk bedr. klbov a vsetko je tak, ako ma byt. zajtra pozru tu oblicku, tak snad to nebude az take zle.

wienika
10. nov 2008

dobry vecer...

tak ja som konecne dosla s vyplazenym jazykom z BA, bola som vyzdvihnut malu a uz mam konecne klud.....
este musim napisat manzelovi mail, lebo stale sa pyta na leu, ci robi nove pokroky.....
inac v tom strese si zatial ani neuvedomujem, ze je prec, i ked musim povedat, ze mi velmi chyba, ale da sa to vydrzat 😉 aspon mi tu par dni nerobia bordel dvaja.... 😉

babulky, tak uz mate drobcov pri sebe...velmi sa tesim, akurat jeden tip mi nevysiel a to jasterka, myslela som, ze to bude chalan, ale vyslo mi, porodite naraz......tak ste aj porodili, teda takmer.....

twix, neboj, ze maly nepapka dost, si zvyknuta od laurinky, ze vela papala,ale kazde babo je ine, neporovnavaj....urcite bude v poriadku....
a tak by som ta chcela prist pozriet, len nemam kedy.....tak si aspon buducu kavicku nenechas ujst, dobre?

liluvie, tak ty si dalsia, s ktorou to budeme zachvilu prezivat.......sa mi paci, ako sa nasa slov-ceska konikovska komunita rozrasta......

baby, ja poslem moju adresu kazdej a kto pride ten pride, len mi to prosim este potvrdte, aby som vedela. podla toho ci pridete autami alebo u bahnom.....kde zaparkujeme kociky a tak.....to vam ale vsetko este poviem.....

bejby29
10. nov 2008

ach, kocky, ja vam to stretko tak zavidim ☹

wienika
10. nov 2008

neboj bejby, ved nie je posledne...a ku mne mozes prist na kavu prist kedykolvek...... 😉

maya01
11. nov 2008

Dobre ranko,

v prvom rade Martinkovi vsetko naj k meninam...nech robi svojim rodicom radost... 🙂

Wieni,uz sa tesim na stvrtok...dufam,ze najdeme...posles prosim este ciselko do Ip..dakujem..

Pekny den paaaa

wienika
11. nov 2008

maela, boldy, silvinka, susann, lyziarka a trdlo- mam vam poslat IPckou moju adresu, pridete?

ronnda
11. nov 2008

wienika - my ve ctvrtek prijedeme, u-bahnem, takze budeme potrebovat parkplatz jen pro buggy 😉
dekuji za adresu i tel., kuchen prinesu 😉

sopliky nicole uz nema, jen vecer je takova trosku zahlenena a hur se ji pije mlicko, ale spi uz v pohode 12 hodin durch... bylo to k tem zoubkum, dole se ji klube dalsi - konecne 😉 pisu jen, abyste vedely jak na tom jsme, nechtela bych, aby vam nakazila vase ditka.

uz jsme objevili televizni porad, co nicole miluje - kleiner roter traktor na kika, porad dela takatakataka a rano se vydrzi hezky divat, krtek ani medvidek pu ji zatim nezajimaji...

vroni - to je dobry napad s tim dalsim stretkem na vanocnim trhu na karlsplatz, tam je to opravdu moc mile, jsem pro 😉

twix - tesi me, ze je dominik tak klidny a s tim papanim se to urcite spravi. drzim palce, at je to s tou oblickou v poradku.

vroni
11. nov 2008

Twix. drzime dnes palce na oblicku a papanie sa urcite tiez upravi.
Ronnda, ten traktor je dost oblubeny aj u nas (aj ked nema na Shreka 🙄 ), maju k nemu aj taku knizku v tvare traktora, malu neviem vyhnat od vykladu vzdy, ked ideme okolo. Baby, vychutnavajte babetka v kociku, starsie dietko vas uz nic vychutnat nenecha 😀 😀 😀 Okolo kazdeho vykladu nasleduje:"mami, stoj, pozri, toto chcem, tu je myska, pes, vlacik, sviecka, papat....." a pusinka sa jej nezastavi az kym nejde spat....(a to je este malo ukecane dieta!)
My mame dnes laternenfest v skolke, tak dufam, ze nieco pofotim a prilepim fotky....

ronnda
11. nov 2008

vroni, tak to me tesi, ze i vy jste takovi traktorovi... divala jsem se v internetu, ze je i knizka i dvd, tu knizku bych chtela koupit na vanoce, mam uz tedy jednu o trakturku v cestine, ale tato by byla super.
uz se tesim, az budeme nicole odhanet od vykladu, predpokladam s autickama a trakturkama, jeste ma moc oblibeny jerab, chodime se divat na stavbu a je unesena, uz jsem premyslela, ze poridim nejaky na vanoce, panenky se zatim u nas moc nechytly...

maya01
11. nov 2008

Vroni,my sme mali vcera...tiez sa budem snazit pridat par fotiek...len este stale cakam,ze budeme mat doma internet...neviem,preco im to tak dlho trva.
Ale bolo to mile.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre