Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

maya01
25. feb 2009

Dobre ranko,

Tina,super ze Leni je uz lepsie a uvidis,ze to cvicenie prinesie svoje ovocie
🙂 Velmi Vam drzim palce.

No u nas asi bude problem s tym stvrtkom...som si vcera spomenula,ze vo stvrtok mame so Samkom to cvicenie,na ktore chodi aj Viedencanka s Martinkom. Uz sme sa prihlasili...este uvidim,kolko budem mat zajtra roboty a mozno by som mohla vypadnut aj skorsie... Este dam vediet...
😉

Prijemne vstavanie... 🙂 🙂

miriam25
25. feb 2009

ahojte babulky,
dnes vas tu moc nie je, este dobre, ze tu mame maju, ktora rano prispieva ;)

ja som mala dnes nejaku kratku noc, maly sa rano zobudil a ja som si myslela, ze je este noc, taka som bola unavena, ze som nejako nechcela pochopit, ze uz je rano a musim vstavat. a to som vcera nesla nejako neskoro spat... proste taky ten pocit, ze si clovek este len teraz lahol do postele a uz musi aj vstavat 😒

samka stale trapia tie ocne zubky, ktore nie a nie vyliezt, no dufam, ze to naozaj uz nebude dlho trvat.

zajtra by nam mal prist uz drahy domov, tak sa so samkom tesime 🙂 🙂 🙂

lenka, super, aj ja som sa strasne tesila, ked sa mi maly prevratil z chrbatika na brusko. tak si viem predstavit, ako si sa potesila ty. len teraz uz musis naozaj davat pozor, aby sa ti nahodou niekam nezkotulal. najvacsia istota je na zemi ;) pekne na deku ho dat a nemusis sa bat, ze by ti niekam spadol ;)

miriam25
25. feb 2009

maji, ako noha? uz je uplne doliecena?

bejby29
25. feb 2009

Ahojte kocky, tak ako je to zajtra s tym stretkom? Ja som sa dnes dozvedela, ze ideme o tretej pozriet byt tak keby sme to presunuli na neskorsie, islo by to? V inom pripade by som dosla neskor..
My sme dneska boli s kamaratkou v Baby Walz a stretli sme Silvinku s Matkou (Jasterkou)... No krasne babulky maju, som sa pokochala nad tymi vonavymi batozkami.. Tereska sa krasne usmievala, maly smejko, no a Emmuska bola trosku unavenucka, ale aj tak bola zlatulinka, na spapanie obidve. A ake lahucke, ako pierka! 😀 Uz som aj zabudla.. Dufam kocky, ze ste vsetko vybavili a domov dosli v pohode..
Veru Mayi, ako prst? Uz chodis ako tak? Moja, musis takto trpiet 😉

boldy
25. feb 2009

ahojte babulky,
tak ja stale kinderko, ale uz asi coskoro to pojde, uz by som aj chcela, uz sa tazsie spava... vcera mi dosla maminka tak mozem ist rodit a hlavne manzel je spokojny, lebo tolko nestresuje... tak vam baby prajem pekne stretko ak budete mat a drzte palce, hlavne nech uz to mam za sebou v zdravi a s papulkou v naruci 🙂

bejby29
25. feb 2009

Boldy, drzime palceky a myslime na teba, nech ti to dobre dopadne 😉 😉 Uz nech mas zlaticko pri sebe a hlavne, nech ste zdrave obidve

wienika
25. feb 2009

caute baby,
boldy, uz som si myslela, ze rodis.....ked sa par dni neozves, tak to tak vyzera....
drzim palceky, nech uz mas jazminku pri sebe.....a nech je to bez bolesti😉

baby, tak to stretko asi nebude, ze? ja teraz neviem, co mam robit, ja sa cez den na net nedostanem, ak by sa konalo, alebo nekonalo, date mi prosim niektora vediet smskou?dakujem...aby som sa tam nehnala zbytocne😉

bejby29
25. feb 2009

No, ja dojdem, lenze neskor, asi okolo 16.30 co je uz asi dost neskoro, Wieni, co myslis?

lenkaw
25. feb 2009

Ahojte kocky,

tak mne to zajtra s tym stretkom tiez nevyjde ☹ , aj ked som sa uz na vas tesila. Ale pridu mi rodicia poobede, tak sa budem musiet venovat. Ale ako vidim tak tusim ani ziadne stretko nebude.

Boldy: no uz aj ja som myslela ze si v spitali, teraz musis podavat kazdy den info aby sme o tebe vedeli 😉

Bejby: kde je Baby Walz obchod, casto nieco objednavam ale len z katalogu. Isla by som tam pozriet.

lenka.pav: super ze Lucasko uz sa otaca. Vcera bol nas Luca v postielke,kde ma same hracky a sa mu podarilo dokonca sa pretocit z bruska na chrbatik, ale to bola asi nahoda 😉 ale tiez sa len otocim a uz je na brusku, sranda je to sledovat tie pokroky. My sme boli vcera na Faschingsparty, malemu som kupila kostym Pokemona (pridala som do albumu), sice mu bol velky ale bude mat aj na rok 🙂 Tie deticky boli fakt sladucke, same vily, lienky,...

Tina: tesim sa s tebou ze Leni uz je na tom lepsie. Ked pojdes z terapie, tak sa zastav na pokec.

bejby29
25. feb 2009

Lenkaw, Baby Walz je v Gasometer City, ked si zoberies U3 Richtung Simmering tak je to asi 3 zastavky a si priamo tam.. U-Bahn stoji priamo v Gasometer, no a BW je v pavilone 3... Maly je podareny v tom kostymceku.

Lenka.pav to mas ale radosti teraz doma, uz ti pomaly nastavaju casy, ked nic nespravis 😉

ronnda
25. feb 2009

ahoj holky, ja jsem totalne unavena... mela jsem tu do vcerejska synovce, ted tu mam do soboty neter, dnes jsme byli v bogiparku, bylo tam celkem malo lidi, tak to bylo prijemnejsi nez posledne. mala brzy odpadla a ja uz mam nalitou druhou sklenicku vina 😉

zrovna jsem zvazovala, jestli bych to zitra na stretko prece jen na chvilku nestihla i s neteri, ale 16:30 je pro nas uz dost pozde. twix, wienika - snad vam to dvd hello kitty stihnu predat nez pujdou vase holky do skoly 🙂

boldy - taky jsem na tebe myslela, jestli uz treba nerodis, uz to muze byt kazdou chvilku. super, ze tu mas maminku a ze i manzel je takhle klidnejsi. drzim moc palce.

bejby - jeee, uz sis v pase nastavila druhe dite 🙂

tina - jsem rada, ze se ti uz ulevilo a ze zdarne pokracujete ve cviceni!

ronnda
25. feb 2009

lenkaw - fotky nemaji chybu, maly je v tom kostymku rozkosny a jak se krasne smeje. je to moc mile!

wienika
25. feb 2009

lenkaw, maly je svetovy ako pokemon......ja sa uz tesim o rok na faschingszeit, to uz si bude lea aj trochu uvedomovat o com to je 😉

tina, uvidis leni je sikulka......vsetko zvladnete....ale aj tak mas moj obdiv......drzim palce 🙂

ronnda, neboj, ved stretnut sa mozme aj buduci tyzden a ked nikto nepride, aspon my dve si pokecame a nase princezny sa pohraju 😉

bejby, mne je o pol piatej uz tiez trochu neskoro a potme sa mi nechce ist domov s kocikom.....to mi asi lea zaspi a potom ju pred desiatou nedostanem do postele...... 😒
tak to nechajme na ten dalsi tyzden......este k tomu ma lea zapalene ocka, takze ak je to chytlave, aby to niekto radsej nechytil

bejby29
25. feb 2009

Ok, tak dalsi tyzden, ja by som mala tiez stres.. Nabuduci tyzden vas ale ja neuvidim, lebo som na Sk.. No skoda

wienika
25. feb 2009

dufam, ze nas twix cita, aby vedela, ze sa stretko rusi......

bejby, ja tiez neviem, ci budem moct buduci tyzden, mam vela roboty a sklbit to s dietatom a este aj s pocasim......kazdopadne budem rada, ak sa coskoro zasa stretneme.......a^podla moznosti vsetky 🙂

ronnda
26. feb 2009

holky, ani ja pristi tyden nemuzu, od stredy jsme pryc, v utery mame odpoledne termin u kinderarzt, v pondeli je vetsinou zmatek po vikendu... tak se taky priklanim az k tomu tydnu potom.

ronnda
26. feb 2009

poslala jsem twix sms, ze se dnes nic nekona

bejby29
26. feb 2009

dik Ronndi

jasterka
26. feb 2009

Ahojte babulky 😵 malu som o pol osmej nakojla a este uspala,ja vecsinou este taham snou,ale dnes som vsatala ,ze pojdem zehlit 😝 ale namiesto toho popijam kaficko a zurujem tu.Pekne som docitala co ste popisali,
aj ze ste stretko zrusili.Mne to dnes tiez nevyhovovalo,takze dufam,ze na ten buduci termin nic nebudme mat v plane a pridame sa...rada by som vas uz videla,lebo vcera sme sa so Silvinkou potesili,ze sme stretli Bejby aj s Natalkou...ja som nechapala,aka je uz velka 😲 ...skoda,ze sme nemali cas ist na kavicku a viac pokecat,ja som musla vybavit Wgkk,tak sme len rychlo, co to pokecali.Aj som si na chvilku popestovala Natalku,ze nech tiez viem ake to bude ked emmka podrastie...fuu,ina vaha 😕 budem mat ruky ako rambo... 😀

Boldy-tak ty si este tehulka 🙂 ja nikdy nezabudnem na tie posledne dva tyzdne pred porodom,citila som ze uz to ma prist,bola som plna emocii ,ockavanie,strach,radost...je to nezabudnutelne...dva dni pred porod ma chytil naval energie,vsetko som povybavovala,este lez mi odtiekla voda,tak som skusla novy vysavac a vysavala kazdu sparku v byte 😀 ..muz sa mi smial,ze co blbnem a o hodinku sa dosmial...jaj sladke to spomienky 😵
drzim ti palce nech ide vsetko ako po masle,rychlo a hlavne nech mas aj ty potom len tie najkrajsie ,jedinecne spomienky...super,ze tu mas maminu,urcite vam to dodalo istotu,uz len cakat a pit malinik 🙂 ...tesim sa uz na spravu ,ze je Jasminka medzi nami.

maya01
26. feb 2009

Ahojte,

tak stretko sa nekona... ☹ My by sme to asi tiez tak ci tak nestihali... Nechame to,ked bude krajsie pocasie...vyzera to tak,ze by sa malo uz konecne umudrit.

My ideme dnes na Kinderturnen...som zvedava,ci sa bude Samkovi pacit 🙂

Bejby,aky byt idete pozriet...?

Boldy,drzim palce,nech to mas uz za sebou a malu Jasminku pri sebe... 🙂

Lenkaw,maly je podareny... 🙂

jasterka
26. feb 2009

lenka.w 😀 ze pokemon,strasne zlate...mali je krasny a velmi fotogenicky.

Lenka.pav-gratulujeme k otacaniu,musi to byt krasna chvila naozaj,aj sa tesim zo vsetkeho co mala novoobjavi,teraz sa zacala tak krasne smiat na plne hrdlo,ked jej skovavam schmusetuchom tvaricku ,ze kuk...tak sa dusi od smiechu...a ja tiez 😵

baby ako plavanie? ako sa vam paci?ja uz sa neviem dockat,uz nech je leto.

tina-tesim sa stebou,ze mala na cvicenie dobre reaguje ,len tak dalej!

bejby29
26. feb 2009

Jasterka, tak to sme dve, ja tu sedim a mala by som aspon do pracky hodit 😀
Mayi, ideme stavat dom coskoro a potrebujeme po prve vacsi byt, kedze pride druhe babo a tu by sme sa nepomestili a po druhe nech je ten byt co najblizsie k nasmu pozemku.. No a tento, co sme nasli, je 300 metrov od nas.. Len ma uz jednu chybu, ze je dvojposchodovy.. No uvidime dnes

maya01
26. feb 2009

Bejby,tak drzim palce,nech najdete ten spravny...ktory vam bude najviac vyhovovat...Ale to stahovanie ti nezavidim... 😒

bejby29
26. feb 2009

No veru, to si nezavidim ani ja 😖

maya01
26. feb 2009

Urcite to super zvladnete a ked budes potrebovat postrazit malu...tak mile rada... 😉 Staci povedat...

bejby29
26. feb 2009

Dik Mayi, si zlata.. A co prst?

maya01
26. feb 2009

Uz je to ok...sa to uz kompletne zahojilo... 🙂

bejby29
26. feb 2009

Si si to odtrpela, vsak? Mne tiez zarastal, ale samo sa mi to akosi upravilo.. No skoda, ze nam to stretko nevyslo, ale za tie dva tyzdne by sme mohli nieco zorganizovat 😉

maya01
26. feb 2009

U mna to bolo stale horsie a horsie...uz som nemohla pomaly obut ziadne topanky... 😠 Dufam,ze sa mi to uz nevrati...lebo boleste to bola riadna.
Stretko by bolo super...som pozerala predpoved pocasia a ma byt uz konecne teplejsie...tak by sme sa mohli stretnut aj vonku...
Skoda,ze väcsina z vas ma cez vikend program...ja by som nemala nic proti,keby sme sa aj cez vikend stretli... 😉

bejby29
26. feb 2009

Ja mam cas aj cez vikend, drahy bude len stastny ako blcha, ze ho necham na pokoji 😀 Tak ak sa ti bude chciet, mohli by sme sa niekedy stretnut, napriklad v Stadtparku, ist na punch alebo kavu, vsak tam su nejake restiky a maly sa ti pohra aspon.. Len musi byt krajsie pocasko, bez dazda a nie moc zima.. 😉
To som rada, ze prst uz je v poriadku, je to neprijemne.. Akurat mi drahy hovori, ze aj on to mal..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre