Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

wienika
28. apr 2008

ved som si aj myslela....ale to nahrievanie ti urcite trósku pomoze.....a v ktorej casti chrbtice ta seklo? v krizovej?

wienika
28. apr 2008

inac bejby, dik za tie linky, som si precitala...ta doktorka to tam pekne napisala...juj, som rada, z nie som sama s tymto problemom..od zajtra ina strategia.....ziadne nutenie....ziadne nervy a krik...ked nebude chciet, nebude jest a hotovo...a skusim nove jedla...porad jej zajtra natriem chlebik s maslom..nech skusi jest sama.... 😉

lenka.pav
28. apr 2008

ahojte kocky, vidim, ze ste sa trosku rozpisali. uz som bola, ze nepisete.
bejby, tepla vana je nanic, to ani neskusaj, lebo z nej mozno ani nevylezies. ale suche teplo je super vec. maj stale nieco omotane okolo krizov (ak ta seklo tam), napr. aj deku

lenka.pav
28. apr 2008

wieni, tie problemy s jedenim ti nezavidim, ale mozno nova strategia zaberie. ja uz mam hruzu, ako to s babatkom zvladneme, ale este mam cas nad tym rozmyslat. len nech tehotenstvo dobre dopadne 😉

bejby29
28. apr 2008

Praveze cela ma boli, najhorsie je to ked sedim.. Mam pocit, akoby som mala nejaky zelezny opasok okolo tela ☹ Uplne ma to tak zviera.. No a dnes rano, ked som sa zobudila, tak som bola taka dolamana, ze mi trvalo 15 minut pokial som sa rozhybala..
Wieni, klud a pohodicka, aj ked sa to tazko hovori.. Dnes som si kukla tuto temu na internete a vela rodicov ma tento problem.. Takze zajtra klud a pohodicka 😉 Drzim palce..
Kocky moje, idem sa natiahnut uz na dnes, aj ked som spala, ale este sa pridava aj hlava akosi. Idem sa vyspat.
Lenka, veru tak, v tomto pripade ziadna horuca vana, lebo je mozne, ze by som sa ani nepostavila, to povedal doktor aj moja sesterka.. Idem nastartovat biolampu..
Dobru noc kocky

lenka.pav
28. apr 2008

bejby, prajem skore zlepsenie stavu. viem, ze tie bolesti su ukrutne. ked som mavala svoje zle fazy, tak mi len cesta na zachod trvala pol hodinu a zvladla som ju len s placom...takze, skore uzdravenie. pa

wienika
28. apr 2008

lenka, neboj, vsetko dobre dopadne....aj ja som sa bala....ale ten strach je prirodzeny....teraz si v polovicke, vychutnaj si to...potom sa budes bat, ci ti babatko kaka, papa alebo spinka....tehu to cele len zacina 😉 ale nechcem ta strasit, ja by som uz nemenila, milujem svoju dcerku nadovsetko a je to ten najkrajsi pocit na svete. predtym som si to tiez nevedela predstavit, hlavne ako to cele zvladnem 😉 .....

prajem vam vsetkym dobru nocku a tesim sa zajtra na stretko..... 😉

maya01
29. apr 2008

[Glitterfy.com - *Glitter Words*] vsetko najlepsie k jej dnesnym meninkam. Vela,vela zdravicka,stasticka a aby hlavne vela vela papala.

maya01
29. apr 2008

Leuske vsetko naj,naj,naj k meninkam.

Sorry to prve my nevislo,neviem preco 😅

maya01
29. apr 2008

Vsetkym prajem prijemny den a pekne stretko a hlavne nech vam vyjde pocasie.

ronnda
29. apr 2008

ahojte, mrzi me to, ale na dnesni stretko nedorazime, nicole ma porad teploty. at vam vyjde pocasi a uzijete si prochazku. moc zdravim.

twix
29. apr 2008

dobre ranko! my prideme urcite, ak nebude prsat. ak by sme meskali, tak vas urcite najdeme v parku. uz sa tesime!

silvia2406
29. apr 2008

dobre ranko dievcata 🙂
ja sa k vam tiez urcite nepripojim, mam toho na dnes dost a k tomu sa este pridala bolest hlavy, asi sa musel zmenit tlak. najradsej by som sa supla pod perinu 😎

zelam vam pekne stretko, zoberte fotaky a potom pridajte fotky, uz sa tesim 😵

ronnda, tak nech su zubky uz von, potvory jedny, asi vedia narobit riadnu sarapatu, este ze to netrva vecne 🙂

wienika, mozno ma naozaj lea len take nepapacie obdobie, ved pockaj ked sa rozpapa, aby este aj teba nezjedla 😀 urcite sa to zlepsi, a keby ze nie, tak skus navstivit naozaj nejakeho odbornika na detsku vyzivu, za to nic nedas a budes pokojnejsia, ked budes vediet na com si. 🙂 a tiez zelam vsetko najlepsie k meninkam.

bejby, zelam skore "odseknutie", musi to byt velmi neprijemne v tomto obdobi. pomoze naozaj len suche teplo. 😉

lenka, vitam ta medzi nami 🙂 neboj s tym nakupovanim mam na to rovnaky nazor, ja mam termin koncom oktobra a tiez sa chystam vecicky kupovat hned po statniciach, teda okolo 20. tyzdna. neviem si seba predstavit ako beham s velkym brusko v 8.-9. mesiaci po nakupoch, funim, mam opuchnute nohy a ledva sa vleciem, uzasna predstava 😀 jasne, ze niekde vzadu vo mne hloda cervik, ze co ak sa nieco stane, ale vzdy tieto myslienky zazeniem velmi daleko. stat sa nieco moze, ci nieco kupim alebo nekupim. a druha teoria je, ze takto postupne, to nebude ani taka obrovska zataz na rozpocet, ako keby sme mali kupovat vsetko naraz v priebehu 2 mesiacov. takto si tu pripravu pekne vychutname, no nie? 😉

som sa zase rozpisala 😅 este raz vam zelam prijemne stretko a cakame na fotocky 🙂

maya01
29. apr 2008

Ronnda,prajem malinkej skore uzdravenie.

bejby29
29. apr 2008

Dobre ranko kocky, je to v prdeli, nemozem sa ani hnut.. ☹ Ked sedim, je to ako 10 nozov do chrbta ☹ Takze na stretko mozem zabudnut. Musim zas do postele
Prajem Vam krasny den a my sa uvidime az ked sa mala narodi.

tinavieden
29. apr 2008

ahoj babmulky.Tak ako to vyzera dnes s tym stretkom?To pocasie je dost premenlive takze moze aj sprchnut popoludni 😒 Ako to teda vyriesime?
Ja by som rada na to stretko prisla teda 😎

maya01
29. apr 2008

Chuda Bejby,prajem skore uzdravenie. Drzim palce,nech ti vsetko dobre dopadne.

boldy
29. apr 2008

ahoj dievcat,
vsetke zdravim, dlho som sa neukazala... prajem vam pekne stretko, ja sa taktiez nepridam, kedze som na slovensku po dlhej dobe...
ronnda dufam mala sa skoro uzdravi
bejby tak ti teda vobec tu bolest nezavidim, nech ta to prejde cim skor
silvy lenosis? tak spravne 😉
tak ja len na skok pekny den vsetkym papa

wienika
29. apr 2008

ahojte babulky...
tak som si precitala vase odkazy, same smutne spravy ☹
skoda, ze nepridete, ale co sa da robit....
takze nas bude asi len malo....zatial tina, twix, viedencanka a ja....keby prsalo, co sa moze stat, sa este vzdy mozme niekam presunut do sucha, ved je tam toho dost....tak sa tesim aspon na vas, ze trosku pokecame.

eju, ty ako?

maya, dakujem za leusku, tym , ze tu sa meniny neoslavuju, ani to moc nesledujem....jej, a ja som jej nekupila ziadny darcek, hmmm....kupim jej celu radu hipp papania.... 😀 hehe, to bol zart...

boldy, dlho si sa neukazala...ako sa mas?

ronnda, to ma mrzi a dzfam, ze teploty uz prejdu...a vyrazia krasne dva malinke zubky......drzim palce...a nabuduce, ked sa uvidime, tak s nimi 😀

bejby,tak sa liec, uz to nejako vydrz....chuda, to musi byt hrozne, clovek sa s tym bruchom aj tak nemoze moc hybat a teraz toto....toitoitoi....

silvi, tak aj tebe nech sa ulavi a dufam,ked bude dalsie stretko, tak prides uz pekne zaoblena....

jasterka a jaruska sa vobec nehlasia, tak len dufam, ze su ok a ze to dalsie stretko nam uz konecne vyjde vsetkym....

tak pekny den vsetkym, opatrujte sa a oddychujte....

ostatne teda o 15tej v stadtparku....keby bol nejaky problem, tu je moj telefon(sice by som nemala, ale risknem to) 06801234834

paaaaaa 😉

viedencanka
29. apr 2008

Ahojte,tesim sa na vas.Ja pridem trosku neskor,lebo Martinka mozem vybrat zo skolky az po pol tretej /spinkaju../,takze najdeme si vas tam,okolo pol stvrtej.

tinavieden
29. apr 2008

ok tak my tam budeme o 15.00 tesime sa

wienika
29. apr 2008

super baby....uz sa s leou tesime... 😉
aj na martinka..... 😉

maya01
29. apr 2008

Ahojte kocky,
tak ake bolo stretko? Dufam,ze vam vydrzalo pekne pocasie.
Ja este stale trcim v robote 😖 ale uz sa pomaly chystam na odchod.
Prihodte nejake fotecky.

Pekny vecer.
Pa

bejby29
29. apr 2008

Caute kocky, tak ja spim a jem a spim a jem a tak to ide cely cas.. Ak to do zajtra neprejde, idem do nemocky.. Mala sa mi akosi mrvi v brusku, asi vie, ze maminka sa neciti dobre.. Ja sa citim taka malatna, je to normalne??
Inak, vsetko naj naj Leuske k meninam 🙂
Dufam, ze vam vyslo stretko

wienika
29. apr 2008

caute baby,
tak sme sa teda stretli, az tri 😉 a bolo velmi fajn, aj pocko nam vyslo, akurat ku koncudost fukalo. teda baby, ten martinko je ale fesak...veeelmi zlaty chlapcek 😉

maya, fotky sme ni nerobili, akosi sme zabudli...spravime nabuduce,ale to snad prides aj ty so samkom.....

bejby, tak drzim palce,aby si nemusela sit do nemocnice....nech sa ti polepsi.... 😉 a dakujem, ze si si spomenula na leusku 😉

twix
29. apr 2008

ahojte babulky,
tak vam zavidim to stretko. nakoniec mi to nevyslo. boli sme u doktorky. laura mala doobeda take mensie cervene
flaky na stehnach a poobede, ked sa zobudila tak mala na kazdom stehne velky cerveny flak cez cele stehno.
najprv som sa zlakla, vyzeralo to dost hrozivo. ked sme isli o stvrtej k lekarke, uz to vyzeralo lepsie, akoby
to ustupovalo. lekarka povedala, ze je to bezna reakcia na nejaku novu potravinu. mam si spomenut, co jedla
pred 48 hodinami. ale nespominam, ze by sme jej davali nieco nove, co este nikdy nejedla. potom som spolu
s manzelom vymyslela, ze to mohla mat z novych teplakov, ktore jej doniesla moja mamina, ked tu bola v nedelu.
mala ich sice len chvilku na sebe, aby sme videli, kolko treba odstrihnut (boli dlhe), ale to je jedine, z coho
by to mohla mat. dostali sme nejaky sirup a aj cipky pre pripad, ze by sa jej to zhorsilo. tak dufam, ze
bude uz zajtra OK. vlastne ona je OK, vobec ju to nesvrbi, ani nema teplotu 🙂
tak snad na dalsom stretku nebudeme chybat.

bejby, drzim palce, nech si v poriadku. ja som bola az do porodu ok. este aj v den porodu som si sama
elektrickou zasla na kontrolu do nemocnice 🙂 nevedela som, ze tam hned aj odrodim 🙂
tak sa setri a snad sa ti polepsi.

musim koncit, zacala ordinacia 🙂

eju
29. apr 2008

nestihla som ☹ skoda

eju
29. apr 2008

twix - pisala som ti na postu -dostala si moju spravu??? 🙂

twix
29. apr 2008

eju - az teraz som ti odpisala, sorry.

bejby29
29. apr 2008

Caute kocky, tak to ti zavidim Twix, ja mam ale problemy s chrbtom odvtedy, ako do mna jedna krava v Spanielsku do mna zozadu narazila a to v plnej rychlosti.. Odvtedy sa citim taka cela akosi nakrivo ☹ Dokonca mi musela zaplatit aj odskodne.. Moj fyzioterapeut mi povedal, ze to budem citit na konci tehotenstva a tak sa aj stalo.. No, idem sa ja zase natiahnut kocky.. Pekny vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre