Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

twix
30. júl 2009

ahojte,
ako je to s tym zoo? nieco ste si dohodli cez FB? idem tam kuknut, rada by som sa pridala.

twix
30. júl 2009

Ronnda - prajem vsetko najlepsie, hlavne vela zdravia, nech sa ti paci v praci!!

ronnda
31. júl 2009

ahoj holky, dekujeme za prani, ano, je to tak, narozeniny mame s nicole v jeden den, tak slavime spolecne 🙂
jeee, vy jdete dnes do zoo? v kolik hodin stretko planujete? mozna bych mohla s nicole odpoledne taky dorazit, ale asi az tak kolem ctvrte.

wienika
31. júl 2009

jeej, ronnda, ja som na to zabudla, ze ty si vlastne dostala nici ako darcek na narodky.....prepac....tak aj tebe zo srdca vsetko najlepsie........😉

lenka.pav
31. júl 2009

ahojte kocky, vas zanedbavam, ze? odpustite mi, ale na viac ako jednu vetu na FB sa n ezmozem. som totalne unavena, maly zasa zacal v noci zle spavat, tak som niekedy aj hodinu hore (ako dnes od tretej do stvrtej) a potom budicek o siedmej a hura do roboty. z roboty zas rychlo domov a starat sa o maleho. nastastie dnes mam volno. sice som planovala urobit si s vami vylet, ale myslim, ze radsej ostanem doma a ked maly zaspi, pospim si s nim. mam naozaj chronicky nedostatok spanku - aspon sa tak citim.
inak je maly velmi dobry, papa uplne ukazkovo, otvara take vrata, ze sme od zaciatku prikrmovania ani raz nepotrebovali podbradnik a po papani ho ani nemusim ist umyt 😀 😀 😀 . ani nie je nejaky uplakany, len tie noci....neviem, ci to mozu byt zuby, ale rada to na ne zvalim, lebo je to taka pekna vizia do buducnosti, ze ked vsetky narastu, bude dobre spinkat 😀
vsetkym oslavenkyniam zelam kraaasne narodeninky, roonda, nech ti vyjde dobre ten pracovny start a nech to dobre s nici zvladnete.
okolo nosa mi tu akasi aroma lieta, musim ist prebalit 😀 😀 😀
pekny dnik, dobru noooooc, cmuk

silvia2406
31. júl 2009

ahojki 🙂

dodatocne prajem nicolke a ronnde vsetko najnajnaj k narodeninam, prajem hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky 🙂 a tebe ronnda vela zdaru v robote 🙂

boldy, co si to lapila? ozvi sa, ze ako sa mas 😉

zdenka, bejby, vam uz svietia krasne ciselka v pase, neskutocne to letiiii, hlavne ty miska budes onedlho stiskat v naruci babulko c. 2. ozaj spominala si, ze co to bude? alebo sa nechavate prekvapit?
a ty zdenka, chces si nechat prezradit pohlavie? u nas bola tereska v 16.-tom tyzdni este lukasko 😅

lenka.pav, obidvujem ta, ze ako to zvladas, robota, maly, ale si sikulka.aj u nas su noci kadejake a najhorsie je, ze sme sa opat vratili k problemovemu zaspavaniu, tereska robi taky randal, ze sa bojim, aby susedovci nezavolali socialku, ze malu tyrame. ☹ a uz nam to tak krasne islo. doobednajsi a poobednajsi spanok nie je vobec problem, jedine ked sme von,tam je vsetko zaujimavejsia ako spanok, ale to je asi normalne. inak sa uz nemozem stazovat, sama sa prehra, zabavi, hlavne ked ma v hrsti ovladac ci mobil, to jej k stastiu nic nechyba 😅

prajem vam krasny dni a este krajsi vikend 😎 my zajtra odchadzame na svk, pobudneme 1 az 1,5 tyzdna, nech sa aj starkovci potesia 😵

zdenka73
31. júl 2009

Ahojte! Ronnda aj tebe všetko najlepšie k narodeninám,síce oneskorene, ale všetko naj, naj, naj.
Silvi - chcem si dať povedať čo to bude, dúfam, že keď pôjdem 26.8 na kontrolu tak mi to povie, to budem v 20tt, to už bude vidieť, ak sa samozrejme neotočí.

zdenka73
31. júl 2009

Silvi - krásnu dovolenku na slovensku, a pekne si to užite.
Ja odchádzam tiež ale až v nedelu, už sa teším.

silvia2406
31. júl 2009

baby, ktore sa chcete pridat do zoo, tak o 15:00 na zastavke hietzing 🙂 s tereskou sa na vas tesime 😵

silvia2406
31. júl 2009

zdenka, dakujem 🙂 uz sa tiez domov velmi tesim a starkovci este viac 😉 tak aj tebe pekny pobyt na svk, oddychni si a nechaj sa rozmaznavat 😉

luci112
31. júl 2009

Ahojte nebýva niekto v okolí Kapfenbergu rakúsko Steirmark?

miriam25
3. aug 2009

ahojte babulky, tak som si vas konecne docitala 🙂
my sme sa vratili minuly tyzden vo stvrtok od nasich, kde sme stravili krasnych 9 dni 😵 v piatok uz bol drahy s nami doma a cely vikend tiez, tak sme si ho so samkom pekne uzili a dnes nam zasa odisiel na tyzdnovku, takze si tu bacujeme sami...

luci, ja sice byvam v steiermarku, ale vo fürstenfelde, co je od vas asi hod. a pol autom, takze bohuzial ☹ rada by som tu mala nejaku kamosku slovenku ☹

ronnda, dodatocne zelam tebe aj nicol vsetko len to naj naj naj k narodeninam, hlavne aby ste obe uspesne zvladli vase velke zmeny (jaslicky a praca)

jaaaj, uz ani neviem kto co pisal 😅 klasika, kym si clovek precita 3 posledne stranky, vsetko zabudne 😅
hlavne teda chorym skore uzdravenie a nasim tehulkam nech im to aj nadalej tak krasne a hlavne bezproblemovo ubieha ako doteraz a teda zdenka nech sa nam uz skamarati so zubnou kefkou 😉

no ja mam jednu novinku, velmi pozitivnu spravu, ale kedze to este nechcem zakriknut, tak musim este pockat do buduceho pondelku a potom sa vam tu vsetkym pochvalim 😀 prosim, nepytajte sa, nech nie som nutena to prezradit a zakriknut skor, ako to naozaj dobre dopadne 😀 rada sa pochvalim, ked bude naozaj cim, lebo doteraz co som pisala nic nevyslo, takze snad toto uz bude naozaj FIX 🙂

lieska
3. aug 2009

Miri, dobre nas natahujes!!!

babule, ja som tu dlho nebola, uz sa ani vyhovarat nebudem....
My mame za sebou super vikend v Großarle, je to take mestecko v udoli Hohe Tauern. Bolo super, zdalo sa mni akoby sme bopli tyzden a pritom to bol len vikend. Tury, wellness, hranie sa s malou... este teraz mam svalovicu! Ani sme neboli v specialne baby hoteli, ale vsetko tam mali upravene a prisposobene pre deti, parada.
Inak sa mame fajn, Mimi ma 5 zubov, pomaly sa zacina staviat (pomaly dobiehame Emmku, ktora uz stoji nejaky ten tyzden), aj ked este nestvornuzkuje uplne, strieda to s plazenim. Stale kojim, ale jasne, ze papa uz aj vselico ine... len kusky mi vypluva, krpec jeden!

Baby tehulky, fakt top neskutocne rychlo leti.. Bejby, ved ty uz coi nevidiet budes mat babo c. 2 ... tusim si niekde pisala, ze chlapcek, vsak??
Dobre, ze ste pisali o tej pisulke, ked to chyti Mimi aspon nebudem chaosit! Ale Natalke drzim palce nech jej to rychlo prejde. A som rada, ze si nasla druhe jasle, aj ked az v decembri. Dufam, ze v tych tam zas nenechaju deti pomrznut! 🙂

jasterka
4. aug 2009

Ahojte vsetky co sem este obcas nakuknete 🙂
aj aj vas zanedbavam,teraz mam velmi hekticke obdobie,treti den v robote a uz na inte3rnete,mam malu pauzu.
Kedze mi zamestnavatel nemohol uz ponuknut ziadne vikendovu smenu v auguste dohodli sme sa na kratkych sluzbach,lebo ma moja mamina dovolenku a stara sa mi o Emmku,takte uz zarezavama takto sa aj zase rychlo do toho dostanem a zaucim.V nedelu som zacala 12.stkou a teraz uz len kratke 6.stky...nastastie mozem byt pokojna,Emmka je z moju maminou spokojna,neplace a ked pridem dovom tak sa tesi,zlaticko.
Robota mi dobre padla,trosku zmena ,tak si ju fakt uzivam,zase byt v kontakte s kolegovcami 🙂
od septembra budem uz robit vikendovky...

Ronndi -ty ako v robotky,co Nici?Dufam,ze tiez uz v pohode.

Lieska,no vidis ty nas tak zanedbavas ,ze to tru potom viazne 😉 ukaz sa castejsie. 🙂
Teda Mimi ma uz 5.zubkov,Emmca ziaden,to som zvedava kedy znej bude selma zubata.
Ja kojim este pred spanim,rano okolo 6.stej a ranajky o 9.tej a ty?pochutnavate si uz aj na jogurtoch?
super,ze ste si kratky urlaub uzili,hod fotos,muselo tam byt krasne.

Miri-drzim moc palce,nech je tvoja novinka Fix co najskor,nech sa mozes snami o radost podelit.

krasny den vam
🙂

miriam25
4. aug 2009

ahojte babulky, no kde ste? aj u vas je take hnusne pocasie? dufam, ze zajtra uz bude pekne. To ochladenie sa sice dost hodilo po tych horucavach, ale keby aspon cez den neprsalo, by som sa potesila. My ideme poobede so samkom k svagrinej, takze dnes nam pocasie az tak moc nevadi, ale co budeme robit zajtra naozaj netusim. snad prestane liat...

lieska, teeeda, dlho sa tu neukazes a potom zrazu tolko noviniek o mimi... no super. takze vidim, ze mas aj ty o zabavu postarane. A uz aj pracujes? ako to zvladas?

jasterka, nic si z tych zubkov nerob, my ked sme chodili na babyschwimmen so samkom, tak uz kazde dieta malo aspon jeden zubok a samko stale nic, az ked mal 8 mesiacov sa nam vydral prvy von a ani som o tom poriadne nevedela... a odvtedy to slo ako huby po dazdi, dokonca sme dobehli pomerne rychlo aj wienikinu leusku 😀 aj ked teda nie za mesiac, ale uz mame myslim rovnaky pocet zubkov, ak sa im este nevydrali posledne stolicky ;) ber to tak, ze bude mat emmka dlhsie pekne zubky, cim nesko vyjdu, tym je vacsia pravdepodobnost, ze sa aj neskor pokazia 😀

no idem si ja nieco na obed urobit, ale taaaak sa mi nechce, najradsej by som zdvihla tel. a daco dobre objednala, ja lemra lemrava 😀

bejby29
4. aug 2009

Ahojte kocky, trosku sa nam to tu rozbieha.

Lieska, krasne fotky z dovolenky, ste naozaj krasna rodinka a Mimi je uz riadna slecna. Tam, kde ti dava pusinku, to je nadherna fotka..
Jasterka a kde to vlastne pracujes? Fakt mi to asi uslo 😅 To je super, ze to Emmka tak krasne s babinkou zvladaju, sikulky 😉 Prajem Vam, nech to aj dalej tak ide ako po masle.
Ronnda, dodatocne vsetko naj naj naj k narodkam. Ako to zvladate?
Miri, drzim palce, nech vam to vsetko vyjde

bejby29
4. aug 2009

Ozaj kocky, co takto stretko vo stvrtok v Hauptallee? Okolo 14-15.00? Zatial by som isla ja a Pinkina..

wienika
4. aug 2009

ahojte...

miri, teda fakt nas natahujes ako gumu v trenkach.....ja v sobotu odchadzam na dovolenku,8 dni bez netu, to ja asi nevydrzim.... 😢
kazdopadne drzim palce, nech ti to vyjde.......

jasterka, tak vitaj medzi pracujucimi mamickami, nakoniec sa to vsetko da zvladnut a aj sa tesit z dietatka a prace sucasne..myslim, ze neuskodi, ked si mama odskoci aspon na par hodin do roboty, jej to prospeje, ze si od neho odychne a dietatko sa potom tesi viac z mamicky.....a hlavne, emmka bude zvyknuta, ze si neni stale s nou a nebudes mat problem ju neskor dat do jasli alebo skolky......

lieska, krasne fotky, mimi ja perfektna.....muselo vam byt fajn......

ronnda, tak sa vam dari? co nici v jasliach? a ty v praci?
som na teba myslela, lebo som kupila lee dvd hello kitty 4.....ale zatial ju to moc nebavi....stale vedie krtek, kazdy den pustame nove diely na youtube a aj si ich hned stahujem, ked sa bude dat, prepalim na dvd....
lea je z toho uuuuuplne hotova.....ja som ako mala nevidela tolko co teraz 😀

bejby29
4. aug 2009

Som zvedava, na co sa namota to moje dieta 😀

twix
4. aug 2009

ahojte dievcata,
tak aj ja sa hlasim. my sme opät chori ☹ teda Dominik. v piatok v noci dostal horucku a tak som stravila cely vikend zrazanim horucky, stale sa mu splhala nad 40, uz som sa a bala pozriet na teplomer, nech ma neporazi, niekedy ani cipky nezaberali, tak chuda stale dostaval zabaly a kupkala som ho vo vlaznej vode. lekarka mu musela zase nasadit antibiotika, vraj ma tu anginu, co mal pred mesiacom. prenasa ju nejaky virus a deticky maju take biele pluzgieriky v krku. no chuda, si uzil v poslednej dobe. dufam, ze dnes v noci uz budeme bez teplotky. uz som aj ja dost KO. rozmyslam, ci nemam zmenit profesiu a stat sa detskou lekarkou. pri tom vsetkom, co s detmi prekonam, by mi mohli dat diplom 😉 teraz cakam, ci aj Laurinka ochorie, ale zatial je v pohode a ked nejdeme von, tak mi tu skace po hlave a tancuje na stole 😅 "kolo, kolo, mlynske" a "zlata brana" s nou musim spievat a tancovat asi 100 krat denne 🙄
tak skoda, ale na stretko sa opät nepridame. snad buduci tyzden, ak nieco zorganizujete a ak budeme zdravi.

viedencanka
4. aug 2009

Ahojte baby,

wienika,uzite si krasne dovolenku,turecko vam naozaj zavidim,ja som tam raz bola a bola naozaj super.

Twix- ja som sa dohodla s TM na 18 hodin /resp.do 18 hodin tyzdenne/, budem Lindu nosit 3 dni na doobedie,ked budem chciet,mozem ju tam nechat aj spat,ale zatial planujem ju tam nosit len doobeda na 2-3 hodinky,nech sa zahra a pocuva nemcinu. Zatial pracovat neplanujem,na jesen budem chodit na nejake kurzy. Rada by som par hodin isla aj do prace,ale nevyzera to tak,ze by mi vysli v ustrety,co sa tej flexibility tyka,tak este uvidim,mozno si najdem nieco ine.

Ja som bola dnes u maklera,ohladom mojho bytu,minuly tyzden bol u mna makler. Treba doriesit este jednu vec so spravcom nasho domu,ked sa to doriesi,ponukla by som na predaj moj byt. Ten vacsi byt,o ktory mam zaujem / byt je tiez v nasom dome/ mi zatial drzia. vsetko zavisi od toho,ako sa doriesi ta vec s nasim spravcom- to totiz velmi ovplyvni cenu mojho bytu smerom nahor.

V pondelok sme boli v Oberlaa,bolo super.Boli sme tam vyse 5 hodin,detickam sa velmi pacilo,uz ani Linda nechcela ist von z vody. Pojdeme asi zase v pondelok poobede,pridajte sa kto chcete.

Ronnda,takze uz chodis do prace,snad ti to rychlo ubieha.
S oneskorenim prajem vsetko najlepsie tebe aj Nicol k narodeninam.

viedencanka
4. aug 2009

Twix,takze ste opat marodi? Chudatko Dominik,nech mu to skoro prejde. Co su to za hnusne virusy,co takto stale otravuju.

bejby- asi si sedim na vedeni,nejako som nepochopila 😒

bejby29
4. aug 2009

Viedencanka, na co sa namota - som myslela, ze Wienikina Leuska frci na Krteckovi a ja som myslela, ze na com bude Nathalia, na akej rozpravocke. Ja by som sa v pondelok kludne pridala 😉 Nech ti to s tym bytom vyjde.
Twix, chudatko Dominko, dufam, ze mu to skoro prejde. Ja som dnes bola s Nati cely den doma a tiez uz nevedela, co od radosti, prestahovala mi cely byt 😀 Nech je uz znova pekne

jasterka
4. aug 2009

twix-to je Dominko uz zase chory ☹ uz som si myslela,ze mate tiez tu dreitage fieber,ked tak horuckuje a to ho angina drzi 😒,zelam vam rychle uzdravenie,nech je to posledny krat co stou protivnou anginou bojujete...
dominkovi asi moc nechuti ani papat,co? aj kasle?...skuste fakt tie imuno,lebo ma urcite oslabenu imunitu...
inak mate uz zuby? tusim si na FB pisala,ze ani Dominik nema,ako to vyzera u vas,ste este ako mi bezuby?..

viedencanka-nech sa ti podari ziskat ten bytik,drzim palce.Super,ze sa deturencom plavanie tak paci,juj ale by som isla,taky mam stuhnuty cely chrbat,ale nestiham fakt nic co yb som chcela,no neda sa vsetko ☹ ..
ake kurzy si si vybrala, preplatiti ti ich Waff?...

bejby-tebe tie tyzdne rychlo pribudaju? ako sa nam citis tehulka 🙂 ?asi v pohode,ked mas stale chut na stetka 🙂 ja som vo stvrtok bohuzial v robote.
inak robim zase sestricku v slep.ustave,nemusis si preboha pametat co som tu pred X rokmi niekede spomenula.
kluden sa pytaj co ta zaujima,ja vykecam aj cislo uctu 😀 😉 ...

dobru nocku

lieska
4. aug 2009

Jasterka, tak to je super, ze si tak zvladla nastup do prace! Parada, vydrz nejak ten augusta a potom uz zas bude lepsie! Aj super, ze Emmka ma troska zmeny pri tvojej maminke. Sa nemusi nudit iba s maminou! 😀
S tymi zubami to je este v limite, asi to bude tak ako pise Miriam, ze jej potom vykuknu jeden po druhom.

Twix, to je mi luto, ze Dominik je opat chory. Chudiatko male, to musi byt na nervy take teploty! ja si musim zaklopat, ze Mimi s ato vsetko zatial uspesne vyhyba, dakujem Panu Bohu, zatial mala len raz nadchu. Klop klop klop! Skore uzdravenie vam prajem.

Wieni, tebe stastnu cestu, uzi si dovolenku!! Miri, inak mohla by si chudiatku Wienike aspon do IP napisat o co ide... ja tipujem bud dobru robotu alebo nove byvanicko alebo surodenca pre Samka! 😉

Bejby, vazne ti to rychlo ide... som minule na teba myslela, ze si otehotnela, ked mala Nati asi tolko co ma teraz Mimi! ufff... este si to neviem predstavit! I ked coskoro dufam budem musiet, kedz eja si teda tiez dlhu pauzu nechcem davat!

Babule diky za komplimenty na fotky, ste strasne zlate... musim zmensit a dat aj sem pre "anti fejsbukacky"! 😉

ronnda
5. aug 2009

Ahoj holky, moc vaz zdravim, jste hodne, ze na nas tak myslite, my zatim porad bojujeme. Nici se do jeslicek hrozne tesi, rano kdyz vstane, jen vypije mliko a uz hlasi boty-deti a stoji u dveri a chce tam jit. Chodi tam s ni ted manzel, jen mi rano zamava do prace, odchazim chvili pote co vstane, takze ji vypravuje manzel a zvladaji to super. Jen v jeslickach jak ji tam necha a odejde tak strasne rve, jednou mu volali, aby se vratil. Ale zalezi i hodne na tante ktera tam je, vcera to pry bylo lepsi, ze kdyz manzel po hodine prisel, tak uz neplakala. Kdyz se nicole odpoledne zeptam, co delala ve skolce, tak mi odpovi BEEEE....
V praci je to vselijake… kdyz jsem minuly tyden nastoupila, tak jsem se jen tak mimochodem dozvedela, ze firma, kam jsem se vlaste po materske vracela, je v konkurzu a je zalozena uplne nova firma, kde jsem ted zamestnana. Jsem tu jediny zamestnanec a teprve se to rozjizdi a pocit jistoty z toho tedy moc nemam. Tak kdo vi jak to pujde dal.

Wienika – krtek u nas ted hodne oslabil pote, co jsem od vroni obdrzela dvd s autickem finley, Nicole je do toho uplne zblaznena a chce koukat jen na to.

miriam - tak ty nas napinas! ale jasne, at to nezakrikneme, tak drzim taky moc palce!

Twix – to me moc mrzi, ze tak marodite, tak snad to laurinka taky nechytne. Z toho kolo kolo mlynske uz se vam musi motat hlava 🙂

Jasterka – tak ty uz pracujes, jo je to takova zmena, I ja to ted vidim. Rano jsem vzdycky uplne v soku, jake davy lidi potkavam v u-bahn 🙂

Na stretko se opet nepridame, my to ted nejak nestihame.

twix
5. aug 2009

Ahojte,
tak my mame za sebou noc bez horucky. ale bola som hore asi kazdu hodinu, Dominika z tych liekov boli brusko, tak strasne plakal ☹ rano som si vsimla, ze je nejaky vyhadzany. vyzeralo to ako potnicky, ale bolo toho ovela viac. nasla som si to v knizke a podoba sa to na ten Dreitagesfieber, az na to, ze dnes je uz piaty den 😖

Jasterka - ja davam Laurinke ten sirup s glukanom uz asi mesiac. Dominik bol vtedy zdravy, tak som ani nepomyslela, ze aj on by to potreboval. okrem toho, ten sirup je az od 12 mesiacov, tak pre neho musim kupit nieco ine.
ano, uz mame prvy zubok asi 10 dni. aj som myslela, ze mu idu dalsie, tak mozno preto tie teploty, ale az take vysoke a tak dlho?? a zatial druhy zubok nemame. Dominik trochu pokasliaval vzdy ked sa prevratil na brusko, odkedy mal prvy krat tu anginu, tak som si aj myslela, ze este nie je uplne OK. teraz sem tam zakasle a hned place, asi ho v krku riadne boli ☹ chuda moje male.

Viedencanka - drzim palce, nech vam to s tym bytom dobre dopadne!!

Wien, prajem peknu dovolenku!!

Miri, nech je to uz cokolvek, drzim palce!!

Ronnde, my sme mali vcera taky Infoabend v skolke, kam zacne chodit Laurinka. bolo nam povedane, ze kazde dieta je ine, ale u väcsiny trva Eingewöhnung 4-6 tyzdnov. tak sa neboj, aj Nici si zvykne.
viem si predstavit, ze si musis po dvoch rokoch zvykat aj ty na pracu 🙂 ja tiez rozmyslam, ze by som mozno od januara na par hodin mala ist pracovat, pomaly si zvykat, nech potom nezazijem taky velky sok, ked mi skonci Karenz. ale neviem, ci to pojde, ked deticky byvaju stale chore a ked zacne Laurinka chodit do skolky, tak nam asi castejsie domov donesie nejaku chorobu.

viedencanka
5. aug 2009

Jasterka-cast tych kurzov mi preplati Ak,tie kurzy organizuje BFI Wien,maju ta dost velky vyber,tak snad to bude za nieco aj stat.

Ja uz zase balim,dnes odchadzame do BA,zostaneme do pondelka.

Dnes sme sa v skolke lucili s jednou Martinkovou ucitelkou,ktoru uz neuvidime,bolo nam do placu,neviem ,ako to bude ten posledny den,bude nam smutne-teda aspon mne.Martinko hovori,ze sa tesi do novej skolky,na tom Schnuppertagu sa mu pacilo.

viedencanka
5. aug 2009

Miriam,ozaj ty nas natahujes. Nejako snad do pondelka vydrzim 🙂
Twix- aj ja som chcela kupit Martinkovi ten imuno pripravok,ale v lekarni mi to neodporucili,ze je to zamerane len na jednu oblast-neviem,co tym mysleli,ja tomu moc nechapem. Odporucili mi Preventan Junior / je to od 3 rokov,ale maju zevraj aj pre mensie deti/. Povedala mi lekarnicka,ze to ma sirsi zaber.Tak uvidime.My sme teda uz davnejsie neboli chori,dufam ze to nezakriknem,nas bacilonosic /moj muz/ pride buduci tyzden,takze potom si asi zase pomarodime ☹

lenkaw
5. aug 2009

ahojte kocky,

twix: to ma mrzi s Dominikom, ze ste zasa chori ☹ ale verim ze toto obdobie coskoro prejde a bude z neho riadny chlap (teda uz je - podla fotiek).

ronnda: dodatocne tebe aj Nicole vsetko najlepsie k narodeninam, nech ste obe zdrave, tebe nech sa dari v novej praci a Nicole aby si skoro zvykla na skolku.

wieni: v pondelok by som sa aj ja rada pridala do Oberlaa.

Jasterka: si sikula ze to tak super zvladate s Emmuskou, obdivujem ta. 😝

No dnes mi Luca 1x prespal celu noc od pol osmej do siestej rana, to som mu dala este flasu a spal do osmej, tak som nechapala. Keby to tak zostalo 🙂 Mame 8 zubkov, chodime uz za 1 ruku, za 2 odmieta 😠 a uz par krockov spravi aj sam!!! tak sa z neho tesime, ake robi pokroky.

Zelam vam vsetkym krasny vecer.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre