Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

zdenka73
24. apr 2009

Ahojte kočky! Dlhšie som sa neozvala, bola som na Slovensku, a tam má stále čo človek robiť, žiadna nuda, tak som sa odmlčala. Teraz som naspäť a nudím sa. Konečne som dostala Stempel po tých siedmich sezónnych rokoch. Juj tak som rada, že mi aspoň niečo vyšlo. Rada by som i viac prispievala, ale ked nemám ešte deti, tak nemám až tak o čom písať, možno neskôr keď sa zadarí, tak budem prispievať častejšie. Takto si vás aspoň poprečitujem.
Maya - tak ty si riadna fanúšička, ja mám rada tiež hokej, ale tu ho môžem pozerať len cez net a to ma nebaví, ked to tak seká. Ale tie pravidlá sú super. 😀
Ale chcem sa i opýtať, máli ste niektora stempel? A ked ste išli domov na Slovensko, tak ste to nahlásili na AMS?

boldy
24. apr 2009

ronnda> tak ivan je ivan, nie baby 🙂 k ocnemu je dobre ist aj mne by sa uz patrilo ist na kontrolu... baby chcem sa opytat, neviete niektora o dobrom zubarovi vo wien? bolo by dobre ak by bol cech, slovak popripade anglicky hovoriaci... ak nie tak aj rakusan 🙂 som ale vyberava 😝 mala spi, tak by sa ja patrilo ist varit a nie tu sediet 🙂 pekny den prajem

jasterka
24. apr 2009

Ahojte 🙂 mam krasnu spravu....

Akurat som volala s Charlotkou a maju sa uz z Livinkou dobre,Op sa vydarila,Livka to uzasne zvladla a zajtra by ich snad mohli prepustit,ak nie tak uz coskoro.Urcite to nebolo lahke,ale zvladli to uzasne,Lotka pumpovala o dusu a mliecko nestratila a Livku uz koji....veru co nespravi mama pre svoje dieta 😵

boldy-aj mne sa Ivanko snazil ponuknut antiko,ked som odmietla,ze sa rozmyslim a poradim s manzelom,tak skonstatoval,ze potom mu tam chodia nervozne kojace matky kazdy mesiac a nevedia ci su tehu 😀 ...a este my velkoryso ponukol,ze ak nemam teraz peniaze mozem tu injekcnu antikoncepciu zaplatit aj nabuduce 😀 😀 😀 skoro som spadla z noh od uzasu...tiez mi ponukal vsetko,som ho odbila,ze si zoberiem tie vitaminky,ostatne mam este s tehu a ze ked budem potrebovat pridem.Zelezo odmietam brat,tiez ho mma o.k,a fuuuj neznasam ho 😝 ...tie komplexne vit.beriem len ked ma napadne ,co je tak raz za tyzden. 😉 ...

manducu mi objednala Silvika u nejakej pani tu vo Wien,co ich predava,doma robi aj poradenstvo ohladne vsetkych nosicov a satiek,Silvika ju akurat testuje na Sk,my sme este neskusali ale uz sa tesim,hlavne na nejaku malu turistiku a vylety 🙂 ...

wienika
24. apr 2009

ahojte babule,
tak teraz som si prvy krat sadla, krize ma bolia s neustaleho zodvihovania hraciek a veci.....dnes sla lea dost neskoro spat, az po osmej, ale zaspala ako dudok, este som ani neodisla z izby a uz chrnela...skoda len, ze sa rano zacala budit skorej, okolo siedmej, co mi straaasne nevyhovuje, lebo som dost nevyspata ☹

inac sa mame dobre, akurat sme zasa riadne soplikovali a kaslali, ale velmi pomohol ten babyinhalator, za dva dni bolo po kasli......

konecne vikend, zajtra ideme do blavy, mamina chysta grilovacku, tak snad bude pekne....

ronnda, ja viem, ze si spominala, ze uz nechcete druhe babo,ale ako napad to nie je zly, nie? 😉

maya, dost som sa pobavila na tvojom prispevku o hokeji, u nas je to napodobne, manzel je viac do futbalu....zato ja sa vzdy tesim na MS...len skoda, ze uz ten uspech zo svedska nezopakujeme, ked nasi vypadnu, uz to potom az tak nesledujem......este musim kuknut, kde sa to da kukat.....SLOVENSKOOOOO

ja som aj zabudla, co som komu chcela napisat, tak len poprajem vsetkym krasny vikend........

lenkaw
24. apr 2009

Ahojte,

akosi som to tu nestihala ani citat, len tak rychlo som to prebehla a hned som sa potesila spravicke o Charlotke a Livike!!!!!!!!!!!!!! Su to bojovnice baby.

No mna prisla pozriet v stredu kamoska a mala som hroooznu chut na sushi, teda maki, lebo sushi moc nemusim, tak som kupila v jednej restauraciii, kde chodi aj dost ludi, ze to urcite nemoze byt zle!!!! Tak sme si dali, muzickovi ostali maki s Lachsom, aj ja som si par dala a na druhy den to uz zacalo, krce v bruchu,..... no nic moc. 😠 ale uz je nam fajn. Luca nastastie v pohode nema nic, toho som sa najviac bala aby aj on nic nechytil.

Pridala som fotky z potapania 😀 , ktore sme vcera dostali. Dnes bol v Diana Bad ORF a robili taku reportaz o detickach a potapani, bolo nas tam asi 7 mamiciek s detmi a nas filmovali ako deti plavaju a potapaju sa. Bude to odvysielane koncom augusta, tak sa uz tesiiiiiiiim 🙂

Vsetkym prajem krasny vikend.

lenkaw
24. apr 2009

boldy: www.aekwien.or.at/997.py (tu si mozes najst zubara)

zdenka73
24. apr 2009

Lenkaw - tak tie fotky sú fakt super. Malý Luca je už riadny potápač, a hrozne zlatučký ako pláva, ale vôbec si to neviem predstaviť ako sa nadychuje a tak ďalej. No, ale sú tie deti šikovné.
A super správa od Jašterky, tak Charlotka nech sa ti Livka čo najskôr zotaví,a aby ste sa už nikdy nemuseli vrátiť do nemocky. Už len aby ste boli zdravučké.

boldy
25. apr 2009

pekny vikend prajem,

charlot> to je fajn, ze ste dopadli dobre na OP, prajem skore zotavenie a skory prichod do domaceho prostredia, sikulky ste

chcem sa vas baby opytat, davali ste deticky ockovat proti rotavirusu? aky na to mate nazor? neviem ci to dat alebo nie?
a este pikoska, ivan mi prezradil, ze viete najlepsie sa chudne ked kojite, tak kojte 😠 akoze co tym chcel povedat 😀

miriam25
26. apr 2009

Ahojte babulky,
ani neviem, ci si spomeniem na vsetko, co som vam chcela napisat a na ktore prispevky som chcela reagovat, ale no pokusim sa...

charlotka, veeeeeelmi sa tesim, ze ste to s livinkou tak dobre zvladli a zelam vam uz len bezstarostny krasny zivot v plnom zdravicku...

boldy, sice toho vasho ivana nepoznam, ale musim potvrdit, ze pocas kojenia sa veeeelmi dobre a lahko bez namahy chudne, ja som maleho kojila prve dva mesiace a pocas tych dvoch mesiacov slo kazdy tyzden jedno kilo dolu 😉

no ja mam v podstate len same zle spravy. ako som uz pisala, som na antibiotikach, pretoze ma kazdy den bolievala hlava a stale to neprestava, takze budem musiet ist v pondelok k inemu lekarovi, kam ma poslala moja lekarka, aby ma poriadne vysetril.
aby toho nebolo dost, musim si do utorku poriadne (v ramci moznosti, ako sa len bude dat) nastudovat corel draw, pretoze v utorok idem na ten osobny pohovor a vcera som sa od susedy dozvedela (ktora v tej firme robila), ze co by mala byt moja napln prace na tej pozicii a to znamena, ze kazdodenna praca s tymto programom, ktory som ja nikdy v zivote ani len nevidela ☹
no a aby ani to nebolo dost, vcera mi volal ocino, ze nasli babku lezat v bezvedomi, lezala tam asi 3 hodiny, mozog ma cely zaliaty krvou, z bezvedomia sa uz nikdy nepreberie, lekari cakaju len na to, kedy krv zaleje dalsie organy a ona to neprezije 😢 😢 😢 takze v utorok idem na ten pohovor a predpokladam, ze hned potom sadam so samkom do auta a idem do nr, zrejme sa uz bude vybavovat pohreb 😢 😢 😢
tak si viete predstavit, ako mi asi je... proste nic moc. vcera som nemohla zaspat, dnes rano cula ako rybicka, hned som volala ocinovi, no zatial nic nove, zatial sa nic nezmenilo... no nic, tak som si tu vyliala srdce a idem nieco porobit...

wienika
26. apr 2009

ahojte...

charlotka, veelmi sa tesim, ze saOP vydarila a zelam vam vsetko uz len to najlepsie........dufam, ze malicka uz nikdy nebude musiet absolvovat take strasne veci......

boldy, ivan je vtipalek...... 😉 musi s nim byt sranda, ale ak by si chcela naozaj zmenit, daj vediet, mam jedneho.... 😉
co sa tyka kojenia, u mna to nefungovalo, tak rychlo som zasa nechudla a to som kojila takmer 24 hodin denne 😉

lenky, mate nadherne fotky z plavania.....mate pravdu, deticky budu mat krasnu pamiatku......

miri, velmi ma mrzi, ze mas stale problemy s tou hlavou, len nech ti uz niekto pomoze.......drzim palce, nech to co najskor prejde.....
a to s tvojou babkou je velmi smutne........viem ako sa citis.....posielam ti vela sily......

tak pekny den, ja si idem do BA vyzdvihnut dieta.......

susann83
26. apr 2009

ahojte maminky 🙂 🙂

uz som vas davno necitala...

ale teraz mam taku odveci otazku
kedze je teraz u mna hokejove sialenstvo, ci neviete nahodou, kde by som to na nete mohla pozerat...
lebo STV to dava len na uzemi Slovenska a inde mi to neide
takze prvy zapas som pocuvala cez Slovensky rozhlas
a aby to nebolo jednoduche, nemam Microsoft, ale Macintosh - Apple, a ten nezoberie hocico.
keby ste vedeli nejaku stranku, velmi by som sa potesila

prajem vam veeeeeeeeeeeele zdravicka, hadam sa uz aj ja coskoro pridam ako tehulka, ale zatial sa nam nedari ☹

boldy
26. apr 2009

susann> drzim palce nech sa vam rychlo zadari babo 😉 ja nie som hoci fanusik hokeja ale skus na www.huste.sk

susann83
26. apr 2009

boldy gratulujem k malinkej, je velmi zlata 😵 😵

ani huste.sk neide ☹
aspon ze SRO viem cez net chytit

ale dakujem ti za napad 😉

ronnda
26. apr 2009

ahoj holky,

charlotka - tesim se moc s vami, ze uz mate op zdrane za sebou. jste moc sikovne holky!!!

miri - tedy nic moc, snad se ti brzy ulevi, bolest hlavy musi byt neprijemna. no a mate takovou smutnou udalost v rodine, moc ti rozumim, vsak vis... to cekani na to az zemre, prozivam to kazdy den... drzim ti moc palce a taky ti preji hlavne hodne sil.

lenkaw - fotky jsou kouzelne, je to nadhera jak krasne plavcite, mate krasnou pamatku.

boldy - ivan je vazne vtipalek 😉

mam na vas prosbu - dnes jsme se vraceli z ceska a kdyz jsme projizdeli Bratislavou, manzel zatouzil po nejakem dobrem jidle nejlepe s posezenim u vody... tak jsme jezdili vsude mozne, ptali se asi nespravnych lidi, ale nikdo nam nebyl schopen poradit nejaky lokal kde bychom se dobre najedli. tak jsme to nakonec vzdali a jeli smer wien a dali si nezdrave jidlo u burger king, nicolka sedela jak zarezana a ladovala se s radostsi jednou hranolkou za druhou. tak se vas chci zeptat, jestli mate nektera nejaky tip na nejakou restauraci v bratislave, az tam priste pojedeme, ze bychom byli uz pripraveni. predem dekuji 😉

ronnda
26. apr 2009

boldy, my jsme proti rotaviru malou nechali ockovat.

wienika
26. apr 2009

ahojte..

susanne, ja som to tiez vsae hladala, chcela som velmi vidiet nase zapasy, ale nic.....ale vies, ani nie som smutny, ved dnes to nebolo dobre a aj tak zachvilu vyletime.....tak mi to ani nechyba a radsej ani nebudem pozeravat. ked sme hrali proti svedom finale, to bola ina paradicka......ah, to boli casy.... 😒

ronnda, ja som akurat dnes hovorila so susedom,on ma restiku v centre, taliansku, nie pizzeriu, ale original s vybornym kucharom....tak potom ti mozem dat kontakt. ale ked chces pri vode, tak ma jedine napada au cafe alebo auspitz(neviem, ci sa to tak vola) to su dobre restauracie......a este leberfinger....neviem, ci som tie nazvy neskomolila 😀

bejby29
26. apr 2009

Caute kocky,
ja neviem, kde mi hlava stoji tak vas tu trosku zanedbavam 😉
Lenky, nadherne fotecky, krasna pamiatka..
Wieni, ja tiez nemam na to nervy to uz pozerat, ako ti nasi hraju, lebo potom mi to je len luto..
Ronnda, moc ti neporadim, ale aspon Nici si pochutila 😉

charlotka
27. apr 2009
bejby29
27. apr 2009

Ach Lotka, museli ste si tym vsetkym prejst, ale ste statocne babulky, drzte sa a uz len a len zdravicko vam prajem 😉

miriam25
27. apr 2009

ahojte babulky,
teda charlotka, vy ste si toho prezili 😢 nastastie to mate uz vsetko za sebou, v stredu vam kontrola dopadne na 1 s hviezdickou a drzte sa. Zelam vam uz len pevne zdravicko a nech vas uz nic podobne nikdy v zivote necaka!!!

s mojou babkou zatial nic nove, stale lezi v bezvedomi v nemocnici, ocino za nou chodi kazdy den, ale v podstate na nic, kedze ona je uplne mimo a vobec nic nevnima. Nastastie sa podarilo ocinovi podarovat jej sliepky, takze uz nemusi chodit k nej domov ich krmit. Ocino je z toho dost mimo, kedze je to jeho mama, ja som myslou stale pri nej v nemocnici, velmi rada by som ju este raz videla zivu, ale bohuzial to nejde, musim pockat na zajtrajsi pohovor, ako dopadnem a co vlastne budu odo mna ocakavat, ak by som dobre dopadla... podla toho sa zariadim, ale pokial by som aj na nich zaposobila a nemusela co najskor nastupit, sla by som k nasim na jeden, pripadne dva tyzdne. Tu som aj tak sama a aj tak som planovala v polovici maja prist k nasim, tak by som to len urychlila. drahy to bez nas cez vikend prezije a ja budem musiet nejako zvladnut tu cestu so samkom sama. nebude to lahke, ale pojdem v takom case, ked ma maly spat, aby mi aspon nejaku cast cesty prespal.
dakujem vam za podporu, ronnda, ja tiez na teba myslim, viem, ze si v podobnej situacii ako ja, aj ked teda zrejme este horsej a preto ta veeeelmi obdivujem, ako to zvladas. Este dobre, ze mame tie deticky, ze? inak by sme usmev na tvari uplne stratili ☹

ronnda
27. apr 2009

charlotka - vitejte zpet doma, zase jste si toho tolik vytrpeli... preji vam pevne zdravicko, livinka je vazne zlatucka, jak to vse zvlada, no a ty s manzelem taky zaslouzite obrovskou pochvalu. tak se drzte!!!

miriam - zitra ti budu drzet palce na pohovor!

wienika - dekuji ti za tvoje tipy, uz jsem na to koukla v netu. muzes mi, prosim, pres IP poslat kontakt na tu restauraci v centru? my mame italskou kuchyni radi a vylet do bratislavy planujeme uz tak dlouho... asi se tam vypravime i kdyz zrovna nepojedeme kolem do brna.

wienika
27. apr 2009

ahojte babulky,

charlotka, az mi srdce stiskalo, ked som citala tvoje riadky.....boze, co vsetko ste si vytrpeli...ale teraz uz bude len dobre....a tvoj drobcek na vsetko zle rychlo zabudne.....ste ozaj veeelmi statocne, obe...... 🙂

bejby, som rada, ze si ok.......ale trosku sa aj setri, aby si sa moc nenamahala pri tej stahovke.....

ronnda, ten kontakt ti poslem, ale sama presne neviem ako sa to vola, lebo je to len mesiac otvorene....buduci vikend tam ideme jest, tak hned podam referencie a kontakt.....

miriam, zajtra budem na teba mysliet......drz sa..... 🙂

jasterka
27. apr 2009

Ahojte 🙂

Lotka teda az mi zle doslo citat ,ze museli malej este vyoperovavat kusok tej hadicky ☹ ...museli ste si tak vela vytrpiet,na jazyk a do mysle sa mi stale tisne otazka preco???...ale na tuto otazku niet odpovede ☹ ...ale uz je to za vami a verim a s celeho srdca vam zelam,aby sa uz nikdy nic take neopakovalo,aby to ostalo len zlou spomienkou,aby vas cakali uz len krasne a radostne dni. 🙂 ....akobude Livka rast ,tak aj jazva bude miznut,az bude uplne malinka,neboj,este bude spodne pradlo predvadzat 😉 😀

miriam-to s tvoju babkou je smutne,je mi luto ☹ ,urcite vsak uz netrpi,aspon ze to,ockovi musi byt tazko,mama je mama.Zelam ti aj aj an pohovore vela stastia 🙂 ,cestu domov urcite so Samkou zvladnete a bude velmi dobre ak ocina podrzite a Samko potesi usmeom aj smutneho dedka.
inak ako si dopadla kvoli tej hlave? dufam,ze z bolesti pominuli a si aspon telesne opet fit....

zdenka73
27. apr 2009

Ahojte!
Charlotka-ste si veru veľmi vytrpeli, ale hlavne Livinka, ťažko sa čítali tvoje riadky. A ešte, aby sa to rýchlo zahojilo, a aby vás už všetko zlé obchádzalo.
Miri - držím palce na pohovor, aby ťa prijali. A to je mi ľúto s tvojou babkou, a ešte k tomu tie bolesti hlavy nieje nič príjemné. Ale drž sa!

jasterka
27. apr 2009

babulky -k tym zapasom,ak este mate vobec zaujem po tom fiasku s bielorusmi 😒 😝 ...moj bracho si v Angl.objednal slovenske programy cez www.onlinetv1.net,platil paypalom asi 15EU na mesiac...ale mam taku obavu,ze by to boli vyhodene peniazky,kedze nasi hraju ako hraju 😠 ...

Bejby-tak ako varenie?dufam,ze sa ti to paci a ze si apon odychnes a zrelaxujes,urcite nieje lahke tehulkovat popri Natalke,preto vela odychuj a cerpaj silu ako a kde sa da.Uz ti tam svieti krasna 18tt 😵 uz citis isto aj kopanceky,juj to bolo nadherne,urcite to tuzim aj ja este aspon raz zase zazit 🙂

Boldy-aku mate detsku doktorku? my sme rotavirus dali,ved je to schluckimpf,.doktorka to odporucala,emmca v pohode spapala 🙂

bejby29
27. apr 2009

Wieni, si zlata, pri jednej krabici denne sa moc nenadriem, horsie to bude s vybalovanim, na to sa netesim 😒 Ako sa s Leuskou mate? Aka bola grilovacka cez vikend u maminy?

Jasterka, zajtra mam ten Kochkurs druhykrat, ale varenie nie je moc moje hobby, pravdupovediac 😀 Robim to hlavne pre manzela a pre moje zachvilu dve deti 😉 Kopanceky citim take jemne, neviem, ci su to pohyby, alebo si to len namyslam 😉 A ty ako? A maly drobcek? Je taka rozkosna, zlatucka, ked som ju vtedy videla, aka je chutnucka, juj, hned by som si ju zobrala 😉

maya01
28. apr 2009

Ahojte holky,

ja nejaksik nic nestiham...ked sa dopachtim z roboty domov,nieco porobim,idem so Samkom von a vecer odpadam do postele...na Pc nemam ani cas...ved tak ci tak cely den do neho cumim v robote... 😖

Charlotka,mas moj obdiv...a malinka tiez,statocna babika...drzim palce,nech Vas cakaju uz len krasne chvile...a malinka,nech sa z toho raz-dva dostane... 🙂

Miri,drzim palce na pohovore..daj vediet ako to dopadlo...a drzim palce,nech si silna,co sa tvojej babky tyka... 😢 je mi to luto... ☹

Bejby...paaani,ved ty uz mas za chvilku polku tehu za sebou... 😲 Som veeelmi zvedava,co to bude... 😉

Baby,co hovorite na tu Schweinegrippe...ja ked to kazde rano citam v novinach...uz ma normalne panika chyta... 😕

silvia2406
28. apr 2009

ahojte babule 🙂

tak ja sa hlasim po dvojtyzdnovom lenoseni na svk, bolo fajn, mamina mi velmi pomohla s tereskou, tak som mohla nacerpat nove sily, uz som to naozaj potrebovala 😎
konecne som si vas docitala, pokusala som sa o to aj vcera ale moja mala potvorka mi to nedovolila 🙂
pisala mi aj tina, tiez si predlzili pobyt na svk, maju sa dobre a vsetky vas pozdravuje🙂

miriam, velmi ma mrzi, co sa stalo s babkou, prajem vela sil tebe aj celej rodinke 😔 rovnako ti prajem vela stastia na pohovore 😉

lenocky, fotky z plavania mate naozaj krasne. ti vasi potapaci su uplne uzasni, naozaj je to pamiatka na cely zivot. my sme to s tereskou uz prepasli, pretoze dalsie kurzy otvaraju az v septembri a to si myslim, ze uz je zbytocne 😒

boldy, na rotavirusy sa neockuje povinne? myslela som ze ano. nemas na mysli pneumokoky? my sme dali 😉 buduci tyzden nas caka posledna davka, dufam, ze sa zaobide bez nejakych vacsich reakcii 😔

bejby, naozaj ti svieti krasna 18-ka v pase, ja uz len s nostalgiou spominam ake to bolo, ked som bola ja tehu, bola som cca v priblizne rovnakom tyzdni a zacala som citit prve pohyby 😵 su to naozaj krasne spomienky, mam ale pocit, ze to bolo pred 100 rokmi, ten cas tak rychlo bezi 😔
chcete si nechat povedat pohlavie?

charlotka, ach jaj, ked sa se.e, tak sa se.e, ze ano? pevne verim, ze livika si uz vycerpala bolest na cely zivot. este ze deticky na bolest rychlo zabudaju. prajem celej vasej rodinke, aby ste prezivali uz len a len pekne chvile 😵

viedencanka, krasne fotocky si pridala, linduska je uz velka slecna🙂

ostatne babule, dufam, ze ste zdrave, aj vase deticky a uzivate si toto krasne pocasie, aj ked sa ma trosku zhorsit, ale aj dazdik treba🙂

nasa tereska zacala na svk lozit, aj ked lozit ako lozit, ona cuva 😅 vcera som ju nasla pod stolikom, asi kupime tu ohradku 😀 uz sa pekne otaca, aj sa trosku viac rozkecala, ale ziadna slava to nie 😒
inak v poslednej dobe sa zacala bat zvukov, zlakne sa kychnutia,hlasneho smiechu, kriku, zacne srdcervuca plakat az ju musim utisovat na rukach. je to nejaka vyvinova faza, alebo mam proste lakave dieta?

a ozaj tie, ktore boli s detickami na dovolenke, co by ste mi odporucili? aku krajinu? na kolko dni? chceli by sme ist koncom augusta do grecka, ale netusim kam? nechcem, aby tam bolo rusno, chcem klasicku rodinnu dovolenku, ziadny obrovsky hotelovy komplex, skor nieco mensie 😉 dakujem za tipy 🙂

miriam25
28. apr 2009
maya01
28. apr 2009

Miri,dzim veeeelmi palce,nech ti to s tou robotu vyjde.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre