Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rodíme v Kochu - február, marec 2015

danjelca
13. jan 2015

Kto sa chysta?

luna11
13. jan 2015

jeej, si ma predbehla 🙂 som chcela zalozit. ale super ! 🙂 takze ja sa chystam urcite, len dovtedy vydrzat. inak, chystas sa k nim na predporodnu pripravu? ja prave riesim, ze mi mali ohladom toho volat a stale nic.

nataliuska
14. jan 2015

Ahoj... Aj ja sa chystam. Termin mam sice az na konci marca, ale s tou pripravou som na tom podobne.
Naposledy mi tvrdili, ze sa ozvu pretoze stale riesia januarove mamicky, takze zatial cakam.

ivanka.7
14. jan 2015

Hlásim sa 🙂

nataliuska
15. jan 2015

@ivanka.7
@luna11
@danjelca Ahojte... Takze zatial 4 🙂 Ku komu chodite? Vyberate si aj porodnika?
Pekny den

danjelca
autor
15. jan 2015

Baby ahojte ja sa na pripravu nechystam ani nezaznluvnunem.prveho som rodila v kochu sekciou🙂

ivanka.7
15. jan 2015

@nataliuska na pripravu sa nechystam, som rada ze stiham popri starsej este nejake ine veci 😀 pripravu som absolvovala pred prvym porodom na Antolskej, a u Kocha mi rodilo viac znamych aj kamaratok, tak hadam to prezijem aj bez toho 😀
Ani nezazmluvnujem, v podstate je mi to jedno, ked sa bude respektovat to, co je v informovanom suhlase k porodu. V Kochu mam svojho doktora (presla som s nim do Kochu v sept. 2011 😀), takze zatial chodim k nemu 🙂

nataliuska
15. jan 2015

@ivanka.7 jeeej... no super... ja som to tiez tak brala ze to nejako zvladnem, ved to predsa roky zeny zvladaju.. len teraz ma vsetci naokolo strasia ake je vsetko zlozite a comu vsetkemu treba venovat pozornost.. ale dakujem za pristup - priblizil ma spat k mojmu povodnemu nazoru... ani ja neplanujem nikoho zazmluvnit takze ostava to na nahode 🙂

luna11
16. jan 2015

Ja chodim k Zavodskej od zaciatku tehu. A tiez neplanujem zazmluvnovat. Zrovna zajtra, teda uz dnes 🙂 idem na poradnu, tesim sa na drobca.

nikushka1
16. jan 2015

ahojte tiež sa pridám 🙂
tiež neplánujem zazmluvňovať a chodím k primárovi

babyboy
19. jan 2015

ahojte maminy, mozno ma admin zmaze, neviem, ale skusim 🙂 chcela by som vam ponuknut fotenie vasich novorodeniatok. ak by ste mali zaujem, mozem vam poslat ukazkove fotky. je to krasna pamiatka na vasich drobcekov, uz nikdy nebudu taki malinki 🙂 v pripade zaujmu mi napiste. 5 fotiek robim gratis, ak by ste chceli viac fotiek, tak sa dohodneme. dakujem 🙂

luna11
20. jan 2015

Ahojte, na poradni som uz dostala informovane suhlasy k porodu vratane toho ich porodneho planu. Chcem sa spytat, ci si niektora budete pisat vlastny porodny plan alebo ci ste to uz riesili?

nataliuska
27. jan 2015

@luna11 Ahoj. Aj ja mam tie informovane suhlasy, ale zatial som nic neriesila.
Co sa tyka porodneho planu ani neviem co specialne by som tam dala. Ak mas nejaky vhodny tip sem s nim 🙂

luna11
27. jan 2015

@nataliuska ja zrejme budem pisat, este to nemam uplne premyslene, chcem sa este na nieco popytat na poradni a potom napisem.

nataliuska
28. jan 2015

@luna11 Tak daj potom vediet co a ako.
Co sa tyka mna chcela by som si zabezpecit Dianatal gel.
Pekny vecer 🙂

eruuuska
29. jan 2015

Ahojte baby, aj ja sa tam chystam rodit, uz som tam bola a dostala tie informovane suhlasy, len mam z nich zmiesane pocity, akoby sa snazili vyvolat pocit, ze na vsetko si budu pytat suhlas, ale v skutocnosti im davate suhlas takmer na vsetko uz podpisanim tych papierov...

egiginka
29. jan 2015

@nataliuska ... radsej si zabezpec epi-no.. to je lepsie nez dianatal.. 3680g.. hlavicka 35 bez nastrihu 🙂)) sedela som 2 hod po porode

luna11
29. jan 2015

@nataliuska dam vediet, ale idem az 6.2.
inak uz viem, ze urcite budem pisat porodny plan, lebo som si vlastne uvedomila, ze je tam viacero veci, co mi nesedi. tiez som teraz zacala s epinom, dianatal gel som neskumala..tak o nom vela neviem. akurat mam zrejme mykozu, tak riesim, ci mam cvicit alebo nie.
a v kochu ma inak riadne nastvali ohladom predporodnej pripravy. od zaciatku decembra maju moje udaje, ze sa mi najneskor zaciatkom roka ozvu a samozrejme nikto nic. az ked som im napisala stavnaty mail mi vrchna vola, ze teraz je ta, co to robi na PN. a vravim a to je na PN 6 tyzdnov? no ze nie, ale ani nic nevysvetlila, ani sa neospravedlnila. a ze teda ked chcem mam sa jej ozvat a ona mi odpovie na otazky. tak vravim, ze pockam tyzden, ci sa dotycna vrati z PN. nikto sa samozrejme neozval, ved na co informovat platiaceho klienta. dnes som sa im konecne dovolala a ze uz je tri tyzdne na PN. a ja ze ako to chcu riesit? ci maju nahradu. ze nemaju. hovorim a teda mi vratite alikvotnu cast poplatku, kedze prirpava je v cene? a ze to nerobia 🙄 tak si vravim, ze ale zacnete....vrrrrr sorry, ale musela som sa vykecat 😠

nataliuska
31. jan 2015

@luna11 Ahoj... V pohode, chapem, aj ja sa to pytam stale dookola...
Naposledy teraz v pondelok a dostala som rovnake info o 3 tyzdnovej PNke.
A na otazku ze co teraz som dostala odpoved ze do konca marca (to mam termin) by sme to mali stihnut..
Inak no comment.. Ja som pre zmenu zufala z mojej lekarky... Na zaciatku bola super, zistili mi zdravotne problemy, po operacii som otehotnela, potom sme zvladli aj rizikove (opakovane krvacanie, hroziaci potrat a stahy maternice) no teraz mam pocit ze ju kazdou navstevou obtazujem. 🙄
Na 3 ultrazvuk som sa opytala lebo by ma sama od seba asi neposlala.
Pred mesiacom mi oznamila vahu babatka 1700 a ked dom na nu prekvapene pozrela tak povedala ze vlastne medzi 950 - 1700... Mohla som si vybrat.
Ked som sa na to v pondelok opytala tak ze to nepozrela a ci nie som velmi zvedava... 😲
Aj ja som sa chcela vykecat... Inak s kym riesis ten plan? Lebo ja neplanujem nikoho zazmluvnit. S gynekologom ci to treba len priniest k porodu so sebou?
Drzim palce a daj vediet ak budes mat nieco nove k priprave. Ja sa tiez ozvem ak by nieco 😉

luna11
31. jan 2015

@nataliuska no parada ze do konca marca, len ja mam termin 1.3.
A nemas nahodou Dr. Vacokovu? Na nu mi to sedi 😔
Ja budem riesit plan normalne s mojou dr. A tiez nebudem zazmluvnovat. Dam vediet 🙂

nataliuska
1. feb 2015

@luna11 No uhadla si... 😅
Tiez si u nej? Ci len z pocutia?
Treba mysliet pozitivne... Este mas cely februar a mozno sa pani vrati po 3 tyzdnoch z PN... 😀
Aj ked mam pocit, ze by mali prist s nejakym normalnym riesenim...

luna11
1. feb 2015

@nataliuska len z pocutia...ja chodim k Zavodskej 🙂

danjelca
autor
2. feb 2015

Idem zajtra na prvu poradnu k sebikovej do ruzinova poznate ju? Nezazmluvnujem a mam tefmin ako@ luna11:d mozno sa stretneme

nataliuska
2. feb 2015

@danjelca Nepoznam, ale drzim palce...
Inak termin Vam obom tak trocha zavidim... Ja mam az koniec marca a momentalne bojujem o svoje rebra a zaludok... 😅
Nech ti to dobre dopadne...

luna11
2. feb 2015

@danjelca Sebikovu poznam len z videnia a z pocutia, ale pocula som len dobre a je symposka. ja idem do Ruzinova v piatok, uz sa neviem dockat, co mi povie dr....ze ci sa mam konecne dobalit alebo mam cas 😉

danjelca
autor
3. feb 2015

@luna11 idem k sebikovej v stredu🙂

tinus8
4. feb 2015

Ahojte dievcata, tak aj ja sa k vam pridavam, termin mam 16.3. ... tiez som sa zapisala na ten predporodny kurz a na poslednej poradni mi povedali, ze pani je chora, ale urcite to stihnem este do porodu 😀 . Ja chodim k dr. dittemu a zazmluvnovat si tiez nembudem nikoho.

@luna11 ja som tiez zacala cvicit s aniballom a po chorobe a po atb som dostala mykozu a mam docvicene... bieriem tie probiotika a canesten, tak snad to prejde, ak nie v utorok idem do poradne. ozaj a nad tym porodnym planom som tiez rozmyslala, neviem, ci niekde na to najdem nejaku "formu" alebo ako to vobec pisat 😅

kukucg
5. feb 2015

ahojte, davam do pozornosti kurz kontaktneho rodicovstva 🙂

luna11
5. feb 2015

@tinus8 ahoj, tak mi prave volali z Kochu a v pondelok mam prvu cast pripravy.
s kym sa tam stretnem ? 🙂
porodny plan idem pisat dnes, zajtra doplnim info z poradne a snad aj info z pripravy v pondelok a tak odovzdam. snad neporodim dovtedy 😀

tinus8
5. feb 2015

@luna11 mne nevolali 😕 ...tak snad sa coskoro ozvuuu a odkial mas vzor ako pisat porodny plan?

danjelca
autor
10. feb 2015

@luna11 co si si dala do por.plan a schvalili ti ho? Ja som bola dnes na prvej poradni u sebikovej

Tu začni písať odpoveď...

Odošli