Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rohožník. Nájdu sa tu maminky?

sweetangel20
3. jan 2010

Ahojte maminky, nájdu sa tu aj z Rohožníka, okr. MA ? My sme sa sem nedávno presťahovali a nikoho nepoznáme ☹

ashley622
10. jan 2010

😀 no v tomto ti ja veru neporadím. Mám tu zatiaľ len praktického lekára a gynekológa.... Skús pohľadať na iných fórach. Aaaach jaj 🙄 mne sa tak nechce zajtra do práce...

ashley622
14. jan 2010

kde ste, kto? 😉

sweetangel20
autor
14. jan 2010

tu som 😀 a ty si kde?

ashley622
14. jan 2010

Ja som tu tiež 😅 ,ako sa mas??? 😵

sweetangel20
autor
15. jan 2010

už sa teším domov, odchádzam v nedelu aj s malým, zostávame na týždeň, tak paráda

sasrnka
15. jan 2010

Baby, ja tiez nadavam na "ochotu", co sa tyka Malackej posty a nie len tam. Ale sorry, takto zaskatulkovat ludi, tak to sa mi zda troska prehnane. Ano, hovori sa tu dost po "Zahoracky", ale Vychodniari maju tiez svoje a na "Madaroch" ludia tiez zatahuju...
Neberte to, prosim, ako kritiku. Ja sa skor snazim pozriet na to, aky clovek je. Mozno tak, ako vam pripadame divni my Zahoraci, tak zasa niektorym pripadate "ine" vy. A mozno sa vas boja oslovit...
A ak by ste mali chut a cas, mozete skocit s detimi do Vanku v Malackach. Deti sa tam vyhraju, mamicky pokecaju... A mozno najdete nove kamaratky.

makda
15. jan 2010

ahoj babulky 🙂. ja sice nebyvam v rohozniku a okoli, ale byvala som. tiez som sa prestahovala, ale do okresu LV, tak si viem predstavit, co prezivate. a co sa tyka tej dobrej duse, tiez som sa bala, ze si tu nikdy nenajdem kamaratku. ale nasla som ... na nete a teraz je to dokonca moja najlepsia.
tak som vas len chcela povzbudit a drzim vam palce, nech sa dobre zabyvate a nech si tie najlepsie kamaratky coskoro najdete 🙂

monkula
15. jan 2010

sasrnka, ja tu bývam už sedem rokov a vždy sa snažím nájsť v človeku to dobré.... Ale nejako sa mi to ťažko hľadá.... v človeku, čo v sebe dobro nemá...
Áno, škatuľkujem, pretože od Záhorákov som zažila len podrazy a využívanie... Môžem spočítať na prstoch jednej ruky, koľko dobrých ľudí som tu v MA našla, nepreháňam...
Minule sa ma jeden pán opýtal, ale vy nie ste zo Záhoria, však? Ja som sa ho spýtala, prečo si to myslí, ani som nehovorila, len som čakala v rade na zeleninku, vieš, čo mi povedal? Pretože sa usmievate, to malačania nerobia, tí sa len mračia a zazerajú....
Mohla by si sa hnevať, keby to povedala len jedna z nás.... ale len tu sme sa zhodli tri....

A mohla by si mi prezradiť, kde na "Maďaroch" sa zaťahuje? ja som na maďaroch vyrástla, po maď. viem perfektne, ale nezaťahujem....

sweetangel20
autor
15. jan 2010

no aj ja som na "maďaroch" prežila celý svoj doterajší život, po maďarsky neviem ceknúť ani pol slova, nikto mi zatiaľ nikdy nepovedal, že zaťahujem do maďarčiny. nuž ale nevadí... táto téma nebola začatá preto, aby sa tu niekto hádal, asi to tak pár ľudí tak pochopilo, ale nie. len sme opísali svoje doterajšie skúsenosti s tunajšími ľuďmi. a nech sa na mňa nikto nehnevá, to čo som zažila tu, som nezažila nikde inde na slovensku. a monkula má pravdu s tým usmievaním. lebo nikde, v žiadnom obchode alebo na úrade som sa doteraz nestretla s jednou jedinou osobou, čo by bola aspon trošku ochotná a milá. sorry, toto je môj názor. ja tunajších ľudí nezatracujem. možno sa stane zázrak a niekoho milého tu aj stretnem.

monkula
15. jan 2010

Presne tak... ja som pochodila takmer celé Slovensko, ČR, Rakúsko, Maďarsko a Poľsko, to nehovorím, ale nikde som sa s takýmto niečím nestretla.... 😖 😖 😖 😖
Ani aj sa nechcem a nebudem hádať, no možno by si sasrnka mohla chvíľu pozorovať MA aj našimi očami...
ja som zvyknutá na iné napríklad aj susedské vzťahy, keĎ nám, alebo susede oproti niečo chýbalo, požičali sme si, my sme im dávali suchý chlieb pre prasatá, oni nám hurky a klobásy, my deti sme sa spolu hrali, jedli sme u jedného, alebo druhého, a tu? Keď susedia videli, že sme si kúpili novú chladničku, týždeň nás nezdravili
závostlivci... ale na druhej strane sa nezdráhali prísť na Śtedrý večer doobeda, aby MM išiel susedovi pomôcť nájsť stôl v pivnici, kde bol asi pol hodinu....

sasrnka
15. jan 2010

Joooj kočky, ja som sa sem neprišla hádať. Aj s tými nárečiami, zaťahovaním, to bol len príklad.
Myslela som to dobre, no čo už...
Monkula, či sme bývali v paneláku, či v rodinnom dome, mali sme so susedovcami veľmi dobré vzťahy, také ako u vás. Či boli z Košíc, Prahy..... Ale vždy sa nájde zopár "prajníkov". Len pár mesiacov späť sme riešili neustále problémy so susedom, ktorý(len tak mimochodom, nebol Záhorák) 😉
Tak sa majte pekne. 🙂

sweetangel20
autor
16. jan 2010

mám pocit, že by sme mali zmeniť tému, lebo toto k ničomu nevedie

monkula
16. jan 2010

už si volala gajdárovej?

ashley622
16. jan 2010

áno presne tak,nikto sa tu nechcel a ani nechce hádať,to čo sme opisovali boli naše skúsenosti tu so Záhorím... Ja tu bývam ešte krátko na to, aby som mohla to tu hodnotiť, takže verím, že sa tu nájdu aj dobrí ľudia...lebo tí dobrí ľudia čo som tu zatiaľ stretla- nie sú pôvodom Záhoráci 🙂 A je pravda aj to,že sú ľudia a ľudia, nech žijú kdekoľvek-sú dobrí aj zlí... takže- treba ich len nájsť... 😵

sweetangel20
autor
16. jan 2010

monkula, ešte som nevolala. nám dohoda u tejto končí až koncom februára, takže potom jej 100% zavolám. už sa neviem dočkať, ako od tejto vypadneme.
a ashey, vidíš, takto to dopadne, keď si povieme svoj názor na základe toho, čo sme zažili.

monkula
22. jan 2010

kde ste? 😀

ashley622
23. jan 2010

ja som tu... 😅 tento týždeň som mala veľa práce,tak som sem nakukla len občas a nikto nič nepísal... čo porábate v takej zime? 😎

sweetangel20
autor
28. jan 2010

ahojte,nejak je tu ticho. my sme boli v LV na týžden a nemala som tam net. teraz sme chorí ☹

ashley622
30. jan 2010

sweet...ako bolo doma? 😉 aj som si myslela, že nemáš net keď si tu nebola... A prajem skoré uzdravenie!

sweetangel20
autor
30. jan 2010

aaale dobre bolo, išla som vybavovať to zvýšenie rodičovského, bo ja mám stále trvalý pobyt v LV. a táto choroba ma už nebaví. malému je už skoro úplne fajn, len ešte má trošku soplíky a občas kašle. ale ja len kýcham a smrkám. už ma z toho kýchania aj v bruchu pichá, na nervy ☹

canadaz33
12. apr 2016

Prosim vie niektora z vas kto predava v Rohozniku 4iz.byt..??? Dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli