Rohožník. Nájdu sa tu maminky?

sweetangel20
3. jan 2010

Ahojte maminky, nájdu sa tu aj z Rohožníka, okr. MA ? My sme sa sem nedávno presťahovali a nikoho nepoznáme ☹

ashley622
3. jan 2010

Ahoj 🙂 ,ja som zatiaľ len snažilka z Malaciek,tiež sme sa sem len nedávno presťahovali a nikoho nepoznám...tak ak chceš môžme kamarátiť 😅

sweetangel20
autor
4. jan 2010

ahoj a odkiaľ ste sa prisťahovali?

ashley622
4. jan 2010

Z východného Slovenska, a vy?

sweetangel20
autor
4. jan 2010

my sme z okresu LV, teda ja, muž je z NM, také popletené to máme 😀

ashley622
4. jan 2010

to nemáte domov až tak ďaleko 😵 , my máme domov cez 400km... a čo ste sa rozhodli práve pre Rohožník?

sweetangel20
autor
4. jan 2010

môj muž robí v kuchyni na letisku, tak preto

monkula
5. jan 2010

Ahoj..
ja bývam síce v MA, a nie krátko, už takmer sedem rokov, ale tiež tu nikoho nemám.... Môžem sa k vám pridať? 🙂

ashley622
5. jan 2010

Jasneee ze mozes 😉 ,monkula ani po 7 rokoch nikoho nepoznáš? my sme v Malackách sami od leta... 😒

monkula
5. jan 2010

ashley, ale poznám.... ale nemám blízku dušu.... nejako mi tí Malačania nesedia 😅 😅 🤐 🤐 🤐

sweetangel20
autor
5. jan 2010

ahojte, my sme tu od septembra. monkula, ty si odkiaľ?

monkula
5. jan 2010

Ja som z okresu DS 🙂

ashley622
5. jan 2010

jaaaaj to chápem- proste chýba ozajstná kámoška 😅

monkula
5. jan 2010

ashley, presne tak.... 😔

ashley622
5. jan 2010

takže... treba s tým niečo urobiť 😎

ashley622
5. jan 2010

monkula,a zvykla si si vôbec na Malacky? ja zatiaľ nie 😵 ale,sme tu len krátko,tak snaď ... 😀

sweetangel20
autor
7. jan 2010

no čawtw, som si myslela,že do tejto témy ani nikto nenapíše 🙂 my sme tu od septembra a nepoznám tu nikoho nikoho ☹ a ani u nás vo vchode nebýva nikto s malými deťmi ☹ a vy obe bývate priamo v MA?

monkula
7. jan 2010

Sweet, ja priamo, priamejšie už ani nemôžem, priamo v centre, ak sa tá križovatka tak dá nazvať 😀 😀 😀 😝

ashley622
7. jan 2010

sweet no vidíš,vždy sa niekto nájde... Aj ja bývam skoro v centre v MA v podnájme, tiež blízko tej križovatky 😝

sweetangel20
autor
7. jan 2010

hey hey, to mi muž ukazoval to ich "centrum" 😀 ja si tu akosi nemôžem zvyknúť, bývanie super, s tým som spokojná, ale tí ľudia. . .

ashley622
8. jan 2010

sweet, veď to zvykať si na novom mieste a to ešte sami je ťažké.... 😒

ashley622
8. jan 2010

a napr. nárečie je tiež zaujímavé 😀 😎 🙂

monkula
8. jan 2010

ashley, to mi vadí najviac 😝 😝 😅 😅

ashley622
8. jan 2010

aj mne 😀 😀 😀

sweetangel20
autor
8. jan 2010

mna to tiež vytáča do nepríčetnosti 😀 a ešte aj tá ich ochota, napr. na pošte v rohožníku a v ma, tak to je už fakt silná káva aj na mna 😀 ale to už aj tie deti tu tak čudne hovoria

ashley622
8. jan 2010

😀 😝 😀 áno už aj deti ... v nedeľu nás čaká cesta späť do Ma a taaak sa nám nechce 😀 , škoda že dovolenka tak rýchlo zbehne... ale- poďme na radšej na inú tému, čo vy na to??? 😵

monkula
8. jan 2010

a o čom?

sweetangel20
autor
9. jan 2010

nooo veru o čom?

ashley622
9. jan 2010

napríklad... čo dobrého uvariť zajtra na obed,alebo kam na výlet v okolí... 😅 😅 😅

sweetangel20
autor
9. jan 2010

my sme varili fazuľovú polievku a maso s ryžou 😀 a na výlet v okolí, to neviem kam. zvykli sme chodiť na hríby, ale to je tak všetko

sweetangel20
autor
10. jan 2010

baby a ku ktorej detskej lekárke chodíte? mne sa táto naša nejako nepozdáva, chcem to zmeniť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre