• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

7. decembra 2016 
Aj ja sa musim im obom stale venovat,Emmka uz sa sem tam trosicku sama zahra,vynimocne,ale zasa Marco absolutne,aj etraz uz reve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno..už sme boli v sobotu...sú takí zlatí. Kristínka, vlasaňa, je taká ružovučká a ockovi akoby z oka vypadla a Tomáško je zase tmavší po maminke. Sú dvojičky, ale pritom sú tak rozdielni. Keď spustia obidvaja, tak sa nečudujem, že cherry nevie ku ktorému skôr :grinning:
21. jan 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru nezavidim jej,ja mam dost s tymito mojimi dvoma a to uz je Emmuska trosicku samostatna :confused:
21. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika tak ekdy sa vratil Jozi z tej sluzobky?
21. jan 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to este vobec neviem pretoze bolo 19.30 ked odchadzali z Lucenca pretoze len vtedy prisiel pre nich odvoz takze tipujem okolo 22.00............... :wink: takze manzelske povinnosti dnes asi nebudu
21. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak co babenky deticky vam uz spia? nasa zaspala hned ako si lahla do postielky no predtym vystrajala ako sa len dalo :slight_smile: a este sme museli tatikovi volat asi 4 krat pretoze nevedela pochopit ze nieje doma tak srenda :astonished:
21. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne už Tamarka spinká..boli sme na tej návšteve, a hneď ako sme prišli tak šla do postele :grinning:
Niki limit na manželské povinnosti máte len do 22.00????? :grinning: :grinning: :grinning:
Už mám nový monitor, len kým si zvyknem na to, že je to také široké všetko :unamused: .
21. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ale moj drahy pride urcite taky unaveny ze nic nebude, a bude nadavat na vsetko co sa tyka v robote.....
21. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam ked sme boli u nasich tak nasi maju uz ten plochy monitor a uplne iny pocitac a ked som prisla po 2 mesiacoch do RV tak som pozerala na nas PC ze co to je?
21. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerala som ze Tamarka bude mat 1 rocik ? neviem dufam ze sa nemylim nie?
21. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa my mala narodila tak bola taka zla ze som chcela nech ma aspon 1 rok a bude lepsie a teraz by som prijala keby bola este male babo.... aka som bola vtedy ....
21. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každé obdobie je také, kým je malinké bábo, tak chceme aby už chodilo a rozprávalo a všetko a potom chceme sa sťažujeme aké to bolo super, kým nezačalo chodiť. :grinning: :grinning:
Bude mať už rôčik, už je z nej slečna...taak rýchlo to ubehlo
21. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je teda pravda az pri detoch vidime ako starneme .Takze ty si tiez z RV ? my tu byvame asi 3 roky uz som si celkom zvykla, tvoj manzel robi na akej rote mozno ho moj muz pozna koho ma velitela nevies nahodou?
21. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že starneme...mne sa skôr zdá, že len dospievam :wink:
Som z Rv a bývame na juhu...myslím, že jeho veliteľ je Roth :slight_smile:
21. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ukazat manzelovi fotky mas ich v albume som pozerala, mne uz tiahne na 28 tak sa mi zda ze som neako stara... som najmladsia mam este 3 sestry a oni maju uz po 30 takze ta najstarsia ma dceru uz 18 rocnu dobre nie,?
21. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taze ty pracujes doma ako to stihas? da sa to? ja si idem teraz robit autoskolu / vsak azurmanka na case ze ? a chcem si dat prihlasku na VS elementarna a predskolska pedagogika do Presova uvidime ci sa to podari
21. jan 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to ste mali doma riadny babinec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže si sa 10 ročná stala tetou :grinning:
Ja mám mladšiu sestru a všetci bratranci aj sesternice sú odo mňa mladší.
Nahoď aj ty nejaké foto, lebo to čo máš v pase, je také malinkééé
21. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nahodim vsak som triedila a vyberala tak snad este dnes mozno zajtra . Uz mi volal muz su uz v RV zachvilu pride domov ani auto nejde dat do garaze tak bude riadnye zmoreny.
21. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to hej...ani sa mu niet čo diviť...vonku je fakt hrozné počasie, dúfam, že zajtra bude krajšie. Idem si spraviť kávu a pustiť sa do práce :grinning: :pensive:
21. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze praca ? a kavu takto neskoro ? no ja by som uz nezaspala asi vobec , ja uz pojdem pekne spinkat mala sa ozvala ale spi dalej takze fajn
21. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja kávu pijem skôr pre chuť ako pre účinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aj ja rozmýšľam, že radšej pôjdem do hajan, ale keď vidím tú kopu papierov na stole, tak asi budem zase ponocovať...a asi by som už tak skoro ani nezaspala
21. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja este nespím :slight_smile:
21. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherry ako sa vám darí?? Dvojky počúvajú?
21. jan 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre ranko kocky,tak Vy ste toho vcera ale popisali :grinning:
Ste sa nudili,cico?
Mne sa uz nechcelo vcera sediet za compom,som si pozrela Dr.Housa a isla hajat.
To pocasie sa nejak zbalznilo,to je strasne :confounded: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

Sbosorka tak ako,makala si este vcera,ci ani nie?
Aj ja milujem kavu,teraz pijem iba 3v1,lebo z normalnej Nescafe mi maly nechcel hajat a tato mu nic nerobi...ale tieto teraz zmaknem aj 3 za den....hm,aj teraz ma opantava jej vona :wink: Nedete si dat so mnou cafe????
22. jan 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babenky...ach to počasie..už som bola vychystaná vonku a začalo opäť liať :angry:
:grinning: no rozbehli sme sa včera :grinning: Nikin mužíček nebol doma a môj odfukoval na gauči, tak čo budeš robiť??
Včera som ani veľa toho neporobila, ale upratala som si svoj pracovný kútik, lebo už som tu mala chaoz a potom ma chytajú také stavy, že neviem čo skôr :confounded:
Ja mám už kávičku pripravenú, ale ja len 2v1 - nesladím :wink: a 0,5l čaju...ešte do toho šupnem citrón, nech ma choroba obchádza :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak čo budete dnes robiť??? Pri takomto počasí z nás budú koníko-závisláčky. :wink:
22. jan 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja obyc Nescafe tiez nesladim,ale toto 3v1 mi velmi chuti :grinning: A cajik taky tak :dizzy_face:
Maleho som teraz dala hajat,navarene mam a Emmuska ma vola ,aby sme sa isli hrat,tak asi idem s nou do detskej.
Volal mi kurier,dnes mi prinesie autosedacku,tak som velmi zvedava,nemali taku farbu,aku sme chceli,museli by sme este 3 tyzdne cakat,tak sme zobrali inu,elbo malemu uz je vajco naozaj male.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj ta manduca by mi mala prist bud dnes,.alebo zajtra :wink:
Co ides robit?
22. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som už včera začala upratovať skriňu v spálni, ale veľa som toho nestihla, tak som to všetko večer nahádzala do Tamkinej postieľky :sweat_smile: (ešteže tam nespáva) a dnes v skriniach pokračujem.
A akú farbu ste objednali??
22. jan 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to pocasie je fakt hrozne. Mala uz zase chce pozerat DVD rozpravky takze asi sa nam musi pokazit DVD.Pretoze inac z nej bude zavislacka a to nechcem. Aj ona sa urcite nudi. Mala Tamca spava s Vami ? nasa spala s nami do 2 rokov . Potom Jozo odisiel na sluzobku na 2 dni a ja som prehodila postielku ku nasej posteli a odvety v nej spava. Aj ked niekedy v noci sa k nam pyta - zoberiem ju pockam kym zaspi a sup spat do postielky. Niekedy zaspim a rano som ako dolama. Muz sa roztahuje aj ona a ja mam velmi maly kusok na spanie :angry: No co by sme nespravili pre tych nasich drobcov nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taku tmavomodro sedu,uz mi a prisla,ale som fest prekvapena z toho,ze ten sklon na spanie je uplne o nicom,akkoze dost ma to nastvalo :angry:
22. jan 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze o nicom ?ta nasa ma celkom dobry sklon na spanie ale tiez nie taky ako ma vajicko. No my to uz nevyuzivame
22. jan 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok