• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

7. decembra 2016 
Ondrej tam už teraz začal deviaty rok...on nebol na výške...
22. jan 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej ja som z ba...a priatel je z rv tak preto sa stahujeme :slight_smile:
22. jan 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vevusiatko tiez budes daleko od domova, ja som takisto odkzana len sama na seba
22. jan 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sbosorka tak tvoj je tam uz pekne dlho , co malinka je uz zobudena :slight_smile: nasa nevie co by uz vyparatila uz aby prisiel chlap z roboti nech ju ma on chvilu na krku
22. jan 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taminka je už asi hodinku hore a už sa aj napapala. Prišla mi mamka tak spolu trošku klebetíme a popíjame čajík :wink:
22. jan 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemnu zabavu :slight_smile:
22. jan 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki a odkial si ak sa mozem spytat??? No hej bude to zabava :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caute kocky,Vy fachcite o dusu :grinning:
Zavidim Ti sbosorka tu maminu,aj ja som s mojou pred chvilou dovolala,ale nazivo je nazivo :frowning2:
Ale buduci vikend by mala ku nam prist,tak sa tesiiiim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No lekar nas pochvalil,povedal,ze maly je celkom obratny a to ze sa nepretaca vobec nevadi,lebo vsetko ostatne mu ide,takze parada,straaasne sa tesim,lebo uz som mala strach :astonished:

Co budete dnes robit Niki?
22. jan 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamine chybas co? :frowning2:
22. jan 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru,veru,aj Ty asi budes,nie?A aj mala hlavne :frowning2: :frowning2:
22. jan 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevusiatko ja som z Kysuc a moj drahy takisto je to nejakych 270km od Roznavy domov chodi tak raz za 2 az 3 mesiace a ak zacnem robit co sa pomaly uz blizi tak asi aj menej budeme chodit domov. Azurmanka prisiel tatik domov takze si bude pekne malu uzivat a ja budem asi pozerat a ucit sa znacky ved kurz autoskoly sa coskoro zacne :astonished: a ja viem iba par znaciek. Sbosorka Nika nakreslila take vseliake cmaranice ale su velmi pekne budeme mat na pamiatku .
22. jan 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este u nas mate snehuliaka a papucky....aj u nas sa etraz ocino venuje detom a ja zehlim.
22. jan 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej viem zabudli sme nezabudnite zlomit zehlaciu dosku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. jan 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheheheheheh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Deti su etse hore :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gianni co ty robis u vojska ? myslim ake tam mas zadelenie ? ja babi vojacky velmi obdivujem - Ako sa ti drzi maly ? :wink:
22. jan 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som tu znova...maminka ide o chvíľu do práce, inak je tiež zdravotná sestra ako ty niki...ideš si robiť vodičák??
žienky ja si ozaj neviem predstaviť, žeby som tak dlho mamu nevidela :confused:
Azurmanka, tak Marco je lenivý sa pretáčat?? A Emmka je už zdravučká??
22. jan 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Azurmanka čo ste robili že ste zlomili žehliacu dosku???? :confused: :confused: :confused:
22. jan 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sbosorka tak aby som to uviedla na spravnu mieru ja som zlomila zehlaicu dosku no predtym sme boli u Mati na navsteve trochu sme nieco vypili a ona si mysli ze sme toto a zlomili sme pritom zehliacu dosku hahahaha :astonished:
22. jan 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano idem si robit vodicak sbosorka ty ho uz mas? som strasne zvedava ako ja budem jazdit mam torchu z toho strach
22. jan 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale Ty si mi to moje tvrdenie az tak nevyvracala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ked nasadneme do auta ja ,Veronika a Stanka,tak asi cela Rv zmizne z povrchu zemskeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no nika??? tak jasné, že sa zlomila :grinning: to by mňa nenapadlo :confused:
No vodíčák mám ale mám aj strach jazdiť...radšej sa nechávam vyvážať, ale už to chcem zmeniť....
zajtra robí vodičák segra, tak asi aj KE ... ona je tiež riadny postrach za volantom :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky tak co sme zaspali s detmi ? ked tu nik nieje, alebo mate ine plany??? :grinning: :grinning: :grinning: mne uz mala spi asi od 19.30 uz som myslele ze to s nou neprezijeme sili s nou uz vsetci certi, azurmanka si mala vidiet co dorabala Nika ked videla Emusku a taaaakk potom nariekala kedy pridete a uvidi ju :cry: :cry:
22. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne už tiež Tami spinká :wink: a teraz kukám trošku telku...prepustila som pc manželíkovi :grinning: . Tak čo niki pozná tvoj manžel toho môjho??
22. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niki tvoja blonďatá bambuľka je celá po tebe :wink: :grinning:
22. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dakujem inak este to nieje komplet este nejake fotecky budu aj nieco k nim popisem len to neako nestiham, inak ona bola ciernovlasa no ale azurmanka by ti povedala ze sa podoba na manzela len tie vlasy robia ze to som cista ja. :grinning:
22. jan 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nahoď aj manžela, nech to porovnáme :grinning:
už som sa zľakla, že si budem písať sama so sebou...u nás už všetci spia :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mne sa chce uz nejako spat inak aj u nas vsetci spia- chlap mi vravi ze za 4 dni sa stal zomna zavislak predtym som na net skoro vobec nechodila len ked som nieco potrebovala. Inak Jozi pozna toho tvojho z videnia. :slight_smile:
22. jan 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak o ktorej chodis spavat? ja som vzdy chodila o takej pol desiatej a niekedy aj skor no teraz idem aj o jedenastej. Akasi sa podvedome pripravujem na tu pracu
22. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak vitaj v klube závisláčiek :wink: však pri nete taaaak rýchlo ide čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zajtra ukážem foto aj tomu môjmu. :wink:
22. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerala si tie fotky ? co povedala by si ze mala Nika raztep pery? este pojde na jednu plastike okolo 6 rokov no a teraz uz mam z toho velmi velky strach brr :frowning2: :frowning2: :frowning2: -
22. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok