Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

sbosorka
23. jan 2009

Takže Emmuška vás všetkých nakazila 😖
Mne ráno bola taká zima, že som si myslela, že som myslela, že niečo na mňa lezie a to môj drahý stiahol večer radiátor, lebo mu bolo teplo. 😠

sbosorka
23. jan 2009

😀 😀 😀

vevusiatko
23. jan 2009

azurmanka dnes uz fuuuj tuniak.....prezrala som sa 😀 😀 😀
sbosorka co porabate?Ja sa tu bez chlapa nudim ☹

sbosorka
23. jan 2009

Ja práve kukám detské koberce na nete a dala som si pohár vínka 😀 😉

vevusiatko
23. jan 2009

No ako dobre ti je zase chute robis 😀 😀 😀

marcela.m
24. jan 2009

Sbosorka,este je jedna predajna kobercov na Safarikovej,ako bol stary Orange,tam niekde je taka uzka ulicka a tam maju aj detske koberce.Skus pozriet.A este v meste hore v Bille maju pekne.A take iste su aj v KE,co som videla.Sice minuly rok,ale fakt pekne.A myslim,ze ich aj teraz budu mat.A zbytocne das peniaze na cestu,ked aj tu maju take.Ale ako chces.V Bille je dobry vyber,podla mna.A este asi aj pri Korsi je nieco.A aj ony mozno na poschodi maju,neviem.
Uz by som sla vonku,tak mi chyba cerstvy vzduch...

vevusiatko
24. jan 2009

ahoj baby ako sa mate dnes??? ja som bola s kamoskou dnes 3 hodiny na prachadzke takle teplo mame ako na jar pomalicky 🙂

cherry01
24. jan 2009

ahojte...
sbosorka pekné nové fotky... sme ju zabudli odfotiť s mojimi ☹

niki29
24. jan 2009

ahojte kocky tak co porabate? ja som sa konecne dostala ku PC no rozmyslam ze idem nieco pozerat v telke uvidim. Tak sme sa nudili napjrv nakupovali, potom upratovali no a potom trosku hrali. Tak kocky pekne vecer a uzivajte si. Inak vevusiatko ja budem bududci vikend tiez sama moj drahy bude mat sluzbu. Uz sa tesim ☹ ☹

azurmanka
24. jan 2009

nazdarek,ako sa mame?Ja stahujem fotky,tak reku sem mrk na sekundu 😉 Co ste boli nakupovat Nika?

niki29
24. jan 2009

no nazdarek, od rana pocuvam jedine kedy pride Emuska aj v deckej zapla radiator ze pride Emka a nic 🙂 Ako vzdy sme kupovali nejake potraviny a co nam chybalo vsak vies sobota, Uz ti je lepsie ? co decka ?

azurmanka
24. jan 2009

Dnes to uz laplo aj Marca,ale tak trosku,rano som sice mylsela,ze sa ide na pohotovost,ale to bol iba zachripnuty,sopliky sme len 2x odsavali.
No a boli sme v Betliari u Hubertovcov a potom v Slanej u starkej,Emmka to tam zboznuje,oni maju kozicky a sliepocky a macky,tak Emmuska nahanala kocurov 😀
A jasneze zopar krat padlo a pride ku nam Nika? 😀 😀 😀

A podvecer ako sme prisli,tak sa vypytala ku susedke,tak my sme vklude upratali a poumyvali.....
Takze tak,zajtra pridete?

niki29
24. jan 2009

ano ak sa nic nestane tak urcite! inak dnes bola mala u Misky aj so mnou od pol piatej do siedmej. S jej mamou sme kecali a oni sa hrali no super. Dnes sme dali dole konecne stromcek 😀 vsak uz bolo na case nie 😀

sbosorka
24. jan 2009

Ahojte ženičky..už ste mi chýbali
Nika takže ste si takto predĺžili vianočnú atmošku??? Tak sme nakoniec boli dnes v Ke, ale nie len kvôli kobercu. Boli sme kuknúť segru a tiež v asku a v kike a aj sme už nakúpili pár vecí do detskej. No hlavne som bola okukať poschodové postele, no výber nic moc.
Azurmanka kedy nahodíš nové foto aj sem??

azurmanka
24. jan 2009

Heh,ked budem mat trochen cas,teraz hladam antidekubitny matrac pre nasu rodinu,maju tazko choreho syna a leziaceho ☹

Jeej,aj ja by som veru isla trochen na nakupy do Ke.Naposledy ,ked sme boli,tak sme nic nekupili 😖
Napis,co ste kupili,nech sa s Tebou trosku povytesujem 😉

niki29
24. jan 2009

ahoj sbosorka - keby bolo na mojom drahom vianoce mame cely rok 😀 este vcera som sa ta chcela spytat kde robi tvoja mama v nemocnici alebo na ambulancii???

sbosorka
24. jan 2009

Chi no kúpili sme 2 malé detské stoličky, také farebné...také sú zlatučké a jednu skrinku s otvorenými policami a k nej aj úložné farebné boxy na hračky a iné drobnosti. Dve malé koberčeky v tvare kvetinkej a ešte nejaké úložné krabice a rámčeky na fotky... ešte nemáme najhlavnejšie postele a už nakupujem dekorácie..no neodolala som.
Naši si za ten čas Taminku riadne užili, dokonca na ockovi bolo vidno, že je unavený. 😀 😉
Mamina robí na chirurgii na JISke 🙂

sbosorka
24. jan 2009

Nepoznáte z okolia nejakého šikovného stolára?

azurmanka
24. jan 2009

hehe,tak to m dala mala poriadne zabrat,co? 😀 Stolara poznam,ale max.nespolahliveho,takze toho Ti odporucat nebudem 😖

azurmanka
24. jan 2009

Takze si sa vysantila v nakupovani?To aj ja zbounujem a hlavne taketo prkotinky kupovat. 😉

sbosorka
24. jan 2009

Vyšantila by som sa viac, keby drahý čakal v aute 😀 😀 😀

sbosorka
24. jan 2009

Niečo vám ten stolár pobabral??? Snáď nenatrafíme aj my na takého

niki29
24. jan 2009

kocky este nespite mne nechal Jozi pC ze tu mozem byt on pozera neaky film na DV ale chce sa ni dost spat takze asi tu nevydrzím,? inak mas pravdu sbosorka nakupovat s chlapmi je niekedy ako za trest! 🙄

sbosorka
24. jan 2009

Že niekedy..ten môj by najradšej všetko nakúpil hneď v prvom obchode, do ktorého vojde a ja rada pokukám na rôznych miestach a potom vyberám a to už Ondrej fučí pri tom.

azurmanka
24. jan 2009

Presne aj u nas to tak funguje,drahy moj tiez nema rad velke preberanie.No tento bol z Gocova a fakt absolutna nespokojnost,on nam robil pub(Retro pub) a stal ma dost nervov 😠 😠 😠 😠 😠

vevusiatko
24. jan 2009

ahojte...sbosorka to aj ten moj ale malej dnes nakupili veci pekne u vas 🙂
niki ja uz tiez idem spat som unavena dnes dsom pol dna vonku stravila..
Azurmanka snad coskoro sa vyzdravite 😉

sbosorka
24. jan 2009

Dobre vedieť...musím si to najprv všetko premyslieť a potom sa popýtam aj na cenu, asi za koľko nás to vyjde.
Azurmanka, vy máte ako riešenú detskú?

sbosorka
24. jan 2009

vevusiatko, akože sám bol nakupovať veci pre malú ??? či s rodičmi? a čo pekné nakúpili?

azurmanka
24. jan 2009

No ozaj,teraz ma napadlo,ze Fafrak z vargoveho pola robi vraj nadhenre nabytky.Maju aj stranku,skus zadat do googla.
A my teraz tiez zvazujeme nabytok do detske,prave dnes sme to kalkulovali,ale zistili sme,ze asi sa nam to financne nepodari,lebo ideme v lete na dovolenku,takze tam sa korunky rozkotulaju....zatial tam mame iba poschodovu postel a skrinu na veci,ale tu chcem dat do garraze na mimo sezonne veci a tu dat spravit nabytok.Vsak musis prist kuk 😉

sbosorka
24. jan 2009

Už som si kukla jeho stránku a podľa fotiek vyzerá byť ozaj šikovný, tak tam skúsime zájsť.
Takže idete na dovolenku?? a kam?? aj my by sme chceli, no chceme tento rok aj konečne nahodiť plastové okná, takže tiež nevieme kam skôr s peniažkami.
Na bývaní v byte je najhoršie, že stále treba riešiť kam s tými všetkými vecami a vymýšľať nové riešenia úložných priestorov..no hrúza...však preto pravidelne každé 2-3 mesiace všetko prehadzujem inam. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre