Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

azurmanka
24. jan 2009

NO PRESNE TAK ,aj ja mam z toho pravidelne nervy 😠 DFakt robi nadherne veci,ale treba sa pripravit aj na cenu 😝 Ale vraj ma aj lacne a aj drahe variacie a ponuky.

sbosorka
24. jan 2009

Však už teraz som zvedavá na tú cenu ☹ 😔 ...však uvidíme...vraj aj v Drnave je nejaký dobrý stolár tak budem mať z čoho vyberať a našla som na nete aj obrázok ako chcem aby postele vyzerali, tak mi budú vedieť lepšie povedať cenu. 😉

azurmanka
24. jan 2009

Akurat zadavam veci do inzerce,mohlo by sa veru nieco predat.... 😝 Ale uz som aj riadne unavena 😝
Dokedy planujes byt hore?

azurmanka
24. jan 2009

Hod link

sbosorka
24. jan 2009

Netuším...ešte aj manželík sa hrá na notebooku, tak ho asi počkám 😉 kým mám čo kukať na nete čo ma zaujme tak zabúdam aj na čas 😔 😀 Hlavne dnes nepracujem 😎 Kam sa chystáte na tú dovolenku?

sbosorka
24. jan 2009

http://mojdom.zoznam.sk/cl/10130/249735/Moj-ziv... ruzovom tak nejak by som si to predstavovala, len bez tej ružovej

azurmanka
24. jan 2009

Velmi ,velmi pekne.A chces iba postel?

sbosorka
24. jan 2009

no nejaký nábytok už v detskej, teda v bývalej pracovni máme, a na viac asi tento rok nenaškrabeme...hlavne aby sa mala Tamči kde hrať.

azurmanka
24. jan 2009

Presne o to ide .
Zlatko idem hajat,dobruuuu 😉 🙂

sbosorka
24. jan 2009

Dobrú nôcku 🙂

gianni
24. jan 2009

fúúúu,čaute kočky,konečne som sa tak v rýchlosti dočítala až do konca,ste sa riadne rozpísali,ja som mala na návšteve mamu a potom sme konečne v stredu vyrazili ku nej do Revúcej ked sa trochu oteplilo bo som spomínala že som sa kus bála po tých cestách šoférovať,ale bolo to v pohode,dnes som prišla,lebo sa vrátil už aj priateľ z toho Francúzska,mal prísť až zajtra
pribudla sem nová baba tak ju pekne vítam
neviem už kto sa ma pýtal asi niky29 že čo robím pri vojsku,tak od začiatku som vlastne bola pri jazdných rozkazoch,i ked vám to asi nič nehovorí , ale vaši chlapi určite vedia o čo ide,no a posledné 2 roky robím účtovateľku na výstroji
v stredu sme boli v tej poradni a doktorka nás pre istotu vypísala k neurologičke,lebo sa ešte malý nezapiera nožkami o zem ked ho nadvihnem ale povedala že je to individuálne,že pre istotu aby sa nieči potom nezanedbalo,ešte mi samostatne ani nesedí len trošku vydrží a potom sa zvalí nemá ešte rovnováhu ale čo som čítala na tému od kedy má sedieť tak veľa detí ešte vjeho veku nesedí ale bude lepšie ked ho pozrú,len ma trošku hnevá že nás objednali až na marec,ale skúsim ešte Rim.Sobotu,lebo do RV chodí nejaká neurologička z Košíc len piatok a sobotu a že je tam strašne veľa ľudí,sa potom nečudujem

vevusiatko
25. jan 2009

gianni ahoj
Sbosorka ano sam bol nakupit ja som ho poslala nech mi kupi nejaku mikinu to nemali ale malej kupil nejake tricko na zavezvanie a nohavice take tenke na leto...a vankusik za krk nakolo mame zapareniny pod krkom 🙂

azurmanka
25. jan 2009

Gianni nechcem ta znepokojovat,ale na tuto neurologicku,co je tu,som nepocula chvaly,takze neviem,ci nebude lepsia ta RS.No aj ja som tento tyzden riesila s doktorom,ci nepojdeme s malyku neurologicke,lebo sa nam zasa nechce pretacat,iba sem tam z bruska na chrbatikmale spat nie.No alr vysetrl ho a povedal,ze niet sa coho obavat,ze sedi pevne a to uz od 6 mesiacov a 1 tyzden a aj sa stavia na nozky dost,ale je to naozaj individi.

A naozaj vswetko ma svoj cas,aj ked kazda matka sa hned minimalnou odchylkou znepokojuje,aj ja som taka ista....
A pretaca sa Ti?

Kedy prides do RV,ze by sme dali stretko vsetky?

Vevus tu nakupoval???????Tak to musel mat ine stasticko,lebo zu zoho vela nie je a oproti Blave 😅

sbosorka
25. jan 2009

ahojteee...dnes sme si urobili dlhúúúú prechádzku. Azurmanka šli sme aj tou trasou, kde sa zvykneš prechádzať ty 😀 aj okolo vášho bloku 😉 ...Ondrej len pozeral, aké veľké kolečko okolo RV sme si dali 🙂 .

Noo..dajme si nejaké stretko, to by bolo supeeeer. 😉

marcela.m
25. jan 2009

Ahojte,
sbosorka,stolara poznam,aj viacerych.Dobre a lacno robi p.Petergac oproti Profit Nabytku.Neviem,co potrebujes,prip. poslem tel.c.
Nepoznate niekoho na gymnaziu-studentov?Potrebujem zohnat gymnazialne ucebnice z nauky o spolocnosti-filozofia,sociologie,psychologia a zaklady prava.Aspon na den-dva,aby som si ofotila.V kniznici nemaju,ani na gympli,tak mi zostavaju len nejaki ochotni studenti,ale nikoho nepoznam.A zatial cez znamych sa mi nepodarilo tiez nic vybavit.Vdaka.

azurmanka
25. jan 2009

Marcelka gymnazistov nepoznam ziadnych 😒
Takze som Ta inspirovala sbosorka????? 😉 😉 😉 😉

No neviem co s tym stretkom,lebo ja mam zasa choreho Marca 😒 ☹
Snad sa z toho coskoro dostane 😖
Mali ste sa u nas zastavit na cajik ked ste sli okolo nas,by ste sa trosku zahriali 😉 Aj Nika tu bola,takze by sme boli vsteky pohromade 😀

sbosorka
25. jan 2009

Azurmanka možno nabudúce 😀 😉, ale bolo super na takej prechádzke...musím to absolvovať častejšie, aspoň nejaký pohyb už keď inak nešportujem.
Takže teraz pre zmenu Marco?? ale dúfam, že je len nachladený bez horúčiek 😕
Nika tu dnes nejak chýba 😲
Marcelka na tie knižky sa skúsim nejakých známych popýtať, ale veľmi gymnazistov nepoznám.

niki29
25. jan 2009

no cavte kocenky- ste v plnom prude takzedeticky uz spia co? Marcela ty si sa nejako rozbehla s tym ucenim-ja chcem ist teiz na vysoku skolu ale zatail este do knich nepozeram ani sa mi nechce. Inak dnes ma pustil manzelik ku PC- diky azurmanka dali ste mu pracu 😀 😀 co porabate?

sbosorka
25. jan 2009

Niki no mohla som radšej spomenúť milión 😉 😎 😀

sbosorka
25. jan 2009

A kam by si chcela ísť na výšku ty?

niki29
25. jan 2009

🙂 Ja rozmyslam o elementarnej a predskolskej pedagogike ale neviem, potom este socialna praca uvidim este mam par dni na rozmyslenie . Ako sa ma ? inak zajtra ma meniny takze vsetko naj jej prajeme

sbosorka
25. jan 2009

Som myslela, že skôr na niečo čo sa týka ošetrovateľstva a tak či to ťa veľmi neláka?

niki29
25. jan 2009

aj nad tym premyslam no neviem skor tu pedagogiku uvidim

sbosorka
25. jan 2009

Tamarke včera aj dnes trvalo skoro hodinu kým zaspala..inokedy spí do 5 minút...dúfam, že jej nezačína zase nejaké zlé spánkové obdobie, lebo hodinku vyspevovať pesničky je dosť namáhavé 😀 😝

cherry01
25. jan 2009

sbosorka..nové fotky...boli sme vonku

sbosorka
25. jan 2009

Super...ako bolo? aj počasie vám fajn vyšlo....každý vás zastavoval a nakúkal do kočíka???

niki29
25. jan 2009

ahoj cherry tak co ako poslucha dvojicky da sa to zvladnut inak deticky su krasne.

azurmanka
25. jan 2009

Ale ,ale Nika co Ty u???Cherry ,takze ste si boli uzit slniecka? 😉

No SBOSORKA MALY NEMA HORUCKY,LEN SOPLI A POKASLIAVA,TAK SNAD TO NEBUDE NIC VAZNE ☹
Posielam Vam link,na lacne smshttp://www.mojmobilweb.sk/najlacnejsie-sms/

azurmanka
25. jan 2009

To je haluz,nie?

sbosorka
25. jan 2009

Azurmanka sú nejak tie sms časovo obmedzené dokedy ich máš predplatené, napr. na 1 mesiac? a máš to odskúšané?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre