• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

7. decembra 2016 
no ja tu len tak pisem..... pozeram este tie skoly no neviem co z toho bude- :slight_smile:
25. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz so sa tam zaregistrovala a naozaj to funguje a nepisu o casovom obmedzeni.Ale za tie prachy sa to oplati podla mna vyskusat,no nie?0,33Sk za sms,podla mna velmi dobre a skusobnych je 10sms.A dorucene su hned.
25. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa skúsim aj ja zaregistrovať...dnes som poslala asi 5 sms, takže to využijem :grinning:
25. jan 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja veru :wink: Dobru kocky,uz tu je Emmuska s nami po dvoch prebudeniach a placi skoncila opat s nami v pbyvack ea a to spi od osmej :unamused: Nebudem ju rusit klepotanim na klavesnici,papa
25. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj ja pojdem asi spat neako ma to lomi- takze kocky dobru :wink:
25. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa pekne vyspinkajte, nech máte zajtra viac energie :wink: :grinning: ...dobrú nôcku
25. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocicky tak co vyspinkane do ruzova? my aj celkom hej - mala spala dobre az na to ze o 2 hod. pytala mlieko ale to v pohode. Azurmanka ako je Markovi lepsie ?
26. jan 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...niki aj ty si sem kukla tak skoro ráno :wink:
My sme mali fajn noc...až na také 2 malinké prebudenia, asi zlé sníčky a manželove pochrapkávanie...takže normál.
Čo máte dnes v pláne??? Ja musím dnes na daňový úrad :unamused: .
26. jan 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som si zapla pocitac hned ako sme vstavali- je to asi droga- predtym som to nikdy nerobila :grinning: :grinning: este neviem co budeme robit zatial nemame nijaky program. Takze mas vybavovacky tak vela stastia :slight_smile:
26. jan 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež zapínam pc hneď keď vstaneme, ale u mňa to je už každodenná rutina. :grinning:
Idem si dať dobrú kávičku :wink:
26. jan 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko sa praje ,tak sbosorka davame kavu spolu.Aj ja som si konecne sadla.Vsetci naranajkovani,caj zaliaty,cumle prevarene a ide sa kavickovat.Len dokedy mi to Marco dovoli uvidime :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My noc v pohode,len maly mal vela soplkov a vysavac zapinat v noci to asi nie je dobry napad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Boli sme hore asi 4x.
26. jan 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na danovy ides aj s malou?
26. jan 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už odušu úradujem...a káva mi chladne a raňajky som si ešte nespapala. Mala som tu jedného klienta, ktorý je takýýý nechápavýýý...no hrúza.
Azurmanka ja by som na tvojom mieste aj v noci ten vysávač zapla...veď možno by stačilo raz mu v noci poriadne odsať a tých pár minút by susedia vydržali. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aj Emmušku si ešte nechala doma??
Pred daňovým mi malú postráži ocko, on si ide do mesta vybavavovať internet, tak mi to prišlo vhod.
26. jan 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super!!!No vies nejde tak ani o susedov,ale o malu Emmusku,som rada,ked ona vobec chvilku v pohode spinka a robit jej este stresy s vysavacom... :astonished: Ona ma v noci cudne nalady.
Nechala som ju este doma,lebo este pokasliava a sopli :confounded: Idem s nimi este ku lekarovi dnes,ale neviem ci mam ist s kocikom,lebo ten vzduch je predsa len chladny,asi si zavolam taxik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No škoda, že nešóféruješ :pensive: :grinning: ... teraz by sa ti to hodilo, ale vonku je cekom príjemne, také 4 stupne.
26. jan 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru,veru,ale aj tak nemam auto,lebo manzel na svojom sluzobnom odisiel do Kosic a svikra na svojom je tiez niekde.tAKZE AJ TAK.....
26. jan 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo vlastne robí Tvoj manželík??
Dnes Tamarka nemá svoj deň...taká je nejaká podráždená, dúfam, že nebude chorá. A stále dookola jej musím púšťať videá na mobile..už ich viem naspamäť :angry:
26. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby no vy ste sa rozbehli :slight_smile:
Azurmanka...no v Blave je vacsi vyber ale vecicky su tu strasne drahe....a kupil velmi pekne veci :slight_smile: :slight_smile: Aspon mne sa strasne pacili...Ale tak vkus ma dobry :grinning: :grinning: :grinning: Sak ma mna :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky - tak mala najedena ja takisto takze somsi zapla PC nachvilu/fakt asi zavislost / mala sa teraz hra tak co sbosorka vybali si vsetko co si chcela? Inak nasa Nika pozera videa na mobile aj 50 x za den - chvalabohu nie na mojom ale manzelovom takze super :grinning:
26. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, všetko vybavené, teraz som sa vrátila z vonku, takže už máme za sebou aj prechádzku. Len škoda, že zaspala v kočíku, lebo keď spinká doma, tak si aspoň stihnem niečo porobiť.
Dnes ešte asi skočíme kuknúť svokru, už keď ona nepríde :angry: .
Vevusiatko to je dobré, že priateľ má vkus, malá bude fešanda :grinning: :wink:
26. jan 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sbosorka veru uz sa tesim na jar :slight_smile:) teraz je chudatko stale zababusena :grinning:
26. jan 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
sbosorka, Tamarke prajeme vsetko najlepsie ku krasnym meninam :wink:
26. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem nika aj za Tamarku :wink: . Čo máš nového??
26. jan 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je anio som nevedela ze ma TAMARKA meninky ...tak vsetko naj hlavne nech ste zdravy...Co chystate oslavu??? Aj vy mate meniny a narodeniny hned pri sebe :slight_smile:
26. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak zajtra ideme do KE asi na tyzden.Prave som prisla z mesta.Nakoniec som si kupila knihy na pripravu pre maturantov.Dala som skoro 450sk za biologiu a nauku o spolocnosti.Tak to hadam bude stacit.Z tej filozofie mi stoja vlasy hore dupkom :slight_smile: Drzte sa.
26. jan 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sbosorka som Ta videla tu kusok od nasej bytovky okolo 12,20.Ja som sa viezla v taxiku prave od lekara.A ja ze sa stretneme,ale Ty si tam asi zahla do ulicky.

Takze obaja su len prechladnuti,tak snad nam to uz konecne prejde,lebo maly chrci nenormalne.
A bolo t tam o drzku,vekla deti,chaos,mala bola nervozna,lebo sme hodinu cakali,takze des!!!!!!!

Mala mi popisalas fixkou na dvd celeu klavesnicu a neviem s cim mi to pojde dolu :angry: :angry: :angry: :angry:

Tamarke prajeme vsetko len to najlepsi k meninkam,aby nam rastla do krasy,vela,vela zdravicka,lebo bez toho to nejde a a nech robi radost rodicom.Posielame pusinky na obe licka cmukcky-cmuk :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Robia nam strechu,tak je tu paradny rachot,maly mi zaspal,tak som zvedava,kedy ho zobudia :angry: :angry: :angry: :angry:
26. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Azurmanka mne ma mala sopliky uz od narodenia od kedy sme prisli z porodnice a stale ju to drzi... :frowning2:
26. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vevus to mas prvdu s tymi cenami,ale mne sa dost osvedcilo,ze v ba vo vypredajoch sa da paradne nakupovat,C&A H&M ,vlastne teray to uy mame aj v Ke,.

Takye mala bude paradnica,to je uzasne,ked sa tak dievcatko nafinti do satociek,do vlasov sponky,achhhh.....to je take milucke....
26. jan 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To hej tieto znacky su super ani nemaju drahe az tak veci
No mne sa nepaci ked su dievcatka vycackane a v ruzovom...My sme aj preto chceli chlapceka :grinning: :grinning: :grinning:
Vacsinou ma take sportove veci ako mikiny rifle a tak :slight_smile: Aj ked minule som neodolala a kupila jej nadherne riflove saty :slight_smile:
26. jan 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vazne?Ja si zasa nemozem zvyknut na tie chlacenske farby,vsetko robia v takych tmavych farbach :confounded:
Ja som sa totalne vyzivala v dievcenskom oblecku :grinning:
26. jan 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok