Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

niki29
28. jan 2009

ahojte kocky - dnes som mala behaci den, najprv s malou na koznom, potom k Beshirovi kvoli tomu ze s malou treba na alergologiu - mala bola u Azurmanky - diky Mati takze dnes vobec nestiham . Nezradila som Vas ale akosi som nemala cas , pozeram aj panelak takze kocky pekny vecer- dufam ze deticky uz spia. 🙂

tinuska123
29. jan 2009

ahojky, čítam, že riešite stravu stále, mňa už to varenie a hlavne vymýšľanie,čo variť už vážne nebaví, keby mal manžel aspoň stravu v robote, tak by to ušlo, ale on je doma, našťastie zje všetko aj keď nemá mäso, tak v pohode
chery držím palce, je to dosť nepríjemné,nech všetko dobre dopadne. A čo jej drobci?

azurmanka
29. jan 2009

Dobre ranko dievcata....ako sa citis Sbosorka?Cherry mi je velmi luto,chudatko... co deti?Ona kojila,nie?Ak s nou bdes volst,ze ju pozdravujeme a silno 5drzime prsteky,nech vsetko dobre dopadne.

azurmanka
29. jan 2009

Ahoj Tinka,co amte nove?

tinuska123
29. jan 2009

Chytám už nervy, dnes som mu na desiatu išla dať Hipku- marhuľovú /keďže jablká a banány- nišť- vyše týždňa/, dostala som do neho jednu lyžičku. Pomóóóc. S tým jeho jedením je to hrozné, to mám za trest. Vraj som bola taká istá. Dcéra mi zjedla všetky gebuziny, tak som si to ani nevedela vážiť, keď díte pekne papá. Včera sme s mužíkom obzerali autosedačky, on na nete, ja som varila a žehlila a stále pribehovala kuknúť. Ale ešte stále sa nevieme rozhodnúť, či toľko zainvestovať / sú to dobré pálky na tie poriadne sedačky/. Azurmanka si si nechala tú unibaby, či si ju vrátila? Celkom sa nám pozdávala Maxi Cosi do 18kg.
Na druhej strane drobec celkom dobre spí v noci, bol iba dvakrát hore- tak aspoň dačo. Na mňa asi dačo lezie, kus ma škrabe v hrdle,dúfam, že to Oliver neschytá.Vonku sa mi to nepáči s tým vetrom, už chcem leto. Alebo aspoň jar. Juj taká som nejaká nedobrá, depresívna.

vevusiatko
29. jan 2009

Ahojte 🙂 ako sa dari???

sbosorka
29. jan 2009

Ahojte ženičky...kde ste všetky??? My sme mali výpadok internetu..už som bola zúúúúfaláá.
Práve som zbaštila jeden medový krémeš, ktorý doniesol ocko pre Tamarku na narodeniny, škoda, že ona to ešte nemôže...ale trošku z cesta som jej dala ochutnať. 😀
Oliverko tak máličko papá?? Ale možno sa len rozbieha 😉
Vevusiatko už si pobalená do Rv?

tinuska123
29. jan 2009

Krémešík mňam. Nič som dnes neporobila, je to so mnou zúfalé. 😠

gianni
29. jan 2009

ahojte
no to je počasie,dnes asi vonku nepôjdeme,i ked som bola aj včera v tom vetre aspoň na hodinku,ale dnes som malého uspala tak že som ho dala do vaničky od kočíka trochu pohojdala a zaspal,teraz pijem kávu,trochu na nete,prádlo sa perie,navarené mám,tak hádam malý dačo trochu pospí bo doma sa mu velmi nechce,
mne malý papá dobre,dnes už mal zemiak s brokolicou a trošku mrkvy,neviem kolko mu mám toho dávať,aby nebolo zase veľa,
ináč na stretko do RV by som samozrejme išla,i ked do RV chodím velmi málo a ešte stále kojím ,dlhšie ako 3-4 hod.mi nevydrží tak neviem,možno ked už bude lepšie počasie

vevusiatko
29. jan 2009

sbosorka ale nejsom vysedavam tu jak krava od rana 😀 😀 A zajtra ideme az okolo druhej tak pobalim az vtedy 😀 😀 aj tak sa mi neoplati lebo vecer malu este musim kupat a tak 🙂

sbosorka
29. jan 2009

😀 jasné..máš čas aj zajtra
Ja som zjedla už aj gaštanový rez 😔 a už som presladená až po uši 😅
Gianni ja som malej dávala stále tak od oka...a ona je dobrá papkáčka, takže s tým nebol žiaden problém. Teraz už keď má dosť tak spraví eee, no je to len málokedy čo má dosť 😝 😀
Ja dúfam, že už budúci týždeň sa ukáže aj slniečko, lebo v takej zime sa prechádzať bŕŕŕŕŕŕ. Zajtra idem k zubárke, už teraz začínam stresovať.

vevusiatko
29. jan 2009

Sa stavim ze pat minut pred odchodom budem kricat po chlapovi ze co mam kde 😀 😀 😀
zase mi chute robis 🙂)
No to dufam aj ja ze uz budete mat teplo u nas je plno snehu ..Po dvoch rokoch mame sneh 🙂 Tamarka je taka velk jedacka??? to je dobre ked pojde do skolky moze bijavat chlapcov 😀 😀

sbosorka
29. jan 2009

Dúfam, že z toho vyrastie...snažím sa jej dávať veľa ovocia a zeleninky, keď už papá tak zdravé veci. Zatiaľ ešte sme nenašli nič také čo by jej nechutilo 😉

vevusiatko
29. jan 2009

Inak aj nasa je taka ona papa a pije vsetko umele mlieko akekolvek co sme dali to vypila a tiez neodmietne radsej ho vyvracia ked nevladze 😀 pije cajik aj vodu to je jedno hlavne ze jej tecie z flasky 😀 Ale nech pekne papa nech je baculka to je zlatucke 🙂

azurmanka
29. jan 2009

a zasa o jedle?????Sbosorka nerob chute!!!!Mnam aj chcem kremes.alebo radsej veternik....Teraz ked mam mrchu,tak by som pojedla vsetko sladke,co mi pridem pod ruku 😒 Je mi nenormalne zle a ze vraj po porode je to lepsie a menej bolestivejsie,no teda nemozem povedat 😠 😠 😠 😠
Svokor mi dnes tzobral malu,ma dovolenku,tak ma to dost potesilo,lebo je mi fakt na prd,uz som hviezdicky pred ocami farebne mala a to asi uz nie je velmi dobre 😖
Som este varit musela, a to sa mi fakt nexchcelo
😠
Tinuska ,drzim palce,nech Oliverkovi uz zacne chutit.....

No nas Marco s tym tiez nema problem a nedaj boze,ze vidi nas jest,vtedy mu dam aspon tie kukuricne nesolene chumky,lebo tie nervy v stolicke nestoja za to 😀 😝

azurmanka
29. jan 2009

to je najhorsie,ked nechce dietatko papat,ja som to zazila u Emmky,ale je to nenormalne trapenie pre rodica,uz som bola naozaj zufala.Ale clovek sa s tym po case nejak vysporiada,len u mna to trvalo dost dlho 😖
Vevus,ako idete autom,?
Sbosorka ako sa citite Ty a mala?

azurmanka
29. jan 2009

Nase krasnej,malickej Tamarke prajeme k jej 1.rociku vsetucko najlepsie,vela zdravicka,lasocky od vsetkych,ktori ju obklopuju,stasticko a nech jej dalsie krociky v zivote vedu len po spravnych cestach 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Posielame veeeeeela,vela pusiniek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sbosorka
29. jan 2009

Dnes mi je super...ja nemám vôbec bolesti a fakt, že pred pôrodom som mala. Ale s tým sladkým to máme rovnaké, no ešte ma tu na stole čaká tvarohový koláčik a jeden ananásový 😀 😀 😀 Dúfam, že som vám narobila ďalšie chúťky 😀 😝 chi. Ale som už ozaj plná, aj keď oči by jedli.
Aj Tamarke je dnes super, teda má dobrú náladu a teraz pekne spinká môj pokladík. O pol tretej to bude presne rok, čo sa narodila...taak rýchlo to utieklo.
Azurmanka ešteže ten svokor ti s malou pomohol keď sa tak zle cítiš..mala si aj na varenie kašlať a trošku si oddýchnuť.

sbosorka
29. jan 2009

Ja idem variť len teraz, idem ukuchtiť čínske kuracie cecíky 😉 . Včera Ondrej taak rýchlo zjedol tie cestoviny, že som mu ani nestihla povedať, že je tam baklažán 😀 . Neviem, či by to inak zjedol, tak sme sa dohodli, že môžem uvariť čokoľvek, len mu nemám hovoriť čo všetko v tom je 😉 .

vevusiatko
29. jan 2009

azurmanka ano autom ideme...A tamarke vsetko najlepsie prajeme

azurmanka
29. jan 2009

hehe,ale som arda,ze chutila,moj manzelik to ma strasne rad.My celkovo obaja oblubujeme taliansku kuchynu a dost aj take jedla varim.Sboroka Ty si kde kuipila malej prve boticky?

sbosorka
29. jan 2009

Myslíš papučky na bežkanie do chodítka?? Lebo iné zatiaľ ani nenosí a kúpila som ich v obuve na tej strane kde je radnica a jedny aj vo veľkej obuve. Klasické kožené som jej kúpila cez net, ale tie mala zatiaľ asi len 2 krát.

azurmanka
29. jan 2009

cez net?A to si ako odhadla?Ja chcem ist dnes malemu kupit.Emmuske som tie uplne prve kupila v Piestanoch,take krasn cervene.Ale tu co som pozerala,tak maju len tie otrasne komunisticke 😖
Ale tam vedla pirosky maju jedny pekne,ale stohja az 780,-Dost,ale co uz...

azurmanka
29. jan 2009

ale,ale ,nejak je tu mrtvo,kde ste kto???

vevusiatko
29. jan 2009

azurmanka tu som bola som v sprche a dala som veci prat klasicky ma to napadlo az teraz..ale tak snad vyschne do vecera 😀

sbosorka
29. jan 2009

no 780,- my máme len tie komunistické, čo už keď výber v Rv nic moc...
Tie cez net sú 19-ky a teraz sú jej skoro akurát a veľmi sa mi páčili. Kúpila som ich na mma aj s bločkom.

sbosorka
29. jan 2009

Jedny papučky som kúpila aj v Deichmane, ale podrážka sa šmýka po podlahe, takže tie sú na nič.

azurmanka
29. jan 2009

No ved ja som bola v deichmane a tam maju vsetko bez klenby vystuzenej a to nechcem...A na nete si kupila uplne ciso nove?kde na MBB?a CENA AK NEVADI?

sbosorka
29. jan 2009

Nie neboli čisto nové, mamička vraj zle odhadla veľkosť, ale vyzerali úplne jak nové a vydražila som ich za 300,- a pritom bloček ako som potom pozerala bol na 1395,- a sú značky Ciciban.

azurmanka
29. jan 2009

Ozaj a Tebe uz Tamarka chodi sama?Hehe Vevusiatko presne viem o scom pises,aj ja som taky polepetko 😀 😀 😀 😀 vsetko na poslednu cvilu...
Inak sa tesim,ze sa vsetky stretneme.... 😉 Ja som prave dozehlila,to je ina pomoc,ked mi svokrovci zobrali malu....maly hajka a normalne mi vsetko ide tak od ruky 😀 😝

Typicka Roznava,obuv na namesti a zatvaraju ju o 16, 00,to uz fakt nepochopim 😠 😠 😠 😠 Som myslela,ze sa mi maly zobudi a pojdeme s muzickom kupit,ale smola..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre