Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

sbosorka
29. jan 2009

Sama ešte nechodí, ani za rúčky teraz nechce..len po štyroch a všade sa stavia.
Tá obuv vedľa cukrárni je dokonca v sobotu zatvorená no ale to je Rožňava.

azurmanka
29. jan 2009

hehe,veru,veru....co robis sbosorka?

sbosorka
29. jan 2009

staviam si kocky s Tamarkou 😝 ...ale tá ničiteľka všetku moju snahu ruší 😀 O chvíľu príde tatino domov, a ideme na jednu návštevu a potom na nákup. Chladnička začína zívať prázdnotou.

sbosorka
29. jan 2009

A Vy? Marco ešte spinká??

vevusiatko
29. jan 2009

azurmanka keby len popletena som Uz davam treti krat prat ja neviem co ma to nenepadlo skor 😀
Azurmanka no tak Roznava necakaj ze ti otvoria vsetko do 22:00

azurmanka
29. jan 2009

No tak sme nakoniec kupili botickya uz v nich chodi o dusu(jasneze v ramci jeho moznosti) 😉
Boli sme u svokrovcov a teraz cakame na moju maminu,dnes kunam pricestuje o 19,20,tak sa teasiiiiiiim.. 🙂

azurmanka
29. jan 2009

dievcata ,tak ja sa pre dnesok lucim.Uz je tu mamina,papa a pekny vecer 😉

azurmanka
29. jan 2009

Vevus stastnu cestu 😉

sbosorka
30. jan 2009

Ahojte žienky...ja som sa taaak dobre vyspala. Odspala som včera na gauči o deviatej, lebo mi drahý obsadil pc. To už sa dlho nestalo, že som tak skoro išla spať.
Jooj..dnes tá zubárka...myslite na mňa ☹ .
Azurmanka sa nám asi tento víkend venovať nebude, bude si užívať maminku 😉 😀

niki29
30. jan 2009

ahojte kocenky tak co ako sa mame ? my sme boli vcera s malou na kardiologii- revala tam o dusu najprv bola hrdinka potom to nejako prislo a zacala revat. Inak my sme sa tiez dobre vyspali - ved Nika spava celkom dobre. Poobede sme boli na juhu na navsteve u kamosky a vecer som uz nesla na pocitac sa mi vobec nechcelo. Inak Tamarke k jej rociku vsetko len to najlepsie prajeme 🙂 Azurmanka ake topanocky sme kupili malemu tie co si mi spominala? zajtra budeme sami moj drahy ma sluzbu takze uvidime aky si urobime program. Mna tiez caka zubarka vo februári po minulo rocnej skusenosti by som tam najradsej ani nesla. Ale nepisem aby si sa nebala sbosorka. ☹

azurmanka
30. jan 2009

Dobre ranko dievcaata,tak sbosorka drzim palce.
Nika ano,tie,ktore som chcela,tie Sante

vevusiatko
30. jan 2009

ahoj baby..Tak mi dnes cestuje,...Samozrejme este nemam pobalene...rano som bola dajake papiere vybavit na urade prace a tak vsetko na poslednu chvilkua aj teraz tu sedim namiesto balenia tak sa majte paaaa

sbosorka
30. jan 2009

čaute..no neverila by som že to poviem, ale u zubárky bolo dobre..ešte jeden mini kaz a mám na dúfam aspoň 2 roky pokoj
Cestou som sa zastavila aj v KIK a zase som neodolala..kúpila som jej rifľové šatočky a jednu súpravku tuniku s legínkami...keby sa tam dalo platiť aj stravenkami tak nakúpim aj viac 😀

susanka28
30. jan 2009

ahoje zienky-som milo prekvapená ze v RV-nieco take jesto-som mamina 6tv-ho drobca-Gabka-prave spinka -a ja mam trosku cas-dufam ze si budem moct s vami pokecat-

janakat
30. jan 2009

Ahojky babenky môžem sa pridať pochádzam z čučmy a som asi najstaršia z vás mám 30 rokov 12 ročného syna Miška a skoro 3 ročnú Dominiku. Ako vidím som asi najstaršia 😒 😒 😒

susanka28
30. jan 2009

ahoj janka tak to si ja som asi najstarsia mam 32-ale to nevadi-hlavne aby sme sa citili mlado 😀

janakat
30. jan 2009

Ahojky susanka a ty si skade ? Ja sa ináč cítim na osemnásť to len ten rodný list my znepríjemňuje život 🙂 😝 😝 😝 😝

sbosorka
30. jan 2009

Ahojte žienky...vítam Vás medzi nami 😉
Nám na veku nezáleží 😀 Kde bývate?? Priamo v Rv?

janakat
30. jan 2009

nebývam priamo v RV asi 6 km od Rožňavy v Čučme to je taký zapadákov ale dá sa tu prežiť 😀 😀 😀

sbosorka
30. jan 2009

Poznám aj horší zapadákov napr. Brdárka 😀 . Do Čučmy chodí môj manželík raz ročne na šachový turnaj 😉 .
Som rada, že tu riadne ožíva tá naša Rožňava 😀

susanka28
30. jan 2009

tak Jani ja som s Rv-a tiez sa citim tak na 18-len pri tomto mojom drobcovi si uvedomujem ze starnem

niki29
30. jan 2009

ahojte kocky - vitajte Janakat a Susanka 28 ja som sa tiez pridala len pred 2 tyzdnami. Tak obed uz mate uvareny ? my este nieco dovarame mala zas robi potopu v kupelke to jej umyvanie ruk dokazala by sa umyvat cely den- potom tam je vsetko mokre a prezliekam ju aj x razy za den. Tak co azurmanka uzivas si s maminou? pozdravuj ju odomna. boli sme trochu vonku este sa chystame aj poobede tak uvidime aka bude Nika 😀

nika_ke
30. jan 2009

ahojte kocky,

sboskorka, vcera som nestihla, tak dodatocne prajeme Tamarke vsetko len najlepsie k prvemu rociku, hlavne vela zdravicka 🙂 a nech ju mamka pocuva 😀

janakat, susanka, aj ja som stara paka, taha mi na 31 😒
moj dedo pochadza z cucmy 🙂 mame tam nejaku vzdialenu rodinu

nika_ke
30. jan 2009

vevusiatko, stastnu cestu, ale asi ste uz aj vyrazili

susanka28
30. jan 2009

ahoj Niki-mi sme sa tiez teraz vrtili sz prechadzky-bolo fajn mali mi hajal -ale trosku fukal ten vetrik-uz sa neviem dockat kedy bude teplucko-ta tvoja mal je teda sidlo,ak ti robi potopu v kupelke-uvidim aky bude ten moj drobec -teraz ma len 6tv-takze len papa a spinka

gianni
30. jan 2009

ahojte a pekne vítam susanku28 a janakat,vidím že baby v rokoch 😀 tu začínajú prevládať ,ja budem mať 32 v lete,hm ten čas letí,no nič idem malého kúpať ,možno sa večer dostanem k pc,zatiaľ sa majte

azurmanka
30. jan 2009

dobry vecer dievcata 😉 Vidim,ze sa nam to tu krasne rozrasta a ja sa z toho veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi tesim 😉 😉 😉 😉
Srdecne Vas vitam babenky.Ste sa dohodli,ze ste sa tak razom prihlasili????? 😀 😀 😀 😀
Nas Marco uz buva,babka uspava Emmku a ja idem rychlo spratat,lebo pred chvilou odisla navsteva a nasa Emmuska to je ako tornado 😀 😀 😀 😀 😀
Tak krasny vecer prajem 😉

sbosorka
30. jan 2009

Ahojte žienky..tak návštevu manželíkovej rodiny máme za sebou...to bolo niečo 😲 ...bordel, hluk, ale po 2 pohároch vína mi už bolo jedno keď sa synovci začali ohadzovať loptičkami.
Emmka oslavuje dnes meninky?? Ak áno, tak všetko naj naj naj jej prajeme 😉 .
Azurmanka užívaš si prítomnosť maminky?? a ako dlho zostane? Idem aj ja poupratovať, znova povysávať a umyť podlahy a potom si vyložiť nohy a kľudne sledovať Panelák.

azurmanka
30. jan 2009

Jeeej,Emmuska Vam velmi pekne dakuje Sbosorka a posiela Vam pusinku 😵 A to uz predpokladam,ze Panelak si pozries iba v archive,alebo to chces stihnut 😀
Takze site super zvladli pslavu a hor sa na druhu,zajtrajsiu 😉 Aj si robila nejake specialne menu?

No veru pritomnost maminky si uzivam naplno,to je super,ked je tu a zasa budem velmi smutna,ked nam uz v nedelu odide....Aj Emmuska sanevie nabazit babky...
Sme boli dnes na prechadzke v meste,ale bez Marca,lebo on je este stale chory.Som s nim dnes bola u lekara pre istotu pred vikendom,aj mu chcel uz dat ATB,ale potom podla CRP v krvi sa rozhodol,ze este pockame,takze super,snad to zvladne bez Atb... 😖

azurmanka
30. jan 2009

Sbosorka takze my sme tu najmladsie,ked sa dobre pozeram,nie???? 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre