Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

sbosorka
4. feb 2009

Dobré ránko babenky... 😉

Chudatko Nikuška...veď to by zmohlo aj dospelého, no máš to teraz riadne na figu. Snád už nebude mať teploty a začne sa jej to zlepšovať. Bola si s ňou aj u lekára?? A papá Ti niečo?? Veď už musí byť z toho riadne vysilená.

My sme mali celkom fajn noc, len Tamči bola nejaká nekľudná, často sa prevaľovala a mrmčala. Ráno začala kýchať tak neviem...dúfam, že na ňu nič nelezie.

Včera všetky horúce veci pomohli 😉 a našťastie mi nič nie je. Ondrej, keď ma uvidel aká som mokrá, hneď že či som normálna v takom počasí sa prechádzať 😀 😀 😀 .

niki29
4. feb 2009

u lekara sme boli vcera vravel ze je to len viroza crevna no neviem mam pocit ze ju boli aj v krku je len suchy rohlik , ryzu, a piskoty tak dohromady nic, hrdlo ma cervene a tazko sa jej prelikuje takze asi to bude aj hrdlo- zajtra idem s nou zasa ku lekarovi uvidim

azurmanka
4. feb 2009

No teda Nika,chuda mala.... 😢 ☹

No my sme mali prisernu noc,maly bl hore kazdych 20 minut,ja uz som bola zufala....som totalne nevyspata a polamana.Celu noc spal s nami,lebo som nemala silu kazdu chvilocku ho brat a potom davat naspat.Ja neviem ci je to zubami,alebo cim.A Emmka zasa kaslala v noci,aj ked nie velmi,ale predsa,tak snad nieco na nu opat nelezie,lebo uz davam vypoved z materskej.....
Toto uz fakt nie je normalne s tym spankom,druhe deti prespia celu noc a tieto moje dve ani jednu jedinu noc,keby aspon pol noci,ale ani to 😠 😠 😎
Hehe Stani vcera sme sa vazne prechadzali ako svihle,ela nebolo nam dobre?????? 😀 😀 😀 😀
j dnes asi pojdem poobede.Teraz idem varit na chatu,lebo doteraz som nic nespravila,maly bol total nekludny,musela som sa s nim hrat.

Co porabate?

tinuska123
4. feb 2009

ajeje, väčšina sa asi moc nevyspala, až na pár výnimiek... my sme mali večer brutál, s malým nebolo reči, nič mu nebolo dobré, zaspal o 7.20, potom sa v kuse budil s plačom, v noci furt hore, ale ráno potiahol do pol siedmej. Aj dosť soplil, doobeda dosť kýchal, ale sa aspoň vykakal, čo sa mu včera nepodarilo. Počko otrasné, chcelo by to niečo pozitívne, ale neviem čo 😒 ☹
Susanka, len pekne koj ďalej, údajne niečo také ako slabé mliečko neexistuje, niektoré bábätká priberajú viac, niektoré menej, mliečko sa mení aj vekom bábätka, skrátka sa mu prispôsobuje a hlavne ten režim dodržiavaj pre kojace maminy. 🙂
Nikuš, nezávidím Vám, ani si neviem predstaviť, že mal byť malý taký chorý, stále byť v strehu, také teploty nie sú žiadna sranda, ale čo by mamky neobetovali pre svoje deti. S tou chatou máte asi fakt smolu.
Azurmanka, bosorka - prechádzka v daždi- čo romantickejšie si môžete priať?! 😀 😝
Idem dačo robiť, lebo poobede máme poradňu, tak aby sme stíhali sa aj najesť.

sbosorka
4. feb 2009

😝 Tak to potom moje sťažnosti na zlú noc sú nič oproti tomuto. Včera som dokonca išla spať už o desiatej 😕 takže som vyspinkaná až až. No dnes už musím v noci makať, lebo inak sa zbláznim z toľkých papierov.

Dnes Tamči nemá svoj deň...od rána nerváči...najprv preto, že nevie posunúť taburetku, potom nevedela otvoriť šuplík..no otras...to je iná nerváčka.

Mati šupni na materskú manžela 😀 😀 😀 nech si trošku užije. Čo dobré ideš variť??

azurmanka
4. feb 2009

Tinus tak nejak to a u nas vecer a v noci vyzeralo.Vecer zaspal a o pol hodku zasa hore a toto opakoval az do rana a niektore intervaly boli aj kratsie.... 😠 😠 😠 😠
Teraz sa mi zobudil po ani nie hodke,tak som ho este uhahala v kociku,tak snad este trosku pospinka.

Ejha Mati,maly sopli?????Tak snad to nebude nic vazne,ja uz ked pocujem slovicko kasel,sopel,normalne zimomriavky po tele a strach,ze co z toho bude a to nie len pri mojich detoch. 😖 😖

Sbosorka takze mala sa nervuje?To aj toto pocko robi,ja uz chcem jar,letoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

No robim cestovinkovy salatik a rezne kuracie ku zajtrajsiemu obedu .Ja nezvyknem vela robit smazene jedla a tento tyzden uz 2x,normalne prehresok 😲 😝 😕 😨

sbosorka
4. feb 2009

Práve som Taminke dala ochutnať mesiačik pomaranča...skoro mi zjedla aj prsty 😕 no bral jej riadne, ale čo jej nechutí chi 😀 😝 . O chvíľu pôjde aj ona hajať, aby som si stihla niečo porobkať.

2x za týždeň??? Ja som naposledy robila vyprážané na Vianoce 😀 . Dnes bude rybka s brokolicou a zemiačkami. Všetci sa prispôsobujeme Tamarke s papaním 😉

Zajta ideme do Kiki a možno už kúpime aj postele 😀 a nejaký koberec do detskej a príde aj segra s frajerom. Už sme sa dohodli, že v sobotu vyrážame von 😉 aspoň na 2, 3 hodky..sa tešííííííííííím.

tinuska123
4. feb 2009

My sme mali rezne v nedeľu aj pondelok, k tomu zemiakový šalát - som dostala chuť. Dnes vyťahujem z mrazničky pirohy- ňami, ňam. Svokra urobila aj do zásoby. No s tým soplom, dúfam, že to nebude nič vážne. Tebe Mati sa nečudujem že už sa ježíš pri týchto slovách, na Tvojom mieste som zježená stále. Zdá sa mi, že sa nervujú všetky deti a kus aj mamy, asi fakt počko.

azurmanka
4. feb 2009

Baby poradte ,ake jedlo sa este hodi na chatu,take co by som trebars doma predpripravila,lebo tam teda pri hrncoch nemienim stat....
Baby ale maly je dnes uplne ze cisty plac a mrnkanie e jedy,20min.som ho uspavala v kociku a on sa zobudil po 10 minutach 😠 😠 😠 A teraz nechce nic,proste sa chce asi vyzurit....
Mati nezabudni napisat nove spravy z poradne,ako ste dopadli.A pojdete aj von?

Aku postel nakoniec kupujete Stani?

cherry01
4. feb 2009

AZURMANKA, rezne 😀

cherry01
4. feb 2009

že ja som včera pochválila Tomiho.... a na dnes ráno vystrájal každú 2,5 hodinku...skoro ma urvalo. Ešteže sa manžel zľutoval..a ked mi zobral z rúk, tak začala ričať slečna Kristínka 😖 to je čaro dvojičiek - vzala som ju na ruky, prebalila - a ona sa na mna usmieva od ucha k uchu...no dá sa na nich hnevať ???? 🙂 🙂 🙂

sbosorka
4. feb 2009

Mati napadli ma fašírky, ale to je zase vyprážané. Alebo daj nejaké mäso do pácu a potom už len tam hodíš na panvicu...a to zvládne aj chlap.
My keď ideme na chatu tak väčšinou sa griluje a varí sa guláš a to majú na starosti chlapy.
Tamči mi zaspala konečne 😉 ...ale už sa jej trošku vylepšila nálada 😀. Snáď potiahne aspoň 2 hodiny (som ale naivná čo?? 😀 )

No majú v Kike takú podobnú posteľ ako som našla ten obrázok na nete...hodím foto do albumu. Keďže môjmu drahému sa nechce behať za stolármi, tak toto bude asi jednoduchšie.

Tinuša no svokra má plusové body. Pirohy by som si dala aj ja no mne sa s tým nechce babrať.

cherry01
4. feb 2009

dnes máme 2 mesiace 🤐 🤐

sbosorka
4. feb 2009

Cherry gratulujeme 🙂 cmuky obom

Tie deti sú potvorky... to snáď vytušia, že ich chválime...len čo som odoslala odpoveď už sa Tamča ozvala. Len jej vypadol dudlík, takže odfukuje ďalej. Jasné, že sa nedá na nich hnevať, keď pozrú tými očičkami 😕

susanka28
4. feb 2009

ahojte kocky-konecne trosku oddych-noc bola dobra-gako moj sa zobudil iba raz o2hej-napapal sa a hajal-rano sme vstavali o 7.30-papali sme ale nespinkali-potom k nam zavytala moja maminka aj svokor dorazil-takze nic som nesthla urobit-ked sa vytratili maly reval-tak sme sa napapali a skusila som snim ist von-dopadlo to hrozne-jedno kolecko okolo bloku a nazad lebo sa spustil leak-tak mi domka tazko zaspinkal-ja som sikovne postavila na obed-lebo nas tatino pride urcite hladny poobede-potom som sa konecne aj ja najedla-upratala-caka ma este zehlnie ale to az vecer-Azurmamnak dakujem za radu-tie homeopat.si kupim-a prajem Vam krasne chatovanie-Cherry-dufam ze dnesna noc budelepsia-aj ja som natom tak,ze ak nasho Gabka pochvalim dalsia noc ale aj den je na prd-inac vam gratulujem k 2mesiacom-nech ste zdravucicky-Azurmanka-inac byvam v Rv a pri muzeu na Safarikovej ulici

susanka28
4. feb 2009

baby ako tak poeram to svoje pimo same hrubky-tak mi to teda odpustite-inac som madarka -co samozrejme nie je ospravedlnenie-ten slovensky pravopis mi nikdy nesiel--no teda isiel s knizkou-pravidla slovenskeho pravopisu-tak este raz-prepacte a berte to s rezervou-dakujem

niki29
4. feb 2009

tak kocky pozeram ze je skarede pocasie takze sa vsetky asi fajn nudite. ja idem zehlit Veronika si podriemkava , trosku je lepsie ale onic moc. Volala som beshirovi ze co a ako tak mi povedal nech vydrzime este do zajtra s Biseptolom a ak budu teploty aj zajtra alebo v noci mame znova prist tak uvidime. Inak Susanka aj ja pisem ako keby som nevedela pisat a hlavne pravopis. Tak uvidime co bude aka bude mala .ahojte

sbosorka
4. feb 2009

Niki snáď už bude malej lepšie...keď som prečítala, že Biseptol tak sa mi zježili všetky chlpy na tele..som na neho totiž alergická...
Susi neboj, odpúšťame Ti to 😉 nejaké Vaše fotečky nenahodíš???

cherry01
4. feb 2009

Stanka, izbička bude krásna...je to drahé?

azurmanka
4. feb 2009

Hehe susi a takto na kavicku ku nam,ved my sme susedky 😀 😀 😀 😀 😀

sbosorka
4. feb 2009

Chi no tá Rožňava je ozaj malá...
Cherry zajtra Ti dám vedieť, že aké drahé to bude ☹ 😀 😀 😀

azurmanka
4. feb 2009

Super to bude Stanka,ale to idete kupit iba tu vrchnu postel?Lebo to asi tak skoro nevyuzijete,nie?Teda posudzujem podla nasej malej,ze ma 3 roky,ale samu by som ju este hore ani nahodou nenechala hajat.ALE VYZERA TO UZASNE.

😉

Som dala maleho hajat.Uz poobede bol lepsi,pekne sa hral a ja som si zatial varila.Mozno bol nejaky zly zatazovy stupen doobeda ,alebo co,ked vsetci boli taky mrzuti.... 😕
Spm chcela ist von,ale v takom dazdi sa mi teda nechcet sa plantat po meste.Idem pospratavat riady a konecne sa naobedovat.Packo zatim 😉

Nika mala mala este dnes teplotu?

azurmanka
4. feb 2009

Ides von Stani?

sbosorka
4. feb 2009

😀 😀 😀 No dnes von určite nejdem, dnes nechcem zmoknúť a navyše Taminka ešte spí 😉 .
Keď sa zobudí tak ideme papkať a potom už príde tatino.
Chceme kúpiť komplet postele len bez schodíkov, keďže vrch sa využívať zatiaľ nebude. Pozerám teraz na nete aj iný nábytok...musím si všetko poriadne pokukať aby som sa ubezpečila že idem dobre kúpiť 😀 😔 .

azurmanka
4. feb 2009

veru,veru,treba poriadne popozerat.Aj ja som minule pozerala,lebo chcem tiez,ved to som Ti spominala,ale nic som nenasla,co by ma zaujalo a bolo aj dobre vymyslene,co sa tyka uskladnovania veci... 😖

sbosorka
4. feb 2009

Na tejto stránke čo pozerám teraz je celkom fajn nábytok, dá sa aj nakombinovať ako chceš, len keď som si spočítala ako by to vyšlo v porovnaní s Kikou tak je to drahšie a navyše je to v Čechách tak neviem koľko by som zacvakala len na dopravu.
Jak som pozerala vstavané skrine tak to sú iné pálky.

sbosorka
4. feb 2009

Taminka už vstala...2,5h potiahla 😉 ...ideme papať

susanka28
4. feb 2009

azurmanka-ako to ze susedky???????????

cherry01
4. feb 2009

sbosorka, spýtaj sa Eriky, oni dali robiť vstavanú skrinu na mieru po celej dlzke v spalni - a myslím ze ich vyšla dobre

azurmanka
4. feb 2009

No ja byvam vedla poziarnikov 😉 ,tam kde je videopozicovna

Stanka super mala pospinkala 😉 Konecne som si spravila kavu a idem si 1x dnes sadnut vklude 😝 😝 😝 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre