Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

sbosorka
4. feb 2009

O chvíľku Ti už príde Emmuška domov, tak si tú chvíľku kľudu uži 😀 😉

sbosorka
4. feb 2009

Cherry a Erika už majú všetko v byte dokončené???

azurmanka
4. feb 2009

veru,veru,este hladas izbicky?

sbosorka
4. feb 2009

Už nie...som rozhodnutá pre Kiku...a robím si tiež kávičku..si mi narobila chúťky 😝
Inak vychádza Vám super počasie na tú chatu...to asi budete len dnu sedieť. 😒

azurmanka
4. feb 2009

Nestraaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No kolko som sedela?8 minut a uz je maly hore 😠

sbosorka
4. feb 2009

Marco usúdil, že Ti to bohato stačilo 😀
Máte v pláne aj nejakú turistiku alebo výlet počas chaty??

azurmanka
4. feb 2009

Tak uz aj Emmus je doma,koniec mojmu oddychu 😀
No chceli by sme sa sankovat vel,vela a tak sa po troske prejst.Len vsetko zalezi od pocka.S detmi ako Marco az tak vela mozosti v zinme nie je,takze....

sbosorka
4. feb 2009

Buď rada aj za tých 8 minút 😉
Neva, keď aj zlé počasie bude...veď budete na chate viacerí nejak deti zabavíte. Ale aspoň trošku vypadneš z domáceho stereotypu.

susanka28
4. feb 2009

aha-tak to naozaj je blizko mna-ja zasa nad poziarnikmi,priamo oproti muzeu-to sme fakt bizko-mol mali je s ocinom ale prave pocujem ze placka-tak ideme pomalickim sa okupkat napapat a uvidim ci budeme aj hajat

gianni
4. feb 2009

ahojte žienky
trochu niečo naťukám kýk ešte malý spinká,no večer sa mu iste zase nebude chcieť,včera sme mali návštevu tak pravdaže kým neodišli tak bol s nami hore akoby to tušil,skoro ráno sme boli na krv a potom sme dospávali do pol desiatej,ked si predstavím to ráno že budem musieť vstávať do roboty tak už teraz mám z toho mindráky,za chvílu príde aj drahý z práce,joj to vám nezávidím tie choré detičky to musí byť strašné ,my sme zatiaľ chorí našťastie neboli,dnes sme boli aj v tom nečase vonku,aspoň trošku na vzduchu,no už počujem auto,prišiel priateľ ,tak sa majte

niki29
4. feb 2009

cavte tak malej je trochu lepsie no na obed zase zvracala , inak nic nove . Bola pri nej susedka ja som bola v autoskole dufam ze zajtra bude trochu lepsia- aspon mala trochu radost tatik jej kupil k meninam chou. chou babu co rozprava tak chvilu sa hrala ale nemala ani moc chut.Teraz je bez teploty uvidime no poobede este mala . Dobru nocku. ☹

susanka28
4. feb 2009

ahoj Cherry-teraz som si pozerale fotky a vidim ze si mi akasi znama-nie si ty ahodou s Krasnej H. ?

susanka28
4. feb 2009

mile zienky-tak zase som sa preriekla ze ako bolo vcera faj-ze mali hajal atd....-no dnes mi to vynahradil-skoro nic nespal a ledva sme ho s tatinom uspali-uz sa mi zdalo ze nasmu ockovi prasknu nervi no statocne to vydrzal-tak neviem neviem aka bude noc-zelam kazdemu z nas aby sa nase deturence dobre vybuvali-prajem nam dobru nocku-papa zajtra

marcela.m
4. feb 2009

Ahojte,tak som v RV.Prisli sme v pondelok vecer.Ale nechcelo sa mi pisat a mala som aj co robit po navrate.Davali nam cez vikend novu dlazbu do chodby,kedze stara bola rozbita a od juna bolo aj nacase.Hlavne kvoli Kajke,aby sa na nej neporezala.Nastastie sa nic take za tych 8 mesiacov nestalo.Tak som sa hned v pondelok pustila do upratovania.Vsetko bolo od prachu,no hruza.Vcera manzel este vysparoval a dnes som upratovala znova.Poobede som utekala do mesta povybavovat si veci.Okrem ineho pooverovat,co potrebujem k prihlaske na VS a kupila som aj prihlasky.Tak poctivo vyplnujem.Normalne mam problem,tak kukam na nete co a ako.Tak dufam,ze vyplnim dobre.Kajku som prestala kojit,takze od 25.1.2009 nekojim.Hoci par krat mi schmatla didu,ked sa hrala,ale hned som jej ju zadrhla.
Ked sme boli v KE,bolo hrozne pocasie.A ten kosicky vietor...no fakt horor.Tak sme sedeli v byte.Len ja som si pochodila sama,co som chcela.V sobotu sme boli aj s nasimi v Hypernove,tak Kajka si to uzila na tom vlaciku,na tej helikoptere a hlavne na schodoch.Musela som s nou chodit hore dole.Pacilo sa jej vozit na nich.Akurat v pondelok bolo krasne,ale to sa nas vylet uz koncil.Kocik som ani nevytiahla.Len sme boli peso sa prejst,ked bolo krajsie.Tak zatial sa majte a dobru noc vsetkym.
A este manzelovi som kupila v sekaci za 0,75 centov mikinu do prace!To je 22sk.Povodne stala 90 sk,ale v piatok mali vsetko za 75 centov.Je to pri Zimnom stadione,na Zizkovej ulici,ked by to niekoho zaujimalo 🙂

susanka28
5. feb 2009

dobre ranko vospolok..tak ako ste spinkali...no unas sa to dalo-gabko vstal o 2.30 napapal sa a do 5tej nevieme preco plackal,potom smial sa..no proste strasne-ale nakoniec mi zaspal na hrudi-nas tatino je dnes ako....-nedavno sme vsali a teraz papame-tak som zvedava dokedy budeme hore-a este aj to pocasie-uz ma stve-ani na prechadzku-je to na hhhh---tak sa zatial majte krasne-papa

azurmanka
5. feb 2009

Dobre ranko dievcata,tak Susi perna noc 😖 My klasika v posteli s nami a prsnik kazdu chvilu,uz to ma pomaly namiesto dudky.Ale akonahle prejdu soliky uz aj prestavam kojit,lebo teraz uz na nom vidim,ze je vybabarany.Stale sa vecer napapal a zaspinkal sam a aj cez den mi zaspava sam vacsinou.A teraz sa vecer naje a ked je este culy,tak place v postielke a dozaduje sa prsnika,aby sa na nom ududlal a presne toto som nechcela dosiahnut,takze zaverecna.....
A pritom cez den vie,ze nedostane,tak ani nepyta.No nie su ti drobci vybabrani??????

No idem sa ja dobalit a fiju na chatu!!!!!
Len som zvedava,kolko si z nej uzijeme,lebo Emmka bola rano totalne zachripnuta a maly stagnuje na tej istej hladine.No nie je to na nervy?Emmka mi za cele 3 roky co bola doma bola chora mozno 4x a teraz vkuse 😠 😠 😠 😠 😠 😠

niki29
5. feb 2009

ahojte no my sme mali lepsiu noc- mala uz nema teplotu zase zacala soplit/super/ no ale zase nas s muzom prehana 😀 isiel do prace no volal mi ze skoro stale beha na zachod hahaa no u mna je to podobne takze asi to mame od malej /neviem/ uz mam nervy a tak dlho sme neboli chory az som sa z toho vytesovala. Pretoze mala do roka bola neskutocne vela krat chora aj potom stale sa nieco na nu lepilo ani neviem /radsej ani nechcem vediet/ kolko uz vyuzivala ATB. Susanka toto je tvoje prve dieta? My mame tiez len Niku aj by som chcela druhe ale ja mam urcite dovody preco sa bojim mat druhe dieta. Idem sa naranajkovat / nejake dietne / a uvidime co bude potom. S muzom sme si dali vecer vinko /óóó/ nieje u nás zvykom/ a posedeli sme.

sbosorka
5. feb 2009

dobré ránko babenky...my sme mali normál noc..kľudnú...akurát som dolámaná, lebo sa malá na mňa vkuse lepila...ale bolo to takéééé zlatééééé.

Nikus super, že sa konečne malá zotavuje...len škoda, že to preliezlo na vás 😅

Mati takže ideš Marca odstavíť?? Ja tu Taminke aj cez deň núkam prsník a nič..len sa mi na neho chichoce, takže presný opak...idem dnes kúpiť to Hami mliečko a budem jej dávať na raňajky.

Prajem Vás super zábavu na chate..ja mám na Dedinky len super spomienky, na strednej sme tam stále chodili na chatu Dunaj...aj my chýbajú tie časy ☹ 😀 však cherry??

niki29
5. feb 2009

cavko azurmanka tak co o ktorej idete ? taaaaak ti závidiiimmm , ja som tak strasne chcela ist ale neviem nevidim to ruzovo / nechcem aby sa nakazili tvoje deti hlavne maly - hnacky u neho su dost riziko/ pretoze ked sme to dostali aj mi tak neviem. ☹

azurmanka
5. feb 2009

Sbosorka maly keby mohol,tak by bol vkuse na prsniku.Ale neviem,pre mna je dolezite,ze som kojila tych 8 mesiacov a potom uz to aj tak nie je az take dolezite,akurat co dieta chyti amx.zyvislost a v sztarsom veku velmi trpi,ked sa odstavuje.Ale ja uz ani nemam vela mliecka,len na ten vecer a v noci uz ta toho vel anezostava.

sbosorka
5. feb 2009

No vidím, že väčšinou je ťažké deti odstaviť, tak som aj rada, že sa Tamči takto rozhodla sama 😀 . Však kojila som rok..to je dosť si myslím. Ona už objavila ako chutia jogurtíky a chlebík a všetko tak už mlieko nechce 😝

susanka28
5. feb 2009

tak azurmanka mate to narocne-aj unas to bolo zozaciatku presne tak,az kim som neprisla na to ze z prsnikom sa neuspokoji lebo to mliecko je malo-odkedy dokrmujem drobec spinka pekne cez noc-nebude ten tvoj drobec hladny?ze by mu prsnik nespacil???-zavidim vam tu Chatu-snaz sa ju uzit a hadam drobecek bude posluchat-
Mila Niki-ano tento nezmar malicky je nas jediny-dlho sme nanho cakali-ale je uz tu-mala som aj problemi s otehotnenim,takze som nesmierne rada ze sa nam to podarilo a ze je medzi nami-druhe neplanujeme-zatial-verim ze vam to druhe po ktorom tuzite-sa podari-a zdravicko ti to umozni- a drzim palce aby mala nebola chorucka-lebo ked dieta je chore boli to ja maminku-nevieme im pomouct a to je to najhorsie-tabletky tu bolest utisia ele mali drobci sa i tak trapia-choroba je teda pes

niki29
5. feb 2009

Susanka tak to si musis maleho uzivat co ? mne sa mala narodila s raztepom pery takze preto mame taky nejaky strach - hlavne potom co som uivala kyselinu listovu a bola som na genetických testoch a nic mi nezistili. Takze asi tak este dnes mam v zivej pamati ked ju operovali mala 2 tyzdne a 3 dni bola uvedena v umelom spanku a napojena na pristroje. mi trhalo srdce tolka bolest no a este nas caka l operacia ked bude mat asi 6 rokov plastika. Mali sme stastie v nestasti ze ma iba peru a nic ine 🙂

tinuska123
5. feb 2009

dobré ránko, kávička vypitá, dieťa napapané, vykakané, prezlečené,"zatiaľ spokojné". Tak vážime 9445g, doktorka sa nad malým rozplývala, vraj za včerajší deň je to pre ňu Oliverko najkrajším zážitkom, aj motoricky o.k. a že si nemám robiť starosti s papaním, u kojených detí nové príkrmy môžu ísť o čosi pomalšie, evidentne mu mliečko postačuje. Čo ma trápi sú tie soplíky, v noci dosť chrčal a keď sa v noci napapal, sople mu nedovolili spať, tak sme odsávali, no jasné že bol potom hodinu a pol hore, tak to ráno doháňal- spali sme do pol deviatej. Mati, radšej fakt prestaň kojiť, lebo ten večer na prsníku mi je povedomý a dopadnete tak ako my- ja už večer ani neviem vyliezť z izby, čo je každú chvíľu na cicke- fakt namiesto dudy.
Pozerám na malého- robí mi tu na zemi hodinky- už sa dopracoval k podlahe.

azurmanka
5. feb 2009

Heh,on Ti uz bude o chvilu stvornozkovat,to je uzasne 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Vaha bravurna,vidim,es ste nevybocili z nasej cesty 😀 😀 😀 😀

No veru,ked tam tak pri nom lezim vecer,vzdy si spomeniem na Teba,ze toto prezivas kazdy vecer a veru nie je to bohvieco 😖
Aj ked kojenie je nadherne,ale toto uz je len take zuzlanie....

Aj my sme mali v noci problem so soplikmy,ale odkedy pouzivam tu odsavacku na vysavac,tak vecer vsetko vysajem,nakvapkam kvapky,dam vankus pod halyvu,aby velmi nestekali a je to lepsie.ALE davaj urcite kvapky,to mi lekar kazal,ze aj ked nema upchaty nos,ale treba dat,aby sa to nenahromadilo v usku.A este maorska voda Physiomer,Mar plus....to je tiez velmi dobre....A cebion c.Boze ja uz mam asi fakt deficit mojho povolania,sa tu rozpisujem jak šiši....

sbosorka
5. feb 2009

Mati Tebe ozaj to Tvoje povolanie chýba 😀 . Čo si dávala Marcovi keď tak chrčal??? Ráno bola aj Taminka zachrípnutá, no teraz je to v pohode.

Tinus no z Oliverka je riadny chlap 😀 . No tie večery Vám nezávidím..ja som taká rada, keď Tamči konečne zaspí a mám kľud.
Predvčerom dokonca manželík Taminku sám uspal. No úspech po roku 😉 . Včera to tiež skúšal, no Tami nebola taká unavená, tak to po 5 minútach vzdal 😠 a vymenili sme sa. Uspávala som ju 40 minút, už som vyčerpala zásobu pesničiek a ona si po celej posteli hľadala najlepšie miestečko na spanie, až kým ju to úplne nezmohlo. Skoro celý panelák mi ušiel 😀 .

azurmanka
5. feb 2009

No vidis Stani,mala si mozno zvykne aj na tatinka,aby ju uspaval,aj nasa si zvykla a teraz aj ked niekedy chcem ist ja,tak sama povie,ze chce ocka.A to ma uz potom zasa hneva 😖 😀 😝

No a malemiu som davala Sinupret kvapky,je to velmi dobre na celkove odhlienenie,ked sa nevies zbavit hlienov a aj u deti,ked ich nevedia vykaslat a vysmrkat.A je to na prirodnej baze ,same bylinky,takze pohoda.
Len ucinok sa dostavi za dlhsiu dobu.

Co porabate?

sbosorka
5. feb 2009

Hráme sa a okrem toho nič...Tamča mi tu práve vyťahuje nejaké papiere...malá účtovníčka 😀 .
Bol tu môj ocko, som mu napísala lístok a poslala do Biily..dnes majú akcie na mlieko, jogurty, olej....
Vraj videl v meste moju svokrušu, tak som zvedavá či príde aj nás pozrieť...idem sa na to psychiccky pripraviť 😀 😀 😀 .
Ty už si zbalená?? Kedy odchádzate??
Ten Sinupret si hneď zapíšem. Budem si musieť podokupovať nejaké lieky a také veci do lekárničky pre každý prípad. Zatiaľ bola Tamči len raz chorá, no človek nikdy nevie. Dúfam, že to teraz nezakríknem. Pomôžeš mi s tým??

azurmanka
5. feb 2009

Stani,.buduci tyzden Ti to napisem,teraz zuakosi nestiham,papa 😉

sbosorka
5. feb 2009

Jasné v pohode...aj som to tak myslela, že budúci týždeň...tak pááá a užite si to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre