Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

azurmanka
9. feb 2009

no tak uz sme doma,Marco vraj bravurne bojuje s tou chorobou a ustuouje to,aj ked pomalicky.A Emmka to ma vraj novy infekt,chapete,ze bola 2 dni v skolke a uz zacala pokasliavat?????To je iny brutal,nie?
Ale mozme chodit von,z coho sa straaaasne tesim.
Gianni skus nosit pevnejsiu podprsenku,menej tekutin to uz si zaradila a tiez ako pise sbosorka,tak nedokojovat a ak by o nepomohlo,tak homeopatiu,len to uz by som sa zasa obavala,ze stratis mliecko uplne(neviem.,dokedy mas v plane kojit)Ale zapaly su nebezpecne....ten prsnik,ktory mas apaleny si skor odsavaj,ale jemu velmi nedavaj,lebo tam moze byt aj hnis.A bio lampu na ten zaapal,skus nahrievat.Neviem Ti nejak viac pomoct,ale ked sa to nebude upravovat,tak asi budes musiet razom prestat kojit ☹
Uvidis....ale snad sa to upravi....

sbosorka
9. feb 2009

Tak to je vážne brutál. Po 2 dňoch zase chorá?? Ešteže von môžte, no keď bude takéto počasie, tak to neni ktovie čo.
Niki super, že už je malinkej lepšie..sa tešííím.

vevusiatko
9. feb 2009

Ahojte baby som rada ze som vas aspon na chvilku videla ale ziadne stretko som nestihala na kazdy den sme mali program....sbosorka v nedelu sme ta videli ale kym som vystupila z auta uz ste boli vo vchode 😀 Ale mozno koncom mesiaca prideme, kedze mala super zvladla cestu 🙂 a vy sa mate ako ja vas skusim docitat dnes a zajtra 🙂

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
azurmanka
9. feb 2009

aj ale to tu vazne niekde.Ja som teraz dala Marca hajat,ale sa mu nechce,lebo sme isli do Betliara ku znamym a po ceste obaja zaspali a potom spinkali este pred domom a zobudili sa o 17.30.Takze aj Emmka tu s nami bacuje 😲

Sbosorka a cos te este kupili v Ke?

sbosorka
9. feb 2009

Mne už celá rodinka spinká...a ja žehlím a ešte potrebujem aj pracovať. ☹
V Ke sme už nič také nekupovali, lebo ani nebol čas. Chcela som ísť kuknúť do HM a tak, ale nič z toho nebolo ☹ 😔 .

azurmanka
10. feb 2009

Dobre ranko dievcata.Aku ste mali noc?My uzasnu,Marco sa zobudil iba raz o 1.30 a potom az o 6.30,som neverila vlastnym ociam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sbosorka
10. feb 2009

dobré rááánko babenky...no my sme mali zase super noc bez zobudenia do pol ôsmej 😀 .
Včera som Tamči dala umelé mlieko, no veľmi jej nechutilo a vypila len 100 ml. No dnes ráno som jej musela dorábať, takže stiahla až 240 ml. Šikulka moja.

Marco super spinkal..možno je to znamenie, že už to jeho nachladnutie konečne ustupuje...len tak ďalej 😉 .

Včera som doložila nové foto 😀 😀 😀

azurmanka
10. feb 2009

no nazdarek,a ake si jej kupila mliecko?

Fotecky su pekne 😉
To v com sedi Tamarka ej ta hojdacka?A inak dobre zvladla mala oslavu?
Ta torta bola kraaaasna..... 😉

azurmanka
10. feb 2009

A chystate sa dnes von?

sbosorka
10. feb 2009

No chystám sa asi o pol hodinku, len si vysuším vlasy 😀 . Idete aj Vy??
Kúpila som jej Hami 3 banánové 😉 .

azurmanka
10. feb 2009

No pojdeme,ale my az poobede,lebo som nemalal navareny obed,tak varim.Poobede nepojdete?

sbosorka
10. feb 2009

Tak mi sme už späť z prechádzky. Vyzerá, že je vonku pekne, ale fúka dosť silný a hlavne studený vietor. Asi som sa mala vybrať skôr kým ešte svietilo slniečko.
Taminku som ešte nechala spinkať pri okne a ja musím ešte popripravovať nejaké papiere pre klienkta.

Poobede neviem či ešte pôjdem. Možno až keď príde manželík domov, lebo mi treba nakúpiť a skočiť k jednej známej.

Azurmanka čo dobrého varíš???

azurmanka
10. feb 2009

hm,varila som porkovu polievocku a hovadzie masko na lece s ryzou.Dokonca aj Emmuska sa napapala,tak to asi bolo cekom dobre... 😝 😨

Ozaj,chcela som s Ta spytat na tie bio cestoviny,to si kupila v DM?a AKO CHUTILI?
Ideme von,tak zatim pa...

sbosorka
10. feb 2009

Nie kúpila som ich v Tescu a chutili úplne inak ako klasické cestoviny. Nepovedala by som, že zle ale inak...boli s práškom zo špenátu a repy, takže boli také akoby drapľavé. Myslím, že je to len sila zvyku. Dokonca aj Ondrej zjedol, no neviem, či ich bude chcieť aj nabudúce 😀 .

marcela.m
10. feb 2009

Caute,nechce sa mi pisat,ale aspon trocha.Kajka spinka,manzel ma dnes volno a spi tiez na gauci...Bola som doobeda vonku s K.,bolo pekne,ale vzduch je uz citelne chladnejsi.
Rozhodli sme sa nakoniec pre skolku na Rotha.Tak uz cakame na ten marec.Prave som dostala ponuku na pracu,resp. brigadu,v piatok sa mame stretnut.Administrativne prace v kancelarii,ktoru tu bude jeden pan zakladat.Tak uvidim,nebolo by zle,keby sme mali nejaku tu korunku naviac.A Laco robi na smeny,tak to by sa dalo.Do telefonu povedal,ze to nie je urceny prac.cas,ze to mozem urobit,kedy to bude mne vyhovovat.
Tak zatial.Pekny den.

susanka28
10. feb 2009

ahojte holkys-no tak nasa noc bola strasna-drobec sa budil skoro kazde 2hod.-doobede preslo ako tak-boli sme na prechadzke a krasne spinkal-nedavno sa prebudil papkal a teraz troska vystraja-ale pomali ideme k nasim tak verim ze v aute zaspinka-dufam ze aj vy ste mali pekne doobede

tinuska123
10. feb 2009

ahojte, skôr som sa tu nedostala, dcéra majú chrípkové aj mužík bol doma, takže pc stále obsadený... 😲 a ešte sme už konečne objednali autosedačku. 😅
Gianni, no neviem... mne sa stalo asi 2x po príkrmoch, že som už ledva vedela vydržať, kedy bude večer, že už mi malá vyťahá mliečko, sem-tam som mu dala prsník po papaní, dnes napr. som mu na popoludňajšie papanie chcela dať mliečko- normálne sa nechcel kojiť, vôbec!!!! Potom spapal celú sunarku /výživu. Večer pred spaním však cickal pekne. Môj názor- ešte by som dokojovala na Tvojom mieste- postupne sa bude tvorba mlieka znižovať. Ale asi najmúdrejšie by bolo poradiť sa s laktačnou sestrou- iste na nete nájdeš nejaké kontakty.
Marcelka- aj moja dcéra chodila na E. Rótha, boli sme tam veľmi spokojní. Bolo to síce cca pred 12 rokmi, ale pokiaľ viem, učia tam ešte niektoré učiteľky, ktoré tam boli vtedy.Všimla som si, že majú aj nové preliezky, šmýkalky a tak...
Všetkým bábätkám a detičkám pekné sníčky a mamičkám tiež 😉

gianni
10. feb 2009

no ja ešte nespím,práve sme dopozerali na dvd nejaký český film že roc(k) podvraťáku,dobrá komédia,
tinuska- akú autosedačku ste si objednali?my sme teraz v KE kúpili romer od 9-18kg
no s tým kojením ,uvidím ked sa mi to ešte zopakuje tak budem musieť s tým ísť ,kojiť by som chcela pravdaže pokiaľ nenastúpim do práce t.j.september,v noci je to pohoda lebo malý to stihne vyťahať aj každé 3 hodiny i ked ja sa zase nevyspím ,no ale cez den,asi hodinu za príkrmom si ešte pýta mlieko,ale keby som mu dala viac príkrmu tak sa mi zase naleje mlieko,skúsim ešte dačo kuknúť na nete
tak sa majte a dobrú noc

sbosorka
11. feb 2009

Ahojte žienkyyy...ako ste sa vyspinkali??? my super...pekne nám nasnežilo 😀 .
Včera som dostala po asi týždni zase mrchu...neviem čo sa deje...asi budem musieť skočiť ku gynkošovi. Mamka ma postrašila, že čo ak som tehotná 😕

niki29
11. feb 2009

ahojky no my sme mali dnes budicek o 5.30 mala sa zobudila mala sopliky- a kedze tato staval do prace tak stavala s nim asistovala mu pri umyvani a obliekani no ked odisiel tak zaspala este na hodinu. Snezik je fajn len kolko zase vydrzi ze ? u nas na kysuciach je snehu az az na sankovanie 🙂 Sbosorka na tu gyndu radsej skoc nech ta radsej vysetria aby si vedela co sa deje aby si mala istotu . Tak cavko a pekny den 🙂

azurmanka
11. feb 2009

Dobre ranko dievcata 😉 ,my nocnic moc.Po vcerajsej som si myslela,ze uz sme na dobrej ceste,ale to som si len myslela 😠

A este aj mala celu noc kaslala,uz som nevedela,co jej mam dat ☹
Sice spali s ocinom v obyvacke,aby to zasa maly nenachytal,ale aj tak som sa na to stale budila 😖

No veru snieziku nam napadlo az,az,len to nie ke ani na sankovanie,ani na nic 😝

Chcela som dat malu dnes do skolky na karneval,ale nakoniec som ju nedala,aby tam nahodou nenakazila ine deticky,lebo dnes kasle viac ako vcera ☹ ☹ ☹ ☹

Co mate dnes v plane?

tinuska123
11. feb 2009

ahojte, z toho snehu sa asi zbláznim, vyzerá, že z neho bude fajná čľapkanica 😨
Gianni, tiež Romerku od 9-18, tak som na ňu zvedavá, či mu bude dobrá. Mne sa zdá, že už mám menej mlieka, nejako samo postupne to prišlo, až mi to začína byť ľúto, že zachvíľu sa to skončí a už v živote kojiť nebudem.
Azurmanka, ako sa má Emka? Dúfam, že to bolenie bruška nebolo nič vážne.

azurmanka
11. feb 2009

Mati aj ja mam take stavy,po jednej strane chcem uz dokojit a po druhej mi je luto,ze uz to v zivote nezazijem ten naaadherny pocit.Som akurat minuly tyzden hovorila muzick;ovi,nech nas vyfoti,nech mame pamiatku 😉

No dakujeme za oúpytanie,Emmuska uz je O.K.Neviem ,ci nebude problen v tom,ze on anic nepapa a potom sa naje (vcera krasne spapala obed) a zaludok ma problem to stravit ☹ ☹ ☹ ☹

Sme nasadli do auta a v momente spala,uplne hned a zobudila sa po pol hodke a uz bola v pohode.

Aku ste mali noc Mati?

sbosorka
11. feb 2009

Presne ste to vystihli s tým kojením..no ja dúfam, že si to ešte raz v živote vyskúšam. Je to taký krásny pocit.
My dnes po obede ideme s kamoškou na návštevu ku kamoške-bývalej spolužiačke trošku pokecať.

Ten sneh sa dlho neudrží..už vykúka slniečko takže bude pekná čvachta.

Emmku nebude ľúto, že zamešká karneval?? Aká mala byť maska?

azurmanka
11. feb 2009

Mala byt lienka ☹
Je jej to luto....ale najlepsie je,ze rano kaslala a aj soplila a teraz zasa nic.To aj vcera tak bolo 😖

Moja svokra mi zavolala,ze dnes ma volno,ci jej dam Emmku,tak teraz ju tam muzicek odviezol.A robi pirohy na obed mnamky,mnam 😉 😉

Maleho som dala hajat a ja si teda idem porobit co mi treba,lebo ked ich mam oboch,tak je to tu ako keby tu bomba spadla 😎

sbosorka
11. feb 2009

No tí Tvoji svokrovci sa nejak zlepšujú..najprv svokor minulý týždeň a teraz svokra...ale to je dobre.

Ja dám tiež Taminku o jedenástej spinkať, lebo už teraz mi tu vyzivuje 😕 . Kým Marco spinká tak si aj trošku oddýchni, sadni si, daj si kafčo 😉

tinuska123
11. feb 2009

No, my sme mali dobrú noc, bol hore 3.30 a potom o 7 budíček, len večer som ho prechválila- 3x som musela ísť k nemu. Ináč mi včera nechcel už zaspať vonku, tak som sa pobrala domov- pred štvrtou- no nezaspal pred Tescom?! Tak som sa motala ešte pol hodku. Aspoň, že je Emke dobre, včera to vyzeralo všelijako.

sbosorka
11. feb 2009

Tinuska Oliver nespinká s Tebou v posteli??

Mne Tamarku zobral von ocino...má auto v servise, tak musí čakať a on sa rád prechádza, tak idem tiež niečo porobkať, možno poúčtovať a dám si kafe 😉 .

azurmanka
11. feb 2009

Ja uz mam druhe kafe dnes,nejak mi zachutilo.Baby poradte mi,co mam robit s krizami,ja ich mam uplne v trubke,to je nenormalna bolest 😢 😢 😢 😢
Neviem ci amm ist na masaz,alebo ku ortppedovi rovno... 😔

Baby nevarzime si niekedy vecer trosku von?Myslim trebars aj cez tyzden aspon na hodku,na dve?????Hm????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre