Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

vevusiatko
8. jún 2009

cherry krasny su drobci ahoj 🙂))

azurmanka
8. jún 2009

No caute dievcata,co je to tu?Riadne to tu viazne.Cherry drobci su uz riadne sikovni,ale ten cas leti.A Vy Vvevus sa ako mate?

gianni
11. jún 2009

ahojte žienky
kde ste?síce ani ja nemám vela času na net
azurmanka ako ste oslavovali Marcov rôčik?už chodí či nie? náš za rúčky a na také 3 sekundy aj postojí
boli sme už pozrieť v jasličkách,od polky augusta začíname na skúšku po 2-3 hodinky,hm som zvedavá

sbosorka
11. jún 2009

ahojteee
tak musíme to tu nejak znova rozprúdiť 😎
my sme boli teraz choré a ešte stále nás to drží. Tamči už behá po byte ako veľká frajerka 😉 , objaví vždy niečo nové a väčšinou je to čo by nemala robiť 😀 ako každé dieťa.
Vevuš kedy znova prídete kuknúť do Rv?

vevusiatko
19. jún 2009

Stanka ze sa aj ozves aj ostatne baby ja sem stale nakukam a vy nic 😀 😀 😀
Stanka boli sme tri tyzdne dozadu vtedy som stretla tvojho manzela a teraz cez vikend sme boli to ta zase svokra stretla ze si isla ku Bille na preliezky s malou ...Chceli sme ist za tebou ale mala mala teploty koli zubkom tak sme sa na to vykaslali....
Inak nove nemam nic.. Chlapovi ponukli nejaku robotu ale to by musel chodit na tyzdnovky a to nechceme takze asi nic 🙂 Zatial otavame v BA no o mesiac prideme aspon na tyzden

azurmanka
20. jún 2009

0Caute dievcata,Gianni rocik sme oslavili super.Az na tri krat,raz s nasimi v PN,so svokrovcami aich rodinou a este s kamaratmi.
Marco chodi za rucky,ale uz sa len tak slabulinko pridrziava,ale sam sa pustit nechce.Aj ked sa o nieco postavi,uz sam postoji,ale hned ako si to uvedomi,tak si sadne.
Ale stvornozkuje ,tak mu to asi staci zatial.
Emmka bola chora,uz ju do konca roka nedam do skolky.30.6 odchadzame na dovolenku do ITA,tak sa tesiiiiime.

vevusiatko
20. jún 2009

Azurmanka super vam bude dobre....
Joj maly uz ma rok ani sa to nezda 🙂

marcela.m
3. júl 2009

No caute po dlhej dobe.Ja som urobila uspesne prijimacky na vs a netrpezlivo cakam rozhodnutie-dufam,ze o prijati, a mame uz za sebou aj letnu dovolenku,no zial nevyslo nam pocasie v chorvatsku,mali sme zimu,vietor,dazd,mraky...a kopu inych komplikacii pred,pocas a niektori aj po dovolenke.Takze tak sme dopadli.
Kajka je uz uplne bez plienky, aj v noci.Tak som hrda mamicka.Keca o sto sest ako jej mamka 🙂
Tak aspon tolko.Prajem prijemne prazdniny.

marcela.m
6. júl 2009

Dnes mi prisla posta - som prijata na vs.tesime sa cela rodina.papa
a piste

vevusiatko
8. júl 2009

Marcelka gratulujeme 🙂

marcela.m
8. júl 2009

Vdaka.
Aj ja som leniva pisat.A som unavena...

vevusiatko
14. júl 2009

Marcelka ale obcas by mohol niekto prispiet....
Napriklad stanka 😀 😀 😀 V nedelu som ju videla a , ze zabudla na konika....Som, myslela ze sa polepsi...
Stanka kde siiiiiii 😀 😀

sbosorka
14. júl 2009

Ahojte všetci...tak Vevus začínam sa polepšovať 😀 😅
Marcelka gratulujeme k prijatiu. 🙂
My nemáme nové skoro nič...Stále dookola ten istý kolotoč 🙂 😎 . Ženičky ako si užívate leto?? A čo dovolenky?

vevusiatko
15. júl 2009

Stanka vidis, ze to ide..... Chlap sa ma uz pytal, ze kedy idem s tebou kocikovat. Chce sa nas zbavit....Tak od soboty sme v roznave na tyzden tak by sme mohli hm?

biancarv
autor
15. júl 2009

no ahojte všetci, ako tak vidím, túto tému som založila ja pred tromi rokmi,ale vtedy sa mi nikto nehlásil a teraz ako tak čítam vidím že ste sa pekne rozbehli, hmm už 46 strany, všetky ste z RV? 😉

vevusiatko
15. júl 2009

Bianca ahoj...
No ja som z BA a od septembra budeme asi v Rv 🙂

sbosorka
15. júl 2009

čauteee....no jasné že pôjdeme spolu kočíkovať...cez víkend sme asi na chate, ale hneď od pondelka môžme.
Ahoj bianca...no rozbehli sme sa, len teraz to nejak stagnuje...leto a tak..nejak to tu zanedbávame 😔 😅 . Ja som priamo z RV 😎

biancarv
autor
16. júl 2009

vevusiatko a to sa vám chce sťahovať z BA do takého zapadákova? (nie že by som to tu nemala rada)

sbosorka no tak to má teší, aj som priamo z Rv, možno sa aj z videnia poznáme len o tom nevieme 😉

sbosorka
16. júl 2009

No Rožňava je malá, takže je to možné 😉 . Však budúci týždeň môžme dať hromadné stretko keď príde aj Vevus a určite sa pridá aj Azurmanka 😀 😎

sbosorka
16. júl 2009

ozaj bianca koľko máš rokov?? Patrik je strašne zlatý na trávičke v tej pirátke 🙂

vevusiatko
16. júl 2009

Bianca nechce sa nam stahovat 😀 Teda chlapovi sa chce on je z RV... 🙂 Ale uz sa aj ja tesim...Na par veci si budem musiet zvyknut 🙂))
Stanka tak si piseme alebo volame...mi prideme az v sobotu vecer....Cez tyzden ked ti to bude vyhovovat napis.... 🙂

kika29
25. aug 2009

ahojte je tu niekto z RV?

kika29
26. aug 2009

Halooo. To z RV nieje nikto tehu?

vevusiatko
27. aug 2009

Ja nie som tak uplne z rv ale sem do temy chodim no baby sa tu na to vykaslali...
Tak aspon ja ta tu privitam....
Ked uz bosorka chodi na vylety a net zanedbava 😀 😀 😀 😀
Inak Stanka ked sii tu ako sa mate???
Kika ty uz mas dcerku???

vevusiatko
31. aug 2009

Babyyyy co jeeeeee sem fakt nik nechodi ja sem furt nakuknem 😀
Cherry ake su uz velikanske tvoje deticky ...mala kolko vlaskov uz ma 🙂

ivankatd
1. sep 2009

caute baby
v decembri cakame babo a rozhodujem sa ci rodit v Roznave alebo ist radsej do Sace. Kde ste rodili Vy?
Ake mate skusenosti s Roznavskou porodnicou? Pomozte 😉

marcela.m
1. sep 2009

No caute konecne.
My sme boli dnes v Kazincbarcika okupat sa asi posledny krat toho roku.Manzel mal volno,tak navrhol,aby sme to vyuzili.
Buduci pondelok mam zapis na vysku.
Zajtra pride k nam sestra z Ke na dovolenku,tak sa uz na nu tesim.
Kajka je od konca juna celkom bez plienky,aj v noci,a teraz ju ucime samu zaspavat.Prvy vecer to bol horor,ale pomaly si zvyka,hlavne tak necirkusuje,aj ked sa nas este snazi obmakcit,aby sme si s nou lahli,alebo aby som si sadla ku postielke a drzala ju za rucku.Ale necham ju samu a dvere ostanu pootvorene do obyvacky,aby na mna videla.Boji sa tmy.Dufam,ze z toho vyrastie.

Tak sa polepsite aj vy a piste,ok?Ja som uz ani nechodila na modreho konika,ked som videla,ze nikto tu nie je.Ale bolo leto,tak je to pochopitelne.Ja som bola tiez okrem dovolenky v Chorvatsku prec az 5 tyzdnou,pri Sobranciach na Horni.Kajke tam bolo super,dom a dvor,pes...no parada.Sirava,kolotoce...az mi je tazko zvyknut si zas na byt,aj ked je stvorizbovy.

Tak idem uz ulozit Kajku,majte sa pekne.

vevusiatko
2. sep 2009

Ivankatd ahoj .... ja ti asi velmi neporadim ja som rodila v BA ale baby si tu vychvalovali Rv nemocnicu ale to si musis asi vsetko platit....
Ja osobne by som sla radsej do tej Sace 🙂 Ale je to na tebe...Drzim palceky

Marcelka..... jeee konecne niekto pise.....No ja stale nakukam ze co je s vami 😀

sbosorka
2. sep 2009

Ahojte žienky
dávam bod Rožňavskej nemocnici. Rodila som tam aj bez zaisteného (zaplateného) lekára a nemala som žiadne výhrady. Mám mamku zdravotnú sestru a všetky sestričky ju tam poznali, tak možno aj preto mám len dobré spomienky.
Najprv som mala v pláne rodiť v Šaci, ale keďže bol január a nechcela som riskovať uviaznutie na Soroške tak som šla do Rv. Jediné mínus je, že nedávajú epidurálku.

Vevus Ty máš nové číslo????? Ja som Ti už posielala sms, ale vracia sa mi to späť ako nedoručené.

Marcela super, že Kajka je už bez plienky, my zatiaľ sa s nočníkom len zoznamujeme a stále ho berie viac ako hračku.

vevusiatko
2. sep 2009

Stanka nie mam stale to iste cisloo......hm pises na to 0904 alebo 0918????
No inak to mas pravdu asi ta cesta v zime by nebola prijemna....
No ja bez epiduralky rodit nechcem....to este ani teraz nedavaju????
Stanka no my teraz chodime stale len na vikend do rv no najblizsie chlap ma nejake skolenie tak prideme koncom mesiaca na dlhsie mozno...... a uz by sme moohli zajst niekam von
Inak tvojho muza stretavam stale 😀 😀 Jeho ked som za dva mesiace nevidela 10 x tak ani raz 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre