Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

gianni
2. sep 2009

ahojte baby
ivankatd- ked mám porovnať RV a Šacu tak určite Šacu, je to tam trošku o inom
dnes sme boli prvýkrát v jasličkách a ja v práci,malý že bol v pohode len má problém zaspať v postielke nakolko spí doma so mnou v posteli,hádam si skoro zvykne
boli ste niektorá s detmi na cokofeste v Betliari? my sme trošku boli ale potom sme ešte šli do KE

azurmanka
3. sep 2009

Caute dievcata,tak uz sa to tu opat zmaha,parada 😉 Kika vitaj!!!!!!!!!Ivi ja som rodila v Roznave a som bola veeeelmi spokojna,urcite by som sa netrepala niekam do Kosic,mozno nemas farebnu porodnu salu a spickove vybavenie,ale myslim si ,ze na tom az tak velmi nezalezi.Ja som odrodila obe deticky v Roznave a nemenila by som. 😉 😉 😉

Gianni Ty si si uz v praci?Ako si zvladla vcerajsie odlucenie od maleho? ☹

vevusiatko
3. sep 2009

gianni ahoj tak snad sa to upravi a maly raz dva sam zaspinka
Azurmanka ahoooooj 🙂)) Konecne
Ja by som sa bala rodit asi v RV koli tomu, ze tam to vybavenie kebyze sa dietatko narodi skor alebo mu nedajboze nieco je nie je na takej urovni ako v Saci.... ☹
Ale neviem tiez sa pri druhom budem musiet rozhodovat a to som veeeeeelmi zvedava ako sa rozhodnem 😀

azurmanka
3. sep 2009

A v Saci je prenatalna klinika?Leboo ak nie,aj tak dietatko transportuju do takej,ak by sa predcasne narodilo.
Ako sa mate Vevus?Ani sa neozves,ked i v Rv,to je strasneeee"!!!!!!!! 😝 😠 😀

Mala poslucha?A co druhe mimi,neplanujete?

sbosorka
4. sep 2009

Čokofest?? ani neviem, že také niečo bolo.
Súhlasím s azurmankou. Netreba dopredu myslieť na také problémy.
Vevus písala som ti na to 0918. Ozvi sa keď prídeš nabudúce, nech ťa nestretáva len môj drahý 😀 😎

vevusiatko
4. sep 2009

Azurmanka neviem ja som o Saci citala len tak zbezne a vychvaluju si to tam....Ale neviem...zatial to neriesim.....uvidime 🙂
Inak sa mame dobre len by sme uz radi boli prec otialto.... 🙂
Mala poslucha len zacina chodit a je to o nervy niekedy ale inak je dobrucka.....
Druhe planujeme ja som chcela uz teraz ale dohodli sme sa, ze pockame kym sa prestahujeme 🙂 Takze snad do dvoch mesiacov....Lebo stale sa to len odklada a uz m,am na to nervy ☹

Stanka ja na to myslim najma preto lebo aj dragana bola narodena o mesiac skor....ale ona nakoniec ani v inkubatore nebola.... 🙂

Mam to 0918 stale len obcas som vypnuta...najma v RV ked zabudnem nabijacky doma 😀 😀 😀

Okolo 15 chce chlap prist na dlhsie, ma mat nejake skolenie ci co ...tak uvidime..

Ak pridem ozvem sa...
len teraź sme chodili vzdy len na vikend alebo na tri dni a to niky nestiham ☹

sbosorka
4. sep 2009

Vevus a byt už máte vyhliadnutý?? Či budete so svokrovcami bývať?

vevusiatko
4. sep 2009

Byt nemame vyhliadnuty ale zatial budeme musiet nieco prenajat....Ak by stwe o niecom vedeli....Ale to len tak na pol roka rok a potom sa nam snad podari vlastny byt...

So svokrovcami nie, ja potrebujem sukromie 😀

dddeniiis
4. sep 2009

vela stastia vam prajem 🙂 sukromie je dolezite no ak sa mi nieco podari zohnat urcite sa ozvem a aky by mal byt

vevusiatko
4. sep 2009

Dakujemee Denis 🙂 No my nemame predstavu na prenajom chceme nieco hlavne lacne a kupa to je este vo hviezdach..... 😀 😀 😀

marcela.m
8. sep 2009

Ahojte,pozeram,ze minuly prispevok mi nevzalo.

Vcera som bola na zapise na vysku.

No a dnes sa mi potvrdilo,ze to nebudem mat take lahke zamestnat sa s malym dietatom a vyskou k tomu.V marci mi konci materska a tak sa pomaly vypytujem na pracu.No neviem,neviem...
Keby ste o comkolvek vedei-okrem maklerstva a pod.,dajte mi vediet.Mam skoncenu OA,viem niekolko jazykov.Ale brala by som asi hocico,len nech mam nejaky prijem po skonceni materskej,lebo z jedneho platu neutiahneme podnajom,skolku,vysku...

Sestra vcera odisla domov do ke,tak sme zasa same.Ale zajtra ma Laco volno,tak sa tesim.

Kajka ma uz vola kupat sa, tak idem.Pozrela oba vecernicky...dnes som s nou bola viac ako 3hodiny vonku,takze mam dost.

vevusiatko
8. sep 2009

Marcelka tak drzim palce pri hladani zamesnania.... Ja ti asi velmi neporadim ☹

vevusiatko
12. sep 2009

Baby zase nikoho...
Stanka idem na tyzden dnes do roznavy tak sa ti ozvem paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

stanka..
25. sep 2009

Ahojte... Vie mi niekto povedať, aké ceny za požičanie svad. a spol. šiat má v svadobke Janke a tiež, koľko berie za líčenie a účes? Ďakujem

cerkris
12. dec 2009

ja som sa vydácala v roku 2004 🙂 fest dávno a vtedy som platila za šaty 5500 bez doplnkov a ostatné som bola u kozmetičky a kaderníčky, ale myslím , že pýtala okolo 500sk za líčenie

gianni
13. dec 2009

ahojte baby,kde ste?
včera som bola na svadbe a nevesta mala požičaný iba kabátik taký chlpatý tak ten stál 900 sk,spol.šaty som si skúšala asi pred 2 rokmi ked dme mali isť na ples to som bola tehotná ale veru si už nepamätám čo stáli lebo nakoniec pár dní pred plesom som musela isť do nemocnice

jarka82
21. feb 2010

Ahojky babenky. Hladam mammicky aj snazilky z Roznavy. Ja som z Roznavy aj ked momentalne zijem v uk. Chodila som na strednu na banicke uciliste ak niektora tam chodila alebo je z roznavy rada by som si s vami pokecala. Som rocnik 82. 🙂

gianni
25. feb 2010

ahoj Jarka,aspoň niekto sa ozval,neviem kde sú všetky baby či sa z RV odsťahovali 🙂 či čo alebo nemajú čas napísať ,ja tiež veľa času nemám,sem tam nakuknem aj teraz píšem z práce
ja som chodila do RV tiež do školy ale nie na banícke potom som prestúpila do RA,ináč som z Revúcej ale sme sa prisťahovali do Plešivca nakolko pracujeme obaja v Rožňave
ako dlho žiješ vonku a ako to zvládaš s dvojičkami?

vevusiatko
27. feb 2010

ahojte ja obcas pocitam ale tu nikoho 😀

jarka82
3. mar 2010

Ahoj gianni von uz zijeme 4 roky 🙂 z dvojickami dobre vcera mali 1 rocik takze cez vikend oslava 😵 ja som mala z plesivca spoluziacku. tak to je fajn apon ze mate robotu,je to tam tazske,ze? 🙂

zuzu101
3. mar 2010

ahoj dddeniiis.neviem či si spomenieš - košice nemocnica. 🙂 ako sa máte?

jarka82
5. apr 2010

to sem vazne nikto nechodi? ☹

moookuska
21. okt 2010

hm, no konečne som našla nejaké maminky z rv na jednom mieste, a nakoniec tu nikto ani nechodí :(

styriprsty
22. okt 2010

@moookuska ahoj ja mám túto stránku nastavenú ako obľúbenú, a fakt sem nikto nechodí, rožňavčanky asi diskutujú vonku, si priamo z RV?

moookuska
22. okt 2010

@styriprsty ahoj, no som priamo z rv 🙂 no vonku chodíme aj my dosť často, aj mám kopu kamošiek, ktoré sú novopečené maminky, len nám to nejak neladí 🙂 ta preto som písala tu.. a ty si tiež z rv?

styriprsty
22. okt 2010

@moookuska ano som z rv, z juhu, deti mi chodia do škôlky

vevusiatko
22. okt 2010

Ja to tu sledujem 😀 mam temu v oblubenych a neverila som vlastnym ociam, ze niekto napisal 😅

styriprsty
22. okt 2010

ahoj, no raz niekto musel nieco napisat 🙂 ktovie kolko babeniek ma tuto temu v oblubenych, ja len preto, že som z Rožňavy

vevusiatko
22. okt 2010

@styriprsty veru mozno ich teraz napise viac 😉

moookuska
23. okt 2010

no ja tiež pochádzam z juhu, ale teraz bývam pri múzeu 🙂 ale som rada, že sa to tu rozbieha 🙂 asi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre