Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

azurmanka
13. nov 2008

No dobre ranko,tak nakoniec sa mu to podarilo po dobrej po hodke 😝 Ja som sla spat o 20.30,lebo som sa necitila najlepsie,tak ze sa aspon vyspim.No a maly o 21.00 hore o 22.00 hore apotom som to uz ani neratala,ale asi este 3 krat.A na nase milovane deturence uz od 4.45 nespali 😠 😠 😠 😠 😠 vrrrrrrrrrr
Ale ocino tam s nimi nieco riesil,lebo na mna asi nieco lezie,tak som trochen oddychovala.
Cez vikend mame ist na svadbu,ale kedze mame male deti,tak pojdeme len na obrat apotom tam budeme pokial bude Emmka vladat a mamina moja bude varovat maleho.
Len nevyhoda je,ze to je v kE 😒
No a ja len dufam,ze budem vladat tam ist,lebo momentalne mi nie je najlepsie 😖
Kde si studovala sbosorka?

sbosorka
13. nov 2008

Žienky my sme mali normálne dobrú noc...Tami sa zobudila síce 3x, ale stačilo jej dať znova dudlík a už buvinkala. O piatej som ju kojila a znova hneď za tým zaspala. Zobudili sme sa o ôsmej pekne vyspinkaní. Večer sa dokonca trošku pohla na štyroch...asi nám vynahrádza to, že bola taká nervózna. 🙂 😉.
Škoda, že nemáte u koho v KE prespať, aby ste nemuseli aj s Emmkou v noci cestovať, ale hádam sa aspoň trošku zabavíte.
Chodila som externe do Prešova na Výrobné technológie. Síce neviem, kde to využijem, lebo veľa výr. podnikov na okolí nie je, ale aspoň mám titul. Uvidíme, možno po materskej si budem zháňať prácu v tomto odbore, ak si budem ešte niečo pamätať 😀 😝 .

sbosorka
13. nov 2008

Rýchlo si preventívne nasaď nejaké homeo, určite to bude len nejaká nádcha 😉

tinuska123
13. nov 2008

Ahojte babenky, normálne nestíham čítať, koľko ste popísali. Včera som nejako nestíhala, tiež som sa necítila najlepšie, hrozne ma bolela hlava, aj poobede som vyhnala manžela s malým, nech si troška poležím. Mati, Ty len pekne nebuď chorá, fakt si nasaď nejaké homeo. Čo sa týka toho oblečka- aj značkové veci sa robia v Číne, len z iných materiálov ako tie z "číňana". Malému z tade zatiaľ veci nebudem kupovať, možno keď bude väčší- tepláky a tak. Ale mne sa to už u číňana nezdá byť také výhodné ako dakedy, skôr by som uprednostnila sekáč-dá sa tam dosť dobre nakúpiť alebo nákup cez mimibazár, babybazar. Teraz máme vecičiek dosť- sesternica má dvoch malých capartov, takže nás pravidelne zásobuje a dosť žijeme aj z toho čo malý podostával. Ináč ten santovský overal je super, aj ma mykalo, že mu ho kúpim, lebo na neho by bol dobrý, len by mi bolo ľúto, že by ho mal oblečený len na túto príležitosť, asi bežne na deň by som ho nedávala. Už plače--- idem ho vyzdvihnúť z balkona

azurmanka
13. nov 2008

No presne,mimibazar,to mozem.Najskor som sa ostichala,ale teraz uz v pohode.
Takze ani tebe nie je good ☹ mozno aj tym pocasim to je,lebo je fakt otrasne pochmurne.No nasadila som si co sa dalo,tak uvidime,ako to zaberie.
Dnes ideme s Emmkkou na anglictinku,uz 2 tyzdne sme neboli,tak uvidme ako bude 😵
Dnes som cele doobedie zehlila,uz mi z troho hrabalo 😖 Mam pocit,ze len periem a zehlim 😝

sbosorka
13. nov 2008

S mimibazarom mám aj ja len dobré skúsenosti 😉 . Ja som práve vyzdravela a na vás niečo lezie??
Nechceš prísť požehliť aj mne, už keď si taká rozbehnutá??? Ja to neznáááášam...možno ukecám manžela 😀 😝

marcela.m
13. nov 2008

Ano,je to to evanjelicke MC.Sice je vypisane 2-krat do tyzdna,ale pani mi povedala,ze je otvorene kazdy den od 9-13hod.Ja sa tam zajtra urcite chystam.Tak okolo 10hod.Ale ked sa dohodneme, aj o inom case.Tak kto pride?Dnes som bola na fare.Ja uz dekanovi zakazdym volam,ci aspon on tam bude a o ktorej.Dnes sme sa dohodli na 11h.Sedime v kuchyni aj s kucharkou a kecame si.
Tak dajte vediet,ci zajtra niekto pride a o ktorej do MC na namesti.Mozte aj zavolat na 0948010567.

sbosorka
13. nov 2008

Ja až budúci týždeň, ešte som zajtra oficiálne na PN, takže nechcem provokovať 😀 . Predsa len, cez deň ma skôr môžu prísť skontrolovať.
Žienky dnes Tami normálne začala štvornožkovať to je len také nemotorné, ale je kto pohyb. 😎 😀 Som na ňú takááá hrdááá 😝 😀

tinuska123
13. nov 2008

Do MC, keďže je doobeda, asi zatiaľ nepôjdem, lebo Oliver spí na balkóne tri hodky, čiže určite mi dáte za pravdu, že to treba využiť. Ale keď bude väčší, tak určite. Aj krpcom prospeje, keď sú medzi deťmi a maminám tiež, keď si môžu poklábosiť. Taminke blahoželám, aj ja by som bola hrdá. Olinko by najradšej sedel- najlepšie mamine na kolenách, ale v lehátku, tak to nieeee. 😝

azurmanka
14. nov 2008

Super sbosi,Tamarka je veeelka sikulka!!!!!!Pamatam si zivo,ako zacala Emmka stvornozkovat a straaaaasne som sa z toho tesila 😉 No Maci mi neprideme,lebo musim ist este nieco ponakupovat tejsvadbe a doma nachystat,lebo mi dnes ma prist mamina.
Nechapem,ale preco tam maju take otvaracie hodiny,potom jasneze tam chodi malo ludi,ked nevedia,ze to je otvorene denne,ne?

sbosorka
14. nov 2008

Dobréé ráánko..my sme sa opäť super vyspali, malá si len 2x zamrmkala v noci a zobudila sa o šiestej na papanie, a potom si ešte schrupla do ôsmej. Keby bola každá noc taká 😀 😉 .
TAk sa tesím na sobotu. Naši mi prídu strážiť bambuľku a my s polovičkou ideme von 😎 - nejaká dobrá večera, trošku si posedieť...normálne že rande 😀 😝 . Oslávime to naše výročie 😵

tinuska123
14. nov 2008

Pekný dníček vospolok, sbosorka táák Ti závidím, že idete vonku, ja by som veľmi rada tiež niekam vypadla a nemuselo by to byť s polovičkou nejaká dámska jazda by potešila. Avšak to musí drobec najprv dovoliť... 😲 😝 . Tak si to krásne užite. Včera malý zaspal o štvrť na deväť a spal a spal,vôbec sa nezobudil, až som ho musela ísť skontrolovať okolo jedenástej, či sa mu niečo nestalo, normálne som nechápala. No jasné, že som ho tým zobudila, potom bol hore už iba raz a o šiestej budíček. Som si dnes čítala tú kničku, vyzerá byť fakt dobrá, ale mne z toho vychádza, že by som Olivera mala doobeda budiť, a to sa mi vážne nechce. Tak asi počkám do tých 6 mesiacov. Ináč toto počasie ma začína otravovať, začínam chytať jesenné depky, nič sa mi nechce, mala by som upratovať, je tu ako v tanku, ale namiesto toho radšej trčím na nete...

sbosorka
14. nov 2008

Dámske jazdy aj mne chýbajú, poslednú som mala v lete na Šírave a to už som bola tehotná 😀 . No i tak sme sa poriadne zabavili, však cherry? No asi sa dámske jazdy zmenia na rodinné výlety. 😉
Upratovanie ani nespomínaj..ja to tiež všetko odkladám, že zajtra, zajtra, ale už sa do toho musím pustiť, aby som stihla.
Zajtra sa možno vyberieme aj do Ke na nákupy. Potrebujeme novú autosedačku pre Tami, z vajíčka jej už riadne trčia nôžky 😀, no neviem si zatiaľ vybrať. Chcem polohovaciu, buď 9-18 alebo 9-25 a v nejakej dobrej cene a nejaký fusak na zimu. Nemáte niektorá fusak od Emitexu, ten combi? Je dosť veľký?

cherry01
14. nov 2008

veru, ked budeme takto pokračovať..tak to budú veľkééé rodinné výlety 🙂
my sme boli dnes na vyšetrení, mám nové fotky- fotili aj ucho - lebo že je krásne , obe deti majú cca 2,700 kg, krčok 2 cm, hrdlo tiež pevné. Tlak 120/70, teším sa. všetko ok

marcela.m
15. nov 2008

No ja som poupratovala,dala na balkon novu snuru-a bolia ma ruky z toho natahovania snur,periem deky na gaucovku,dala kajke papat,uspala na dide,najedla sa a idem pisat.Manzel pomaha kamaratke prestahovat sa do ineho podnajmu,tak som zase sama.A este na nas sa padlo umyvat aj schodiste v bloku.No,ale to necham asi tentokrat na muzicka.Nech je aj doma uzitocny 🙂Zajtra bude zas cely den v robote-pekar,a ja ako slobodna mamicka.Buduci tyzden bude perny 😝 Pondelok asi pridu svagrovci-svagor sa dnes vrati z cypru na mesiac domov-je tam ako vojak,tak pridu asi k nam,lebo tu ani este neboli,odkedy sme sa odstahovali od svokry,kde aj oni byvaju.Svagor uz nebol vtedy doma a svagrina s detmi len prisli kuknut,ked sme este malovali,ze kde to budeme byvat.Poobede mame ist mi na navstevu,v utorok bude u nas spolupracovnicke stretko-manzel je salezian spolupracovnik a raz do mesiaca je vzdy u niekoho ineho stretko.Naplanovali sme ho tento mesiac u nas kvoli mojim narodkam.V stredu idem ku kadernikovi,vo stvrtok ku kozmeticke,v piatok pridu nasi,v sobotu budeme oslavovat moju tridsiatku,ktroru budem mat 19.11.,vecer ideme na katarinsku zabavu,v nedelu pride kmotor s manzelkou na navstevu blahozelat.Uf.No,a potom by sa mi zislo este si po tom vsetkom pospat,ale ako velmi dobre viem,ze to nehrozi.
Inac pytala som sa v MC,preco nevypisu tie casy spravne.Ze vraj to tam bolo,ale ze to niekto znicil.A tam co je,to je pre zbor ci co.Vcera sme tam boli tri mamicky.Kajka sa tak pekne hra,nie ako doma,ze chvilku nebude sama.Skoda,ze nie je aj cez vikend.Hlavne ked som sama doma.Musim vymysliet,koho by som isla na vikend otravovat 🙂 ,lebo sa mi nechce byt s kajkou celu nedelu sama doma.

marcela.m
15. nov 2008

Ta kde ste vsetky?To tolko v sobotu pracujete? 🙂
Cherry,som rada,ze ste v poriadku.
Sbosorka,ja mam fajny velky fusak,este po mne,ale ten sa neda odopinat na nozky,takze ked ti bude mala chodit a uspini topanocky,musela by si ju vyzut.Kludne by som ti ho pozicala,keby si chcela.Ja davam Kajke do sportoveho kocika deku pod nu a aj jej este prikryjem nozky.Predsa len ked sedi je chladnejsie,ako mne,ktora chodim.

gianni
16. nov 2008

ahojte baby
nestíham po vás ani poriadne čítať,no dnes sme s malým sami,priateľ išiel zase fotiť do Gynova či kde,niekde pri KE a mne sa nechcelo ísť už do RA,boli sme tochu vonku ale riadna kosa
marcela.m: a kde ti slúži švagor ked nie je na Cypre?v RV asi nie čo ?no tak to budeš mať fakt perný týždeň
hm,asi končím bo malý pukal do gatí(sedí vo vajíčku)
zatiaľ sa majte

azurmanka
16. nov 2008

No nazadrek,tak my po svadbe,celkom fajn bolo.Boli sme do 21.00,len Emmusku zasa polozila choroba.Vcera trosicku pokasliavala a vecer sa jej 3 x spustila z nosa krv(mala z pozicovne saty,takze ta pani asi nebude velmi nadsena 🙄 )
no a zrazu z nicoho nic stratila hlas.Ale tancovala v pohodicke a zrazu uz ani na nohach nevladala stat.No a v noci 38,3 teplota,takze rano pohotovost a mame zasa ATB.Som z toho na nervy 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
Je mi jej chudatko tak luto.... 😒 Doktorka povedala,ze ju opat musel niekto nkazit.Ale svagrinina mala je chora,takze tam je asi koren urazu,aj ked on ato nema este v atkom stadiu ako Emi.No takze bola tyzden po chorobe a uz zasa 😖
Ale aspon trosku s zatancovala...aspon nieco.
Sbosorka mi sme kupili ten fusak Emitex a je super. 😉 😉 😉 😉
My sme ho kupili v Maderne v KE.A stakl 1740Sk.
No veru Marcelka amte to perne teda tento tyzden.A to ku Vam chodia tie manzelske pary co sme boli raz s Vami na stretnuti?
No cherry,takze fajn,ze ste O.K.Drobci maju krasnu vahu,uz sa len zagulatia a sup von 😉
NO veru baby rada by som si vyrazila sama bez deti.....No co Tinus,podnikneme nieco???? 😉 😉 😉 😉 😀

sbosorka
16. nov 2008

Ahojte žienky...už asi všetky spinkáte, no my sme hore 🙄 .
Víkend vôbec nebol taký ako som si naplánovala 😒 . Žiadne rande sa nekonalo, lebo sme ešte v piatok kúpilil nové skrine do chodby, takže sme skladali, maľovali chodbu, a triedili veci. Večer som bola rada, že som konečne v posteli. Ešte stále nemám všetko na svojom mieste 😒 , takže taká bola oslava výročia 😀 😝 . No čo už 😀
Fusak som už dala kúpiť segre v Ke, ale ďakujem Marcelka 😉 . Ja som si veci na budúci týždeň zatiaľ neplánovala, no Ty to budeš mať riadne nabité 😉
V utorok už drahý zase odchádza do piatku preč a už teraz má z toho stresy 😀 😝 a to sa do tej angliny ani nekukol.
Azurmanka Emmky mi je strašne ľúto, chúďatko 😔 , snáď jej bude skoro lepšie a hlavne nech to nechytí znova Marco.
Už som taká unavená, že nevidím na písmenká 🙄 , no jak kukám na Tami tak je plná energie, snáď bude ráno spať aspoň do deviatej. Už taaak dlho som nespala kľudne celú noc, ale to sme asi viaceré, však??

azurmanka
17. nov 2008

No nazdarek,tak to ste si teda riadne pobudli hore 😀
Mala teda tiez vela toho nenaspi... 😒
A to vyrocie....verim Ti,ze nie si nadsena,ze ste to neoslavili podla Tvojich predstav,ale treba to brat asi pozitivne-ze mate novu skrinu 😀 Aspon nejaky pozitok 😉

sbosorka
17. nov 2008

Jasné, že som happy, že máme nové skrine a nakoniec budúci mesiac máme výročie svadby, tak možno pôjdeme oslavovať potom 😀 .
Pekné nové fotečky 😉 , na Emmke vidno, že ju choroba zase zmohla ☹ , ale aspoň trošku sa zabavila. Teraz zase trošku pobudne doma. A Marco má také zlaté bacuľaté lííííčka
Včera Tami zaspala až po druhej, teraz už spinká, tak hádam až do rána. 😉

azurmanka
18. nov 2008

Po druhejjjjj??????,???Ty to vazne????Tak to je naozaj brutal!!!!!Jozko bol s malou ran u Beshira,tak jej zvysil davky ATB.....v piatok kontrola,tak uvidime...
Matka pojdete dnes von?Ja by som chcela ybehnut s malym na prechadzku,ked sa mnazel vrati z roboty okolo 15,30,tak ak pojdete,daj vediet,ok?

sbosorka
18. nov 2008

Dobré ránko žienky, tak ja som už zase sama doma. Ráno sa Tami zobudila ešte skôr ako o pol tretej zazvonil ocinkovi budík, asi sa chcela s ním rozlúčiť, no už zaspať za tým nechcela, tak sme si čítali a spievali do štvrtej 😀 . Už som aj rozmýšľala, že zapnem pc a idem dačo robiť 😝 Už si začínam na to ponocovanie vážne zvykať 😎
Ako tento týždeň? Dáme stretko???
Inak ako sme sa bavili o tých dámskych jazdách, tak v sobotu jednu mám. Kamoška sa vydáva, tak sa ideme s ňou lúčiť 😀 😉
Emmka bola smutná, že zase nejde do škôlky??

azurmanka
18. nov 2008

No veruze bola ☹
Sbosorka neviem ci sa mam smiat,alebo plakat nad tym Vasim nocnym vstavanim,to su ine brutality 😝
Takze damska jazda,coooooo??????No teda,aj ja chceeeeeeeeeeeeeeem 😉
Nedavajte tento tyzden stretko,lebo ja doobeda nemozem,nema mi kto postrazit malu 😝 😠

marcela.m
18. nov 2008

Svagor normalne sluzi v RV.Bude doma do 8.12.Vcera tu boli cela rodinka,no ledva som zdrzala slzy,ked sa s manzelom a potom aj so mnou vital.Taka som rada,ze sa vratil zivy a zdravi.Jeden jeho kamarat,s ktorym spolu odchadzali uz nie je zivy.Bolo to aj v telke.Potapal sa a ked sa vynaral,tak ho presiel cln.
Na tie stretka chodia saleziani spolupracovnici.Ale je tam jeden z tych manzelskych parov.No manzelka nie je spolupracovnicka,ale niekedy pride aj ona s malym.Aj ja chodim s Lacom na stretka,hoci ja nie som spolupracovnicka.Zatial 🙂 Chcu ma stiahnut 😀
Azurmanka,no to ti fakt nezavidim.Chuda Emka.Aj ty ☹
Ale musim koncit,lebo Kajka mi tu vyrevuje a nenecha ma na pokoji.

sbosorka
18. nov 2008

Takže Ty budeš mať zase veselý týždeň, celé dni vymýšľať ako Emmku zabavíš a ešte sa starať aj o Marca.
Na tú dámsku jazdu sa zatiaľ tešiť nebudem, aby to nedopadlo jak výročie 😀 ...ale aspoň trošku vypadnem z domu.
Zistila som, že keď ju nedám poobede spať, tak sa mi v noci budí..nemalo by to byť naopak???

azurmanka
18. nov 2008

Asi uz je taaak unavena,ze potom sa nemoze ulozit.Ja neviem,ja uz vobec enrozumiem tomu spanku deticiek,je to pre mna" spanielska dedina" 😒
Emmuska mi teraz zaspinkala,je chudatko taka unavena 😒
Aky si si nakoniec dala kupit ten fusak sbosorka?Emitex?

sbosorka
18. nov 2008

áno Emitex - červeno čierny, len neviem či bude mať segra čas skočiť pre neho ak nie, tak ho objednám z netu. Aj mne Tami teraz spinká a ja zase nič nerobím ale sedím pri pc 😔 😀

sbosorka
18. nov 2008

Alebo som pozerala aj tento http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... tak sa neviem rozhodnúť. Najprv som chcela originál quinny, ale 3000 sa mi zdá byť príliš. Nešmýka sa Ti fusak v kočíku?

azurmanka
18. nov 2008

No smyka sa trosku,ale nie je to zatial az take hrozne.Ty mas kocik quinny?Al e ten co si mi nan poslala link sa mi zda lepsi s tou protismykovou vrstvou a je aj podstatne lascnejsi teraz po zlave,tak neviem....
Ale zasa pisu,ze je hruby,tento Emitex nie je z tych najhrubsich,ale je vraj teply dostatocne,cize tym je asi poddajnejsi....Neviem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre