Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

azurmanka
8. jan 2009

hehe,na trojici som aj ja raz bola na discoteke,bola to sranda 😀

sbosorka
8. jan 2009

Vážne?? ja som tam chodila od 13-tich 😀 , no už teraz to nemá tú atmošku ako vtedy 😉

azurmanka
8. jan 2009

hej,kojim,uz som stracala,tak som mzasa zacala davat cucnut aj cez den,aby som etse nejaky ten mesiac potiahla.No my ideme teraz von,skoda,kebny mame na seba cislo,mohli sme si cinknut....

sbosorka
8. jan 2009

Mne sa Tamarka teraz zobudila, teda klient mi ju zobudil a ešte nemám ani navarené 😠 a hneď ako sa napapá tak trošku vyrazíme von aspoň na pol hodku.
Takže chceš kojiť len tak krátko??

marcela.m
8. jan 2009

Sbosorka,posielam ti do IP cislo na tu pani,co pecie torty.

sbosorka
8. jan 2009

ďakujem už som si našla IP 😀 . Manželík práve s Tamarkou stavia kocky a len sa rozčuluje. "Tamarka nekaz mi to" ... stačí, že dá 3 kocky na seba a už mu to zruší...až mi je smiešne z nich. 😀

azurmanka
9. jan 2009

Neviem,no moj nazor na to kojenie je taky,ze zaklad,ktory mal dostat-ten prvy pol rok dostal a potom uz to nie je az take dolezite.A neaci sa mi, ked 1,5-2 rocne deti vysia mame na prsniku a vyhrnaju jej tricko 😖
A cim je dieta starsie,tak tym si tazsie odvyka.
Uz teraz je Marco riadny zavyslak a hlavne v noci,po pol hodien sa budit nemoze byt od hladu.Prsote len hlada a hlada...a ked mu dam dudu,ak je uplne urazeny a nervaci a krici a ked dam cici,tak 2x potiahne a spi.... 😵
Ty chces dokedy kojit?Tamka si cez den nepyta vobec?Baby to lepsie znasaju ako chalani,chalani su taky cickosi 😀
Takze Tamka kazi ocinovi vezicku?Som sa pobavila 😉

sbosorka
9. jan 2009

Včera som jej chcela dať cez deň trošku cucnúť, tak sa mi na prsia začala smiať a nič..ani sa neprisala 😕 ...Dúfam, že má dosť mliečka keď rátam to kojenie, jogurty, večer kašu a často jej teraz robím mliečne polievočky. Mňe vlastne to kojenie nevadí, ráno to je taký rituál na dobré ránko a cez noc sa mi napríklad zobudila len 2x a to stačilo že som jej podala ruku a spala ďalej. Naozaj je každé bábo individálne. Takže takto môžem kojiť aj ďalej no asi dlhšie ako do 1,5 roka by som nechcela.
Emmke sa chce teraz chodiť do škôlky keď bola tak dlho s vami doma?

nika_ke
9. jan 2009

sbosorka, ten smiech na cici tiez poznam... pokial davas Tamarke tolko mliecnych vyrobkov, tak snad ma dost mliecka. Ja obcas davam malej aj tvrdy syr, ten zboznuje.
UM som zacala davat po dovrseni 11 mesiacov najprv rano na skusku a neskor aj na noc, hlavne kvoli tomu, ze Richellka malo vazila, tak som ju chcela trosku vykrmit 😀

azurmanka, to mas teda blbe, ked sa Marco budi tak casto ☹ aj my sme mali obcas take noci v jeho veku. Snad ho to caste nocne cickanie rychlo prejde 😉

azurmanka
11. jan 2009

No najskor hovorila,ze nechce ist,ale nakoniec isla v pohode a aj sa jej pacilo velmi.On je rada s detickami,aj ked niekedy ,ked nie je tak ako si ona predstavuje,tak lietaju facky,ale co uz mam s nou robit....ale v skolke vraj poslucha,tak snad je to pravda...
Vcera som skusila dat malemu hami mliecko,ale netvaril sa nadsene a nechcel si ani cucnut,no neviem,neviem co bude,ked stratim mliecko
😲

sbosorka
11. jan 2009

Tak si bude musieť Marco zvyknúť 🙂 😝
Ja som tu mala na víkend sestru aj s frajerom tak sme sa trošku zabavili 😀 . Síce u nich dvoch nikdy nevieš akú budú mať náladu a aj prišli trošku rozhádaní, ale nakoniec bolo fajn. Na povahu mojej segry musí mať človek nervy, ale no čo už.
Azurmanka to stretko si dáme v utorok?? Zajtra je manželík doma, a príde k nám aj svokra, tak sa budem musieť venovať jej 😒 .

azurmanka
12. jan 2009

hehe,co ten smutny smajlik,co sa tyka Tvojej svokry??? 😀
No mozme v utorok,asi aj mne to bude lepsie vyhovovat.

sbosorka
12. jan 2009

To nie je smutný..to len nie je nadšený smajlík...ona je celkom v pohode, ale dlhšie ako pár hodín by som to s ňou nevydržala..a ani som to neskúšala zatiaľ 😀 😝

sbosorka
12. jan 2009

Ty ako vychádzaš so svokrou??

azurmanka
12. jan 2009

v podstate nie najhorsie,ale mama je len mama a svokra vzdy bude svokra.Ale myslim si,ze celkom fajn 😀

sbosorka
12. jan 2009

No nakoniec svokra neprišla. Boli sme dnes na návšteve a som z toho takááá unavenáá...už sa mi nič nechce robiť, ale mala by som 😒 . Ešteže Tamarka zaspáva o ôsmej 😉 😝 .
Tak o koľkej a kde sa zajtra stretneme??

azurmanka
13. jan 2009

Sbosorka prepac,ale nejak mi to nevyslo,ani ku compu som sa nedostala a jasneze cislo este v telefone nemam ulozene.Nehnevaj sa prosim 😕
Maly mi bol od rana hrozne mrzuty,uz o piatej bol hore a nechcel spat a potom od pol siedmej,uz definitivne zavelil vstavanie,takze mi zaspal uz o deviatej.
Ale pojdem von tak okolo jednej,kamoska chce ist na juh do Taka.To ti asi nevyhovuje,ze?Uz mi je blbe to odkladat,ale zajtra?????Ja by som sla von okolo 9,30-10,00 a Ty by si sa pridala,podla toho,ako by Ti to vyhovovalo,hm????

sbosorka
13. jan 2009

V pohode 🙂 , uvidím ako mi to vyjde a možno skočím k obchoďáku.
A kde sa zvykneš chodiť prechádzať, aby som vedela kde sa pridám. 😉
Inak Marco Ti dáva riadne zabrať...idú mu zúbky, že je taký mrzutý??

azurmanka
14. jan 2009

No boli sme tam,ale si neprisla......a ako dnes?Bude z toho nieco?
Marcovi vobec nevidim,ze by mal naliate dasienka,ale je neskutocne mrzuty.V jednom kuse mrnci... ☹
Teraz ma novu zalubu stat na nozkach tak,ze ho my drzime a stale to chce a ked nie je po nom,tak place a nervaci.Z toho dobreho chlapceka zrazu taky jedos....neviem,co sa ot stalo 😕
A Vy ako?

azurmanka
14. jan 2009

To uz sem nikto nechodi len my dve Sbosorka????

sbosorka
14. jan 2009

No neprišla som..Tami mi spala do pol druhej a navyše som sa včera rozhodla, že navarím obedy na 3 dni, aby som nemusela každý deň variť 😉
Dnes aj z Tamarky je jedoš...vstala už o siedmej (inak zvykne o ôsmej) a ja som s tým aj počítala, keď som išla spať o druhej. Ledva sa mi podarilo otvoriť oči, no ona už zaspať nevedela, a teraz sa tu len nerváči. Tie deti sú také náladovééé.
Kam sa zvykneš chodiť prechádzať??? Šla by som von okolo jedenáctej, možno aj o polhodinku skôr, nech si Tami pospí v kočíku.
No len my dve sme asi na koníku závislé 😀 😝 Idem si urobiť aspoň 0,5 l kávy nech ma to preberie.

azurmanka
14. jan 2009

ja sa prechadzam hoci kde,kde sa dohodneme....

sbosorka
14. jan 2009

Pôjdem smerom dole ku starej SAD a potom hore do mesta a môžme sa stretnúť pred Tvojím blokom 😉 a môžme skočiť do mesta ak nezamrzneme. 😀

marcela.m
14. jan 2009

Ahojte,my sme boli dnes s Kajkou a este s jednou kamaratkou susedkou-inac dnes ide ku azurmanke na navstevu-Denisa s Tamarkou,vonku.Ale mi bola zima.Kupila som Kajke v secondhande Zsuzsa oteplovacky len za 2C,povodne stali 179sk a teraz len 60sk.Su sede,ako chlapcenske,ale mne to nevadi.Hned som jej ich doma vyskusala,tak ako na nu site.Ma jedny sustakove zateplene nohavice,ktore som jej kupila este minuly rok v gabi baby za 550sk.Uz ich ma druhu sezonu a myslim,ze este jej budu dobre aj buducu zimu,teda tohorocnu.Dobre vyzeraju aj podohnute,tak v pohode.Za tu cenu by som jej na jednu sezonu ani nekupovala.A lutujem jej davat len tie,aby ich velmi neznicila.A za 60sk moze aj padat aj neviem co.
Inac sa nam dari kojit uz len raz,ked sa zobudi skoro rano,a potom este spi.Cez den si pyta obcas,ale uz jej nedavam didu.A chvalabohu sa mi uz tak ani nenalievaju prsniky.Tak to hadam pomaly zvladneme.Mozno do narodenim budeme uplne bez-do 10.3.

gianni
14. jan 2009

ahojte
no konečne mi malý zaspal,neviem či nám nejdú aj horné zúbky,bol mrchavý,ale zase spal večer 2 hodiny tak bol možno vyspatý,som zvedavá kedy sa zobudí lebo sa začal v noci budiť pravidelne každé 2 hodiny,joj
ináč neviem čo sa to deje ale u nás v práci že sú už 2 tehotné,nejak sa to rozbehlo,či čo,baby neviete do ktorej je otvorená drogérka DM?posielam tam priateľa kúpiť plienky......bo do piatku ked nakúpite kr.kartou tak je 10%zľava,no nič idem si ľahnúť bo som už riadne unavená

azurmanka
15. jan 2009

Drogeria je asi otvorena do osmej,mam taky pocit.
No Marcelka bola vcera u nas Deniska aj s Tamkou 😉 Takze vy ste susedky?Vy ste sa spoznali v MC,nie?

Baby tak ma priserne bolia krize,ze uz ledva maleho nadvihnem,som z toho zufala 😖 .
DROBEC mi spi ,tak idem asi zehlit,lebo uz ma ani nebude vidiet spoza tej kopy 😖 😀

sbosorka
15. jan 2009

Ahojte žienky..ja neviem či je to tým počasím, ale som totálne vyčerpaná...ani káva nezabrala ☹ . Len sedím a kukám do blba, asi pôjdem spať s Tami na obed. Dnes šiel drahý darovať krv, tak bude s nami doma a snáď sa mi podarí poslať ho s Tami vonku 😉
Mati nebudú Ťa bolieť kríže z nachladnutia??
Kukla som na stránke DM a je tam, že do siedmej cez týždeň a do šiestej cez víkend a o tej akcii som nevedela, ešte že si to Ty Gianni napísala, aj mne už dochádzajú plienky.

sbosorka
15. jan 2009

Inak Mati, tá včerajšia prechádzka ma taak zmohla. Keď som prišla domov, tak došla aj švagriná s Romankou a aj tá sa len čudovala, že čo toľko zívam 😀 😀 😀 .

marcela.m
15. jan 2009

Ahojte,
azurmanka,ja som na tom so zehlenim podobne 🙂 Uz som si prichystala kos s pradlom,ze budem zehlit,ale nakoniec som si to rozmyslela a isla s Kajkou vonku.Dnes je celkom prijemne,az na tu dzabanicu.A Kajka mi este aj spadla zo schodov pri CBA cinanovi.Zniesla som dole kocik a kazala jej,aby ma pockala hore.No a ona sa smelo vybrala sama.Ked som zdvihla hlavu a zbadala ju,uz letela...no neviem,ci mi aj nezastavilo srdce.Letela dole hlavou,hned som ju chytala.Cela spinava samozrejme od blata...no koment.
S Deniskou sme sa spoznali v MC na namesti.Ale uz asi nie je otvorene.Byva o par vchodov dalej od nas.Stretla som dnes Veroniku s malou,vraj v Taku maju velke zlavy.Ze si tam kupila rifle za 150sk,ked sa nemylim zo 700sk.Tak pojdeme kuknut s muzickom.Ja chcem este jednu vetrovku,taku dlhu,lebo mne je stale zima na stehna.A co mam,mi je velka-siroka,lebo som schudla.Taka fajna vetrovka,no co ked na mne visi.Rozmyslam,ze predam tu aj este jednu,co som kupila v tehotenstve.Len mi zbytocne zaberaju miesto v skrini a kupim si druhu.V CBA maju take dlhe po 100sk aj po 199sk.No ked som videla tie ceny...take lacne vetrovky.Na behanie s Kajkou povonku zadarmo.Ale este pojdem pozriet ake maju na Juhu.
Sbosorka,a co s tou tortou?Volala si tej pani?Hned by som si dala jednu upiect na bastenie,ani by nemusela byt taka velka,ako na tej zabave 😀 Mnam.

sbosorka
15. jan 2009

No dnes je asi žehliaci deň, tak sa idem do toho pustiť aj ja. Moji miláčikovia už dávno spinkajú, takže mám kľud.
Aj ja som dnes bola v Takko a kúpila som si 2 nohavice a jeden pulóvrik.
Marcelka tak dnešný zážitok ti nezávidím ozaj. Tortu som nakoniec objednala v Slavci pri jednej pani. Dala som na vlastnú skúsenosť, lebo jednu jej tortičku som ochutnala a bola ozaj super. No idem na to prádlo, dobrú nôcku žienky 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre