Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

azurmanka
22. jan 2009

lgkjjhjuuuhzhjzuzuuýuuuur

sbosorka
22. jan 2009

Azurmanka si taká naštvaná že nemáš slov??? čo si týmto lgkjjhjuuuhzhjzuzuuýuuuur chcela povedať?? Naša má celkom dobrý sklon, malá v nej pekne spinká, no úplne ako vajíčko to nie je.

niki29
22. jan 2009

Ta to riadne nasr...?Malej som dala farby nech maluje - vsak pondelok u azurmanky pekne malovala tak uvidime co bude pomalovane,Inak Sbosorka neboli ste na mikulasa na utvare ? my sme boli ale bol o nicom

sbosorka
22. jan 2009

Nie neboli sme..Tami ešte bola na to mallinká...ale aj som rada, že sme neboli keď to bolo o ničom...čo sa ti na tom nepáčilo???

azurmanka
22. jan 2009

Asi aj moju dceru to nastvalo,to emmka poslalal 😀 Sj s mojou kmotrou si t pise veselo 😀

sbosorka
22. jan 2009

😀 😀 😀 takže už aj Emmuška si s nami píše?? Mne Taminka o pol jednej zaspinkala, tak dúfam, že bude spať aspoň do druhej...ale nič sa mi nechce robiť, to bude asi tým počasím. 😠 Ešteže mám navarené

vevusiatko
22. jan 2009

Ahojte baby...Tak na ziadost Azurmanky som sa pripojila 😀 😀 😀 Aj my sme objednali tu manducu ale este neprisla tak cakam a som zvedava.....V nedelu 1 februara ideme do Rv na tyzden takze sa mozno niekde stretneme...Len dufam ze tam nebudete mat zimu lebo umriem 😀 😀 😀

azurmanka
22. jan 2009

Vevusiatko vitaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Nebo,ved tu nie severny pol 😀 Ja som taka zapadnarska krv ako Ty a celkom to tu v pohode zvladam 😀 😀 😀 😀 Este som nezamrzla 😀
Cez co si objednala manducu?
Co si varila sbosi?

vevusiatko
22. jan 2009

Dakujem -) No je tam severny pol ja som aj vlete u vas chodila v mikinach a stazovala som sa vecer ze nema bundu :DDDD No cez nosime sk som si objednala.....ale postarka je krava tak som zvedava kedy mi donesie papierik 🙂

sbosorka
22. jan 2009

Vevusiatko super, že si sa pripojila...stáva sa mi, že zabudnem, že som ti neodpísala 😔 .
Baby dáme si budúci týždeň hromadné stretko??? pravdaže ak drobci nebudú choručkí 😖 ?

sbosorka
22. jan 2009

😀 😀 😀 neboj vevusiatko, určite nezmrzneš..skoro si zvykneš 😉
Dnes som nevarila nič..manžel má navarené, Taminka tiež a ja som dostala chuť na tuniaka 😉
Vy ste čo varili??? inšpirujte ma na zajtra 🙂 😎

vevusiatko
22. jan 2009

sbosorka v pohode tusim si odpisala zatial stale aj mne sa to stava ze precitam spravu a nestihnem odpisat a potom som v tom ze som pisala 😀
No neviem ci nezmrznem a s tym tuniakom si mi chute narobila 😀

azurmanka
22. jan 2009

Ja som robila vcera francuzke zemiaky na ziadost mojho manzelika,ja to moc nemusim a spenatovu polievocku.
Aj Marco mal spenat prvy krat a velmi muchutil 😉
Som za homadne stretko,tesim,tesim 😉 😉
Idem s drobcami ku Beshirovi,som zvedava,ako dopadneme
Emmuska je teraz uz 3 dni taka strasne zlatucka,ako keby to ani ona nebola,som z toho normalne statsna,dufam,ze jej tp vydrzi 😀

sbosorka
22. jan 2009

😀 presne tak...Draganka ti spinká???
Už vidím, že dnes celý deň nič neurobím...nič sa mi nechce. ☹ 😀

vevusiatko
22. jan 2009

Draganka je v okne lebo sa mi nechce ist von som leniva a strasne ma boli chrbat....Akurat pojdeme neskor odprevadit chlapa lebo ide domov na vikend 🙂 Sbosorka inak mu prikazem nech sa ti prihovori ak ta nahodou stretne :D snad ho spoznas 😀

sbosorka
22. jan 2009

Ani špenát nie je zlý nápad.
Daj vedieť čo povedal doki...ja len dúfam, že budúci týždeň bude lepšie počasie 😎
Emmuška je jednotka... 😀

sbosorka
22. jan 2009

😀 😀 😀 vevusiatko dobre...idem si ešte raz kuknúť tvoje foto 😉 ...takže budeš cez víkend sama???

vevusiatko
22. jan 2009

haha neboj on ta pozna to len my dve mame problem s tvarami...hej hej uz dnes ide a v sobotu alebo nedelu sa vrati...to bude zase...Mala to ako keby citi a vzdy je zla ked on odide niekam place chce byt stale na mne nalepena...Asi sa boji ze aj ja jej odidem alebo co 😒
Baby vy mi tu strasne chute na jedlo robite ☹

marcela.m
22. jan 2009

Ahojte,tak to ste sa poriadne rozbehli,nestiham ani citat 🙂 To pocasie je hrozne.Obvolavam vsetkych naokolo,kto blizko byva,aby nas navstivil,ale kazdy chory.Hruza.Manzel robi poobede,tak od poj jednej sme same,a uz aj mne hrabe.Kajka sa vcera prevratila so stolickou rovno dozadu,ja som jej cistila hojdaciu kravicku a neviem ako,ale odlomila jej tycku na kladenie noh.Dufam,ze to nebolo hlavou.Furt len tak pada,dozadu na temeno.Uz len cakam,kedy jej ta kost pukne.Dnes sme aj hodinu tancovali na repetacke pesnicky.Ona bude asi tanecnica.Bola som az mokra.Chcem sa ucit,tak aspon tolko.Caute.

sbosorka
22. jan 2009

Tak som si namiesto tuniaka dala zavináč 😀 mňam
Marcelka takže Kajka bude tanečníčka..to sa mi stále strašne páčilo..aj som chodila do tanečnej počas základnej len potom som to ani neviem prečo nechala ☹ . Ak má na tanec talent, tak to treba využiť.
Kedy máš prijímačky??

niki29
22. jan 2009

pozeram ze je to tu v plnom prude , ja som sa vzdialila mala pozerala macka uska na you tube. Takze som mala smolu pretoze ked som sa priblizila ku pocitaci hned nervacila. Sbosorka ten miki no nabehol aj s nejakimi anjelmi nieco recitovali pomylili sa asi 3 krat tak zacali odznova , potom dal darceky a to vse. No nic moc

sbosorka
22. jan 2009

cha cha...no to s tým vojskom ide ozaj dole vodou 😀 čo pekné niki nakreslila???

niki29
22. jan 2009

pozeram ze mas rada rybky co sbosorka? ja ich moc nemusim alebo jozi je riadny labuznik co sa tyka rybiek 😝 to stretko by bolo fajn , vevusiatko ja som tu nova od pondelka takze ahoj som Niki , kde byvas ? pozeram ze mas l dceru ? ja mam tiez Niku ma 2 roky a 9 mesiacov a je riadny nezbednik , inak s azurmanku sme velmi velke kamosky a nasa deti takisto., bola prva s ktorou som sa tu zoznamila , kedze niesom odtialto.

vevusiatko
22. jan 2009

ja chcem tresku 😀 Doteraz ma ani nenapadlo ze sa najem 😀 😀

sbosorka
22. jan 2009

Noo vcelku áno..akurát nemám rada šproty 😖 .
Vevusiatko kojíš Draganku??

niki29
22. jan 2009

sbosorka muzovi som spominala meno velitela tvojho muza vravel ze ich mozno pozna este dnes ukazem foto mozno sa poznaju ja dnes uz asi nahodim to foto uz som to mala zas mala vystrajala a nervacila tak musim zacat odznova

vevusiatko
22. jan 2009

niki ahoj no ja som tu tiez nova babam som pisala len ip..... Hej mam malu dcerku ma len dva mesiace....Ja byvam v BA az na jar sa stahujeme do Rv
Sbosorka kojim ale prikrmujem teda u nas to uz vyzera tak ze mala pije asi 90% umeleho mliecka a 10 % mojho ☹

niki29
22. jan 2009

A ty pochadzas z BA , a preco sa stahjes do RV ? my sme museli lebo moj muz je vojak takze kvoli tomu 🙂

sbosorka
22. jan 2009

A veliteľ tvojho mužíka sa ako volá?? Foto nahoď nech pokukáme 😉 . Podľa mňa sa určite poznajú..aspoň z videnia určite.

niki29
22. jan 2009

velitel je Elo farkas teraz isiel na misiu, kolko tam pracuje uz tvoj muz? moj 4 roky hned ako skoncil VS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre