Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

niki29
30. jan 2009

cavte - tak co uz deticky spinkaju? nasa zalomila uz o 19.15 zaspala hned ako si lahla do postielky . Boli sme poobede trochu vonku - zajtra ma caka upratovaci den treba dat byt trochu do poriadku. Dnes sme stretli koznu lekarnu co k nej s Nikou chodime tak na nu kricala cez celu cestu- no normalne to bol trapas. Sbosorka tak co aka bola oslava? a co vy azurmanka ako ste oslavovali? 😀 tak zatial pekny vecer

sbosorka
30. jan 2009

Azurmanka nakoniec som sa na podlahy vykašľala, pozrela som si panelák a potom som šla uspať Taminku 😀 Dnes mi pozde spinkala poobede, tak o ôsmej nechcela zaspať.
Oslavu máme naplánovanú až na budúci týždeň aj s tortou aj so všetkým, to len jeho rodina to nejak tak doplietla, ale to by bolo na dlhú debatu ☹ 😠 . Neva, tak budúci týždeň bude oslava s našou family. 😝

susanka28
31. jan 2009

dobre ranko zienky-vidim ze ste tu boli aj vecer-nabuduce sa pridam aj ja-nas drobec vstal o 6tej napapal sa no zaspat to teda nie-tak sa teraz tu trapime-noc sme mali v celku faj len raz sme vstali,aj to len na 30min.napapali sa a hajali dalej-tak asi uz zaspavame-majte sa zatil-ahojky 😅

azurmanka
31. jan 2009

dievcata dnes je tu nejak mrtvo,vidno ze sa venujete rodinke a tak to ma byt 😉
Susi super,ze ste mali dobru noc,my katastrofa,2x po hodinke hore a este aj medzi tym,...des.......

tinuska123
31. jan 2009

ahojky babenky, janakat a susanka vitajte... super sa to tu rozrastá, a s tým vekom suverénne vediem ja- 35 na krku, no čo už.... sú aj horšie veci na svete. Hahaha Na druhej strane malý mi to vynahrádza. Nechcem to zakríknuť, ale so spaním sa nejako lepší. Na dnes v noci- iba raz hore!!!!!!! A to máme návštevu, došla sestra aj s mangelom z Blavy. Takže môžeme aspoň večer trochu dlhšie posedieť. 😀

susanka28
31. jan 2009

ahojky babenky-tak mam za sebou naprd den-maly skoro vobec nespol-cely den bol nepokojny-boli sme na navsteve u nasich ale katastrofa-leteli sme domou-zaspal nam az o 5tej-uz aj manzel bol mimo-no proste si to nevieme vysvetlit-teraz spinka ale dokedy??????????asi bude noc na prd-aj navstevu sme museli prelozit na zajtra-tak verim ze sa to polepsi-azurmanka-vy ako??????uz lepsie??dufam ze dnesnu noc prespite

niki29
31. jan 2009

ahojte kocky -tak co deticky uz spia? Nika zaspala o 19.40 uvidime nemame doma tatika tak chcela spat somnou tak ju necham , susanka 28 ten spanok deti je rozny niekedy sa spolahnes ze bude urcite spat a male nie a nie zaspat tiez sme tym presli aj ked mala spavala vzdy celkom dobre hlavne v nci bez den to bolo horsie. No teraz mi nespava poobede takze je to sranda. Potom vecer je uz dost unavena a je zla- a to ju caka nastup do skoly o mesiac a tam sa oddychuje poobede. Inak s tym vekom ja som mala 27 takze uz mi tiahne na 28. Pekny vecer. 🙂

sbosorka
31. jan 2009

Ahojte žienky, my máme za sebou celkom fajn deň. Boli sme u svokry, chlapy pílili drevo a my sme klábosili a bavili sa s deťúrencami. Taminka sa toľko naštvornožkovala (aj mňa bolia kolená) a nasmiala, že cestou domov nám už zaspinkala v aute. Takže teraz mi trvalo trištvrťhodinku, kým zaspinkala 😀
Ja mám 25, ale cítim sa stále ako v puberte.
Susanka28 takže vy máte takého malého drobčeka, to si dá sa povedať čerstvo po pôrode. Kde si rodila? Tu v Rv? S tým spánkom u detičiek je to stále inak. Raz je dobre a potom majú také obdobie, že z toho ide človek zošalieť. My teraz máme dobré obdobie, ale som zvedavá dokedy 😀 😝

azurmanka
31. jan 2009

Ozaj Nika vy ste same dve,som zabudla.Tak snad to uz nejak zvladnete.....

My dnik celkom pohoda,aj ked Marco je stale dost chory ☹ ☹ ☹ ☹ Pocitam,ze v pondelok nas cakaju Atb ☹ ☹ ☹ ☹

Uvidime,aka bude noc,som veeeelmi,veeeelmi zvedava,po tej vcerajsej....

Tak krasny vecer dievcata....

Aha a k tomu veku,Tinus sice bekom vedies,ale duchom si tu asi najmladsia a to je uzasne 😉 😉 😉 😉

sbosorka
31. jan 2009

Azurmanka no na vás sa tie choroby riadne lepia...nie a nie sa ich zbaviť.
Marco asi chce aby si ho starká poriadne užila, kým je u vás 😉 keď tak zle spinká.

niki29
31. jan 2009

no zvladli sme to celkom dobre bola tu Miska s mamou trochu posediet takze fajn- inak netusila som ze marco je na tom az tak vsak v stredu bol celkom dobry nie? Ako si vas tie choroby nie a nie obist, Som zvedava ked mi mala nastupi do skolky co bude si ma hned nevyrazia z roboty pre stale OCR. 😖 no uvidime.

gianni
31. jan 2009

fú,malý konečne zaspal,dnes mu to zase trvalo,som myslela že zaspí skôr bo doobedu takú hodinku a pobede ani tolko,no ale zase ráno sme ležali do desiatej 🙂 ,
poslednú dobu ma tak bolí chrbát už ho nevládzem ani nosiť na rukách,nviem čo to bude potom,potrebovala by som poriadnu masáž,ani teraz nevládzem sedieť pri pc
ináč sranda, včera prišla hore svokra a že malému doniesla halušky s vajcom,hm som ju slušne odmietla a to mi drahý povedal ešte ako prišiel z roboty že má dole (u svokrovcov)paradajkovú polievku,svokra hovorí že jedna baba čo rodila predčasne dáva svojmu jesť všetko,tak som jej to v skratke vysvetlila a svokor že on synovi už dával slaninu,no tak som sa len zasmiala,ta škoda reči
teraz svokra doniesla koláče tak si idem dať už tretí,to ja môžem,bola by som radšej keby si niekedy malého popestovali ,vy tu píšete ako vám ich svokor či svokra zoberú na prechádzku,no ja môžem len snívať a to bývajú o poschodie nižšie,no čo už poradím si aj sama,

niki29
31. jan 2009

gianni nezufaj- tu sme sa nastahovali ked mala Nika 3 mesiace no dovtedy sme byvali u svokrovcov to bolo teda aj ked sme si rozumeli so svokrou vobec mi malu neprizrela nic mi nepomohla a ked som s nou isla do BB na operaciu ked mala 2 tyzdne a vratili sme sa po 2 tyzdnov tak mi ani neoprala ani neozehlila vsetko mi tam pekne nechala . A ked mala 2 mesiace tak mi povedala ze ona by jej dala kur. vyvar ked tak malo pribera no to bol des. Svokor sedel vonku na lavicke ale nikdy mi nepovedal nech mu dam malu ze ju povozi. teraz ked bude mat 3 roky tak by ju radi bavili a mali ju ale ja im ju nedam!!!! nech ju len mojej mame ktora mi snou pomahala aj ked bola malicka takze nie si sama viem ono to cloveka mrzi aj mna hlavne ked to je jedina baba v ich rodine nemaju tam ziadne dievcata ale co uz som si zvykla a tie jej poznamky uplne vypustam a potom sa na tom smejem. 😀

sbosorka
31. jan 2009

Niki no nejak tak podobne je to aj mojou svokrou. Keď je v Čechách tak vypisuje sms, ako jej malá chýba a že ju nevidí ako rastie a teraz je doma už pomaličky 2 mesiace a bola tu asi 3x, no aj to len vtedy keď išiel k nám aj švagor.
Takže pomoc nulová, len reči. Neva, zase by som ani veľmi nechcela aby mi tu bola často, ale niekedy ma to riadne štve.
Však my sme šikovné žienky, poradíme si 😉 😀 😀

niki29
31. jan 2009

Presne aj ja vravim najradsej mam ked prideme po dvoch mesiacoch domov a ona mi zacne davat rady ohladne starostlivosti o malu to ju vzdy zrusim a poviem jej nech sa nestara! tak potom prestane. Inak tak som si ju naucila ze nesmie dat malej jest nic bez mojho dovolenia musi sa na vsetko pytat! a ako hovori ze je to jej milacik hahahaha vsak ta nema rada ani seba a nieto este vnucata! 😀

sbosorka
31. jan 2009

Dúfam, že my nebudeme také svokry 😀
Moja svokra neni taká žeby ma poúčala, ani sa ešte nestalo, žeby malej dala niečo spapať bez môjho vedomia, len ma hnevá jej nezáujem o Tamarku, hlavne keď vidím ako sa chová ku druhej vnučke...

No k inej téme..čo idete zajtra variť žienky?? Môj drahý tu odfukuje na gauči, tak asi aj ja idem spinkať.
Dobrú nôcku vám prajem babenky 😉

niki29
1. feb 2009

ahojte kocky - dufam ze si uzivate nedelu, nas tatik nam navaril a uz asi hodinu spi uvidime zachvilu ho zobudime. Co porabate? nasa Nika sa hra ja idem spravit asi nejaky kolac tak papa zatial 🙂

susanka28
1. feb 2009

ahojte zienky-tak som sa dostala aj k vam-noc sme mali hroznu-maly nam vsaval kazde 2hodiny-tak sme sa s ocinom striedaly k nemu-teraz spinka aj maly ale aj tatko-ten chudacik je upne hotovy-nedavno sme sa vratili s prechadzky a tak nam drobec zaspal-ale som ho ani nevizliekla iba odkrila a tak nechala v kociku-inac do obedu to bola pohroma-aj varit som len ledva stihala-este faj ze mame toho nasho tatinka-je to super ocko aj manzel-bez neho by som to asi nezvladla-
Soboska-ano som cerstva mamina-je to krasne mat takeho drobca doma-sice clovek je niekedy unaveny a zufaly-ale to stoji to za to-nedala by som ho zanic na svete/dnes ma sice namosuril-az 3krat ma obcikal pri prebalovani/-a ano rodila som tu v RV-dalo sa-maly prisiel na svet cisarkim-mala som naplanovany porod-

azurmanka
1. feb 2009

No nazdarekl dievcata 😉 Takze tema svokrovci??????Hehe,Gianni to si asi narazakla na mna,ze svokor mi zobral malu ku nemu,ale akoze s nemysli,ze to je pravidlo.Takto sam si pre nu prisiel 1x a inak u neho byva sem tam,ked si potrebujeme odskocit na nakup.Takze nic moc a svokra tiez.Vztah nemame najhorsi,ale co sa tyka pomoci,tak nula bodov.....keby tu bola moja mamina,tak by to bolo urcite o inom ☹ Mama je len mama.....
Ale co uz ,.Som rada,ze medzi mnou a svokrovcami je to relativne v pohode,lebo su rodiny,kde to je velmi zle a potom vznikaju zbytocne hadky medzi manzelmi,takze" PANBOH ZAPLAT.."

Ale zhodou okolnosti amm pikosku zo vcera,z Emmkinej oslavy,ktora ma max.by vytocila....Svokra gratulovala Emmke a hovori jej :"aby si posluchala ocika..."A le maminku uz nedodala,chapete???????? 😠 😠 😠 😠 Juj ako som sa hned nasr.....ale co uz....jednym uchom dovnutra,druhym von....no nie?

Susi takze katastrofalna noc????Nezavidim,aj u nas to byva niekedy vekmi zkle....a dost casto...

A gianni co sa tyka chrbata a krizov,tak ja uplne zvazujem navstevu ortopeda,lebo uz to naozaj nezvladam,brutalna bolest,teraz ked tu bola mamina,tak mi velmi pomohla,lebo ja som uz v piatok nemohla ani maleho zdvihnut a k tomu este mrcha,takze 2xnasobna bolest 😒 😒 😒 😒 😒

Mamina mi uz odisla,tak teraz uz len cakat,kedy pojdeme my ku nim,nejak koncom mesiaca by sme chceli.

Uz mi je doma dlho,ale s malym nechcem ist von,ked je taky chory,takze brutal!!!!!

sbosorka
1. feb 2009

Ahojte ženičky..tak konečne som tu aj ja...Taminka už spinká, tak mám chvíľku.
Dnes bol celkom fajn deň, taká klasika. Mala prísť aj svokra k nám, ale zase neprišla...nič výnimočné 😒 zase len reči. 😠

Gianni neboli ste dnes náhodou v Rv v DM drogérii???

Azurmanka takže zajtra ideš s Marcom k lekárovi?? Vôbec sa mu nepolepšilo ☹ ??

Idem si uvariť čajíček a prečítať Mama a ja 😀 .

azurmanka
1. feb 2009

No konecne niekto prkvitol 😉
Neviem sbosi,ci pojdem,uvidim,ako mu bude zajtra,ale dnes nic moc 😖 A najhorsie je,ze vo stvrtok amme ist na dedinky na chatu a ked bude chory,tak ani nos nevystrcim z chaty ☹ No ale co uz.....
Akoze ono je to take zvlastne,lebo on sopli,ale zakasle len sem tam....ale ked dycha ,je pocut,ze chrci....
Ale nie vzdy.Ale culy je uplne,vobec nic nie je na nom vidno,aspon ze tak...keby bolo teplejsie,tak aj von ideme,ale ten chladny vzduch,radsej nie....

sbosorka
1. feb 2009

Takže na dedinky?? Idete lyžovať, či len tak si trošku oddýchnuť?
A ako Emmka?? Dávaš ju zajtra do škôlky, či bude s vami? Dnes bolo celkom fajn von, ja som čítala, že s detičkami sa môže ísť von aj keď sú nachladené, pravdaže ak nemrzne a nemajú teplotky. Vraj im to uvoľní dýchacie cesty...neviem...

azurmanka
1. feb 2009

No Emmka uz zajtra ide.Aj ja som si to vzdy myslela,ze treba chodit von,ale Beshir ma hned vyviedol z omylu,takze neviem....ale zajtra uvidim a uz by som aj mozno sla.

A Ty mas aky plan na zajtra?

Na chatu len tak oddychovat 😉

sbosorka
1. feb 2009

Doobedu musím skočiť do Átria, potom na daňový a potom ešte neviem. Aj k jednej kamoške by som mala podvečer skočiť.
Nedala Ti náhodou Vevusiatko na seba kontakt?? Ani neviem či už je tu a pritom sme v tej istej bytovke 😝 .

azurmanka
1. feb 2009

No veruze nedala,aj ja som si dnes kladla tu istu otazku,ci ho dala Tebe.Dufam,ze sa stretneme,kym je tu.

Na co ides do Atria,objednat misy na oslavu?Akurat mi hovori manzelik,ze pozna Tvojho muzika a vraj sa aj zdravia 😕 😅

sbosorka
1. feb 2009

Nie...je to pracovné stretnutie 😀 ...robím im účto. Na oslave bude len moja rodinka to zvládnem pripraviť misy aj sama 😉 ...aj tak som najviac zvedavá na tortu.

Ondrej mi vravel, že sa poznajú ... to len ja som ho nevidela nikdy v Slanej 😀

Dnes som stále nakukovala von z okna, či náhodou niekde Vevus neuvidím 😀 😀 😀 , no nič...asi jej je tu v Rv zima a nechce z bytu ani nos vystrčiť. 😀

azurmanka
1. feb 2009

hehe.veru,veru 😀 😀 😀 😀
Tak Ty takto aj im uctujes????Super!!!!Skoda,ze sme o Tebe nevedeli,ked sme otvarali pub...

azurmanka
1. feb 2009

No Emmuska uz s placom dobehla,takidem hajaja...dobru nocku 😉

sbosorka
1. feb 2009

Emmuška nechce, aby si ponocovala 😀 . Dobrú nôcku prajem všetkým 🙂

tinuska123
1. feb 2009

ahojte, no konečne som sa sem dostala, Olinko zaspal síce o deviatej, ale ja s ním tiež, zobudila som sa ako plače o pol hodinu- klasika- chcel cicku, odvtedy zas 3x, takže ledva som stihla niečo zjesť medzitým. Noci sú dobré ale tie večery ma nebavia, cumel u nás nič nerieši, týmto štýlom sa vonku dostanem,keď pôjde maturovať. 😲 😝
Svokrovci sú dobrá téma, u nás bola svokra v piatok, Oliver sa rozplakal, keď ju uvidel - dosť už reaguje na ľudí,ktorých nepozná. Zasa na jej obranu, ona by aj prišla častejšie, ale svokor piskuje, že ani my nechodíme, že nie sme na ňu zvedaví, takže čo sa trepe. Dosť zvláštny názor- veď nejde ku cudzím a ide si pozrieť vnúča- nie nás obzerať. Keď však príde moja mama- čo je každý druhý deň - Oliver sa ide zblázniť od radosti. 😀
A chrbát ma bolí tiež, valibuk už bude mať možno aj 10kg- uvidíme- v stredu máme poradňu.
Pozerám, že čas je pokročilý- no to som si toho večera užila, Vám poviem.... papá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre