Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

azurmanka
21. jan 2009

Aj ja sa musim im obom stale venovat,Emmka uz sa sem tam trosicku sama zahra,vynimocne,ale zasa Marco absolutne,aj etraz uz reve 😝

sbosorka
21. jan 2009

Áno..už sme boli v sobotu...sú takí zlatí. Kristínka, vlasaňa, je taká ružovučká a ockovi akoby z oka vypadla a Tomáško je zase tmavší po maminke. Sú dvojičky, ale pritom sú tak rozdielni. Keď spustia obidvaja, tak sa nečudujem, že cherry nevie ku ktorému skôr 😀

azurmanka
21. jan 2009

No veru nezavidim jej,ja mam dost s tymito mojimi dvoma a to uz je Emmuska trosicku samostatna 😕

azurmanka
21. jan 2009

Nika tak ekdy sa vratil Jozi z tej sluzobky?

niki29
21. jan 2009

no tak to este vobec neviem pretoze bolo 19.30 ked odchadzali z Lucenca pretoze len vtedy prisiel pre nich odvoz takze tipujem okolo 22.00............... 😉 takze manzelske povinnosti dnes asi nebudu

niki29
21. jan 2009

Tak co babenky deticky vam uz spia? nasa zaspala hned ako si lahla do postielky no predtym vystrajala ako sa len dalo 🙂 a este sme museli tatikovi volat asi 4 krat pretoze nevedela pochopit ze nieje doma tak srenda 😲

sbosorka
21. jan 2009

Aj mne už Tamarka spinká..boli sme na tej návšteve, a hneď ako sme prišli tak šla do postele 😀
Niki limit na manželské povinnosti máte len do 22.00????? 😀 😀 😀
Už mám nový monitor, len kým si zvyknem na to, že je to také široké všetko 😒 .

niki29
21. jan 2009

nie ale moj drahy pride urcite taky unaveny ze nic nebude, a bude nadavat na vsetko co sa tyka v robote.....

niki29
21. jan 2009

to poznam ked sme boli u nasich tak nasi maju uz ten plochy monitor a uplne iny pocitac a ked som prisla po 2 mesiacoch do RV tak som pozerala na nas PC ze co to je?

niki29
21. jan 2009

Pozerala som ze Tamarka bude mat 1 rocik ? neviem dufam ze sa nemylim nie?

niki29
21. jan 2009

ked sa my mala narodila tak bola taka zla ze som chcela nech ma aspon 1 rok a bude lepsie a teraz by som prijala keby bola este male babo.... aka som bola vtedy ....

sbosorka
21. jan 2009

Každé obdobie je také, kým je malinké bábo, tak chceme aby už chodilo a rozprávalo a všetko a potom chceme sa sťažujeme aké to bolo super, kým nezačalo chodiť. 😀 😀
Bude mať už rôčik, už je z nej slečna...taak rýchlo to ubehlo

niki29
21. jan 2009

to je teda pravda az pri detoch vidime ako starneme .Takze ty si tiez z RV ? my tu byvame asi 3 roky uz som si celkom zvykla, tvoj manzel robi na akej rote mozno ho moj muz pozna koho ma velitela nevies nahodou?

sbosorka
21. jan 2009

že starneme...mne sa skôr zdá, že len dospievam 😉
Som z Rv a bývame na juhu...myslím, že jeho veliteľ je Roth 🙂

niki29
21. jan 2009

musim ukazat manzelovi fotky mas ich v albume som pozerala, mne uz tiahne na 28 tak sa mi zda ze som neako stara... som najmladsia mam este 3 sestry a oni maju uz po 30 takze ta najstarsia ma dceru uz 18 rocnu dobre nie,?

niki29
21. jan 2009

taze ty pracujes doma ako to stihas? da sa to? ja si idem teraz robit autoskolu / vsak azurmanka na case ze ? a chcem si dat prihlasku na VS elementarna a predskolska pedagogika do Presova uvidime ci sa to podari

sbosorka
21. jan 2009

No to ste mali doma riadny babinec 😀 😝 . Takže si sa 10 ročná stala tetou 😀
Ja mám mladšiu sestru a všetci bratranci aj sesternice sú odo mňa mladší.
Nahoď aj ty nejaké foto, lebo to čo máš v pase, je také malinkééé

niki29
21. jan 2009

hej nahodim vsak som triedila a vyberala tak snad este dnes mozno zajtra . Uz mi volal muz su uz v RV zachvilu pride domov ani auto nejde dat do garaze tak bude riadnye zmoreny.

sbosorka
21. jan 2009

Tak to hej...ani sa mu niet čo diviť...vonku je fakt hrozné počasie, dúfam, že zajtra bude krajšie. Idem si spraviť kávu a pustiť sa do práce 😀 😔

niki29
21. jan 2009

takze praca ? a kavu takto neskoro ? no ja by som uz nezaspala asi vobec , ja uz pojdem pekne spinkat mala sa ozvala ale spi dalej takze fajn

sbosorka
21. jan 2009

Ja kávu pijem skôr pre chuť ako pre účinky 😝 . Aj ja rozmýšľam, že radšej pôjdem do hajan, ale keď vidím tú kopu papierov na stole, tak asi budem zase ponocovať...a asi by som už tak skoro ani nezaspala

cherry01
21. jan 2009

ani ja este nespím 🙂

sbosorka
21. jan 2009

cherry ako sa vám darí?? Dvojky počúvajú?

azurmanka
22. jan 2009

No dobre ranko kocky,tak Vy ste toho vcera ale popisali 😀
Ste sa nudili,cico?
Mne sa uz nechcelo vcera sediet za compom,som si pozrela Dr.Housa a isla hajat.
To pocasie sa nejak zbalznilo,to je strasne 😖 😲 😲 😲 😲

Sbosorka tak ako,makala si este vcera,ci ani nie?
Aj ja milujem kavu,teraz pijem iba 3v1,lebo z normalnej Nescafe mi maly nechcel hajat a tato mu nic nerobi...ale tieto teraz zmaknem aj 3 za den....hm,aj teraz ma opantava jej vona 😉 Nedete si dat so mnou cafe????

sbosorka
22. jan 2009

Dobré ránko babenky...ach to počasie..už som bola vychystaná vonku a začalo opäť liať 😠
😀 no rozbehli sme sa včera 😀 Nikin mužíček nebol doma a môj odfukoval na gauči, tak čo budeš robiť??
Včera som ani veľa toho neporobila, ale upratala som si svoj pracovný kútik, lebo už som tu mala chaoz a potom ma chytajú také stavy, že neviem čo skôr 😖
Ja mám už kávičku pripravenú, ale ja len 2v1 - nesladím 😉 a 0,5l čaju...ešte do toho šupnem citrón, nech ma choroba obchádza 😀 😀 😀 .
Tak čo budete dnes robiť??? Pri takomto počasí z nás budú koníko-závisláčky. 😉

azurmanka
22. jan 2009

No ja obyc Nescafe tiez nesladim,ale toto 3v1 mi velmi chuti 😀 A cajik taky tak 😵
Maleho som teraz dala hajat,navarene mam a Emmuska ma vola ,aby sme sa isli hrat,tak asi idem s nou do detskej.
Volal mi kurier,dnes mi prinesie autosedacku,tak som velmi zvedava,nemali taku farbu,aku sme chceli,museli by sme este 3 tyzdne cakat,tak sme zobrali inu,elbo malemu uz je vajco naozaj male.. 😝
Aj ta manduca by mi mala prist bud dnes,.alebo zajtra 😉
Co ides robit?

sbosorka
22. jan 2009

Ja som už včera začala upratovať skriňu v spálni, ale veľa som toho nestihla, tak som to všetko večer nahádzala do Tamkinej postieľky 😅 (ešteže tam nespáva) a dnes v skriniach pokračujem.
A akú farbu ste objednali??

niki29
22. jan 2009

Tak to pocasie je fakt hrozne. Mala uz zase chce pozerat DVD rozpravky takze asi sa nam musi pokazit DVD.Pretoze inac z nej bude zavislacka a to nechcem. Aj ona sa urcite nudi. Mala Tamca spava s Vami ? nasa spala s nami do 2 rokov . Potom Jozo odisiel na sluzobku na 2 dni a ja som prehodila postielku ku nasej posteli a odvety v nej spava. Aj ked niekedy v noci sa k nam pyta - zoberiem ju pockam kym zaspi a sup spat do postielky. Niekedy zaspim a rano som ako dolama. Muz sa roztahuje aj ona a ja mam velmi maly kusok na spanie 😠 No co by sme nespravili pre tych nasich drobcov nie 😝

azurmanka
22. jan 2009

Taku tmavomodro sedu,uz mi a prisla,ale som fest prekvapena z toho,ze ten sklon na spanie je uplne o nicom,akkoze dost ma to nastvalo 😠

niki29
22. jan 2009

takze o nicom ?ta nasa ma celkom dobry sklon na spanie ale tiez nie taky ako ma vajicko. No my to uz nevyuzivame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre