Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

tatalin
10. mar 2014

Ahojte viem ze uz ste dodisskutovali 😉 ale sme teraz s drobcom v rv a nevieme co a kam sa da ist resp nie je s kym. Ak by amalniektorovnaky problem prosim napiste budem sa tesit!

elfka.elfka
12. mar 2014

@biancarv
@bianca2
@adona71
@gianni
@styriprsty
@simonkulos
@sbosorka
@monikakovacova
@monculka babulky zlate, obraciam sa na vas s otazkou, raz pred 5 rokmi som bola v roznave a v jednom obchodaku bola vzorkova predajna na spodne pradlo a pyzama, tusim aj plavky. Vsetko znackove a super ceny, s nejakymi chybickami. Neporadite mi, ci ten obchod este funguje a kde? Velmi pekne dakujem 🙂

adona71
12. mar 2014

@elfka.elfka myslis asi tu v Bille na poschodi...mal ta Gemtex predajnu...uz to tam nefunguje...

elfka.elfka
12. mar 2014

@adona71 vdaka, presne, bol to gemtex. uz nemaju ten lacny tovar. vraj u nich vo fabrike je predajna, ale neviem si predstavit tie ceny :(

monculka
12. mar 2014

@elfka.elfka no a ja tak viem ze funguje...

adona71
12. mar 2014

@monculka ja som tam bola a mali na dverach take papiere a napis Zatvorene..
@elfka.elfka je vo fabrike predajna,ale neviem ci je spristupnena aj pre verejnost...

monculka
12. mar 2014

@adona71 no nejdem sa hadat bo.nevim...pytam sa svokry aj na tu predajnu v gemtexe @elfka.elfka

elfka.elfka
12. mar 2014

@monculka dik, skus aj ceny prezistit, ci mi oci neprekruti 😀

simonkulos
13. mar 2014

@tatalin pridide do Medušky🙂))

tatalin
14. mar 2014

Uz sme sa asi stretli 🙂 si to ty vsak ? Teda ty mas meno v nicku tak to skor ja poviem ze ja som to co som tam bola 🙂

drobec222212
25. mar 2014

ahojte maminy som z moldavy a nikoho tu nepoznam nieje tu niekto co by siel niekam von s detickami moj drobcek ma 1,5 roka a rada by som bola aby bol medzi detickami dakujem za odpoved 🙂

monculka
14. apr 2014

@drobec222212 ja sa rada pridam 🙂 tiez mam taku malu.babu 😉

drobec222212
18. apr 2014

@monculka ahoj jej budem velmi velmi rada staci napisat kedy a kde sa stretneme a neni problem 🙂 budeme sa na vas tesit 🙂

liliput13
29. mar 2015

Ahojte maminky z RV a okolia. Možno to sem nepatrí ale chcem sa opýtať či by niektorá z Vás mala záujem zúčastniť sa kurzu viazania bábätka do baby šatky v Dobšinej. Súčasťou je aj poradenstvo ohľadom nosenia a kontaktného rodičovstva. V prípade záujmu píšte do správy 🙂

jumca
15. máj 2015

Ahojte, viem, ze od temy. No prosim o radu.... Potrebujem poradit, popripade kontakt, kde mi vedia spravit spol.uces a spolocenske licenie v sobotu doobeda? Dakujem velmi pekne

zuzkaz91
7. dec 2016

ahojte,nie je tu na koniku skupina Rožnava?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre