Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

azurmanka
3. dec 2008

No nazdarek kocky,vidim,ze sa nam to tu rozrasta,Vitaj sjuzan 2 😉 😉 😉 😉

No Marcelka a o kolkej je ten Mikulas u Salezianov?

Matka Oliverkovi vsetko naj na naj k vymesaciu 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Sbosorka kolko mala Tvoja mala ked sa narodila?Lebo jak si pisala o tom,ze aky bol ten syncek Tvoje sefky krehucky,tak ma hned napadol aj rozdiel u mojich deti.
Ked som chytila Emmku prvy krat,tak to bola taka" zelatinka" a to mala 3350g a marco mal 4125 a bol taky uplne pevny,som mlaa pocit,ze naozaj drzim uz 2 mesacne babo.

Sbosorka a nevies tam na juhu nejak zistit,ci sa neplanuje stretko s Mikulasom v tom novom MC.Nechce sa mi tam nejak s oboma teperit. 😖

sbosorka
3. dec 2008

Ahojte babenky...malú som poobliekala a vyslala som s ňou môjho ocka na prechádzku, tak mám hodinku, možno aj dve voľna.

Marcelka o tom kalíšku som teraz počula prvý krát. Ja som asi skôr za klasinku...krídelká a tampóny 😝

Tamarka mala 4060 keď sa narodila a od začiatku fajne priberala. šéfkin zase vôbec nechce pribrať..no za 2 týždne len 150g. Mne Tami tiež bola taká pevná, dokonca už v pôrodnici pekne dvíhala hlavičku.

Napísala som mail do toho centra, či budú niečo robiť a keď mi odpíšu tak dám vedieť 😉 .

Inak cherry je už v pôrodnici a sekciu má naplánovanú na zajtra 7:15. 🙂 😀

marcela.m
3. dec 2008

V piatok po sv.omsi,ktora je o 18h bude ten Mikulas v salezianskom kostoliku.Takze tak okolo 18.30h.V sobotu na zdravotnej skole zacina o 14h program pre deti a vraj ku koncu pride Mikulas.Ale presny cas nevie ani kamoska,od ktorej to viem.
Zajtra budem mysliet na Cherry.No zacne pre nich novy zivot...

azurmanka
3. dec 2008

Fu,tak cherry drzime palceky a myslime na nu,aby vsetko dobre dopadlo....
Ona nemala termin az 17 decembra???

No veru dvoch takych drobcov mat doma.....bude to zaberacka,ale aj velmi krasne to musi byt....

Hm, o 18,30,to je uz na nas aj dost neskoro.... no som zvedava,ci im nejak prisposobim rezim dna 😖

presne aj nas uz v porodnici zdvihal hlavicku,ale to zasa aj Emmka,ale u nej niet divu,ona bola od zaciatku az prilis mobilna 😀

sbosorka
3. dec 2008

18.30 to už je naozaj dosť neskoro...to by už bola Tami mrzutá 😒 Možno nakoniec pôjdem na Mikuláša do Slanej 😉 .

azurmanka
3. dec 2008

A tam je?

sbosorka
3. dec 2008

Jasné..myslím, že okolo tretej, pol štvrtej pred OÚ 😀 😝 .

azurmanka
3. dec 2008

A to v piatok?No normalne by sme tam aj my sli,akurat aj muzicek suhlasi a hned navstivime aj starku 😉

sbosorka
3. dec 2008

V piatok...zistím ešte u otca, kedy to presne začína 😉. Takže spojíte 2 veci naraz 🙂

azurmanka
3. dec 2008

no veru a mozno aj 3,este by sme sa aj my prvy krat mozno videli 😀

azurmanka
4. dec 2008

hallo,???????kde ste kto?????

sbosorka
4. dec 2008

čauko..ja som už tu..skôr som nestíhala napísať.
Takže Mikuláš je v Slanej až o 16:45, museli to preložiť kvôli nejakému pohrebu. Ak mužíček príde do štvrtej domov, tak pôjdem s ním a ak nie tak ma vezme švagor. 🙂
Aaa..oznamujem vám, že cherry sa ráno stala maminkou Tomáška a Kristínky a všetci sú v poriadku 😀 😉

gianni
4. dec 2008

Gratulujem cherry a nech sú všetci zdraví a skoro doma

azurmanka
4. dec 2008

jeej,to je uzasne,normalne jej teraz zavidim ten pocit drzat v naruci takeho drobceka.....resp.dvoch 🙂 😉
Ja som si spomenula,ze som na zajtra na 15,30 objedbnana ku kadernicke,tak snad stihame toho Mikluasa v Slanej 😨
Co inak nove?Ja som dnes bola s Emmkou na anglictinke a zajtra ide do skolky,kvoli Mikulasovi,tak snad mi tam zasa neochorie....
Chcela som ju dat iba na pol dna,ale manzelik mi navrhol cestu do Kosic,ma tam sluzobku a s dvomi sa mi tam ani neoplati chodit.Takze pojdem asi s Marcom a Emmusku necham aj hajat v skolke.Ale normalne mam z toho strach. 😕

sbosorka
4. dec 2008

Kam chodíš ku kaderníčke?? už aj mne by sa zišlo 😀 My by sme chceli ísť do Ke v sobotu, tak uvidím, či nám to vyjde 😝 .
Hádam Emmka už v škôlke nič nechytí, však to už by bola riadna smola 😒 Určite sa už do škôlky veľmi teší. 😉

azurmanka
6. dec 2008

No kadernicke chodim do OKC, salon Eva sa vola a robi tam Evka,je to pani z Jozkovej rodiny asom s nou velmi spokojna 😉

No Emmuska bola vcera velmi nadsena zo skolky,aj z Mikulasa a boli sme aj v tej Slanej,ale pockali sme,len kym rozsvietia stromcek,lebo aj tak velmi prsalo,takze to bolo o nicom.Skoda ze to pocasie pokazilo celu radost detom,ktrou by mali,keby bolo pekne anehovorim o tom,keby napadol sniezik 😖

A Vy ste boli sbosorka?

Takze do KE?My sme boli vcera,so pokupila nejake drobnosti,akukla som aj tie nove obchodiky v Optime,ale nie jeto az tak bohvieco.Najviac sa tesim,ze tam je CA obchod,tam sa daju nakupit detske veci velmi pekne a nie az take ddrahe 😉 Vzdy som len v Avione v Blave nakupovala a uz ho mame aj tu.A aj HM je tam a tam maju tiez velmi pekne vecicky 😉
Baby mne sa po porode zacali vlnit vlasy,dala som sa ostrihat ako pdred rokom a teraz sa mi to kadejako kruti a tym,ze ma ostrihala,tak este viac a mam na to nervy.
Aj kadernicka sa cudovala,ze co sa mi to stalo. 😕

sbosorka
6. dec 2008

K tej som chodila aj ja, ale dávnejšie 🙂 . Tiež som bola spokojná, ale po čase sa mi zdalo, že ma stále ostrihala rovnako. Potom som si našla jednu naozaj super, ale teraz je na materskej, tak zase skúšam a hľadám. Teraz chcem ísť do toho nového kaderníctva pri nemocnici. 😉 Ja práve uvažujem, že si dám nejak chemicky vyrovnať vlasy, mne sa v kuse točia 😠 , a hlavne keď je vonku takto ako teraz 😔 .

Pravdaže sme boli aj my, takže sme vlastne boli od seba len pár metrov, ale v tej tme, daždi a pomedzi dáždniky sme sa nevideli ☹ . Synovec dokonca od Mikuláša vypýtal balíček aj pre Tamarku 😀 😝 .

Ke sa nakoniec nekonalo, včera v noci prišla domov svokra z Čiech, takže dnes sme znova boli v Slanej a pred chvíľov odišla od nás návšteva, takže sme si pokecali a zahrali hru Osadlíci. Normálne nás to chytilo a stále keď sa navštívime tak to hrávame a ešte šachy, ale to hrajú len naši chlapy. Tí sú na tom už asi aj závislí 😀 😀 😀 .

azurmanka
7. dec 2008

Sbosorjka co si dobre nakupovala dnes v Bille???? 😉 Som Ta tam videla.najskor len Tvojho muzicka pred obchodom,ale podla kocika som si myslela,ze to ste asi Vy a potom si vysla aj Ty,ale ja som bola dalej tak som nehcela vykrikovat.Tak snad uz sa stretneme aj normalne 😀

sbosorka
7. dec 2008

Práve som chcela ja Tebe napísať, že či ste neboli náhodou na ihrisku pri Bille. 😀 😉 Hneď som si všimla kočík a potom som videla aj Emmku s ockom. Kupovala som len také bežné veci a v Deichmanne nové papučky pre Tamušku, lebo tie čo má jej už začínajú byť malé 😀 .
Tak kedy sa stretneme??? Už 2x sme boli k tomu taaaak blízko.

tinuska123
8. dec 2008

Dajako som nestíhala sa ozvať 😢 Takže Oliver má 8620g, riadny valibuk, po očkovaní mal v stredu aj vo štvrtok teplotu, ale zvládal to dobre. V piatok sme boli na neurológii, tam ma dosť vytočila doktorka, lebo nejdeme zrejme presne podľa tabuliek, malý sa ešte neotáča /podľa nej by sa už mal/ a ani si nedáva nôžky do úst. (To si ani nedotiahne, lebo má veľké brucho/. Len pre vysvetlenie na neurológiu musíme chodiť do roka, lebo malý mal problémy pri narodení.
No a dnes riadny trapas, vybrala som sa do Tesca, že dačo kúpim na obed, som sa vymotala aj s malým, tam som si vystála riadnu radu a nakoniec pri kase som zistila, že som si zabudla kartu. Hehe.... Takže mi nákup odložili, prišla som domov pre peniaze a zase do Tesca, potom domov /nezabúdajte že bývam na kopci/. Ledva dýcham. Uf, kondička v kýbli. 😝 Takže rýchlo bežím variť. papá 😅 😀

marcela.m
8. dec 2008

Ahojte,no ja som bola dnes u lekarky.Zas som chora.Hlas ako s tunela.Za kratku dobu druhykrat,tak mi nasadila antibiotika.Asi som doplatila na stvrtkove umyvanie okien.Tak len dufam,ze nenakazim Kajku.Ona sice zas trosku sopli uz od stvrtku,ale nema ani teplotu ani nekasle,tak zatial s nou nejdem k lekarovi.Kupila som jej este asi pred tyzdnom Vita glukan sirup na podporu imunity.Aj moja lekarka dnes povedala,ze si ho chvalia.Tak dufam,ze pomoze.Mna vseeetko boli-vsetky klby,ako by ma presli parnym valcom.Vacsinou ma to zvykne drzat 2 tyzdne,tak ako tak pocitam,tak do Vianoc by som mala byt zasa fit.Dufam... 🙂 Idem si asi aj ja ku Kajke lahnut.Tak caute.

azurmanka
8. dec 2008

Nazdarek kocky,tak s tym nakupom si ma dobre pobavila Matka 😀 To sa sem tam stava 😀
My pohodicka,o chvilu asi pojdeme von,dnes tu bolakamoska s malou,sme este dodatocne oslavovali Emmkine narodky.Som spravila piskotovu tortu,zapalila do nej 3 a oslava jak vysita 😉

Marcelka tak skore uzdravenie prajeme ☹

Sbosorka tak kedy,zajtra?????

sbosorka
8. dec 2008

Čaute žienky, no Maťka tak si mala dnes riadnu prechádzku 😀 😉 Z neurologičky si nič nerob, mne sa Tami tiež začala otáčať skoro na šiesty mesiac...asi nie sú tabuľkové deti 😀 .

Marcelka, skoré uzdravenie.

Azurmanka, zajtra keď tak len doobedu, o jednej ideme na očkovanie a potom už nepôjdeme von. Dúfam, že mi nebude za tým teplotovať 😒 😉 . A čo tak v stredu?? Idem dačo porobkať, Tamarka mi už zaspinkala, tak hádam, niečo stihnem zrobiť, kým neodkvecnem od únavy. 😀

azurmanka
8. dec 2008

Tak teoreticky mozme aj v stredu,co na to Tinka?

sbosorka
8. dec 2008

A kde sa stretneme?? V meste?? Navrhnite niečo 😀 😉

tinuska123
9. dec 2008

Ahojky, čo sa týka miesta, ja sa prispôsobím, streda by bola fajn 😅 Do mesta mám blízko, ale nie je problém aj inde.

sbosorka
9. dec 2008

Ahojte..tak sme boli dnes v poradni. Máme 10,5 kg 😀 a očkovali Tami do obidvoch stehienok ☹ . Už nikdy nepôjdem do poradne sama..som s ňou normálne nevedela poradiť...som jej ani plienku nevedela naspäť obliecť, tak so sebou hádzala 😒 Doktor nám povolil už normálne mlieko používať pri varení. 🙂 sa teším, lebo už sa mi zdalo, že varím stále to isté.
A o koľkej sa stretneme? Tak o 11-tej by Vám vyhovovalo??

tinuska123
9. dec 2008

Sbosorka, my doobeda nechodíme, skôr poobede o pol tretej až tretej.

azurmanka
10. dec 2008

No tak ako baby?

sbosorka
10. dec 2008

Ženičky dnes nemôžem..chytila ma nejaká črevná chrípka alebo čo to je 😖 . Od rána len chodím na WC a je mi strašne zle na žalúdok. Idem zavolať môjmu ockovi nech príde k nám, lebo malú nevládzem ani vziať na ruky.

Strašne ma to mrzí, tak som sa na Vás tešila, ale ak mi bude zajtra už ok, tak môžme zajtra napr. o pol tretej v meste? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre