Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

azurmanka
27. okt 2008

No nazdarek dlhsie som sa neozvala,akosi nebol cas....No Marco spava uz tiez hrozne,kazdu 1,5 hod-2 je hore a odkedy sa zmenil cas,tak vstava o 4,00 a uz nema v plane spat. 😠 A Emmka na to o piatej a je u nas veselo 😠 Snad sa to zmeni,lebo ma svihne....
Emmuska je chora tak ani do skolky nesla,snad to nechyti maly.Zatial ma len kasel taky riadne prieduskovy,tak sand to neprepukne do niecoho horsieho... 😖

sbosorka
27. okt 2008

ahoj, no už som si myslela, že si budem vypisovať sama 😉 . Tak to máš zábavu teraz doma, dúfam, že Marco sa od Emmky nenakazí 😕. Tamarke zmena času nič nespravila, spinká normálne, len dnes, keď odchádzal tatino o tretej preč tak sa zobudila a do piatej sme boli hore 😠 . Potom si hodinku pospala a o šiestej už bola vyspinkaná. Dnes asi zaľahnem do postele rýchlo, našťastie dnes som bola na DÚ tak už mám na chvíľku pokoj od práce. 😀 😎

azurmanka
27. okt 2008

o tretej??????????????????,,A to tak skoro chodi do prace?

sbosorka
27. okt 2008

To len teraz kým chodí na tie týždňovky, nechodí v nedeľu večer ale až v pondelok ráno 😉 Už mi začína vážne vadiť, že som celý týždeň sama 😠 , už aby bol december.

sbosorka
27. okt 2008

Krásne fotečky si nahodila. V tom overali je Marco na spapanie 😀 . Zlatučkýýýýýý macko

azurmanka
28. okt 2008

To Ti verim,ze Ti je dlho samej.Ja by som sa asi zblaznila ☹
No a kedy sa teda stretneme?Teraz je zasa ta moja mala chora,tak snad buduci tyzden 😨

sbosorka
28. okt 2008

Ešte sa zo mňa nestáva blázon, teda aspoň dúfam. Včera som zase premiestňovala oblečenie, už tretí krát tento rok. Tamarkiných vecí je čím ďalej tým viac tak to stále prehadzujem. Môj drahý zase nebude vedieť nič nájsť 😉 . Môžme sa dohodnúť na budúci týždeň, snáď už Emmke bude lepšie. Dnes to vyzerá vonku strašne, ale aj tak musím ísť do mesta ☹ .

azurmanka
3. nov 2008

No nazdarek nejak to tu vazne.....Ja som bola od stvrtka v Piestanoch u nasich,tak preto som sa neozyvala... 😉
Mala je este stale chora a uz to chytil aj maly 😒 Som z toho na nervy ☹
A vy ako kocky?

sbosorka
3. nov 2008

Ahoj..no viazne to tu, som tu len ja 😀 . Aj Tamarka chytila nádchu. Má plný nos a je trošku mrzutá. Najhoršie je, že akonáhle sa jej priblížim k nosu tak vrieska. Odsávanie je riadny boj, stále sa taaaak spotím pri tom. Dnes skoro vôbec nespala, tak som zvedavá aká bude noc 🙄 . Ako bolo v Piešťanoch?? Si si trošku oddýchla?

marcela.m
5. nov 2008

Ahojte Roznavcanky.Ahoj azurmanka.Teba poznam 🙂 Tak ked sa nevieme stretnut,tak mozme kecat aj tu 🙂 Mate sa?My sme boli nachladene,ale uz to preslo.Dufam,ze zas nezacina nieco,lebo po vcerajsom kupani zacala znova kychat.Uz sa bojim ju aj kupat.A to ju este v kupelni vysusim,aj vlasky so susicom, a potom rychlo na posteli natriem a poobliekam,ale aj tak hned kycha.No hruza.

marcela.m
5. nov 2008

Sbosorka,citam,ze robis uctovnictvo.Ja som skoncila v r.97 obchodnu akademiu v ke,ale nerobila som nikdy uctovnictvo.Ale teraz rozmyslam nad tym,ze by som sa zaucila niekde,lebo sa mi neoplati vyhodit na akademii vzdelavania za kurz 8500 sk,ked v podstate ja uctovat viem,len nemam prax a neovladam tie nove veci.No a zalozila by som si asi zivnost a robila doma na pocitaci.Len ci by som vedela a nasla nejaku tu firmu.Velmi by bodla nejaka ta korunka naviac.

kikusa100
5. nov 2008

ahojte..ja nie som z roznavy ale moj drahy tam pracuje..cize vacsiu cast tyzdna je tam.. tak uz trochu rozvanu poznam aj ja... 🙂

sbosorka
5. nov 2008

ahojte žienky, pozerám, že sa to tu nejak rozbehlo 😉 Tak už som chorá aj ja, dnes som bola pri lekárke a šupla som sa na PN 😀 a už aj manželíka mám doma, tak sa o mňa hádam postará 😝 .
marcela si priamo z RV? ja som tiež nechcela robiť účtovníctvo 😝 , ale hneď po výške som zistila, že som tehu, tak som si prácu nehľadala a založila si živnosť a naozaj tá korunka naviac sa zíde. S hľadaním klientov som problém nemala, lebo som si ich priniesla z bývalej práce.
Kikusa a z kade si??

marcela.m
5. nov 2008

Ano som priamo z RV.Pozeram,ze z videnia ta poznam 🙂 Pravidelne sme s Kajkou na namesti.

sbosorka
5. nov 2008

No možno ťa z videnia poznám aj ja 😉 . My na námestie chodíme len zriedkavo, nemám ani s kým tam chodiť a len tak chodiť dookola sa mi nechce. Všetky moje kamošky sú zatiaľ bezdetné 😝 . Ale už dve sú tehotné 😀 . Väčšinou sme len na Juhu. Bývaš blízko centra?

gianni
5. nov 2008

ahojte
no pribúda nás,pribúda,to je dobre
zase ten internet nestíham,dnes sme boli v Revúcej,akurát čo som si trochu teraz sadla za pc,ale pôjdem niečo pozrieť v telke
našťastie my chorí nie sme,ináč dnes bolo krásne počasie,ešte dobre že som išla do tej RA,ale skoro musím naspäť bo je hned tma
baby len tak náhodou nechodievate na Donovaly na psie záprahy?

azurmanka
5. nov 2008

No nazdarek marcelka,tak vitaj v nasej teme 😉 Konecne uz aj Roznava zije 😉
Kikus odkial si Ty?
Takze Sbosorka Ty teda ie si ani na rodicovskom?Ty teda uplne vazne pracujes,ked si sa supla na PN?
TAK SKORE UZDRAVENIE AJ tEBE AJ DROBCOVI....
Snad buduci tyzden sa uz stretneme konecne 😉
Gianni nezvykneme chodit na psie zaprahy.
Mala uz sa stale pyta,kedy pojde do skolky,dnes sme boli pozriet,tak ona by tam normalne zostala 😅
Marco mieste riadne chrchle,chuda moje male.Ale ani mala este nie je fit,en kasel je strasny 😒
Co kupujete drobcom pod stromcek?Dajte nejaky tip 😉

sbosorka
5. nov 2008

Nie, ešte sme na psích záprahoch neboli ☹ , ale raz by som si to šla pozrieť.

sbosorka
5. nov 2008

Tamarke už našťastie nič nie je, no ja sa cítim hrozne. Jak ja neznášam keď mám plný nos, ide ma poraziť z toho. 😠 Som na rodičovskom ale popri tom si platím aj odvody a riadne zarábam 😀 . Manželík bude teraz so mnou na OČR tak na neho hodím všetky povinnosti, aspoň si trošku oddýchnem.
Ja už darčeky pod stromček kupujem od októbra. Už mám nakúpené pre krstiatko a pre synovcov, nechcem to teraz nechať na poslednú chvíľu a pre Tami zatiaľ len nejaké hračky. Pre ňu je zatiaľ ešte ľahké vybrať darček. Horšie to bude so svokrou, tej ani netuším čo kúpim.

marcela.m
6. nov 2008

Byvame v podnajme na Cucmianskej.Takze velmi blizko centra.Malu nechavam krmit a nahanat holuby...a chodi tam dost deticiek,tak sa s nimi "hra".
Ani mi sme este neboli na psich zaprahoch.Kajke by sa urcite pacilo.U mojej babky mame dvoch psov a ta je z nich hotova.V podstate z kazdeho psa,ktoreho vidi.
Ja tiez uz nakupujem od oktobra darceky,aby sme to potom financne utiahli.Nie vsetko naraz.Kupila som jej nejake saty,co potrebuje,a rozmyslam o stane,lebo sa hrozne rada schovava pod paplon alebo deku,tak v stane by sa jej hadam tiez pacilo.Uvidime.

tinuska123
7. nov 2008

ahojte Rožňavčanky, pripájam sa aj ja do fóra, bývame na Slnečnej, Oliverko má štyri mesiačiky, práve spinká na balkóne a ja rozmýšlam, že by som mala upratovať, ale táák sa mi nechce... manžel išiel niečo robiť do záhrady, tak som sama,aspoň toho viac stihnem. Baby viete niečo o tom materskom centre, čo otvorili údajne na juhu, bol tam niekto? Chodí sa tam aj s takými malými bábätkami? Naše foto som ešte nedávala,ale napravím to v najbližšej dobe. Darčeky na Vianoce ešte nekupujem, asi sa vyberieme do Košíca a rozmýšlam, čo malému, aby som vedela starým rodičom povedať. Bude mu treba stoličku na papanie, odporúčali mi tú z Ikei, nezaberie veľa priestoru, nestojí veľa, ale neviem... Nemáte s ňou kočky skúsenosti?

marcela.m
7. nov 2008

No Kajka ma stolicku,ktoru som mala este ja,ked som bola este mala-drevenu a da sa rozlozit a je z nej stolik spojeny so stolickou.Tak neviem ake su tie nove.Na juhu sme este neboli.Teraz je nam daleko tam chodit.Na namesti je tiez jedno MC-evanjelicke.Vonku je to pekne urobene,dnu sme este neboli,ale kamaratka ano,a ta si to tam chvalila.

tinuska123
7. nov 2008

Tú drevenú mala aj dcéra, dosť sa v nej nasedela, keď bola rozložená na stolík, kreslila si v nej, ale už ju nemáme. Sesternica by mi požiala stoličku Cam futura, ale má zničené vnútro, dá sa objednať, stojí 1000 Sk, tak to si asi radšej kúpime novú. O centre na námestí som tiež počula, ani my sme neboli.

gianni
7. nov 2008

ahojte
my máme drevenú stoličku,ale to dostal malý ako darček ked ho boli pozrieť,neviete poradiť či už majú v RV v obchode sánky s operadlom?chceme mu kúpiť do zimy už hádam bude aj sedieť,aj na tie psie záprahy sa zídu lebo s kočíkom asi ťažko,pred tým sme chodili so psom ale teraz bude musieť ostať doma lebo priateľ bude ako stále fotiť a ja by som nezvládla aj malého a ešte velkého psa 😉 ,možno pôjdeme kuknúť do Košíc
tinuska:to máme skoro rovnako staré deti

tinuska123
7. nov 2008

V RV ani netuším v ktorom obchode by mohli mať sánky, ale ako nápad je to super. Len aby nám na zimu nasnežilo, zatiaľ to vyzerá akoby sme šli do leta.... Na jednej strane mi to vyhovuje, pekné počasie na prechádzky aj malý sa aspoň zmestí do vaničky do kočíka, lebo keď vytiahneme fusak, bude treba šporťák.
Gianni: to sme sa museli v pôrodnici tesne minúť , ak si teda rodila v RV

gianni
7. nov 2008

nerodila som v RV ,ale v Šaci,no v RV som si odležala 1 týžden(koncom februára) a vôbec sa mi tam nepáčilo,myslím prostredie
predpokladám že si o niečo staršia odo mna,ked máš 15 ročnú babu,ale aj môj priateľ má zase 14 ročnú dcéru z prvého manželstva,ale je pri matke a tá jej mama má tiež teraz také malé bábo síce o 3 mesiace staršie ako naše
to počasie je naozaj teraz super ako na konci leta,na prechádzky ako stvorené,ale dúfam že v zime riadne nasneží,tiež ked vytiahneme fusak(ešte po mne)tak vanička bude musieť ísť vonku

sbosorka
7. nov 2008

Ahojte žienky, tak ste sa rozpísali.
Tinuska my sme teraz bambuľke kupovali stoličku cez net. Zapáčila sa mi aj keď neni polohovateľná, a Tami sa v nej veľmi páči.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3863998 máme tú zelenú.
Na juhu je materské centrum??? o tom som nepočula, musím pozisťovať. Musím s Tami chodiť viac medzi cudzích a hlavne deti, lebo je stále zavesená na mne.
Som rada, že je vonku ešte tak krásne, aj keď keďže som teraz na PN tak s Tami chodí von môj manželík.
Dnes som bola na očnom, tak som sa bála ako ma doki vyhreší a nakoniec dnes neordinovala, takže až 12-teho.

sbosorka
7. nov 2008

Našla som niečo o tom centre
http://www.inforoznava.sk/sport-a-relax/matersk... určite sa tam pôjdem kuknúť po PN.

cherry01
7. nov 2008

ahojte. Tak už sa mi to kráti .... už len čakám kedy sa moja kamarátka sbosorka naučí šoférovať, aby sme kočíkovali na čerstvom vzduchu u nás v dedine 🙂 🤐 🤐

cherry01
7. nov 2008

a ináč Vianoce... asi ich ani nebudem vnímať 😀 a tento rok dostanem veci asi len pre dvojky, aj sme s manželom oznámili, že nikomu nič nekúpime, lebo sme mali výdavky až až - a ešte 2x 🙂 a darček pre každého budú prírastky do rodiny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre