Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

niki29
22. jan 2009

mojka tak tede dobru nocku dufam ze budete mat kladnu noc 🙂

sbosorka
22. jan 2009

Ja chodím spať o druhej....+ - hodinka...pracujem na materskej a cez deň pri Taminke skoro nič nestíham a aj radšej sa povenujem jej
To budeš ťahať aj nočné však? Či budeš robiť niekde v ambulancii?

sbosorka
22. jan 2009

Na tých prvých fotkách to bolo trošku vidno, ale teraz už vôbec...je veľmi zlatunká...
Dobrú noc 🙂

niki29
22. jan 2009

Chcem ist do nemocnice ale chcem poziadat iba o jednosmenku zatial to vypada tak ze mi mozno vyhoveju. Ano ked bola mensia tak to bolo viacej poznat teraz tam je vidno iba jazvu taku malinku

vevusiatko
22. jan 2009

Baby no pekne stihate pisat...Mne mala spinka som unavena ale ani ma nenapadne ist spat strasne so mnou 😀 😀 😀 Chlap mi odisiel pred chvilkou domou na vikend....A ja sama smutim ☹
Azurmanka veru mamina mi bude chybat teda hlavne mame bude chybat mala a ja uz si na to zvykkla ze ju vidi kazdy den.... niki viem kde su kysuce...to velmi casto domov veru nechodite...

sbosorka
22. jan 2009

Vevusiatko aj ty ideš ponocovať??? Bývate teraz s tvojimi rodičmi???

vevusiatko
22. jan 2009

Niki pekbne fotecky mala vyzera omnoho starsie....
No byvame teraz u nasich ale ponocovat asi nebudem lebo sa tesim ze mala zaspala tak asi pustim film najem sa a idem spat lebo potom zajtra budem zase nevrla 😀 Strasne ma boli chrbat teda prava strana chrbta ☹

vevusiatko
22. jan 2009

Tak ja idem dobru nocku a snad zajtra popiseme 🙂

sbosorka
23. jan 2009

dobré ránko žienky...dnešný deň začal naozaj zle...Taminka mi spadla z postele, chýbala troška a bola by som ju zachytila, ale nestihla som...to bol plač.
Stalo sa to aj vám??? ☹ cítim sa ako najhoršia matka 😔 😢

niki29
23. jan 2009

ahojte niesi sama ked nasa Nika mala 11 mesiacov tak sa mi prehupla cez mriezky postielky ma ta jej tazka hlava ju zvalila a spadla rovno na postel a potom na zem vobec neplakala a ten strasny moj strach myslela som ze zomriem so si nadavala ale chvalabohu nic sa jej nestalo- volala som hned lekarovi ale nic. Dodnes si to neviem odpustit ☹ ,

niki29
23. jan 2009

by ma nikdy nenapadlo ze sa moze tak prehupnut a spadnut vsak tam predtym byvala a nic, vzdy som ju tam davala ked som sa obliekala a malovala. takze myslim si ze to sa stava aj ked davas velky pozor

sbosorka
23. jan 2009

a čo ti lekár vtedy povedal, že ju máš pozorovať, či sa náhodou nebude inak správať??
Nika to muselo byť ozaj strašné....myslím, že Taminku to ani nebolelo, ale sa veľmi zľakla.

niki29
23. jan 2009

hej ja som isla aj k nemu vravel ze mame prist nic nenasiel ale musela som pozorovat ci nezvracia, ci nema ine spravanie. a ku tomu prisli poobede svagrovci na vikend oni su zo serede on je tiez vojak- tak som to mala cele skazene

niki29
23. jan 2009

ja si mju yslim tiez ze Taminka sa vellmi zlakla
a asi to tak velmi ani nebolelo 🙂

sbosorka
23. jan 2009

Tami sa napapkala a teraz sa pekne hrá, takže vyzerá byť všetko OK.
Babenky čo budete dnes porábať??? Ja idem asi o hodinku s manželíkom do mesta a potom asi pôjdeme do Slanej pozrieť našich a svokru. 😉 Vonku to vyzerá síce hrozne, ale aspoň neprší. 😎

niki29
23. jan 2009

Dobre ranko vsetkym prajeme,zdravia Vas azurmanovci 😉 Baby Vy sa ale musite strasne nudit 😀 ved uz Vas clovek nesziha ani citat.Sbosi aj mne mala spadla asi 3x z postele a chvalabohu bolo vsetko O.K.
Ak hned po uraze zacne dieta plakat by malo byt vsetko o.k.Ale ked je chvilku ticho a az potom sa roplace,tak je zle a treba ist ku lekarovi.

sbosorka
23. jan 2009

Azurmanka, takže ste sa s Niki zgrupili??? Takže už ste zdvaví? to je super
Nedáme si budúci týždeň spoločnú prechádzku?? Ešte v pondelok makám, ale potom si už musím dať oddych? Takto stále za pc mi začne rásť zadok 😀 😀 😀 ..a mám aj presilenú ruku ☹ .

marcela.m
23. jan 2009

Vy ste teda nahodili tempo.
Prijimacky mam v juni.Chystam sa dat prihlasku do KE na socialnu pracu,a este uvazujem aj o inych moznostiach,no uvidime,lebo kazda prihlaska nieco stoji,1000sk nie je malo.Mozno este na podobny odbor pre kazdy pripad-nauka o rodine,alebo na TU na geoturizmus-tam je bez prijimacok.Tiez som uvazovala na UPJS masmedialne studia tiez bez prijimacok.Tak este sa rozhodnem,ked pojdem do KE a pozistujem si viac.Mali sme ist v nedelu,ale ocko ochorel,tak uvidime,kedy bude ok.Mozno az v priebehu bud.tyzdna.Babka vcera nastupila do nemocnice.Kajka ma uz vola "mama pod tu",tak koncim.

niki29
23. jan 2009

No veru prisli sme sem,lebo uzdoma nam tomprerastalo cez hlavu.

Sbosorka stretko by sme mohli dat,musime sa dohodnurt,ale mohli by ste pockat na nas,kym sa mala vyzdravie.Aby bolo jasne to pisem ja azurmanka

sbosorka
23. jan 2009

😀 je mi to jasné 😉 ...takže Emmka ešte neni ok??? no možno do utorka, stredy už bude zdravučká 😀

vevusiatko
23. jan 2009

Ahoj baby 🙂) sbosorka netrap sa deticky casto padaju a mala este casto popada kym nezvracia tak je vsetko ok....Aj kamoske povedala lekarka ze ma malicku pozorovat a ak vsetko bude tak ako vzdy tak je to v pohode 😉

niki29
23. jan 2009

ahojte kocenky tak co mala Tamka je OK ? dufam ze hej. Nasa Nika sa nevedela nabazit Emusky bola stastna ze tu bola aj ja tiez s Matoz sme si super pokecali toto vzdy dobre padne je to super

azurmanka
23. jan 2009

Nika Ty zavislacka 😀 vsak my sme este ani do auta nenastupili a aty uz si chatovala 😀

Maly mi uz haja,na balkone,uz bol unaveny.Emmka pozera"Zivot chrobaka "a ja idem trosicku oddychovat 😵

sbosorka
23. jan 2009

Chi...azurmanka a ty si chatovala hneď ako si prišla domov 😀 😀 😀 . Taminka sa má super..nič na nej nepozorujem, akurát sa dnes viac chce pusinkovať ako inokedy.
Chceli sme ísť dnes kúpiť koberec do detskej, mali mať v kob. trend 50% zľavy ale ten výber bol naozaj úbohý.
Zajtra asi pôjdeme do Ke niečo do detskej už pokukať a aj segru s frajerom pozrieť. Ako budete vy víkendovať?? Máte v pláne niečo špeciálne, alebo tak klasicky doma papučová kultúra 😀 😝

vevusiatko
23. jan 2009

no ahoj tak chlap mi vravel ze vas stretol 🙂)

sbosorka
23. jan 2009

áno...práve sme šli na prechádzku a pekne sme sa na seba usmiali a pozdravili 😀 😎

vevusiatko
23. jan 2009

hehe vravel, my hned volal ze stretol som tvoju kamosku 😀 a som sa ho ako maleho decka pytala a pozdravil si sa a on ze ano 😀 takze neklamal....ako bolo vonku?

sbosorka
23. jan 2009

No neklama 😀 😉 ...tak mi smiešne prišlo, keď som ho zbadala 😎
Vonku bolo celkom fajn, konečne nepršalo a aj sme si nakúpili. Čo si porábala ty celý deň?

vevusiatko
23. jan 2009

preco smiesne :DDD ?? No ja nic take mama bola s malou von tak ja som do tej zimy ani nesla akurat som si spagety urobila s tuniakom...si mi vcera chute narobila 😀 😀

azurmanka
23. jan 2009

Mnam,tuniak 😉
No veru sbosorka isla som hned,ved uz deficit po celom dni 😀
No ja som nejaka prechladnuta,manzelika to uz tiez chyta,tak snad Marca to obide,ale bojim,bojim 😕 😨 😔
Takze vikend asi papucova kultura 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre