Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

niki29
25. jan 2009

no ja tu len tak pisem..... pozeram este tie skoly no neviem co z toho bude- 🙂

azurmanka
25. jan 2009

teraz so sa tam zaregistrovala a naozaj to funguje a nepisu o casovom obmedzeni.Ale za tie prachy sa to oplati podla mna vyskusat,no nie?0,33Sk za sms,podla mna velmi dobre a skusobnych je 10sms.A dorucene su hned.

sbosorka
25. jan 2009

Tak sa skúsim aj ja zaregistrovať...dnes som poslala asi 5 sms, takže to využijem 😀

azurmanka
25. jan 2009

Aj ja veru 😉 Dobru kocky,uz tu je Emmuska s nami po dvoch prebudeniach a placi skoncila opat s nami v pbyvack ea a to spi od osmej 😒 Nebudem ju rusit klepotanim na klavesnici,papa

niki29
25. jan 2009

veru aj ja pojdem asi spat neako ma to lomi- takze kocky dobru 😉

sbosorka
25. jan 2009

Tak sa pekne vyspinkajte, nech máte zajtra viac energie 😉 😀 ...dobrú nôcku

niki29
26. jan 2009

ahojte kocicky tak co vyspinkane do ruzova? my aj celkom hej - mala spala dobre az na to ze o 2 hod. pytala mlieko ale to v pohode. Azurmanka ako je Markovi lepsie ?

sbosorka
26. jan 2009

dobré ránko...niki aj ty si sem kukla tak skoro ráno 😉
My sme mali fajn noc...až na také 2 malinké prebudenia, asi zlé sníčky a manželove pochrapkávanie...takže normál.
Čo máte dnes v pláne??? Ja musím dnes na daňový úrad 😒 .

niki29
26. jan 2009

ahoj ja som si zapla pocitac hned ako sme vstavali- je to asi droga- predtym som to nikdy nerobila 😀 😀 este neviem co budeme robit zatial nemame nijaky program. Takze mas vybavovacky tak vela stastia 🙂

sbosorka
26. jan 2009

Ja tiež zapínam pc hneď keď vstaneme, ale u mňa to je už každodenná rutina. 😀
Idem si dať dobrú kávičku 😉

azurmanka
26. jan 2009

Dobre ranko sa praje ,tak sbosorka davame kavu spolu.Aj ja som si konecne sadla.Vsetci naranajkovani,caj zaliaty,cumle prevarene a ide sa kavickovat.Len dokedy mi to Marco dovoli uvidime 😝

My noc v pohode,len maly mal vela soplkov a vysavac zapinat v noci to asi nie je dobry napad 😝 Boli sme hore asi 4x.

azurmanka
26. jan 2009

Na danovy ides aj s malou?

sbosorka
26. jan 2009

Ja už odušu úradujem...a káva mi chladne a raňajky som si ešte nespapala. Mala som tu jedného klienta, ktorý je takýýý nechápavýýý...no hrúza.
Azurmanka ja by som na tvojom mieste aj v noci ten vysávač zapla...veď možno by stačilo raz mu v noci poriadne odsať a tých pár minút by susedia vydržali. 😀 😝 . Aj Emmušku si ešte nechala doma??
Pred daňovým mi malú postráži ocko, on si ide do mesta vybavavovať internet, tak mi to prišlo vhod.

azurmanka
26. jan 2009

No super!!!No vies nejde tak ani o susedov,ale o malu Emmusku,som rada,ked ona vobec chvilku v pohode spinka a robit jej este stresy s vysavacom... 😲 Ona ma v noci cudne nalady.
Nechala som ju este doma,lebo este pokasliava a sopli 😖 Idem s nimi este ku lekarovi dnes,ale neviem ci mam ist s kocikom,lebo ten vzduch je predsa len chladny,asi si zavolam taxik 😝

sbosorka
26. jan 2009

No škoda, že nešóféruješ 😔 😀 ... teraz by sa ti to hodilo, ale vonku je cekom príjemne, také 4 stupne.

azurmanka
26. jan 2009

veru,veru,ale aj tak nemam auto,lebo manzel na svojom sluzobnom odisiel do Kosic a svikra na svojom je tiez niekde.tAKZE AJ TAK.....

sbosorka
26. jan 2009

Čo vlastne robí Tvoj manželík??
Dnes Tamarka nemá svoj deň...taká je nejaká podráždená, dúfam, že nebude chorá. A stále dookola jej musím púšťať videá na mobile..už ich viem naspamäť 😠

vevusiatko
26. jan 2009

Ahojte baby no vy ste sa rozbehli 🙂
Azurmanka...no v Blave je vacsi vyber ale vecicky su tu strasne drahe....a kupil velmi pekne veci 🙂 🙂 Aspon mne sa strasne pacili...Ale tak vkus ma dobry 😀 😀 😀 Sak ma mna 😀 😀 😀

niki29
26. jan 2009

ahojte kocky - tak mala najedena ja takisto takze somsi zapla PC nachvilu/fakt asi zavislost / mala sa teraz hra tak co sbosorka vybali si vsetko co si chcela? Inak nasa Nika pozera videa na mobile aj 50 x za den - chvalabohu nie na mojom ale manzelovom takze super 😀

sbosorka
26. jan 2009

Jasné, všetko vybavené, teraz som sa vrátila z vonku, takže už máme za sebou aj prechádzku. Len škoda, že zaspala v kočíku, lebo keď spinká doma, tak si aspoň stihnem niečo porobiť.
Dnes ešte asi skočíme kuknúť svokru, už keď ona nepríde 😠 .
Vevusiatko to je dobré, že priateľ má vkus, malá bude fešanda 😀 😉

vevusiatko
26. jan 2009

sbosorka veru uz sa tesim na jar 🙂) teraz je chudatko stale zababusena 😀

nika_ke
26. jan 2009

ahojte kocky,
sbosorka, Tamarke prajeme vsetko najlepsie ku krasnym meninam 😉

sbosorka
26. jan 2009

Ďakujem nika aj za Tamarku 😉 . Čo máš nového??

vevusiatko
26. jan 2009

Je anio som nevedela ze ma TAMARKA meninky ...tak vsetko naj hlavne nech ste zdravy...Co chystate oslavu??? Aj vy mate meniny a narodeniny hned pri sebe 🙂

marcela.m
26. jan 2009

Ahojte,tak zajtra ideme do KE asi na tyzden.Prave som prisla z mesta.Nakoniec som si kupila knihy na pripravu pre maturantov.Dala som skoro 450sk za biologiu a nauku o spolocnosti.Tak to hadam bude stacit.Z tej filozofie mi stoja vlasy hore dupkom 🙂 Drzte sa.

azurmanka
26. jan 2009

Sbosorka som Ta videla tu kusok od nasej bytovky okolo 12,20.Ja som sa viezla v taxiku prave od lekara.A ja ze sa stretneme,ale Ty si tam asi zahla do ulicky.

Takze obaja su len prechladnuti,tak snad nam to uz konecne prejde,lebo maly chrci nenormalne.
A bolo t tam o drzku,vekla deti,chaos,mala bola nervozna,lebo sme hodinu cakali,takze des!!!!!!!

Mala mi popisalas fixkou na dvd celeu klavesnicu a neviem s cim mi to pojde dolu 😠 😠 😠 😠

Tamarke prajeme vsetko len to najlepsi k meninkam,aby nam rastla do krasy,vela,vela zdravicka,lebo bez toho to nejde a a nech robi radost rodicom.Posielame pusinky na obe licka cmukcky-cmuk 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Robia nam strechu,tak je tu paradny rachot,maly mi zaspal,tak som zvedava,kedy ho zobudia 😠 😠 😠 😠

vevusiatko
26. jan 2009

Azurmanka mne ma mala sopliky uz od narodenia od kedy sme prisli z porodnice a stale ju to drzi... ☹

azurmanka
26. jan 2009

Vevus to mas prvdu s tymi cenami,ale mne sa dost osvedcilo,ze v ba vo vypredajoch sa da paradne nakupovat,C&A H&M ,vlastne teray to uy mame aj v Ke,.

Takye mala bude paradnica,to je uzasne,ked sa tak dievcatko nafinti do satociek,do vlasov sponky,achhhh.....to je take milucke....

vevusiatko
26. jan 2009

To hej tieto znacky su super ani nemaju drahe az tak veci
No mne sa nepaci ked su dievcatka vycackane a v ruzovom...My sme aj preto chceli chlapceka 😀 😀 😀
Vacsinou ma take sportove veci ako mikiny rifle a tak 🙂 Aj ked minule som neodolala a kupila jej nadherne riflove saty 🙂

azurmanka
26. jan 2009

To vazne?Ja si zasa nemozem zvyknut na tie chlacenske farby,vsetko robia v takych tmavych farbach 😖
Ja som sa totalne vyzivala v dievcenskom oblecku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre