Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

azurmanka
2. feb 2009

Dobre ranko dievcata,tak aka bola noc?U nas relativne pohoda,4x,to je pri nasom style bonus 😀

Emmuska uz je v skolke,Marco sa hra ,tak idem rychlo nieco poupratovat....joooj a ta kopa zehlenia,co tam na mna pozera,no nic moc 😖

azurmanka
2. feb 2009

Ozaj,aby som nezabudla,13-14.2 su na fotolabe fotky obkjednane cez net iba za 0,06€ - 1,81Sk,dobra cena,nie?A velkost 10x15cm.Ale z vlastnej skusenosti viem,ze lepsie objednavat ten1.den,lebo niekedy v ten druhy den trebars poobede,alebo podvecer akciu jednoducho zrusia 😠

sbosorka
2. feb 2009

Ahojte žienky...mne Tamči nebola vôbec v noci hore 😉 😀 , len ráno vstala už pred siedmou..no zase nemôžem chcieť všetko 😝 .
Na mňa kopa bude pozerať až zajtra..dnes sa ešte všetko suší 😀 ...idem si dať kávičku, kto sa pridá???

azurmanka
2. feb 2009

Kde si bola doteraz?????Ja uz som vypila...
Boze mne ti moji dvaja krpci zacali vstavat pred siestou obaja.To mi vzdy robila Emmka ,ona v lete mavala o piatej budicek a uz sa to zasa vracia,no mna svihne a to este ani nie je sveetlo rano 😠

To mas super,ze s vobec mala nezobudila,to co ma znamenat????? 😉 Aj ja chcem 😔

sbosorka
2. feb 2009

Si dobre informovaná, hneď si to zapíšem a budem doma triediť, upravovať a vyberať fotečky. 😉

susanka28
2. feb 2009

dobre rano aj vam zienky-aj mi sme mali v podstate super noc-nas drobec zaspal o 9tej a vstal iba raz a to o 4tej-takze parada-teraz len tak lezka a obzera sa-pomlali by mal aj spinkat-ved brusko je plne-tak kto vie

sbosorka
2. feb 2009

To je moje zlatíčko a ráno sa chce hneď pusinkovať 😀 😀 😀 . Ale už riadne cestuje po posteli v noci, sa bojím, že sa raz zobudím nato, že spadne z postele ☹

sbosorka
2. feb 2009

Susanka super...uži si to... detičky sú ozaj nevyspytateľné...

azurmanka
2. feb 2009

A ona spi s Vami?Alebo vo svojej?
Susi,take male babinko a tak krasne spinka,???Tak to je parada 😉

sbosorka
2. feb 2009

V našej, medzi nami...už som sa zobudila aj na to, že som mala jej nohu pri nose 😀 .
Emmuška sa tešila do skôlky??

azurmanka
2. feb 2009

No ved to,ze dens ani nie,rano vymyslala,ze este kasle a nemoze ist,ale potom sme ju nejak ukecali.Je z nej riadny expert a tie hlaskysem tam,no show.

Hehe,mozes byt rada,ze Ti nedala kopacku 😀 mne uz sa aj to stalo.No my 4 na jednej,to je sardinkaren.Aj ked maleho sa snazim prekladat,ale sem tam sa mi zobudi a je to v kely.-

sbosorka
2. feb 2009

No dúfam, že sa raz ráno nezobudím s vybitými zubami 😀 . Už keď spravíme tú detskú izbu, tak budem dávať Tamči aspoň cez deň spávať tam, nech si pomaličky zvykne 😉

azurmanka
2. feb 2009

Aj ja som tak zacala s malou,ze nasjkor som ju davala do izby iba na poobedny spanok a potom na vecerny,ale teraz tam zaspi a o desiatej sup ku nam.Niekedy tam spala aspon do polnoci,dakedy aj dlhsie,ale teraz ako keby v podvedomi mala,ze uz je cas ist ku nam do spalne....

sbosorka
2. feb 2009

Veď aj to ju raz prestane baviť, hádam s nami deti nebudú spávať do osemnástky 😀 😀 😀 .

tinuska123
2. feb 2009

my sme mali celkom slušnú noc, 2x hore a spinkal do trištvrte na osem, pridávam sa do klubu rodičov a detí v spoločnej posteli, stále si plánujem, že ho to budem odnaúčať, len nikdy sa mi nezdá ešte ten správny čas... 😎
bosorka Tamarka už spí super - čo si s ňou urobila? susie - tak k takému pokladíku len blahoželať /len aby sa Ti nepokazil/
dnes som malého na desiatu obalamutila, zarobila som za lyžicu kaše a do toho som zamiešala výživu- celkom mu to chutilo, budem postupne znižovať tú kašu v tej brečke, snáď si zvykne. Nechcem ho chovať len na kaši - už je aj tak baculatý až až... 😲

azurmanka
2. feb 2009

no super Mati,ked sa Ti takto krasne napapal,mozno sa to pomaly aj rozbehne 😉

vevusiatko
2. feb 2009

Ahoj baby ja nestiham 😀 😀 😀 Aj teraz som tu len na minutku skusim prist zajtra alebo tak popisat viac staôe niekam chodime ...Zima tu je brrrrrrr

vevusiatko
2. feb 2009

sbosorka a ja zase stale cakam , ze niekde pri vytahu sa sretneme.....ty si ozaj bosorka 😀 😀 😀
Vcera sme boli 3 hodiny nieco vonku 😀 Ale mala som co robit vyliezt kopec ked sme sli na nakup do billy 😀 😀

sbosorka
2. feb 2009

No nemôžem stále čakať pri výťahu 😀 😀 😀 . Takže spoznávaš krásy Rožňavy???

niki29
2. feb 2009

ahojte- co porabate? my mame perno mala zacala vraciat aby toho nebolo malo tak ma aj hnacku-takze sa pridavam do klubu chorych deti-to som si myslela ze aka je odolna ked okolo nej kazdy kasle kycha a ona nic. No zariekla som to dufam ze je to len taka viroza., je aj dost slaba uvidime ako bude spat. Dnes v noci asi o 4 rano sa vypytala k nam tak spala s nami do 7.30 bola som ako dolamana. Tak ahojte a pekny vecer. 🙂

azurmanka
2. feb 2009

No dobry vecer dievcata,tak nasi drobci uz hajaju,ja som si super pozehlila,takze som velmi rada.Ocko sa hral s detmi medzi tym.A idem kuk Panelaka.aky ste mali den?

cherry01
2. feb 2009

sbosorka ma zjazdila že sem nechodím. tak som tu 🙂

cherry01
2. feb 2009

vrátila som sa práve z nemocnice - vybrali mi žlčník. tak dufam ze uz bude všetko ok. Deti mi hroooznee chýbali

sbosorka
2. feb 2009

Ahojte žienky...využívam reklamu medzi panelákom 😀 . Taminka už buvinká, manželík poupratoval celú obývačku (nie dobrovoľne, ale to je jedno) a ja idem žehliť 😉
Cherry som rada, že ma počúvaš drahá 🙂 Detičky riadne narááástli.
Niki dúfam, že sa malinkej skoro polepší.

gianni
2. feb 2009

ahojte baby
sbosorka-áno boli sme včera v dm v RV,hádam si ma nespoznala?mne sa len matne niečo vybavuje aj to len preto že sa na to pýtaš ,na nejakú babu čo podla fotiek by si mohla byť ty som sa aj pozrela,si stála vonku pri košíkoch alebo autách?lebo v obchode nebol nikto aspon ked sme vošli potom už som nepozerala,to by ma ani nenapadlo že to môže byť niekto z netu,no sranda a náhoda zároveň,lebo ako som písala do RV chodím málo,aj do dm vysielam môjho drahého ale išli sme kuknúť teda ja som chcela vydieť ako sa pohli práce na chalupe v Polome a trebalo nám plienky,mala som aj 15 nálepiek tak som si uplatnila v dm 10%zľavu a psovi trebalo granule,tak sme boli fakt len na otočku
joj cherry ti nezávidím ,máš dosť starostí s detičkami a ešte aj žlčník,no hlavne že si už doma pri krpcoch
ešte ku tým svokrovcom-dnes som bola v RS s malým na neurológii,ináč v pohode o 2-3 mesiace na kontrolu,no ale sa podujal svokor že ide tiež že mi bude strážiť veci v čakárni,tak klobúk dole,jeho ináč môžem skôr ako svokru,ona je zvláštna,furt hundre a vie dobre podripovať,preto si k nej neviem nájsť už cestu,skôr sa porozprávam so svokrom ako s ňou,včera sa boli kúpať v Maďarsku a to že nemajú čas na malého,trochu sme dohliadli na starkú(93 ročnú),väčšinou cez den spí,ona vystrája v noci,tak keby naozaj svokra chcela tak tú hodinku denne by mohla venovať vnukovi,potom sa len čuduje že malý už vie aj to aj hento,hm hádam že to nečíta môj drahý bo by mi dal že čo to píšem o jeho rodičoch,no ale len pravdu 😉
ináč malý mi zaspal v mojej posteli,píšem že v mojej lebo priateľ ešte stále spí v obývačke,aj cez víkend,pre istotu aby sa vyspal,ale už som si zvykla aj je mi to v podstate jedno,zase zaspal myslíml Dodko okolo 21,15hod.,tak neviem čo tak ťažko zaspáva reve na ratu preto som ho nechala spať pri mne,uvidím možno ked budeme papať tak ho preložím do postielky nechcem velmi aby sa mi naučil spať na velkej posteli
no nič idem si lahnúť zase ma bolí ten chrbát
teraz cez víkend majú byť tie psie záprahy na Donovaloch,ale tento rok asi nič z toho,predsa len je Dodko ešte malý a na pár hodín sa nám neoplatí cestovať
tak dobrú noc

azurmanka
3. feb 2009

No dobre ranko dievcata 🙂 Neuverite,ale mne Marco este spi.O 5,45 bol budicek,ale o 6.30este zaspal a este spinka,normalne sa mi nechce verit.Len j asom musela Emmku vystrojit do skolky.

Cherry som rada,ze si suz O-K,parada.Dufam,ze choroby Ta budu uz len obchadzat.

Gianni,tak aspon svokor je fajn,"ked neprsi,aspon kvapka"

No na tie Donovyl ist by bolo naozaj este asi skoro.Keby to bolo blizsie,zeby ste skocili len tak na otoc,ale takto.....nikdy nevies,aky bude mat maly den 😝

Neviem Gianni,ale malokto sa vyhne spaniu v manzelskej posteli,tie deturence po tom az tak bazia 😀
Ale mozno sa Ti to podari.
My sme od zaciatku spavali s muzickom v spalni,aj pri Emmke aj teraz pri Marcovi.Emmuska mavala straaaasne noci,takze to mi este aj pomahal,lebo to sa naozaj endalo zvladat....a teraz uz si na to tak zvykol,ze vacsinou sa ani nezobudi,ked Marco place 😝

azurmanka
3. feb 2009

Nika ako sa mala citi?

azurmanka
3. feb 2009

Hallo.kde ste kto??????

sbosorka
3. feb 2009

Ahojte babenky 🙂 no my sme mali super noc 😀 a malá potiahla až do pol deviatej.
Gianni no skôr som spoznala Tvojho drahého a vaše auto ako Teba. Máš málinko fotiek, ale keď som uvidela Tvoje kučeravé vlasy, tak som si to nejak dala celé dokopy 😀 Škoda, že tam málo chodíš do Rv.
Azurmanka, no Marco je frajer 😀 ...možno začína mať super spánkové obdobie.

azurmanka
3. feb 2009

do pol deviatej??????????Tak tolko mi Emmka spala raz ,minuly rok na Silvestra a raz ked bola este babatko 😀 😀 😀 😀 😀

Co mas dnes v plane?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre